forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 12:48:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659577 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  przebyty udar mózgu
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: przebyty udar mózgu  (Przeczytany 45326 razy)
elmo
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #20 : 2007-10-20, 16:16:29 »

Oczywiście mogłabym komentować Twoje "mondre" posty bez końca,ale czy muszę każdą głupotę prostować? Ano NIE!  Smile 
Nie jestem po  udarze ,a czemu pytasz? Chciałaś mi ułozyć jakiś jadłospis ?

Cytuj
Ponadto powyższe rady nie są medyczne lecz dietetyczne.

No popatrz  Very Happy 
 
Dietetyka - nauka zajmująca się zasadami żywienia, biochemicznymi podstawami żywienia, psychologią żywienia i technologiami gastronomicznymi.

Dietetycy opracowują diety żywieniowe i metody leczenia zaburzeń żywieniowych, nadwagi i niedożywienia.


Ty udzielając porad z zakresu dietetyki ,zapewne jesteś do tego dokładnie przygotowana ,co? Bo chyba nie jesteś tak bezmyslna,żeby udzialać porad z zakresu dietetyki ,nie bedąc do tego upoważnioną .
Posłuchaj wreszcie i pojmij człowieku ,że ty "nie dajesz przepisów sąsiadce" i nie radzisz jej co dziś zrobić na obiad ,tylko udzielasz porad osobom  poważnie chorym!
Nie dociera do ciebie prosta prawda,że gdy komuś zaszkodzą twoje porady,to możesz ponieść tego konsekwencje?Jeśli cię to mało obchodzi,to miej chociaż litość dla chorych osób i sobie odpuść.

Nie chce mi się już prowadzić dennych gadek z tobą  Very Happy
Napisałam tylko jak bezsensownie piszecie.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #21 : 2007-10-20, 16:20:17 »

Droga elmo,

zakres mojej porady ograniczył się jedynie do cytatów Jana Kwaśniewskiego i komentarza do proporcji BTW.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #22 : 2007-10-20, 16:28:02 »

Ja tylko napisałam,co można tu najczęściej poczytać i nie uzyłam w swoich postach Twojego nicku ,a ty "wyleciałaś" z tekstem ,czy jestem po udarze.
Ano,nie jestem i mam nadzieje ,że przed również nie,czego i Tobie życzę!  Very Happy
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #23 : 2007-10-20, 16:36:12 »

Wobec tego, że pisałaś w tym wątku, zostałaś potraktowana jakbyś pisała na jego temat i do osób w nim się udzielających. Następnym razem radzę opisywać co gdziekolwiek przeczytałaś i jakie z tego wyciągasz wnioski w "Wolnych tematach".
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #24 : 2007-10-20, 16:42:04 »

Rozumiem ,że temat o tym ,że lekarka "nie jest naszą forumową lekarką" jest jak najbardziej na temat tego wątku - wobec Ciebie?  Smile
Nie musisz już odpisywać bo ta gadka będzie się ciągnęła w nieskończoność hehe
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #25 : 2007-10-20, 16:55:37 »

Małgo, tracisz czas i energię Laughing  Elmo chciałoby na każdym temacie poplotkować trochę o cioci Maryni, a ktoś jej tu zakłóca pogawędki. Elmo, to wyszczekane stworzenie, co szczeka dla samego szczekania. Nie ma co sie wysilać. A już z logiką całkiem daj sobie spokój. Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #26 : 2007-10-20, 17:02:37 »

Małgo, tracisz czas i energię Laughing  Elmo chciałoby na każdym temacie poplotkować trochę o cioci Maryni, a ktoś jej tu zakłóca pogawędki. Elmo, to wyszczekane stworzenie, co szczeka dla samego szczekania. Nie ma co sie wysilać. A już z logiką całkiem daj sobie spokój. Very Happy

Przyganiał kocioł garnkowi  Very Happy Albo to o Marcinie  Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #27 : 2007-10-20, 17:50:30 »

I dodam,ze niby czytacie te książki,czytacie a i tak nic nie wiecie,a potem jakieś głupkowate rady :masz jeść 40g białka,bo wazysz tyle i tyle,albo brakuje ci tyle i tyle do twojej należnej masy ciała ,bo w książce JK pisze ,że ma się jeść tyle białka,gdy się waży tyle i tyle ....


Czytam TO, i moje wlasne oczy nie rozpoznaja autora  Shocked Smile

Mam wrazenie, ze gdzies juz to czytalem, WIEM, WIEM, WIEM,  TY chyba jestes grizzly Smile

Jak pieknie napisane!!! lapidarnie i na 1000% trafnie !!!! Very Happy

Przybij piatke Elmo  Cool

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #28 : 2007-10-20, 18:07:03 »

Grizzly, ty tez jesteś taki zmienny, a twoje słowa też nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością? To gratulacje Laughing




Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #29 : 2007-10-20, 18:08:01 »


Powtarzam:skąd u licha wiecie ile kto ma jeść białka i jaka jest jego należna masa ciała?No skąd ?I na dodatek przez net?
Znacie może przodków tych "Kowalskich" i wiecie jaką ma mieć budowę ciała-kościec,wiecie jaką pracę wykonuje?,na co choruje?
To was nie interesuje.Macie zakodowaną " należną masę ciała" i nic ponad to!NIc nie rozumiecie.NIC! Szkoda słów! A kurcze radzicie ,że hoho jak "sąsiadki"  Very Happy


Wow, to rowniez, swietne -) hle, hle, hle  Very Happy Cool

Jednak widac jak na dloni,  za DARMOCHE !!! : bez udzialu lekarza optymalnego
 lub wysokiej klasy specjalisty jak np: Toan,
nie bedzie optymalizacji w kierunku "Long Life"  ino ledwie "grubo ciosane"  DIY Shocked  Very Happy
"NIDY RYDY" bez wydatkow. hle, hle, hle  Cool  Cool



Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #30 : 2007-10-20, 18:25:23 »

Tak Grizzly  Very Happy
Lekarze już nie są potrzebni,ani studia,bo i po co jak mamy Internet i mnóstwo porad ciotek Maryni co robi brety na drutach Very Happy
Dietetycy również nie są potrzebni,bo i po co?
Jak ta cywilizacja idzie naprzód? Aż dziw człowieka bierze  Very Happy  Człowiek nie musi nigdzie z domu wychodzić wszelkie porady przez net i to nawet w tak poważnych sprawach jak udar mózgu!
Niedługo,to nawet nikt nie będzie musiał kończyć podstawówki jak tak dalej pójdzie  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #31 : 2007-10-20, 18:37:58 »

Grizzly, ty tez jesteś taki zmienny...

Chyba sobie robisz jaja  Very Happy
Przy okazji Malgo.Uważaj ,bo za rok Ewie może znów "odbić" , a wtedy będzie Cię ni z tego ni z owego traktowała jak największego wroga hehe
Kurcze można zgłupiec w sumie.Tu niby netowa koleżanka,a nagle jak ręką odjął  Very Happy Może to menopauza??? Pożyjemy zobaczymy...może i ja czegos podobnego doświadczę,więc nie mam nikomu nic za złe ....bez urazy  Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #32 : 2007-10-20, 18:50:25 »

... brety na drutach Very Happy ...

Wiesz Elmo, tak na prawde im wiecej sie uczy ze skutkiem(przyswojenia wiedzy),
tym bardziej sobie czlowiek uswiadamia, jak faktycznie malo wie.  Confused
 
Sprawy ktore wczoraj wydawaly sie zupelnie proste,
dzisiaj jawia sie jako niejednoznaczne i jednak trudne do zrealizowania(optymalnego).  Very Happy

Generalnie wyznaje zasade, ze nie ma takiego fenomenu co go nie mozna udoskonalic.
Ale wiele osob uwaza(fundamentalisci), ze jak sie zakodowalo w "lepecynie" to juz tak musi byc az do smierci  Very Happy  Cool

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #33 : 2007-10-20, 19:01:01 »

Generalnie wyznaje zasade, ze nie ma takiego fenomenu co go nie mozna udoskonalic.

No nie?  Very Happy
Wystarczy spojrzeć (już nie na odzywianie,bo rozumiem ,że wyobrażenie o nim może przysporzyć wiele kłopotów) ale na to, co jest przed nami: komputer  Very Happy
Zobacz jakie były dawniej ,a jakie są dziś!A jakie będą za 50 lat !  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #34 : 2007-10-20, 19:09:27 »

Jeszcze jedno mi się przypomniało  Very Happy takim fenomenem jest również człowiek! I on również się zmienia na przestrzeni lat i to tez widać!  Very Happy
Zobacz jak zmieniła się sprawność fizyczna ludzi? Wystarczy pooglądać archiwalne filmy np. z Olimpiad Sportowych  Very Happy
Jakie wyniki w sporcie osiągali sportowcy kilkadziesiąt lat wstecz ,a jakie dziś,a jakie bedą osiagać za paredziesiąt lat!  Very Happy
Człowiek ewoluuje wbrew temu co sadzą inni,a wraz z tym zmieniają się wszystkie potrzeby człowieka!
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #35 : 2007-10-20, 19:44:17 »

Nie becz, Elmo, masz fajnego  kolegę - Misia - i możesz mu zrobić duży beret
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #36 : 2007-10-20, 19:49:52 »

Nie becz, Elmo ...

Jak cytujesz mnie to mi się tylko jedno ciśnie na usta,a mianowicie:

Przyganiał kocioł garnkowi  Very Happy

PS.Ty sobie chyba nie zdajesz sprawy z tego,że Ty robisz to co ja ,również szczekasz i beczysz ,no...tylko troszkę inną ...nutką  Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #37 : 2007-10-20, 20:13:04 »

............Grizzly, ty tez jesteś taki zmienny.........


Ewa, widze, ze za wszelka cene nie dopuszczasz do siebie mysli
o mozliwosci  popelniania bledow w zywieniu,
co niewatpliwie obnizy dlugosc zycia
 i przyczyni sie do zdegradowania "atrakcyjnosci fizycznej"  Rolling Eyes Wink

No wiesz o co mi chodzi.... Shocked Very Happy Very Happy Very Happy

Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #38 : 2007-10-20, 21:16:00 »

............Grizzly, ty tez jesteś taki zmienny.........


Ewa, widze, ze za wszelka cene nie dopuszczasz do siebie mysli
o mozliwosci  popelniania bledow w zywieniu,
co niewatpliwie obnizy dlugosc zycia
 i przyczyni sie do zdegradowania "atrakcyjnosci fizycznej"  Rolling Eyes Wink

No wiesz o co mi chodzi.... Shocked Very Happy Very Happy Very Happy

Szczerze mówiąc grizzly, to nie wiem skąd taki wniosek. Gdzie Ewa popełnia błąd w żywieniu?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przebyty udar mózgu
« Odpowiedz #39 : 2007-10-20, 21:21:32 »

  Elmo chciałoby

Jednak złośliwość czasem  sprawia,że staczamy się do "kompletnego niżu intelektualnego"  Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.