forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:02:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658480 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Chleb, czy zaszkodzi?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Chleb, czy zaszkodzi?  (Przeczytany 190461 razy)
administ
Go


Email
Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #80 : 2015-01-15, 12:54:48 »

No właśnie coś w tym stylu.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #81 : 2015-01-15, 12:57:06 »

...placki serowo-jajeczne...

to podstawa zaleceń JK, ale wolę napisać - "wiem, że nic nie wiem", bo jeszcze się rozhula dyskusja, "jak to można zajadać chleb nie łamiąc proporcji". Stwierdzę tylko - nie da się pogodzić DO z jedzeniem chleba, ale jak już ktoś musi jeść ten chleb, to niech sobie zjada..., ale nie ma obowiązku... Wink

PS
I dla ścisłości "chleb" - to każda postać, każdego ziarna zbożowego wybełtana tylko z wodą, drożdżami i uzdatniaczami, niezależnie od ilości węglowodanów i zawsze szkodliwy dla osoby stosującej zalecenia JK.
O wlasnie, a tam za miedza ciagle tluka jak wyrabiac proporcjum na chlebie, o glutenie a kristan w swojej ksiazce nawet piwko zaleca w tej swojej wersji ZO 3x42
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #82 : 2015-01-15, 13:01:14 »

...placki serowo-jajeczne...

to podstawa zaleceń JK, ale wolę napisać - "wiem, że nic nie wiem", bo jeszcze się rozhula dyskusja, "jak to można zajadać chleb nie łamiąc proporcji". Stwierdzę tylko - nie da się pogodzić DO z jedzeniem chleba, ale jak już ktoś musi jeść ten chleb, to niech sobie zjada..., ale nie ma obowiązku... Wink

PS
I dla ścisłości "chleb" - to każda postać, każdego ziarna zbożowego wybełtana tylko z wodą, drożdżami i uzdatniaczami, niezależnie od ilości węglowodanów i zawsze szkodliwy dla osoby stosującej zalecenia JK.
O wlasnie, a tam za miedza ciagle tluka jak wyrabiac proporcjum na chlebie, o glutenie a kristan w swojej ksiazce nawet piwko zaleca w tej swojej wersji ZO 3x42
Czyli Ty jesteś na 3x42? Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #83 : 2015-01-15, 13:02:47 »

A skąd!  Shocked
Piwko to tylko suplementacja krzemowa!  Wink Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #84 : 2015-01-15, 13:05:07 »

No wlasnie, i w upaly najlepszy chlodnik Very Happy A poza tym to napoj dla mlodziezy, szkoda czasu, pieniedzy i brzucha marnowac na piwko Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #85 : 2015-01-15, 13:08:00 »

W wiekach średnich, piwo było podstawowym napojem uzupełniającym wodę w organizmie wśród mieszczan, albowiem rynsztoki zanieczyszczały wodę w studniach tak, że nie nadawała się do spożycia.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #86 : 2015-01-22, 11:26:36 »

Hurra, odchudzajacy chleb! Teraz tylko na nim proporcjum wyrobic i mozna sie zajadac do syta  Very Happy
http://kobieta.fakt.pl/kuchnia/zdrowy-chleb-chleb-ktory-odchudza-chleb-wspomagajacy-odchudzanie,galeria,518435.html
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #87 : 2015-01-22, 11:51:02 »

Co za wspaniała wiadomość dla tych wszystkich, co im proporcjium na chlebie wychodzi!  Shocked Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #88 : 2015-01-22, 12:02:06 »

OptyZaloga z wesolego autobusa do swiss tez sie pewnie sie cieszy  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #89 : 2015-01-22, 13:17:28 »

A jak juz bedziecie w Tesco po sok warzywny albo w Lidlu po prozdrowotny olej rafinowany to mozna od razu swiezy chlebek do wyrabiania proporcjum zakupic Very Happy
http://www.interia.tv/wideo-szokujaca-prawda-o-pieczywie-z-supermarketow,vId,1634344
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #90 : 2015-01-22, 14:33:35 »

Afroamerykanów będą odchudzać dietą afrykańską... Rolling Eyes  taki powrót do korzeni... Laughing

http://www.interia.tv/wideo-dieta-afrykanska-robi-furore-jest-skuteczna,vId,1535813
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #91 : 2015-01-22, 15:55:40 »

Genialne, GENIALNE!  Wink Mr. Green
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #92 : 2015-01-25, 13:59:21 »

W wiekach średnich, piwo było podstawowym napojem uzupełniającym wodę w organizmie wśród mieszczan, albowiem rynsztoki zanieczyszczały wodę w studniach tak, że nie nadawała się do spożycia.  Cool

To byly czasy Laughing

Ja ostatnio ogladalem program w TV, gdzie pokazywano jak je krolewska para w Danii. Kucharz pokazywal co jedza - masakra!!! Cukier wymieszany z fruktoza i posypany maka!!!
Prawde mowiec myslalem, ze jest zupelnie inaczej.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #93 : 2015-01-25, 14:01:56 »

E, ale to musialo byc juz po tym jak wynaleziono cukier z buraka i stal sie tani, bo wczesniej to byl drogi rarytas.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #94 : 2015-01-25, 14:09:38 »

W wiekach średnich, piwo było podstawowym napojem uzupełniającym wodę w organizmie wśród mieszczan, albowiem rynsztoki zanieczyszczały wodę w studniach tak, że nie nadawała się do spożycia.  Cool

To byly czasy Laughing

Ja ostatnio ogladalem program w TV, gdzie pokazywano jak je krolewska para w Danii. Kucharz pokazywal co jedza - masakra!!! Cukier wymieszany z fruktoza i posypany maka!!!
Prawde mowiec myslalem, ze jest zupelnie inaczej.

Na pokaz i przy głupim pytaniu, to ja też jem jabłka, maliny, wiśnie, pomidory, paprykę, marchewkę, kapuchę kwaszoną i ogórki, werterki, pierniczki, śliwki w czekoladzie, czekoladę gorzką, a ostatnio nawet toffi... Wink
Nie pogardzę chipsami, a najbardziej mi smakują pierniczki na smalcu, miodzie i posypane cukrem trzcinowym na karmelizację, własnej roboty!
Kartofli jakoś unikam w zimie, bo gotowane są paskudne w smaku, w przeciwieństwie do pieczonych na ruszcie.
A z tego zestawu wyraźnie widać, co to za dieta dla długowiecznych! A wszystko zgodne z prawdą, choć pewnie kilka najważniejszych frykasów pominąłem... Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #95 : 2015-01-25, 14:22:59 »

Zaś Adaśko będzie miał używanie! Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #96 : 2015-01-25, 14:33:34 »

gdzie paczki,gdzie ponczki siem pytam ? Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #97 : 2015-01-25, 14:38:37 »

gdzie paczki,gdzie ponczki siem pytam ? Laughing
I pizza i tortilla i inne cuda!? Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #98 : 2015-01-25, 15:05:47 »

Oż! Zapomniałem o pączusiach i chlebie, ale to przez to, że pierwsze jadłem sporadycznie w ostatnim dziesięcioleciu, a drugiego kompletnie od czterech z haczykiem dekad!  Very Happy
Ale przepis jest - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=97 - przypominam specjalnie dla "vvv", aby o krucjacie nie zapominał...  Laughing
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: Chleb, czy zaszkodzi?
« Odpowiedz #99 : 2015-01-25, 16:00:25 »

Z 1kg mąki... to cyba przez miesiąc coddziennie trzebaby jeść by zjeść. To juź wole pizze
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.