forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 10:07:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660181 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Cos nie tak.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cos nie tak.  (Przeczytany 49615 razy)
tadzio
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #20 : 2007-11-15, 21:14:49 »

co moge podać więcej o kamieniach pęcherzyk o pogrubiałej ścianie 6 mm. W zwiazku z bólami w mostku wzieli mnie do szpitala na początku wrzesnia/ dzis wiem,ze to byl tez atak kamieni/ ale nie robiono badania USG tylko pod katem choroby niedokrwiennej ale nic nie znaleziono a wyjątkiem nieciekawych  wynikow cholesterol 7,7  ,HDL 2,93, LDL 3,83, trójglicerydy 2,03 czyli diety za bardzo nie przestrzegałem ale tymi wynikami się nie przejmowalem przestalem tylko używać śmietany do kawy i picia
Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #21 : 2007-11-15, 21:24:43 »

jesli chodzi o dane  osobowe to 53 lata 169 cm, 68 kg, wyksztalcenie wyzsze, praca -prywatna działalnośc handlowa
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #22 : 2007-11-15, 21:28:43 »

O! Tadziu Smile postarałeś się.
Ciekawe, co to za kamienie? Kałowe, nerkowe, żólciowe? Wiesz, watpię, ze akurat ja mogę ci pomóc, bo nie mam takich problemów, ale jak podasz troszkę informacji, może ktoś taki sie znajdzie Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #23 : 2007-11-15, 21:30:19 »

 tadzio,zajrzyj tutaj moze znajdziesz swoje bledy i bedziesz mogl porownac,cos robisz zle,ja mysle,ze zbyt duzo jakiegos skladnika odzywczego,pozywienie powinnismy dosowac jak lekarstwo,  Smile                 http://www.dietaoptymalna.com/,mysle,ze najwazniejsza osoba-lekarka tez wkrotce  ci odpowie Smile
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #24 : 2007-11-15, 21:39:17 »

Kodar, czy dostajesz pensje za promowanie lekarki? Very Happy To brzmi jak zacięta płyta.
Tadzio juz zna lekarkę i nawet już rotował Very Happy

Lekarko, nie byłabym sobą, gdybym nie powiedziała, co myslę, ale nie zgadzam się, abyś to interpretowała jako złosliwość. Prawdziwa mądrość nie obawia się cudzych opinii - tak mądrze napisał Piotr Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #25 : 2007-11-15, 22:02:46 »

jesli chodzi o dane  osobowe to 53 lata 169 cm, 68 kg, wyksztalcenie wyzsze, praca -prywatna działalnośc handlowa

Tadzio napisze tak, zakladam, ze masz jednak realny problem. Shocked

Jest to zastanawiajace dlaczego na diecie, ktora prowadziles pojawily sie
lub nie zginely kamienie.

Jestes mlodym facetem Cool Do 100 to jeszcze ho ho ho Cool

Zakladam, ze jednak majac wyksztalcenie, jestes mentalnie czlowiekiem "powyzej sredniej"
stosowales ze zrozumieniem zasady diety i raczej malo prawdopodobne aby
zaczynac "stala spiewke" o "bledach technicznych" twojego jedzenia. Very Happy

Prawda jest taka, ze u Ciebie konieczne byly i sa dodatkowe dzialania aby
podtrzymac "opadajace wieko trumny" Shocked Cool 

Jako inteligentny czlowiek doskonale wiesz czym to sie musi skonczyc!!!
Jesli bedzie szlo w tym kierunku nadal. Shocked Shocked Shocked Confused

Skoro "wykonanie twojej diety" nie dalo efektow -co do kamieni.
Ja osobiscie na twoim miejscu szukal bym najlepszego (dostepnego na twoja kieszen chirurga) Cool

I tylko nie mysl naiwnie, ze za dormo ktos ciebie dobrze zoperuje. Shocked Shocked Shocked Very Happy

Dobry chirurg wezmie co najmniej 10 000 pln
Ale prawdziwy problem dla ciebie to poszykac najlepszego operatora aby nie dac pieniedzy
postkomunistycznemu "kapusiowi" co to specjalizacje czy ordynature zrobil
na donoszeniu na kolegow do SB-eckich instytucji
albo przez
genetyczne powinowactwo z komunistycznymi zdrajcami. Cool

Aby bylo jasne donoszenie do FBI, CIA, CBA, CBS to nie jest zbrodnia
ale donoszenie w czasie komuny i III RP tak. Very Happy Cool

 
Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #26 : 2007-11-15, 22:34:34 »

chodzi oczywiście o kamienie żółciowe, a ty grizzly nie jestes za ciekawy
Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #27 : 2007-11-15, 22:37:20 »

miałem też kamienie nerkowe ale wyszly dwa lata temu same
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #28 : 2007-11-15, 23:54:18 »

[quote]Kodar, czy dostajesz pensje za promowanie lekarki?  To brzmi jak zacięta płyta.Tadzio juz zna lekarkę i nawet już rotował

Lekarko, nie byłabym sobą, gdybym nie powiedziała, co myslę, ale nie zgadzam się, abyś to interpretowała jako złosliwość. Prawdziwa mądrość nie obawia się cudzych opinii - tak mądrze napisał Piotr
Cytuj



Ewa,napisze tak ,a mianowicie wkurzylam sie tym co napisalas,
jestes zlosliwa  nie tylko jezeli chodzi o  moja osobe, swoje mysli  wrecz narzucasz  innym,moze powinnas  wybrac innego psychologa ,?????
z twoich wypowiedzi tutaj na Forum wnioskuje,ze uczysz sie swojego charakteru od nowa,stalas sie wojownicza i nieustepliwa,
ale tego nie wiesz ,ze bladziasz ,ze nie zawsze masz tylko ty monopol na racje i prawde,twoje twierdzace wypowiedzi sa napuszone jak indor w czasie godow,nie dopuszczasz do siebie mysli ,ze mozesz sie mylic i bladzic,zycze ci jasnosci umyslu Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #29 : 2007-11-15, 23:58:36 »

Cytuj
Dobry chirurg wezmie co najmniej 10 000 pln
Ale prawdziwy problem dla ciebie to poszykac najlepszego operatora aby nie dac pieniedzy
postkomunistycznemu "kapusiowi" co to specjalizacje czy ordynature zrobil
na donoszeniu na kolegow do SB-eckich instytucji albo przez
genetyczne powinowactwo z komunistycznymi zdrajcami.

Aby bylo jasne donoszenie do FBI, CIA, CBA, CBS to nie jest zbrodnia
ale donoszenie w czasie komuny i III RP tak. 


alez ty jestes  Laughing :lol:no wiesz niepoprawny, ale kazdy ma prawo  bronic  swych prawd Wink
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #30 : 2007-11-16, 00:49:03 »

Kodar, wkurzyć sie masz prawo, a nawet podoba mi się, że o tym jasno napisałaś. To duzy krok do przodu i nie mam ci tego za złe. Jeszcze tylko fajnie by było, żebys i ty u mnie to samo doceniła.

Ty tez musisz zrozumieć, że mnie niektóre rzeczy wkurzają. Piszę o tym, co mi się nie podoba otwarcie i uważam, że to moja dobra cecha. Gdybym nie była otwarta, byłabym złośliwa i nieżyczliwa, a taka na szczęście nie jestem.

Fakt pozostaje faktem, że każdemu piszesz to samo. "Poczekaj na lekarkę; Lekarka ci prawdę powie; lekarka na wszystkie twoje problemy" i nawet w zapale tego reklamowania Lekarki nie zauważasz, co ludzie mówią o sobie. Tadzio juz dawno stosował rotacje i wie, kto to lekarka.
A mogłabyś podzielić się swoimi doświadczeniami?

Nie spodobało mi się natomiast, że obrazona, próbujesz mi bezmyślnie odbic piłeczkę. Tak zachowują się dzieci.
Fajnie, że nabrałaś odwagi do wypowiadania swojego zdania. Teraz jeszcze tylko użyj rozsądku i postaraj się zrozumieć, co sie do ciebie mówi. To będzie szansa na rozmowę między dorosłymi ludźmi.

Pozdrawiam
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #31 : 2007-11-16, 02:02:39 »

tadzio,zajrzyj tutaj moze znajdziesz swoje bledy i bedziesz mogl porownac,cos robisz zle,ja mysle,ze zbyt duzo jakiegos skladnika odzywczego,pozywienie powinnismy dosowac jak lekarstwo,  Smile                 http://www.dietaoptymalna.com/,mysle,ze najwazniejsza osoba-lekarka tez wkrotce  ci odpowie Smile

Tak szczerze powiedziawszy, to na tej stronie nic nie ma, przynajmniej nic, co przydałoby się Tadziowi. Głównym tematem tej strony jest reklama książki czyli chaotycznego zbioru informacji zaczerpniętych z książek Jana Kwaśniewskiego. Dla poszukiwaczy i niezdecydowanych zostały także zapożyczone informacje o innych dietach, żadna nie jest opisana wyczerpująco i rzetelnie, nawet DO nad czym ubolewam, ponieważ tytuł książki może mylić.
Polecanie tej książki czy strony www jest już po prostu natarczywe. Rady, ja to określiłaś "najważniejszej osoby -lekarki" ograniczają się do rotowania mlecznych i ograniczania zbóż, a w porywach stosowanie "dobrcy i złych produktów", z litości tego nie skomentuję. Jakkolwiek by tego nie ująć zawsze schemat porad lekarki jest ten sam, prośba o podanie jadłospisu z ostatnich trzech dni, a następnie ta sama diagnoza: rotować mleczne i robić placki ziemniaczane - niezależnie od problemu. Pytam więc - po co odsyłać ludzi z forum do tej strony, skoro tam nic konkretnego nie ma, po co wynosić na piedestał osobę, której rady można ująć w jednym zdaniu, które każdy z nas już zna na pamięć? Znacznie więcej można się dowiedzieć przeszukując stronę www.dr-kwasniewski.pl. Książki Jana Kwaśniewskiego napisane są w sposób logiczny i dla przeciętnego człowieka jasny. Książka lekarki to zaledwie cząstka wiedzy Jana Kwaśniewskiego.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #32 : 2007-11-16, 07:42:20 »

niektóre rzeczy wkurzają.

Szkoda czasu na wkurzanie, szkoda czasu na radzenie niektórym, szkoda czasu dla niektórych, ale to nie jest niczyja wina Sad.  Tak musi być.  Laughing
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #33 : 2007-11-16, 09:08:26 »

Very Happy Toan, już i tak nie mam czasu na czytanie forum, niestety. Zaglądam raz na jakiś czas i wyrywkowo czytam. Postaram się częściej niż raz na 180 dni Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #34 : 2007-11-22, 09:08:45 »

Rady, ja to określiłaś "najważniejszej osoby -lekarki" ograniczają się do rotowania mlecznych i ograniczania zbóż, a w porywach stosowanie "dobrcy i złych produktów",

I zalecanie jednegp pr. bogatobiałkowego na dobę  Very Happy.
Też tak przy okazji wskazanie , że jak jadamy ziemniaki i pomidory w jednym dniu to nie jest najkorzystniejsze. Macek10 o tym wie  Smile (po przeczytaniu m.in.książki IŻIŻ)

robić placki ziemniaczane - niezależnie od problemu.

Kurczę, a ja myślałam, że choroba zaczyna się w jelitach...
Myslałam też że wszystkie choroby leczy się tak samo  Very Happy.
Się myliłam?  Surprised
 Shocked  Very Happy
W istocie wiecej o "wynalazkach" w zakresie obserwacji żywieniowych na tym forum się nie da powiedzieć.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #35 : 2007-11-22, 16:20:55 »

  [
Cytuj
size=10pt]Kurczę, a ja myślałam, że choroba zaczyna się w jelitach...
Myslałam też że wszystkie choroby leczy się tak samo  .
Się myliłam?  [/size]   

              o kurcze,nie rob sobie jaj,pewnie ze sie nie mylilas, Laughing
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #36 : 2007-11-22, 23:02:45 »

Rady, ja to określiłaś "najważniejszej osoby -lekarki" ograniczają się do rotowania mlecznych i ograniczania zbóż, a w porywach stosowanie "dobrcy i złych produktów",

I zalecanie jednegp pr. bogatobiałkowego na dobę  Very Happy.

To faktycznie, warto odwiedzać Twoją stronę.

Też tak przy okazji wskazanie , że jak jadamy ziemniaki i pomidory w jednym dniu to nie jest najkorzystniejsze.

Nie jest nakorzystniejsze dla kogo i z jakich przyczyn?

Macek10 o tym wie  Smile (po przeczytaniu m.in.książki IŻIŻ)

Nie wiem co ta informacja miała wnieść do tematu, wyjaśnij.

robić placki ziemniaczane - niezależnie od problemu.

Kurczę, a ja myślałam, że choroba zaczyna się w jelitach...

W każdej książce Jana Kwaśniewskiego jest o tym mowa, że wynikiem złego odżywiania są choroby, tylko jest to podane składniej i z uzasadnieniem, więc proszę nie przypisuj sobie jego wniosków.

Myslałam też że wszystkie choroby leczy się tak samo  Very Happy.
Się myliłam?  Surprised
 Shocked  Very Happy

Otóż myliłaś się, placki ziemniaczane nie leczą wszystkich chorób i właśnie to jest powód, dla którego Twoje rady można sobie opowiadać jako dowcipy. Podobnie jak dni cebulowo-frytkowo-marchewkowe, czy też inne, nie zapamiętuję takich szczegółów ale to też jest zabawne.

W istocie wiecej o "wynalazkach" w zakresie obserwacji żywieniowych na tym forum się nie da powiedzieć

W istocie, to lepiej gdybyś zaprzestała swoich pseudooptylekarskich zaleceń. O obserwacjach możemy sobie na forum gawędzić, gorzej gdy te wynalazki się propagujesz, bo obserwacje prowadzisz na ludziach, którzy Ci wierzą.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #37 : 2007-11-22, 23:09:25 »

Cytuj
W istocie, to lepiej gdybyś zaprzestała swoich pseudooptylekarskich zaleceń. O obserwacjach możemy sobie na forum gawędzić, gorzej gdy te wynalazki się propagujesz, bo obserwacje prowadzisz na ludziach, którzy Ci wierzą.

lekarka,nie tylko propaguje swoje wynalazki ale wyobraz sobie,ze dlugoletnich optymalnych przywraca do zdroooooooooowia i do wiedzy Smile
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #38 : 2007-11-22, 23:12:46 »

Plackami ziemniaczanymi czy rotowaniem mlecznych?
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Cos nie tak.
« Odpowiedz #39 : 2007-11-22, 23:14:34 »

A kto należy do tych długoletnich chorych optymalnych wyleczonych przez lekarkę i skąd Ty o tym wiesz?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.