forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 06:43:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660461 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Gnom o genomie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gnom o genomie.  (Przeczytany 68821 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #80 : 2007-10-24, 13:31:08 »

Przypomina mi to,jak uczeń,który jeszcze wszystkiego się nie nauczył , podaje się za mądrzejszego od nauczyciela  Smile .
Nauczyciel nie gani,a uczeń się wywyższa nad innymi  Smile

W sumie już tu tacy byli na Forum "doskonali"  Smile .

Kiedyś napisałam do Ciebie w poście,ze szkoda,ze nie jesteś lekarzem,dziś zmieniam zdanie ,bo lekarz,który o chorych ludziach mówiłby,że "owieczki beczą kiedy nie wiedzą czego chcą" to zły lekarz-takich mamy, aż nadto  Sad .
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #81 : 2007-10-24, 13:32:13 »

Nie wydaje mi się ,że przesadzam,kiedyś Ewa dawała mi takie świetne rady,dziś widzę,że sama z nich nie korzysta  Confused
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #82 : 2007-10-24, 13:47:02 »

Elmo z całą sympatią ale... przesadzasz Wink

A Ty przesadziłeś,że ja przesadziłam  Razz
Więc takie opinie możemy sobie przesyłać do woli ,wniosek: nic to nie daje  Very Happy                 
Pozdrawiam!  Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #83 : 2007-10-24, 18:15:24 »

Dzięki, Blackend. Nie ma nic do dodania
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #84 : 2007-10-24, 18:50:19 »

Nie no spoko  Very Happy Najeżdżaj na wszystkich , potem Blackend napisze,że ktoś przesadza,a Ty mu podziękujesz  Very Happy Fajowo  Very Happy

Dalej dawaj te swoje "kopy"  Very Happy
Zapisane
MW
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #85 : 2007-10-24, 20:20:29 »

Do Ewy.

Jak na razie dyskusja z Tobą jest bardzo pouczająca dla mnie. Dowiedziałem się, że jestem bidulą. Sad
Z czym ty walczysz, bidulo?

Chyba jestem mało inteligentny Shocked.
A skoro nie umiesz skorzystać z wiedzy podanej na tacy, to twoja strata.

Jesten dziewczyną Question
Dziewczyno! Rozróżnij wagę spraw.
Choć wcześniej sobie wcale tego nie uświadamiałem Shocked.

Nie napisałaś tego wprost (często tak robisz Confused), ale to chyba aluzja do mnie Twisted Evil.
Owieczki beczą, jak nie wiedzą czego chcą.

Natomiast nie odpowiedziałaś na moje pytanie  Cool (na żadne inne też nie Surprised):
Ale odpowiedz mi na razie tylko na jedno:

Czy szkalowałem JK w moich wypowiedziach?

Proszę o odpowiedź "tak" lub "nie" (ewentualnie „nie wiem”).
Typowa dla Ciebie odpowiedź "Z czym ty walczysz" lub "zastanów się, o  co ci chodzi" mnie nie zadowoli. A pytam bo znalazłem coś takiego:
Nie oczekuj cudów, nie szkaluj człowieka, który ci pomógł.
Przypominam, bo podejrzewam, że znowu nie wiesz o co chodzi Mad.

W dalszym ciągu oczekuję odpowiedzi na to pytanie. Inne możesz sobie na razie podarować bo wiem, że zamiast odpowiadać komuś na pytania wolisz mu dokopywać Confused. Nie wymagam zbyt wiele. Jeden trzyliterowy wyraz.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #86 : 2007-10-24, 20:59:47 »

Nie pamiętam.
Ale coś ci sie pomieszało w tym cytowaniu mnie. Nie szkodzi, powiedziałam, co myślałam, ty również.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #87 : 2007-10-24, 21:41:52 »

MW  Very Happy .NIkogo nie szkalowałeś ,a już na pewno nie Dr. Kwasniewskiego!

Po za tym Ewa,co Ty wypisujesz???.MW miałby szkalować Dr. Kwasniewskiego(Twoim zdaniem) bo oburzył się ,gdy przeczytał,że nazwałaś lekarkę obłudną???
Przecież wiadomo,że nikt z nas tu na Forum nie szkaluje Dr. Jana Kwaśniewskiego.Każdy ma do Niego szacunek ,bez względu na to czy słucha rad lakarki czy nie-tak przynajmniej myslę .

Zapisane
MW
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #88 : 2007-10-24, 22:02:29 »

Do Ewy:

Nie pamiętam.
Chyba rzeczywiście masz zaawansowaną sklerozę. To zaledwie kilka postów i to całkiem niedawno. Jednak mam do Ciebie Ewo wielką prośbę. Przeglądnij te moje kilka postów w tym wątku i odpowiedz na moje pytanie:

Ale odpowiedz mi na razie tylko na jedno:

Czy szkalowałem JK w moich wypowiedziach?

Proszę o odpowiedź "tak" lub "nie" (ewentualnie „nie wiem”).
Typowa dla Ciebie odpowiedź "Z czym ty walczysz" lub "zastanów się, o  co ci chodzi" mnie nie zadowoli. A pytam bo znalazłem coś takiego:
Nie oczekuj cudów, nie szkaluj człowieka, który ci pomógł.


Ale coś ci sie pomieszało w tym cytowaniu mnie. Nie szkodzi, powiedziałam, co myślałam, ty również.
Twoja wersja:
Twierdzisz, że coś mi się pomieszało w cytowaniu Ciebie. Ale wspaniałomyślnie mi wybaczasz.
Moja wersja:
Skłamałaś, że pomieszały mi się cytaty. Dodatkowo jesteś na tyle bezczelna, że twierdzisz, że nie szkodzi, że coś pomieszałem. Tak jak bym to ja dopuścił się czegoś złego (a to Ty kłamiesz). Bardzo nieładnie postępujesz. Jeśli twierdzisz, że coś pomieszałem to po prostu wskaż to. Nasze wypowiedzi są ogólnodostępne.
Zapisane
MW
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #89 : 2007-10-24, 22:07:50 »

MW  Very Happy .NIkogo nie szkalowałeś ,a już na pewno nie Dr. Kwasniewskiego!
Elmo nie bądź taka pewna. Ewa lepiej wie bo się dobrze żywi. Smile Szkoda tylko, że jeszcze to żywienie nie chroni przed sklerozą. Sad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #90 : 2007-10-24, 22:13:49 »

Nie przed sklerozą,tylko przed zjadaniem wszystkich rozumów... łącznie z tymi "głupimi"   Smile
Nalezy też  uważać ,żeby się nie zadławić tymi rozumami hehe
Zapisane
MW
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #91 : 2007-10-24, 22:19:17 »

... łącznie z tymi "głupimi"   Smile
święta prawda  Wink
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #92 : 2007-10-24, 22:56:01 »

Nie umiesz zrozumieć, że po prostu nie chce mi sie z tobą rozmawiać? To co każdy napisał jest na forum. Możesz sobie do woli czytać. Ja niczego sie nie wypieram.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #93 : 2007-10-24, 23:01:07 »

MW.Daj sobie spokój.
Co kto zasieje ,to i zbierze.Tak jest i nikogo zbiory jego nie ominą.Lepiej dla nas ,abyśmy zabiegali o dobre zbiory ,nie o plewy  Smile
Pozdrawiam !
Zapisane
toan
Go


Email
Uruchomione geny otyłości!
« Odpowiedz #94 : 2007-10-25, 07:51:00 »

http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7057951.stm - "chorobliwe geny otyłości" atakują Świat z pełną mocą! z wyjątkiem Azji (dieta wysokowęglowodanowa - http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1976.0 ), a do tego jak donoszą licencjaci z renomowanych uczelni anglosaskich można się nimi zarazić:
od przyjaciela:  Laughing
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1666.0
a nawet drogą kropelkową:  Shocked
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1777.0

PS
Przyczyny otyłości ("otyłość bogatych" - "dieta korytkowa" i "otyłość ubogich" - "ubogie pastwisko") i spodób na jej skuteczne leczenie znajdą zainteresowani w książce lek. med. Jana Kwaśniewskiego - "Jak nie chorować?".
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #95 : 2007-10-25, 18:58:19 »

Cytuj
Śmietana codziennie dla osób zaczynających DO JEST ok.

 :)lekarko,czy do tych osob zaliczasz tez  optymalne matki karmiace?????
pisalismy o tym juz ale moze gwoli przypomnienia,napisalabys kilka slow???? Smile
Zapisane
MW
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #96 : 2007-10-25, 20:32:21 »

Do Ewy.

Nie umiesz zrozumieć, że po prostu nie chce mi sie z tobą rozmawiać?
Umie,  ale o tym za chwilę.

Lekarko, tobie tez trzeba wierzyć na słowo, z tą różnicą, że z wierzącymi rozmawiasz, a próbujących zrozumieć, zadających pytania ignorujesz, wywijasz sie jak piskorz, nie odpowiadasz na temat i na dodatek piszesz tak chaotycznie, ze tylko ci "wierzący z zamkniętymi oczami" cię "rozumieją".
Pisałaś, że lekarka ignoruje niektóre osoby, ponieważ nie udziela im odpowiedzi. Ty nie odpowiedziałaś mi na żadne pytanie (pomimo tego, że je zauważyłaś). Bądź konsekwentna - jesteś ignorantką Ewa.

Do Ewy.

Jak na razie dyskusja z Tobą jest bardzo pouczająca dla mnie. Dowiedziałem się, że jestem bidulą. Sad
Z czym ty walczysz, bidulo?

Chyba jestem mało inteligentny Shocked.
A skoro nie umiesz skorzystać z wiedzy podanej na tacy, to twoja strata.

Jesten dziewczyną Question
Dziewczyno! Rozróżnij wagę spraw.
Choć wcześniej sobie wcale tego nie uświadamiałem Shocked.

Nie napisałaś tego wprost (często tak robisz Confused), ale to chyba aluzja do mnie Twisted Evil.
Owieczki beczą, jak nie wiedzą czego chcą.

Natomiast nie odpowiedziałaś na moje pytanie  Cool (na żadne inne też nie Surprised):
Ale odpowiedz mi na razie tylko na jedno:

Czy szkalowałem JK w moich wypowiedziach?

Proszę o odpowiedź "tak" lub "nie" (ewentualnie „nie wiem”).
Typowa dla Ciebie odpowiedź "Z czym ty walczysz" lub "zastanów się, o  co ci chodzi" mnie nie zadowoli. A pytam bo znalazłem coś takiego:
Nie oczekuj cudów, nie szkaluj człowieka, który ci pomógł.


Nie pamiętam.
Ale coś ci sie pomieszało w tym cytowaniu mnie. Nie szkodzi, powiedziałam, co myślałam, ty również.

Zadałem sobie trud i sprawdziłem swoje cytaty. I nic mi się nie pomieszało. Skłamałaś. Ale oczywiście brakuje Ci klasy, aby się do tego przyznać. A co do szkalowania: nie szkalowałem JK (i prawdopodobnie pamiętasz o tym pomimo sklerozy, ale zasłaniasz się niepamięcią, bo Ci wstyd). A napisałaś tak
Nie oczekuj cudów, nie szkaluj człowieka, który ci pomógł.
aby wywołać negatywny obraz mojej osoby na forum. To była manipulacja. Bardzo nie ładnie. A co do szkalowania to sama mnie szkalowałaś twierdząc, że pomieszało mi się coś w cytowaniu Ciebie. Ale oczywiście znowu brakuje Ci klasy, żeby się do tego przyznać. Stosujesz metodę zamiatania brudów pod dywan.

Nie umiesz zrozumieć, że po prostu nie chce mi sie z tobą rozmawiać?
Oczywiście, że rozumie. I nawet wiem dlaczego nie chcesz rozmawiać. Zdecydowanie wolisz obrzucanie innych błotem, niż rzeczywiste uzasadnianie swoich racji. Gdy ktoś zaczyna pokazywać czarno na białym jakie bzdury piszesz, nie chcesz kontynuować. W  porządku. Nie musimy gadać. Bo i tak sprawiasz wrażenie niereformowalnej.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #97 : 2007-10-25, 20:44:25 »

Ja ci odpowiadam: Nie mam ochoty z tobą gadać. Jesteś podejrzanie agresywne i mało rozumiejące
Zapisane
MW
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #98 : 2007-10-25, 21:05:54 »

Ja już z też nie mam ochoty. Szkoda mojego czasu bo i tak nic nie kumasz. Nie odpisuj mi. Na świecie jest jeszcze kilka miliardów ludzi, których, których nie zdążyłaś obrzucić błotem. Więc nie marnuj czasu na mnie. Confused
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #99 : 2007-10-25, 22:03:17 »

A ty się tak zapalczywie domagasz, żebym koniecznie i ciebie obrzuciła błotem Very Happy "Obrzucanie błotem" pojęcie, jak sie okazuje, względne. Dokopałam Mai, bo zależało mi, żeby ją poruszyć. Z resztą forumowiczów rozmawiam jak równy z równym. Pozwałam sobie na to samo, na co sobie pozwała druga osoba. Moje posty są łagodniutkie w porównaniu z niektórymi Laughing Ale cienie inne nie interesują. Widać, że angażujesz się tylko w relacje Lekarki.

Odmawiam rozmowy z tobą, bo jesteś zbyt "zaangażowany" Wink w adwokatowanie Lekarce, a poza tym brakuje mi czasu. Mamy rożne hierarchie. To co dla ciebie ważne, dla mnie mniej i odwrotnie. Dziś zawzięłam się i poświeciłam trochę czasu na poczytanie twoich postów. Widzę, że nie pierwszy raz oburzasz się, kiedy ktoś powie choć niewinny żarcik na temat Lekarki.

Co wyczytałam? W czasie ponad roku nic nie piszesz na temat swojej diety. Interesują cię jedynie rekordy i współzawodnictwo (bezdech, pływanie pod wodą, matematyka i liczby) i jeszcze tylko książka Lekarki, którą czytałeś 3 razy. W zasadzie nikt, ani nic poza tym nie zainteresowało cię na tym forum. Tak jakbyś wszedł na to forum tylko po to, żeby strzec interesu Lekarki. W czasie swoich rozmów z Elmo  dałeś mi się poznać jako, drobiazgowy, pedantyczny, dociekliwy, niezbyt zainteresowany DO i całkiem sympatyczny.

Nie żywię do Lekarki antypatii, ani nie knuję nic na jej temat. Czasem, bo nie chce jej za często dokuczać, pytam ją, co miała na myśli, bo pisze chaotycznie. Również czasem dopytuję się o detale jej propozycji, bo nie wszystko, co ona pisze, pokrywa się z moimi własnymi doświadczeniami. Zdarzyło mi sie czasem również palnąć Lekarce komplement. Nie jestem subiektywna, jak mi sie wydaje, ale to mniej ważne.

Nie spodobało mi się zdecydowanie, ze Lekarka próbowała podnieść swoje zasługi kosztem innego lekarza. Wygladało to jak bałwochwalstwo. Ja myślę, że Lekarka jest uczciwą osobą i doskonale mnie zrozumiała. Wcale nie uważam, że jest to dla niej miłe, wałkowanie przez ciebie tego tematu w nieskończoność. Na tyle cenię Lekarkę, że domyślam się, że zawstydziła sie sama swoją wypowiedzią.

Na post Lekarki zareagowałam o wiele łagodniej niż ty na mój.
Wypowiedziałam sie chyba wystarczająco obszernie?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.