forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 01:18:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe  (Przeczytany 56503 razy)
Ewa
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #40 : 2007-09-13, 22:41:48 »

Cytuj
alez Ewo,co ty opowiadasz,na pewno nie masz zadnego zwierzaka w domu,bo na pisalabys inaczej...
w tutejszej TV pokazuja dosc czesto jak nalezy odzywiac nasze czworonogi
Kodar, mam dwa koty. Ale co innego jest, co jest w karmach dla zwierząt, a co innego doświadczenie weterynarza. To własnie weterynarze są najbardziej otwarci na DO dla ludzi. Oni potrafia zrozumiec ten metabolizm.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #41 : 2007-09-14, 11:14:20 »

Ewa,nie bede sie spierac,
moja wlasnie corka robi szkole weterynaryjna,
bardzo czesto spieramy sie na wiele tematow jakie  zostaja podawane  na lekcjach,
a szczegolnie dotyczace odzywiania zwierzat,o metabolizmie tez  ucza,
a  wnioski wyciagaja jakie,?????
widze i slysze jak mnie corka poucza i karci,gdy podaje dla psa inna karme Laughing
jeszcze zaden lekarz operujac u zwierzakow  roznorodne raki nie zgubil zadnego slowa na temat odzywiania chorego zwierzaka,
systematycznie ogladam tez program" Zwierzeta i lekarze",albo wiadomosci z najwiekszych Ogrodow Zoologicznych w Niemczech ,owszem zwierzeta otrzymuja pokarm wlasciwy dla  danego gatunku,tylko kazde zwierze,
gdyby moglo wybierac samo wybieraloby inaczej,prosty przyklad kura z wiejskiego podworza i z Hodowli zmasowanej,
no i zastanawiajace,jezeli zwierzaki np.z Ogrodow Zoologicznych sa pod systematyczna opieka lekarzy oraz  otrzymuja systematycznie wszelkie odzywki dodatkowo, dlaczego to  fachowcy z Odrodow Zoologicznych nie moga spochwalic  sie przyrostami zwierzat szczegolnie tych gatunkow,ktore sa  na wymarciu??????? Confused

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #42 : 2007-09-14, 14:39:36 »

Toc ci juz mówiam, ze co innego karmy produkowane dla zwierząt, a co innego mentalność weteryniarza Very Happy Mówie o madrych i doswiadczonych weterynarzach.

Nie wiem, o co ty się kłocisz z córką? A moze ona ma rację? Very Happy Jak ty chcesz wprowadzić zwierzakom rotacje, to ja trzymam strone córki Very Happy
Żywienie zwierzat, to nie to samo, co zywienie człowieka. Kot i pies mają zapotrzebowanie na białko o wiele większe niz czlowiek. A z tego co wiem, w karmach im sie wciska za duzo węgli i za mało tłuszczu. Żałuje się im białka, bo przecież szkodzi na nerki.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #43 : 2007-09-14, 15:38:54 »

nie,Ewa,nie nabija sie ze mnie , Shocked
wszyscy w kolo karmia swoje zwierzaki a prawie kazdy ma psa albo kota,
przewaznie weglowodanami,typy kartofle,platki zbozowe,owoce i warzywa
odzywiania zwierzat i ludzi  nie  wrzucam do jednego worka,
bo np.slon zadowoli sie trawa,a lew miesem i znam roznice ich potrzeb pokarmowych Laughing
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #44 : 2007-09-14, 16:38:10 »

Kodar, teraz ty sie ze mnie nie nabijaj Very Happy))))
Co ty napisałaś?
Cytuj
wszyscy w kolo karmia swoje zwierzaki a prawie kazdy ma psa albo kota,
przewaznie weglowodanami,typy kartofle,platki zbozowe,owoce i warzywa
Tak ludzie przeważnie karmią zwierzaki? Psy, koty?  Shocked
To nic dziwnego, ze te zwierzaki coraz częsciej zapadaja na raka
Zapisane
alpolusa
Go


Email
ANTYOKSYDANTY- aktywny wodór, woda z ujemnym ORP
« Odpowiedz #45 : 2007-10-16, 12:20:51 »

Po przejrzeniu dyskusji na temat "Aktywny wodór - wolne rodniki tlenowe", zaczynam się utwierdzać w przekonaniu, że tak naprawdę to nikogo zdrowego nie interesuje temat ZDROWIE! Ludziska robia sobie jaja z tematu, który jest moim zdaniem rewolucyjny! [/i]"Wodór jest paliwem życia" - [i]Albert Szent-Gyorgyi, odkrywca witaminy C - nagroda Nobla. [/i]"aktywny wodór może uratować ludzkość"[i]- dr Hayashi, Instytut Wody, Tokio. Ktos stwierdzil w dyskusji że aby odtlenić wodę wystarczy ją przepłukać CO2 - totalna bzdura! Nie ma takich filtrów na świecie które odtleniaja wodę! Nie może tego zrobić odwrócona osmoza ani technologia Grandera, ani najlepszy bioenergoterapeuta! Ale robi to aktywny wodór generowany przez H-01 (mineralny generator aktywnego wodoru).
Chodzi o to że człowiek powinien pic wodę odtlenioną aby wprowadzać do organizmu jak najmniej reaktywnego tlenu - który degeneruje DNA, jest głównym powodem starzenia i w 90% powodem chorób ludzkości!!
99% wody pitnej to woda uboga w aktywny wodór i bogata w reaktywny tlen!!!! Najbardziej skuteczny utleniacz (oksydant)!!!! Ktoś stwierdził w dyskusji że "najlepiej wodę lubią ryby" - chciałbym spotkać tego dyskutanta bez wyobraźni w wieku lat 70-ciu - co wtedy miałby do powiedzenia.
Prof.Shirahata z Japonii twierdzi że woda jest tym medium, w którym tkwi tajemnica życia i jego destrukcji. Z kolei dr Alexis Carell - noblistka, która przez 34 lat utrzymała przy zyciu w wodzie żywe komórki, wymieniając jedynie wodę - udowadniając że: "Komórka jest nieśmiertelna ! To tylko płyn w którego otoczeniu żyje,  ją degeneruje! Odnawiając ten płyn systematycznie oraz dając komórce pożywienie którego wymaga, współczesna wiedza pozwala twierdzić że może ona praktycznie żyć wiecznie !
Wszak człowiek to 70% wody - wymieniając systematycznie ta wodę, możemy przedłużyć życie naszych komórek - nasze życie! Oczywiście mówię o wodzie z ujemnym potencjałem redox, antyutleniaczu, bez reaktywnego tlenu - wolnych rodników! Gdyż z takiej wody się człowiek składa (redox płynu międzykomórkowego jest ujemny, krwi również - a woda "zdatna do picia" posiada redox dodatni - z reguły powyżej 200mV).
Niech mi ktoś pokaże bardziej afektywny antyutleniacz jak woda z aktywnym wodorem!
   
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #46 : 2007-10-16, 15:51:03 »

al-pol-usa -... tu wszyscy zdrowi ,  a temat nie z tej ziemi - póki co. Wiem o czym piszesz- wiecej:  www.wodazdrowia.pl  /widzisz , nawet w Polsce jest juz stronka www/- Pozdro.
Zapraszam przy okazji na forszmak lub golonkę .

Ps. H-01 zbiera ogromnie duzo pozytywnych opini wsród uzytkowników.Odezwij się na skype.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #47 : 2007-10-20, 04:40:46 »

Kristian -coś mało gramotna jestem w tych wodach ,
    czy to znaczy ,ze powinno sie pić wode destylowaną Shocked Shocked
    dawniej była moda na leczenie wodą -martwą i zywą -wiem ,ze polegało na tym
,że przpuszczało sie nią przez elektrody
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #48 : 2007-10-20, 08:43:27 »

Kristian -coś mało gramotna jestem w tych wodach ,
    czy to znaczy ,ze powinno sie pić wode destylowaną Shocked Shocked
    dawniej była moda na leczenie wodą -martwą i zywą -wiem ,ze polegało na tym
 ,że przpuszczało sie nią przez elektrody

Swietna sprawa "niedoudowodnienia" dla "medycyny sadowej".
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #49 : 2007-10-20, 10:23:39 »

Rudka - temat tej lekcji jest zupełnie inny - szczególowo jest zawarty na www.wodazycia.net.pl  , mniej szczegółowo  na www.wodazdrowia.pl  - zapraszam do lektury.
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: ANTYOKSYDANTY- aktywny wodór, woda z ujemnym ORP
« Odpowiedz #50 : 2007-10-21, 03:50:53 »

Po przejrzeniu dyskusji na temat "Aktywny wodór - wolne rodniki tlenowe", zaczynam się utwierdzać w przekonaniu, że tak naprawdę to nikogo zdrowego nie interesuje temat ZDROWIE! Ludziska robia sobie jaja z tematu, który jest moim zdaniem rewolucyjny! [/i]"Wodór jest paliwem życia" - [i]Albert Szent-Gyorgyi, odkrywca witaminy C - nagroda Nobla. [/i]"aktywny wodór może uratować ludzkość"[i]- dr Hayashi, Instytut Wody, Tokio. Ktos stwierdzil w dyskusji że aby odtlenić wodę wystarczy ją przepłukać CO2 - totalna bzdura! Nie ma takich filtrów na świecie które odtleniaja wodę! Nie może tego zrobić odwrócona osmoza ani technologia Grandera, ani najlepszy bioenergoterapeuta! Ale robi to aktywny wodór generowany przez H-01 (mineralny generator aktywnego wodoru).
Chodzi o to że człowiek powinien pic wodę odtlenioną aby wprowadzać do organizmu jak najmniej reaktywnego tlenu - który degeneruje DNA, jest głównym powodem starzenia i w 90% powodem chorób ludzkości!!
99% wody pitnej to woda uboga w aktywny wodór i bogata w reaktywny tlen!!!! Najbardziej skuteczny utleniacz (oksydant)!!!! Ktoś stwierdził w dyskusji że "najlepiej wodę lubią ryby" - chciałbym spotkać tego dyskutanta bez wyobraźni w wieku lat 70-ciu - co wtedy miałby do powiedzenia.
Prof.Shirahata z Japonii twierdzi że woda jest tym medium, w którym tkwi tajemnica życia i jego destrukcji. Z kolei dr Alexis Carell - noblistka, która przez 34 lat utrzymała przy zyciu w wodzie żywe komórki, wymieniając jedynie wodę - udowadniając że: "Komórka jest nieśmiertelna ! To tylko płyn w którego otoczeniu żyje,  ją degeneruje! Odnawiając ten płyn systematycznie oraz dając komórce pożywienie którego wymaga, współczesna wiedza pozwala twierdzić że może ona praktycznie żyć wiecznie !
Wszak człowiek to 70% wody - wymieniając systematycznie ta wodę, możemy przedłużyć życie naszych komórek - nasze życie! Oczywiście mówię o wodzie z ujemnym potencjałem redox, antyutleniaczu, bez reaktywnego tlenu - wolnych rodników! Gdyż z takiej wody się człowiek składa (redox płynu międzykomórkowego jest ujemny, krwi również - a woda "zdatna do picia" posiada redox dodatni - z reguły powyżej 200mV).
Niech mi ktoś pokaże bardziej afektywny antyutleniacz jak woda z aktywnym wodorem!
   


cytuje : biblia : pij z zrodla swojego
smieszne ale prawdziwe
poz
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #51 : 2007-10-21, 22:45:24 »

Być może coś w tym jest - Dobrze ,ze podjąłes ten ciekawy temat na tym wątku
myśle ,ze Toan albo lekarka coś więcej na temat powiedzą .
dla mnie sa to liczby ,których niebardzo rozumiem , milivolty
    w wodzie  to nowa egzotyczna ciekawostka .
No i jakbym miała odmłodnieć to jestem za..
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #52 : 2007-10-21, 23:05:25 »

ja mam butelke do ktorej wlewam wode i nabijam tlen z patrona,ten wynalazek otrzymal Zloty Medal na Targach,
po szklancwe takiej wody mialam zawroty glowy, oraz czulam smak tlenu,
kiedys czesto plukalam gardlo woda utleniona,wiem,ze to nie to samo ale jednak podobny smak pozostal,
dodownicy i znajomi  po szklance wody dotlenionej nie odczuwali zadnych zmian,
chyba jednak wroce do wody dotlenionej,patrony i butla stoi w zasiegu reki 
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #53 : 2007-10-22, 01:35:29 »

Kodar -ale tu chodzi o to by w tej flaszce nie było tlenu -
tylko aktywny wodór pod napięciem .
Zapisane
chris
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #54 : 2007-10-22, 05:39:54 »

Kodar -ale tu chodzi o to by w tej flaszce nie było tlenu -
tylko aktywny wodór pod napięciem .

Moze dlatego uhonorowano to urzadzenie zlotym medalem Shocked Confused Laughing

pozd
krzysztof
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #55 : 2015-02-22, 19:49:44 »

Być może coś w tym jest - Dobrze ,ze podjąłes ten ciekawy temat na tym wątku
 myśle ,ze Toan albo lekarka coś więcej na temat powiedzą .
 dla mnie sa to liczby ,których niebardzo rozumiem , milivolty
    w wodzie  to nowa egzotyczna ciekawostka .
 No i jakbym miała odmłodnieć to jestem za..

Toan napisał tu dość, Rudko. Very Happy
A ja polazłem do tego wodorowego źródełka i nadziałem się na takie cacko medycyny zwanej alternatywną, wciąż trendy do kanapki. Wink
https://www.youtube.com/watch?v=_y0gv7bSgeA#t=113
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #56 : 2015-03-04, 12:15:31 »

Jeśli ktoś chce sobie zobaczyć wodór:
http://images-of-elements.com/
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #57 : 2015-03-04, 12:20:00 »

Śliczny! Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #58 : 2018-03-11, 17:52:11 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Aktywny wodór likwiduje wolne rodniki tlenowe
« Odpowiedz #59 : 2018-03-11, 17:56:48 »

Dziwne, bo tego wodoru wcale nie widać, że go tak dużo... Wink  Laughing
Dziś lit (l.a. 3) stał się pierwiastkiem strategicznym, bo zapotrzebowanie gwałtownie wzrosło, a jest go całkiem maluśko.  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 20 zapytaniami.