forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:58:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Polska sercem
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Polska sercem  (Przeczytany 817868 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2840 : 2013-08-10, 16:25:27 »

A ja dopiero zamierzam przebiec pod taką postacią, ponieważ uznałem, że... jeszcze za młody jestem- to po pierwsze. Very Happy A po drugie- uczyć się jeszcze wobec pierwszego powinienem. Laughing

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2841 : 2013-08-10, 16:32:27 »

Społeczeństwo Informacyjne „ŻYCIE” (na razie jednokomórkowe) rozwija się. Swoją nazwę wzięło z:

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2049.msg44662#msg44662

Obecne stadium rozwoju, to :

http://spoleczenstwoinformacyjnezycie.blogspot.com/2013/08/upyna-wasnie-tydzien-od-zamiaru.html#gpluscomments

Nie Ty jeden na Forum mojego Przyjaciela wspominasz o... hmm... takiej "butelce, wrzuconej do informatycznego oceanu".
Takich "rozbitków' jest mnogość- to wymaga zastanowienia.

Chociażby po to, żeby nie stworzyć kolejnego śmietniska lub go nie pogłębiać. Wink Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2842 : 2013-10-13, 10:13:23 »

... aby wszelkie decyzje w miarę możliwości były jak najbardziej oparte na prawdzie. ...

A! Przypomniałem sobie. Smile

"... na prawdzie...", w oparciu o te... no... privy. Wink Laughing To drugie "pół prawdy". Very Happy

Ale i tak plus dla Ciebie za odwagę- biegacza. Smile

Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2843 : 2013-10-13, 11:36:14 »

... aby wszelkie decyzje w miarę możliwości były jak najbardziej oparte na prawdzie. ...

A! Przypomniałem sobie. Smile

"... na prawdzie...", w oparciu o te... no... privy. Wink Laughing To drugie "pół prawdy". Very Happy

Ale i tak plus dla Ciebie za odwagę- biegacza. Smile


Radzio, nie zawsze odpowiadam na Twoje posty z prostej przyczyny, bo ich nie rozumiem. Tak jakbyś pisał w niezrozumiałym obcym języku własnych skrótów myślowych. Lepiej więc nie odpowiadać na coś czego się nie rozumie niż pisać głupoty dla samego pisania, jak to robi większość trolli na tym forum.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2844 : 2013-10-13, 11:52:57 »

Przybliżę, dla odróżnienia mnie od trolli. Smile
I tak w chwilę potem "zmutują"- po to są. Very Happy

"Zdechł pies", to zawoalowana przenośnia, o czym wiesz. Nie ma sposobu na zaistnienie Twojej Prawdy w "wuwuwu". 
A dotyczy właśnie maili, privów, sms'ów, a i otwartych wypowiedzi itp. A te nierozerwalnie będą towarzyszyć "Społeczeństwu internetowemu"- to, póki co sztuczny twór jest. Very Happy

Drugi plus dla Ciebie, że mnie od trolli odróżniasz- na tym forum. Smile Od lat nie ma mnie gdzieś indziej w takiej postaci- gdybyś chciał dopytać. Wink
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2845 : 2013-10-13, 15:03:34 »

Przybliżę, dla odróżnienia mnie od trolli. Smile
I tak w chwilę potem "zmutują"- po to są. Very Happy

"Zdechł pies", to zawoalowana przenośnia, o czym wiesz. Nie ma sposobu na zaistnienie Twojej Prawdy w "wuwuwu". 
A dotyczy właśnie maili, privów, sms'ów, a i otwartych wypowiedzi itp. A te nierozerwalnie będą towarzyszyć "Społeczeństwu internetowemu"- to, póki co sztuczny twór jest. Very Happy

Drugi plus dla Ciebie, że mnie od trolli odróżniasz- na tym forum. Smile Od lat nie ma mnie gdzieś indziej w takiej postaci- gdybyś chciał dopytać. Wink

Już trochę więcej zrozumiałem, ale nie do końca.
Domyślam się, że mój blog jest tym "zdechłym psem", który jako moja prawda nie ma szans w internecie.
Tylko co ma z tym wspólnego sposób przekazywania informacji do jej wewnętrznej wartości?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2846 : 2013-10-13, 15:54:36 »

Dalej już samodzielnie. Smile
Najpierw DO, choćby takie "ekstremalne". Wink Smile
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2847 : 2013-10-13, 19:03:56 »

Dalej już samodzielnie. Smile
Najpierw DO, choćby takie "ekstremalne". Wink Smile
Ciężka z Tobą komunikacja. Trzeba się wiele domyślać ale i tak się nie ma pewności czy to jest ten sam to rozumowania.

DO to wielka niewiadoma, bo z powodu braku informacji, to nie wiemy kto jest naprawdę na tej diecie. Nikt nie śledzi i nie sprawdza kto i jak przygotowuje dla siebie jedzenie, a tym bardziej co faktycznie zjada.

W SIŻ jest jednak miejsce dla niej z kilku względów. Rozpoczną się prawdziwe badania nad uzyskaniem nie zakłamanej wiedzy o żywieniu człowieka. Wtedy okaże się, że DO czy ŻO zostanie ukoronowane, ale to nie wszystko. Człowiek nie żyje po to aby jeść, a je po to aby żyć. To przewartościowanie otworzy rozkwit arkadii czy raczej restauracji, barów, stołówek opartych na ŻO, gdzie serwować się będzie zbilansowane potrawy. Wtedy naprawdę tych co będą korzystać z tych profesjonalnych stołówek będzie można uznać za Optymalnych. Wiedza o żywieniu jest zbyt trudna dla przeciętnego człowieka dlatego nie jest to problem indywidualny, a społeczny.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2848 : 2013-10-14, 07:30:35 »

...
DO to wielka niewiadoma, bo z powodu braku informacji, to nie wiemy kto jest naprawdę na tej diecie. Nikt nie śledzi i nie sprawdza kto i jak przygotowuje dla siebie jedzenie, a tym bardziej co faktycznie zjada. ...   

Informacja jest kompletna i rzetelna. Weź ołówek, zacznij liczyć. Nie bądź "nikt", a będziesz mógł już we wstępnej, wspólnej rozmowie, spacerze, zabawie, biegu, pracy, posiłku, wysiłku poznać z kim masz do czynienia. Smile


... Człowiek nie żyje po to aby jeść, a je po to aby żyć. To przewartościowanie otworzy rozkwit arkadii czy raczej restauracji, barów, stołówek opartych na ŻO, gdzie serwować się będzie zbilansowane potrawy. Wtedy naprawdę tych co będą korzystać z tych profesjonalnych stołówek będzie można uznać za Optymalnych. Wiedza o żywieniu jest zbyt trudna dla przeciętnego człowieka dlatego nie jest to problem indywidualny, a społeczny.

Aby zacząć żyć, wprzódy zjeść należy. Aby żyć jak Człowiek, jeść należy jak człowiek.
Co do restauracji ŻO- rozumiem, że Twoim przesłaniem jest być żywionym. Wtedy Ty będziesz mógł bez przeszkód zająć się samym Życiem.
Jestem zdania, że będzie Cię to drogo kosztowało i nie strefę materialną mam na myśli. Smile

Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2849 : 2013-10-14, 20:31:17 »

...
DO to wielka niewiadoma, bo z powodu braku informacji, to nie wiemy kto jest naprawdę na tej diecie. Nikt nie śledzi i nie sprawdza kto i jak przygotowuje dla siebie jedzenie, a tym bardziej co faktycznie zjada. ...   

Informacja jest kompletna i rzetelna. Weź ołówek, zacznij liczyć. Nie bądź "nikt", a będziesz mógł już we wstępnej, wspólnej rozmowie, spacerze, zabawie, biegu, pracy, posiłku, wysiłku poznać z kim masz do czynienia. Smile


... Człowiek nie żyje po to aby jeść, a je po to aby żyć. To przewartościowanie otworzy rozkwit arkadii czy raczej restauracji, barów, stołówek opartych na ŻO, gdzie serwować się będzie zbilansowane potrawy. Wtedy naprawdę tych co będą korzystać z tych profesjonalnych stołówek będzie można uznać za Optymalnych. Wiedza o żywieniu jest zbyt trudna dla przeciętnego człowieka dlatego nie jest to problem indywidualny, a społeczny.

Aby zacząć żyć, wprzódy zjeść należy. Aby żyć jak Człowiek, jeść należy jak człowiek.
Co do restauracji ŻO- rozumiem, że Twoim przesłaniem jest być żywionym. Wtedy Ty będziesz mógł bez przeszkód zająć się samym Życiem.
Jestem zdania, że będzie Cię to drogo kosztowało i nie strefę materialną mam na myśli. Smile


Moje życie jest za krótkie aby bawić w detektywa. Kto kim jest pozostawiam to społeczeństwu, ale nie takiemu jakim teraz jest. Gdy mówiłem o żywieniu, to miałem na myśli SIŻ, a tam takie zagrożenia jakie sugerujesz, nie występują.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2850 : 2013-10-15, 07:21:17 »

Raczej "nie będą występowały". Zgoda. Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2851 : 2014-01-24, 03:54:27 »

1.  mam pretensje do Doktora Kwaśniewskiego , że tworząc fuzję z RZETELNEJ WIEDZY i  biblistycznych wtrąceń , wywołał do tablicy masę oszołomów.
ad 1 no właśnie  Very Happy , coś w tym jest.

W tym jest tylko tyle, że Tomkiewicz powinien mieć pretensje wyłącznie do siebie, że zwraca uwagę na "wywołujących się do tablicy..." i do "czasopism naukowych", że nie publikowały w stosownym czasie prac naukowych lek. med. Jana Kwaśniewskiego. Tylko dzięki zniesieniu cenzury, udało się wydać sumptem autora popularnonaukowe opracowanie "Żywienie Optymalne" (nakład - 3tys. - dziś biały kruk) - dla osób, które były pacjentami Akademii Zdrowia "Arkadia" w Ciechocinku w latach 1987-89). Nikt nie kupiłby książki "Dieta Optymalna", gdy jej treścią by były "doniesienia naukowe" z podanym piśmiennictwem Laughing i nigdy "Tomkiewicz" by pewnie o jakimś Kwaśniewskim z Ciechocinka nie usłyszał... Shocked, tak jak wielu jeszcze nie wie, że DO powstało już pod koniec lat sześćdziesiątych XXw.
To dzięki miksowi "RZETELNEJ WIEDZY i biblistycznych wtrąceń" większość osób dotarła do propozycji Jana Kwaśniewskiego, a nie dzięki "naukowym doniesieniom" - więc nie sądź pochopnie Tomku Laughing Laughing Laughing
A że niektórym się to nie podoba Question - to jest zupełnie obojętne dla TATY, bo lepiej według Niego jest uratować jedną cudzą nogę przed amputacją niż obawiać się narażenia na "śmieszność" wśród głupców Cool.

Ja też mam śmichu-chichu głupców w poważaniu. A już niebawem Diecie Optymalnej stuknie 50-tka!  Shocked
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2852 : 2014-01-25, 13:31:57 »

Bardzo ciekawe, że jest ktoś co dociera do postów z 2006 roku i to w zapomnianym wątku.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2853 : 2014-02-08, 23:04:23 »

Bóg obdarował człowieka takimi przymiotami jakie On posiada

Ponoć w/g niektórych nie Bóg, a BOGOWIE  Confused i to w czterech etapach czasowych tworzenia Homo sapiens naturalis - przykład za Wasilikiem z orangutana azjatyckiego:
1. etap 99,25% małpy - około 1,8 mln lat temu, wyszło, homo erectus, sinantrop, pitekantrop,
2. etap 98,5% małpy około 400 tys. lat temu
3. etap 97,75% małpy około 200 tys. lat temu wyszedł neandertalczyk,
4. etap 97% małpy około 40 tys. lat temu i wyszło Homo sapiens naturalis

Doświadczenie w tych samych okresach co na orangutanie (czerwoni, żółci) przeprowadzono również na: szympansie (biali), ) i gorylu (czarni) i około 20-40 tys. lat temu wyszło wreszcie Homos sapiens sapiens.
A jeśli "stworzyli na obraz i posobieństwo swoje" - to ile Bogowie mają boskich genów?
 
A więc jak pisze Slawek - "widywano ich tu i tam". Wink

Ostatnia udokumentowana, o której wiadomo  Question, to wizyta pod imieniem "Allah". Odbyła się około 610 roku po narodzinach Jezusa z Nazaretu, chyba w celu ośmieszenia? chrześcijaństwa, bo Nowy Testament już spełnił swoją rolę - Rzym dogorywał. Ale się ośmieszyć nie udało, a jedynie "zasiać nienawiść" między wiarami...  Sad.

Ponoć Elohim (El-ohim=All-ah?) są nieomylni!.

Toanie wróć! Dobrze pisałeś! Wink
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2854 : 2014-02-10, 21:28:15 »

Toan to Admin i nie musi powracać, bo jest tu cały czas.
Z tym co cytujesz, też się zgadzam. Religie ośmieszają się i sieją nienawiść.
Nie robi tego Bóg, autor Dekalogu, a wszystkie trzy najważniejsze religie świata niby jego wyznają.
Tylko wartości jakie uznają za ważne nie pasują do wartości Boga Dekalogu. Czy wierzą w tego samego boga?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2855 : 2014-02-12, 14:51:43 »

I szlag trafił przebiegły plan w wielopostaciowością. Very Happy
Kapłani w Egipcie mieli prościej. Wink Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2856 : 2014-02-12, 14:54:29 »

Radziu!
Ty nie wywołuj, bo wywołasz...  Confused  Wink
Dario ma bana, a Daniel widocznie ważniejsze misje.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2857 : 2014-02-12, 15:03:46 »

Jestem dobrej myśli, że mimo ważniejszych misji Daniel nie biega po "bieżni dla chomików", a konsekwentnie jednoczy się z otwartością przestrzeni.
To zdaje się jest istotne w Jego postrzeganiu rzeczywistości i- uważam- pomocne, wielce pomocne. Smile Wink Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2858 : 2014-02-12, 15:06:00 »

Dario ma bana, a Daniel widocznie ważniejsze misje.  Cool
Biedny Dario musi sie teraz meczyc na pseudoforum z pseudorozmowami i klonami. Tutaj mogl pogadac o , sporcie, filmie, ksiazkach, polityce, bogu i roznych rzeczach a tam tylko o diecie optymalnej gadaja  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2859 : 2014-02-12, 15:13:24 »

... a tam tylko o diecie optymalnej gadaja  Laughing Laughing Laughing

i ŻrO. Cool

...
Biedny Dario musi sie teraz meczyc ...

Coś Go ogłuszyło i kiepsko trafił, a mógł trafić na DnO. Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.