forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-18, 17:38:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
661751 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Polska sercem
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 146 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Polska sercem  (Przeczytany 836497 razy)
ali
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #320 : 2006-11-07, 20:42:48 »


tak jak wielu jeszcze nie wie, że DO powstało już pod koniec lat sześćdziesiątych XXw.
To dzięki miksowi "RZETELNEJ WIEDZY i biblistycznych wtrąceń" większość osób dotarła do propozycji Jana Kwaśniewskiego, a nie dzięki "naukowym doniesieniom" - więc nie sądź pochopnie Tomku Laughing Laughing Laughing
A że niektórym się to nie podoba Question - to jest zupełnie obojętne dla TATY, bo lepiej według Niego jest uratować jedną cudzą nogę przed amputacją niż obawiać się narażenia na "śmieszność" wśród głupców Cool.

he he
wykształciuchy nigdy tego nie pojęli

 starałem się wiele razy na to wskazywać
dodając że zywność w owych czasach miała zupełnie inną wartość
nie była faszerowana i martwa
jaką serwuje się dziś
no ale  gadał dziad  do obrazu...

ps. pozdrowienia dla TATY od nawiedzonych oszołomów i optybetonu
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #321 : 2006-11-09, 06:41:15 »

W dniu 11 listopada mamy rocznicę odzyskania niepodległości.
Dla mnie jest to rocznica zniewolenia narodu polskiego przez socjalizm, który w różnych odmianach trwa do dnia dzisiejszego. Odzyskaliśmy państwowość, ale nie wolność.
W dniu 11 listopada 1918 roku Rada Regencyjna kierując się wyborem ludy przekazała władzę Józefowi Piłsudskiemu. Lud jest w stanie wybrać tylko Barabasza i tak też nastąpiło w tym wypadku. Władzę objął człowiek, który dopuścił się kłamstwa, cudzołóstwa, kradzieży i morderstwa. To ostatnie dodałem po przeczytaniu artykułu o zamordowaniu generała Włodzimierza Zagórskiego.
Ten człowiek zaprzepaścił nadzieję narodu polskiego do odzyskania wolności.
Polska pogrążyła się w ustroju socjalistycznym, który gnębi nas do dnia dzisiejszego.
Doszło do tego, że miasto gdzie najwięcej żyje Polaków nie leży w Polsce. Obawiam się, że większa część naszego narodu mieszka poza granicami ojczyzny.
A temu człowiekowi nadal stawiają pomniki.
W dniu 11 listopada w rocznicę katastrofy naszego narodu powinniśmy wywiesić flagi biało-czerwone z czarną wstążką. Nie zrobię jednak tego jeszcze w tym roku, bo moi sąsiedzi nie zrozumieją tego. Mają jeszcze socjalistyczną moralność.

Daniel
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #322 : 2006-11-09, 08:47:23 »

...pozdrowienia dla TATY od...

Wzajemnie Exclamation Dziś akurat mogę przekazać osobiście, bo wybieram się do Ciechocinka.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #323 : 2006-11-09, 09:51:44 »

...pozdrowienia dla TATY od...

Wzajemnie Exclamation Dziś akurat mogę przekazać osobiście, bo wybieram się do Ciechocinka.
Ja też się podłącze Wink jesli można oczywiście.

P.S.
Może pozdrowionka od całego Forum ??
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #324 : 2006-11-09, 17:51:55 »

 Aaaa...Toan !

  Tak też myślałem. Bo żeby trafić do Polaków, trza sięgnąć do Biblii. Ale trafiło pod strzechy, no i dobrze.
       Przyłączam się ochoczo do pozdrowień, tym bardziej, że świat - a wszystko na to wskazuje - niedługo uzna żywienie optymalne.  Tyle, ze to przyjdzie okrężną drogą. Może nawet nie zaistnieć wzmianka o dr Kwaśniewskim. To może być przykre.

T
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #325 : 2006-11-09, 18:18:29 »

...To może być przykre.

Ale nie dla Taty. Woli zacisze Ciechocinka, niż "blask reflektorów". Przykre będzie to dla Rodaków, bo mając taki skarb pod bokiem...
Ale szykuję coś ciekawego do dyskusji... w temacie pola elektromagnetycznego i grawitacyjnego Shocked - muszę tylko przepisać kilka wersów...
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #326 : 2006-11-09, 19:21:56 »

 OOooooo psiakrew !

Ja codziennie przez osiem lub więcej godzin siedzę na kilometrach kabli elektrycznych , które tkwią pod podłogą reżyserki !! !!!  Taka praca.

T
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #327 : 2006-11-10, 11:42:21 »

Smutno mi się zrobiło, jak pomyślę, że moi rodacy jutro będą składać wieńce pod pomnikiem mordercy, a pojutrze złożą hołd ustrojowi, który on narzucił narodowi.
Żal mi tego narodu, który nie jest w stanie zrozumieć, że jest zniewolony.
Ale może tak miało być ...

Daniel
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #328 : 2006-11-10, 12:30:48 »

Wszystko ma swoj czas , absolutnie wszystko!!! Mr. Green
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #329 : 2006-11-10, 21:06:55 »

Smutno mi się zrobiło, jak pomyślę, że moi rodacy jutro będą składać wieńce pod pomnikiem mordercy, a pojutrze złożą hołd ustrojowi, który on narzucił narodowi.
Żal mi tego narodu, który nie jest w stanie zrozumieć, że jest zniewolony.
Ale może tak miało być ...

Daniel


o Dmowskim mówisz? czy Piłsudskim?
Piłsudski  przydałby się dziś  żeby z tą bandą złodziei i judaszy zrobić porządek
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #330 : 2006-11-10, 21:37:32 »

 Jasne, że Piłsudski by się przydał. Powystrzelałby wszystkich, co sobie zasłużyli, tylko co potem ? Kto kropnąłby PIłsudzkiego, gdyby się zapędził ? Smile Strzelanie i zabijanie w imię narodu jest bez sensu. Inaczej to wygląda, gdy bronisz swoich najbliższych. Inaczej to wygląda, gdy kraj został najechany.

T
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #331 : 2006-11-11, 00:14:06 »

Jasne, że Piłsudski by się przydał. Powystrzelałby wszystkich, co sobie zasłużyli, tylko co potem ? Kto kropnąłby PIłsudzkiego, gdyby się zapędził ? Smile Strzelanie i zabijanie w imię narodu jest bez sensu. Inaczej to wygląda, gdy bronisz swoich najbliższych. Inaczej to wygląda, gdy kraj został najechany.

T
jasne
tylko  czegóż to  te ofiary broniły
demokracji czy koryta o które  między sobą  inni się żarli

Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #332 : 2006-11-11, 01:33:00 »

 Oczywiście, że koryta. To jest też związane z ekspansją i zwykłą ludzką potrzebą walki. Samo sformułowanie typu "obrona Ojczyzny" czy też danego ustroju,  brzmi zawsze nieco podejrzanie - a nawet rechot wzbudza. Najśmieszniejsze jest "bronić demokracji". Takie coś często wyrzyguje z siebie Bush. I to jest żałosno-śmieszne.
   Piłsudzki na zdjęciach jawi się jako dość zawzięty, agresywny typ. Myślę, że cżłonkowie takiego np. Slayer wyglądają przy nim jak żałosne kury zza płota Smile Myślę też, że nie o demokrację tu chodziło, jeno o dyktat.

T
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #333 : 2006-11-11, 11:52:04 »

No i muszę się zgodzić z każdym słowem Tomka. Tu mamy podobne poglądy. Busch w imię obrony demokracji narzuca ją siłą innym krajom. O Piłsudzkim większość Polaków zna same legendy, ale tak naprawdę to Tomek trafnie ocenił ze zdjęcia.
Piłsudzki z przekonania był socjalistą i takowy to ustrój wprowadził w Polsce. Socjalizm i demokracja wzajemnie się uzupełniają. Hitler i Stalin też demokratycznie zostali wybrani. Za ich rządów też mieliśmy oficjalnie demokracje, ale nie przeszkadzało to w mordowaniu Polaków. Teraz może się już nie morduje, tylko doi z 80% dochodu. 

Daniel
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #334 : 2006-11-11, 14:53:09 »

 Przestałem niedawno być po stronie globalistów. To koszmar !!
     Spada jakość wyrobów, następuje dyfuzja odpowiedzialności na wszystkich i na nikogo. Demokracja (ustrój , który zabił Sokratesa) jest po części utopią. W Europie nikomu nic się już nie chce. Unia istnieje siłą swego bezwładu. Polska stacza się obłęd patriarchatu, niezdrowej izolacji i fatalnej polityki zagranicznej. Jedna rzecz, z którą się muszę zgodzić, to program "zero tolerancji". Nie ma bata !! Nawet, gdy stwarza to poczwara w stylu Giertycha i chodzi o punkt przedwyborczy, to jednak skoro rodzic nie potrafi zaproponować dziecku człowieczeństwa, bestie należy wziąć za mordę. Żywienie Optymalne nic tu nie pomoże, bo taka sfora za nic w świecie nie poszanuję słowa pisanego. Wolność nie polega na łażeniu z odkrytym brzuchem lub hip-hopowym wdziankiem do szkoły. Wolność to coś, czego NIKT nie może odebrać.

Tomek
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #335 : 2006-11-11, 18:43:43 »

Cytat Tomka
"następuje dyfuzja odpowiedzialności na wszystkich i na nikogo"

Podałeś właśnie charakterystyczną cechę demokracji. Brak odpowiedzialności jej uczestników. Przyczynia się do tego jej forma: tajność. Zupełnie inaczej by wyglądała gdyby była jawna, taka jak np. w sejmie. Każda uchwała, ustawa, zarządzenie powinna być podawana z wykazem osób, które te prawo uchwaliło. Czyli lista posłów, a do każdego z posłów lista wyborców, którzy ich wybrali. Te informacje powinny być jawne, bo każdy powinien wiedzieć kto go okrada. Przy zastosowaniu komputerów jest to prosta czynność, jest to jak najbardziej do wykonania. Wystarczy tylko imienne głosowanie na posłów, radnych, prezydentów. Jakie oszczędności. Można by było wtedy głosować przez internet, listownie, telefonicznie. Wystarczy tylko wprowadzić swój wybór do bazy danych, jawnej bazy danych. Gdyby wystąpiło jakieś przekłamanie zawsze jest możliwość weryfikacji, bo każdy miałby dostęp do takiej bazy.

Jawność to jest jeden z argumentów, a drugim jest sprawa: odpowiedzialność.
Nie ma mowy o odpowiedzialności, gdy winowajców nie można postawić przed sądem. Obecnie nie ma  możliwości wysłać pozew przeciwko zbiorowym pozwanym. Milion współsprawców to nie mieści się w głowie. Przy obecnym systemie sprawiedliwości społecznej całkowicie niemożliwe. Czyli następny wniosek: przywrócić sprawiedliwość człowiekowi.

Co do szkoły, to usunął bym Gertycha wraz z całym ministerstwem, wydziałami oświaty, kuratorami, a następnie sprywatyzował wszystkie szkoły. Wtedy dopiero rodzice mieli by wpływ na to czego dzieci się uczą i na sam proces wychowawczy.

Daniel

Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #336 : 2006-11-11, 19:01:23 »

Co do szkoły, to usunął bym Gertycha wraz z całym ministerstwem, wydziałami oświaty, kuratorami, a następnie sprywatyzował wszystkie szkoły.

To jak Korwin-Mikke Smile

M
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #337 : 2006-11-11, 19:02:56 »



Co do szkoły, to usunął bym Gertycha wraz z całym ministerstwem, wydziałami oświaty, kuratorami, a następnie sprywatyzował wszystkie szkoły. Wtedy dopiero rodzice mieli by wpływ na to czego dzieci się uczą i na sam proces wychowawczy.

Daniel



Co do szkoły to jest tak:
Przychodzi moje corka po 5 godzinach ze szkoly( pierwsza klasa) ,w ksiazce ma zrobione dwie stroniczki zadan-pisanie liczenie ,a do domu ma zadane 4 kartki pisania i liczenia.Pozostaje pytanie .Czego dziecko nauczylo sie przez te 5 godz.spedzonych w szkole? Przychodzi ze szkoly i musi spedzic drugie 5 godz,nad ksiazka ,zeby cos pojela ,oprocz liczenia ,pisania ,jeszcze trzeba sie nauczyc czytac.Pytam siebie ,gdzie jest czas na zabawe dla takiego dziecka? I suma sumarow nauka dziecka czegokolwiek ,co mogloby sie nauczyc w szkole spada na rodzicow.
W tych czasach dziecko ,ktore idzie do szkoly ma juz umiec liczyc i czytac.Jesli tego rodzic nie zrobi -nie nauczy tego dziecka ,to dziecko to, bedzie mialo problemy.
Z tego co wiem w szkolach prywatnych wszystkie zadania robione sa w szkole ,do domu dzieci nie maja nic zadane.No ale trzeba za nie placic ,chociaz czasem sie zastanawiam czy z tą platnoscia nie "wychodzi na jedno" ,bo co rusz sa jakies skladki.
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #338 : 2006-11-11, 19:19:15 »

No, prawie jak Janusz Korwin-Mikke, bo czasami bełkocze o środku pośrednim: bonie edukacyjnym.
Elmo właściwa edukacja to inwestycja w dziecko. Na poziomie podstawowym, to nie ma w Polsce szkół prywatnych, tylko społeczne. To nie jest to samo, ale i tak są lepsze od państwowych demoralizujących szkół. Często nauczyciele utrzymują taki stan, aby dziecko stale musiało pobierać korepetycje. To czysty biznes. Jak odpadną Ci takie wydatki i jeszcze wynagrodzenie dla armii darmozjadów, to okaże się, że prywatne szkoły wcale nie będą takie drogie.

Daniel
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #339 : 2006-11-11, 19:36:55 »

Tak - "milionerów" stać jest i na prywatną szkołę, i na prywatną służbę zdrowia, i na wiele innych "dóbr" za które trzeba płacić "extra", ale czemu w Polsce jest ich tak mało? i jak wytłumaczyć mus płacenia za wszystko, co było dotychczas za darmo osobom, które miesięcznie odbierają 800 zł wynagrodzenia brutto?. Chyba jednak "państwo solidarne" - to też nie jest rozwiązanie. Jak z tego wybrnąć?.
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 146 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 14 zapytaniami.