forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 16:07:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660423 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  OPTYMALNI nr 100!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: OPTYMALNI nr 100!  (Przeczytany 12959 razy)
toan
Go


Email
OPTYMALNI nr 100!
« : 2007-11-07, 18:56:32 »

Właśnie słucham sobie wywiadu JK dla Jubileuszowego wydania OPTYMALNYCH. No nie mogę się powstrzymać - niektóre fragmenty zamieszczę już wkrótce (przed premierą w OPTYMALNYCH) na www.dr-k.pl  w aktualnościach Very Happy. Może poczekam tylko na okładkę...!
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #1 : 2007-11-09, 07:46:56 »

No, zainteresowanie tematem, było do przewidzenia, ale upewnić się nigdy nie zaszkodzi.  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #2 : 2007-11-09, 11:44:39 »

hehehe,ale Ty Toan też tak postępujesz  Very Happy
Czy zawsze piszesz w tematach,które Cię interesują?  Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #3 : 2007-11-09, 12:08:44 »

No ja czekam z wielką niecierpliwością i żałuje, że tylko cześć. Nie piszę ponieważ za każdym razem wyrażam duży szacunek dla osoby JK, a nie chcę by brzmiało to niewiarygodnie.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #4 : 2007-11-09, 12:11:35 »

No właśnie Blackend !A ile jest takich osób jak Ty?
Także Toan,takie "sprawdzanie forumowej publiczności" ,to jest jak rzucanie kulą w płot...

Jakby to powiedziała moja córka..."nie wydaje Ci się to niegrzeczne....."
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #5 : 2007-11-09, 12:47:52 »

Ale ja jestem zadowolony, bo 100 wyświetleń! w tak krótkim czasie. Dlatego może jeszcze dziś (choć nie mam jeszcze zdjęcia okładki) zamieszczę odpowiedź na pierwsze (z 22) pytanie Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #6 : 2007-11-09, 12:58:49 »

Ja natomiast nie jestem zadowolona,że w ten sposób sprawdzasz  zainteresowanie Forumowiczów ciekawymi tematami  Sad ,jest to po prostu niegrzeczne  Sad
"Plujesz ludziom w oczy" i oczekujesz,aby napisali,że "deszcz pada" .
Myślę,że wszystkim Forumowiczom zainteresowanym tym tematem należą się przeprosiny  Confused
Ale to jest tylko moje zdanie ...
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #7 : 2007-11-09, 13:00:24 »

Ja natomiast nie jestem zadowolona,że w ten sposób sprawdzasz  zainteresowanie Forumowiczów ciekawymi tematami  Sad ,jest to po prostu niegrzeczne  Sad
"Plujesz ludziom w oczy" i oczekujesz,aby napisali,że "deszcz pada" .
Myślę,że wszystkim Forumowiczom zainteresowanym tym tematem należą się przeprosiny  Confused
Ale to jest tylko moje zdanie ...
A ja dziękuje ;P
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #8 : 2007-11-09, 13:06:12 »

Elmo!
Mam "kilometry" materiału, które mogę zamieszczać na tym Serwisie, ale nie wiem, czy wszystko jest dla Użytkowników interesujące... Dlatego czasm oczekuję podpowiedzi  Very Happy
Np: z samej październikowej Konferencji OSBO w Ciechocinku mam osiemnaście godzin nagrania i nie wiem co wybrać z tego, bo czeka to na autoryzację i albo pójdzie do "archiwum" Confused albo pojawi się w swoim czasie.  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #9 : 2007-11-09, 13:15:35 »

Toan!!!  Very Happy

Jak masz "kilometry" interesujących materiałów,to je po prostu zamieszczaj!To,że 10 osób nie będzie się nimi interesowało,to nie znaczy,że wszyscy bedą mieć taki stosunek,to tych cennych materiałów!!!
Popatrz na swojego Tatę.Gdyby On tak postępował (bo przecież wiele osób nie jest zainteresowanych Jego dietą) ,nie byłoby tych wszystkich książek,które napisał,bo przecież zastanawiał by się ,czy kogoś to interesuje i czekałby aż Go ktoś poprosi i napisanie książki  Smile .Ale nie czekał.Napisał i dzięki temu zrodziło się tylu zwolenników tej diety .
Pozdrawiam serdecznie i życzę wyrozumiałości dla Forumowiczów i nie tylko  Very Happy

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #10 : 2007-11-09, 13:20:07 »

No nie jest to "zamieszczanie" takie proste... - patrz np: dopisek dotyczący Ciechocinka!
A np: "Spotkanie Optymalnych w Sali Kongresowej" - w czwartą rocznicę zamieściłem kilka wystąpień z kilku godzin nagrania video. Na pięciolecie, też coś wybiorę...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #11 : 2007-11-09, 13:26:03 »

Luźne mysli : człowiek nie rozwija się wtedy,jesli wszyscy mu przytakują (wiedząc, czy nie mając pojęcia o czym ten drugi mówi),
ale rozwija się wtedy,gdy ktoś zwraca mu uwagę,pyta itp. i nie wazne, czy ten człowiek jest "wielki" ,czy "malutki" ,czy to dziecko ,czy dorosły ,ważne ,że zwraca uwagę i pyta .Uczyć się można również od dzieci ,wbrew pozorom,bo dorosli,czasem nie zwracają uwagi na rzeczy,które są oczywiste,"łatwe" ,ale ,wbrew pozorom ,te własnie rzeczy są ważne ...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #12 : 2007-11-09, 13:28:40 »

No nie jest to "zamieszczanie" takie proste... - patrz np: dopisek dotyczący Ciechocinka!
A np: "Spotkanie Optymalnych w Sali Kongresowej" - w czwartą rocznicę zamieściłem kilka wystąpień z kilku godzin nagrania video. Na pięciolecie, też coś wybiorę...

I za to Cię ludzie cenią,choć może tego niektórzy nie okazują. Po prostu rób swoje,a owoce tego na pewno przyjdą!

Patrz. Wiele malarzy zostało docenionych dopiero po smierci ,a za życia cierpieli biedę  Sad ,to smutne.....
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #13 : 2007-11-09, 13:35:28 »


Np: z samej październikowej Konferencji OSBO w Ciechocinku mam osiemnaście godzin nagrania i nie wiem co wybrać z tego, bo czeka to na autoryzację i albo pójdzie do "archiwum" Confused albo pojawi się w swoim czasie.  Very Happy

Faktycznie,przy tak dużej ilości interesujących wiadomości,nie wiedomo co wybrać,chciałoby się wszystko,ale czasem to niemożliwe  Sad
pozdr.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #14 : 2007-11-09, 13:36:19 »

Nic nie przepadnie, a czas działa na Naszą korzyść... Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #15 : 2007-11-09, 13:38:26 »

I z tego się cieszę!  Very Happy
Zapisane
isabelle
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #16 : 2007-11-09, 13:45:16 »

Ja też jestem za załączaniem tych materiałów. Nikt nie poprosi, jak nie wie, że w ogóle ma taką możliwość. Takie materiały dopiero mogą wywołać lawinę ciekawych tematów do dyskusji. Chuba m.in. po to jest to forum, nie? Very Happy
Co do nagrań to osobiście wolę czytać niż słuchać.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #17 : 2007-11-09, 14:00:42 »

Oj Toan  Very Happy Dobrze,że tu jest ktoś taki jak ja  Very Happy hehehe ,bo nikt by nie zwrócił uwagi na ten Twoj drugi post w tym wątku,a tak ja się troszkę oburzyłam  Cool ,bo nie bedę dziękowała za to,że ktoś mysli,że jestem "ciemna masa",bo się tematem nie interesuję i widzisz ile juz jest wyświetleń?!  Very Happy hehehe
To taki żarcik  Very Happy ... Muszę trochę podbudować własne JA  Very Happy hehehe
pozdrawiam !
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #18 : 2007-11-19, 17:58:55 »

To dobre! zamieszczę wkrótce!
pyt: "...znany jest Pana stosunek do wegetarian..." 
I mój komentarz: oczywiście, że NIEZNANY, bo to co się wielu internetowym wegetarianom i innym sieciowcom wydaje lub im wmówiono na ten temat  - jest tylko plotką odstręczającą podatnych na plotki od DO i bardzo odbiega od prawdy.
A jutro: w "Aktualnościach" - o kaloriach Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: OPTYMALNI nr 100!
« Odpowiedz #19 : 2007-12-06, 00:44:57 »

Witam Państwa. Jestem tu nowa. Przeczytałam dziś dyskusje nt SM, niebywale interesujące, więc je wyekspediowałam do Londynu osobie, która opiekuje się chorą na tę dolegliwość, mocno już zaawansowaną. Może skorzystają?

Ja wychodzę z użyciem DO z dusznicy bolesnej. Prenumeruję "Optymalnych" i próbowałam zainstalować się na stronie OSBO, bezskutecznie. Tę stronę znalazłam przy okazji dowiadywania się o prof. Lutza. Mam wrażenie, że trafiłam pod dobry adres. Będę Państwa czytać.

Pięknie pozdrawiam, Teresa Stachurska
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.