forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 02:49:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu  (Przeczytany 16188 razy)
kristan
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #20 : 2007-10-18, 12:01:22 »

Morgano- myślisz  ,że po wyborach nastąpi zmiana na "lepsze", w ochronie naszego zdrowia,że zapali sie zielone światlo dla  WIEDZY Dra JK ,że WIEDZA ta zostanie namaszczona przez rządzących z opcji PO???- mieli juz okazję!!!
 Osobiscie wątpie,a nawet mówie nie - bedzie nawet gorzej.Wystarczy poczytac ,przeglądnąc niektóre artykuły na www.polonica.net , aby sie o tym przekonać. Tam tez jest wiecej osób nielubiacych wieprzowinki, a zasilajacych szeregi PO.
 Data 21.10 2007 bedzie wyznacznikiem , czy Prawdziwi Polacy chcą PRAWDZIWEJ POLSKI.To tylko kilka dni- i...wszystko jasne. /Ojciec Tadzio czuwa/
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #21 : 2007-10-18, 21:11:11 »

i

Od siebie (z poziomu "admin") dodam, że codziennie z wyjątkiem sobót i niedziel, odbywa się "wizytacja" Serwisu www.dr-k.pl kogoś  Question  z adresu IP przypisanemu Instytutowi Żywności i Żywienia". Dodam, że różny host "*.gov.pl" odwiedza serwis kilkadziesiąt razy dziennie!
Cytuj
I co w tym dziwnego? Przecież w państwowych instytucjach straaaaaasznie się nudzą. Oczywiście za nasze pieniądze.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #22 : 2007-10-18, 22:22:31 »

Ano dziwne jest to, że jak sie nudzą to moga siedzieć dajmy na to na Allegro, a nie na Kwaśniewskim, który "oficjalnie" opracował "szkodliwą dietę" Smile
Nie sądzisz?
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #23 : 2007-10-19, 00:10:59 »

Ja sądzę, że po prostu niektórych interesuje ta dieta i sprawdzają, czy jeszcze żyjemy... Wink
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #24 : 2007-10-19, 08:52:25 »

....  ale po przegranych wyborach może nastąpić jakaś refleksja i przemyślenia i nawrócenie do rzeczywistości.


Po przegranych wyborach?.... Religi?
Kto nam pozostaje? Cukrojad Tusk... czerwony LiD...
Jak widzisz jeszcze nie ma dla nas alternatywy.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #25 : 2007-10-19, 10:06:56 »

Cytuj
Od siebie (z poziomu "admin") dodam, że codziennie z wyjątkiem sobót i niedziel, odbywa się "wizytacja" Serwisu www.dr-k.pl kogoś    z adresu IP przypisanemu Instytutowi Żywności i Żywienia". Dodam, że różny host "*.gov.pl" odwiedza serwis kilkadziesiąt razy dziennie!

Wiecie co ja myślę, że oni tam w IŻŻ i w CBS doskonale przestudiowali dietę niskowęglowodanową i wszystko wiedzą ale na ręke im jest aby to się nie upowszechniało za szybko bo im naród bardziej schorowany i posłuszny tym lepiej nim żądzić i kręcić lody. Cool
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #26 : 2007-10-19, 11:28:38 »

Moim zdaniem najważniejsza jest „PARTIA OPTYMALNYCH”.
Mogą się do niej zgłaszać tylko i wyłącznie te osoby które stosują żywienie optymalne. Żadne państwo na świecie nie ma ochoty popierać „Partii Optymalnych, gdyż niska zachorowalność u tych osób nie przysparza kasy służbie zdrowia oraz loby farmaceutycznemu. Z powodu optymalnych są zmuszeni zamykać cukrownie rolnicy nie mogą sprzedać dowoli swoich plonów. Gospodarka rynkowa uległaby destabilizacji. Co by zrobił koncern Coca-coli, hamburgery, i inne fisz-maki?
Optymalni to są ludzie, którzy zrozumieli i sami doświadczyli na własnej skórze, czym jest żywienie optymalne lecząc się z wielu chorób.
Stosujący żywienie optymalne to mądrzy i doświadczone osoby i nadejdzie jeszcze taki czas, że będą pozostałymi głupkami rządzić. Recepta „CITO”
Prawidłowe żywienie optymalne jest poprawnym żywieniem tylko inaczej proporcjonalnie podane. Je się codziennie smacznie i taniej.
Uważam, że nie potrzeba by to zrozumieć filozofa. Potrzebna jest tylko wiedza i zrozumienie.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #27 : 2007-10-20, 03:57:19 »

Morgano ,ale takiej optymalnej partii ,mozna podłozyć zatrutą , zmodyfikowaną świnie.
Jak znam zycie to aby wychować zdrowe społeczeństwo -należałoby
   juz od najmłodszych lat  jak religii uczyć zdrowego żywienia.
   Podejrzewam ,ze jednak większośc lekarzy zna żywienie optymalne ,
ale tak jak niektórzy zauwazyli ;gdyby ludzie zaczęli myśleć ,zycie stałoby sie tanie
i proste . Ze szkodą oczywiście dla wszelkiej masci producentów bubli i trucizny.
   wcześniej amargedon niz takie oświecenie
       
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #28 : 2007-10-20, 13:25:42 »

Rudka. Masz rację zawsze można podłożyć truciznę.
Wielokrotnie rozważałem otwarcie optymalnej restauracji.
Według kalkulacji wystarczyłoby 100 osób dziennie.
Co mnie powstrzymywało to że żywienie optymalne w domu jest tanie.
Tańsze niż poprzednio tradycyjne, gdy z bez używek ostatnio trochę podrożało
i wynosi 8-9zł dziennie. Poprzednio 7-8 złotych dla jednej osoby.
Pytam czy 240 złotych dla jednej osoby miesięcznie to jest dużo.
Nie. Można wytrzymać i czasami jeszcze trochę zaoszczędzić.
Jak podliczymy ile wydamy na utrzymanie lokalu to kwota ta musi się niestety podwoić i 480-500 złotych dla osoby to już jest dużo tym bardziej gdyby przychodziły do lokalu odżywiać się całe rodzinny? Co w przypadku 3 osób mogłoby już stanowić kwotę nie do zaakceptowania? Żywienie w domu 700 złotych a w lokalu około 1500 złotych.
Gdyby jeszcze udało się w jakiś sposób zdobyć klientów a konkurencja oczywiście nie śpi mogłoby to stanowić ogromne zagrożenie.
W każdym jednym lokalu już istniejącym w bardzo łatwy sposób można by wyasygnować 3 – 4 stoliku dla optymalnych z odpowiednim menu.
Takie częściowe przekwalifikowanie nic nie kosztuje gdyż kuchnia i tak pracuje a lokal trzeba utrzymać w tym przypadku można by liczyć na większą ilość klientów. Serwując przy okazji żywienie optymalne łatwiej by było z Sanepidem się porozumieć niż gdyby tylko dostępne było żywienie optymalne.
Moim zdaniem w każdym mieście przynajmniej w jednym lokalu może taki optymalny kącik powstać. Jest tylko jeden warunek to musi być naprawdę dobre jedzenie nieoszukane gdzie byłaby przestrzegana proporcja BTW.
A nie tak jak w tym dowcipie „Dwa razy kotlet Kwaśniewski proszę”.
Jeżeli chodzi o lekarzy to większość z nich zna zasady żywienia optymalnego i nawet wielu z nich je stosuje nie chwaląc się tym.
Ci co wiedzą, którzy z ich kolegów odżywiają się optymalnie to przywitanie ich w szpitalu wygląda następująco.
" O dzień dobry to kolega jeszcze żyje" Ja osobiście bym na to miał odpowiedź "Oczywiście kolego że Was przeżyję".

Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #29 : 2007-10-21, 03:38:53 »

Profesor Zbigniew Religia zaszczycił swoją obecnością spotkanie w Bytomiu przez 1 godzinę i 15 minut. Na Sali było może około 80-100 osób. Przeważającej części dyrektorzy szpitali lekarze i personel osoby z kręgów medycznych.
Przyjechał specjalnie do Bytomia prosić by głosować na PiS, bo jeżeli wygra PiS to nadal będzie ministrem zdrowia. Zaznaczył, że bardzo mu na tym osobiście zależy. Gdy przyszła kolej na zadawanie pytań jako pierwszy
Zapytałem.
Cytuję:, Dlaczego jest Pan przeciwny żywieniu optymalnemu dr Jana Kwaśniewskiego.
Wielkie zaskoczenie i pytanie do Sali czy znają żywienie optymalne cała sala chórem odpowiedziała, że tak. Z kolei minister zaczął się powoływać
Na Stanowisko Komitetu Terapii Wydziału VI Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk., Która uznała żywienie optymalne za wręcz szkodliwe.
Bo to, że ona polega na jedzeniu ogromnej ilości tłuszczu, jajek śmietany masła niejedzeniu owoców. Dlatego nie jest ona popierana oficjalnie przez lekarzy. Wręczyłem Profesorowi specjalnie przygotowane materiały Akademii Nauk, który to dokument również Profesor podpisał.
Wręczyłem mu również moja odpowiedź z przed 8 lat na wszelki wypadek gdyby ta odpowiedź wcześniej do Profesora nie dotarła. Przekazałem również 4 stronicową laurkę „Jak optymalnie być szczęśliwym”.
(Tekst ten już na forum publikowałem). To była cała rozmowa zakończona zdaniem przestańmy dyskutować na temat tej diety. Zdążyłem jeszcze powiedzieć, że zdrowie właśnie leży po stronie diety optymalnej i że mam jeszcze dwa pytania, ale niestety nie dopuszczono mnie już do głosu.
Reszta dyskusji toczyła się o warunki bytu służby zdrowia kontraktach
Ile szpitali ma zaległości, jaki to spór o pieniądze musi toczyć w rządzie z Minister Zytą Gilową, z którą jest nawiasem bardzo zaprzyjaźnioną, bo ją osobiście operował na serce. Mowa była o zarobkach lekarzy, którzy mają 1,75 średniej krajowej najniższe uposażenie natomiast specjaliści mają
3 krotną średnia krajową i osiągają z dodatkami nawet 10 tysięcy złotych a z dyżurami około 14 tysięcy. Mowa była również o kartach czopowych za bardzo nie jestem obeznany w Arkanach szpitali. Wspomniał tylko jeszcze, że Premier J. Kaczyński w czwartek przyjedzie na Śląsk i że będzie mu towarzyszył. Jutro na zaproszenie, Gosiewskiego udaje się do Kielc.
Wychodzą bardzo prosił, że choć nie jest członkiem PiSu żeby na PiS głosować, bo bardzo mu zależy by nadal mógł być Ministrem Zdrowia gdyż jeżeli PiS nie wygra wyborów to do rządu nie wejdzie.
Moja osobiste odczucie Profesor Religia w ogóle nie jest zainteresowany dietą optymalną to moim zdaniem może będzie lepiej jak jakiś bliżej nieokreślony nowy minister obejmie tę tekę może wówczas będzie lepiej.

szacunek



Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #30 : 2007-10-21, 09:17:53 »

....
Wielokrotnie rozważałem otwarcie optymalnej restauracji. .....

Morgano, bardzo lubie czytac twoje posty, jestes szczery i prostolinijny.
Jako jeden z nielicznych przyznajesz sie do tego, ze chcialo by sie "cos zarobic"
przy okazji robienia czegos pozytecznego. Wink

Osobiscie uwazam, ze ZO "dla mas" restauracje, stoliki itp.  musza stac sie biznesowym niewypalem.
Po prostu ZO ze swoimi "dobroczynnymi efektami" to oferta "Exclusive"
Plankton tego nie jest w stanie "kupic"  Cool

Wspomne tylko o przeszkodzie nie do pokonania: to bariera "intelektualna"
i wynikajace z tego "mozliwosci finansowe" Very Happy

Natomiast zarobic mozna i to bardzo duzo, kierujac te oferte do ok 10% populacji
ludzi "posiadaczy aktywow" czyli "grupy trzymajacej wladze"

Tylko tacy ludzie potrafia zidentyfikowac  "Exclusive service"
i za cos tak cennego zaplaca z przyjemnoscia.

Plankton bedzie sie "plul". Very Happy  Jak to za porade placic? I to dotyczaca zwyklego zarcia? Very Happy
I to za zjadanie zwyklego tluszczu, "co se" w domu moge sam zrobic, kupiwszy uprzednio w "markiecie" Very Happy,
a wczesniej poczytawszy gazete lub forum, czy rozmawiajac z sasiadem lub kolega z pracy.

Taki jest mechanizm. Cool




 
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #31 : 2007-10-21, 22:18:51 »

Morgano
  Obcykany jestes z liczbami ,wiedzą  -podejrzewam ,ze brak Ci tylko odwagi.
    wcale lokal nie musi nazywac sie optymalny -bo to  niekoniecznie odstrasza tylko
moze przyspozyć problem konkurencji  wciskajacy kit .
   Myśle ,ze tylko wystarczy uświęcic jakąś staropolska nazwą i zrezygnować
      ze wszystkich egzotycznych dań .
      Zdrowe narodowe jedzonko , to nie ruskie pierogi ,greckie sałaty albo francuskie ciasta.
        Może być nasze ,wraz  z rodzimymi prostymi nalewkami.
   Pomimo całego blihtu ,ludziska lubia jednak proste ,tanie i pozywne jadło .
    Ja z rozrzewnieniem wspominam perelowskie bary .
   Nie było  to moze optymalne ale o wiele zdrowsze  niz
w obecnych sterylnych magdonaldach-fuj,
     
   
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #32 : 2007-10-21, 23:42:55 »

W każdym jednym lokalu już istniejącym w bardzo łatwy sposób można by wyasygnować 3 – 4 stoliku dla optymalnych z odpowiednim menu.
Takie częściowe przekwalifikowanie nic nie kosztuje gdyż kuchnia i tak pracuje a lokal trzeba utrzymać w tym przypadku można by liczyć na większą ilość klientów. Serwując przy okazji żywienie optymalne łatwiej by było z Sanepidem się porozumieć niż gdyby tylko dostępne było żywienie optymalne.
Moim zdaniem w każdym mieście przynajmniej w jednym lokalu może taki optymalny kącik powstać. Jest tylko jeden warunek to musi być naprawdę dobre jedzenie nieoszukane gdzie byłaby przestrzegana proporcja BTW.
Wydzielanie osobnych stolików to nie jest dobry pomysł Sad wystarczyłoby dodać do menu NORMALNEGO kilka potraw z ładnie rozpisanym BTW przecież się nie pogryzą na jednym stole z pierogami Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Dziś Profesor Religa jest w Bytomiu
« Odpowiedz #33 : 2007-10-22, 09:39:50 »

kilka potraw z ładnie rozpisanym BTW

to jest dobry pomysł dla wszystkich lokali. Każde danie z podanym BTW no, no, no to było niezłe Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.