forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 10:31:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658491 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  niekorzystne objawy????????????
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: niekorzystne objawy????????????  (Przeczytany 8099 razy)
kodar
Go


Email
niekorzystne objawy????????????
« : 2007-11-18, 16:07:27 »

                 Jan Kwaśniewski
 
źr. inf. Książka Kucharska - 700 przepisów

           Niekorzystne objawy-cytat:
"Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm. Nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkich reakcji organizmu. Po przejściu na Żywienie Optymalne trzeba obserwować swój organizm i w razie potrzeby przychodzić mu z pomocą, mając cały czas świadomość, że pewne objawy niekorzystne — jeśli w ogóle się pojawią — spowodowane są nie dietą jako taką, ale błędami, które na początku możemy popełniać lub dotychczasowym stanem naszego zdrowia. Nie ma takiego człowieka, któremu prawidłowo i długotrwale stosowana dieta optymalna zaszkodziłaby. Ja przynajmniej o takim nie słyszałem."


Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #1 : 2007-11-18, 17:43:08 »

Kodar.Mogłabyś konkretnie napisać o co Ci chodzi ?  Smile
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #2 : 2007-11-18, 17:45:27 »

Kodar, co cie zaskoczyło? Tam nie ma nic nowego. Jest napisane, ze jeśli jesz niezgodnie z DO, mozesz miec niekorzystne objawy Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #3 : 2007-11-19, 21:45:46 »

Kadar, jestem na ZO od dwuch lat, to forum czytam od okolo 4 lat, zawsze, nie zwazajac na to co mowicie, uzywam kalkulatora optymalnego, wkedzac, ze to nie jest BIBLIA, ale do dzis nie mam i zadnych negatywnych objawow tego zywienia.

Mysle, ze wiem o co Ci chodzi, ogolniki, kazdy musi dopasowac do siebie " do swojej potrzeby", mnie to tez denerwowalo i denerwuje do dzis, ze nie ma "jednego przepisu", wiedzac, ze jest to niebezpieczne przeprowadzac proby na swoim organizmie. Niemniej jednak tak jest!!! Sam tego doznalem i doznaje kazdego dnia. Gdyby mialoby byc inaczej to kazdy inny biochemik, biofizyk i bio-nie-wiem-kto wyznaczylby nam droge.........jak myslisz?

Nie chce tu, przy tej okazji, jak to sie mowi po dunsku, lizac komus dupy, ale widze po sobie po dwuch latach, ze POPRAWNE wyliczenia  biochemiczne i nie tylko, maja niesamowicie pozytywne dzialanie na nasze zdrowie. Jezeli to malby byc chwyt reklamowy, jak ten, ze weglowodany sa droga do dlugiego i zdrowego zycia, to przepraszam Cie bardzo, w co ja mam teraz wierzyc....w ALLAHA ?????!!!!! Jestem katoikiem.

Przepraszam, jezeli kogos tu teraz dotkne, ale piszac na forum, ze ktos dostal guzy na palcu, albo, ze jest jakas wysypka na dupie....i pytanie jak to wyleczyc????? ...moze byc powodem tylko tego , ze wierza ,ZO albo DO jest tym jedynym sposobem zywienia,ktore im pomoze,albo kpia.

Wiem, ze kazdy ma inny stosunek do DO/ZO, ale nikt nikogo nie zmusza...."jutro mozesz byc normalny", no moze pojutrze!!!!!

Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #4 : 2007-11-20, 19:50:53 »

                 Jan Kwaśniewski
 
źr. inf. Książka Kucharska - 700 przepisów

           Niekorzystne objawy-cytat:
"Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm. Nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkich reakcji organizmu. Po przejściu na Żywienie Optymalne trzeba obserwować swój organizm i w razie potrzeby przychodzić mu z pomocą, mając cały czas świadomość, że pewne objawy niekorzystne — jeśli w ogóle się pojawią — spowodowane są nie dietą jako taką, ale błędami, które na początku możemy popełniać lub dotychczasowym stanem naszego zdrowia. Nie ma takiego człowieka, któremu prawidłowo i długotrwale stosowana dieta optymalna zaszkodziłaby. Ja przynajmniej o takim nie słyszałem."



Kodar, dobrze, ze czytasz. BO KTO CZYTA - NIE BLADZI / NIE POPELNIA BLEDOW lub---popelnia ich mniej !


Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #5 : 2007-11-20, 20:02:11 »

Kadar czy cos sie dzieje, co wg. Ciebie jest nieprawidlowa reakcja organizmu? Napisz cos wiecej. Miedzynami, to powiem Ci, ze czytajac niektore wypowiedzi forumowiczow mam wrazenie, ze stali sie hypohondrykami. Ja wiem, ze wazna jest obserwacja wlasnego organizmu, bo sam to robie, ale tak jak pisalem wczesniej ludzie pzrejmuja sie guzem na palcu i zaczynaja szukac powodow, dla ktorych ten goz sie pojawil. Uwazam, ze to jest przesada. Uzywaj kalkulatora kazdego dnia a nie bedziesz mial problemow.....to moja rada i oczywiscie "sluchaj organizmu" ale bez przesady...we are survaivers, przezyjemy, i bedziemy zyc az do smierci!!!
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #6 : 2007-11-20, 20:07:22 »

Adampio-- dla jednych wazny jest "guzek na palcu ", a dla innych ile w danym dniu zjesli bialka, tluszczu i weglowodanow .
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #7 : 2007-11-20, 22:22:01 »

Cytuj
ale tak jak pisalem wczesniej ludzie pzrejmuja sie guzem na palcu i zaczynaja szukac powodow, dla ktorych ten goz sie pojawil. Uwazam, ze to jest przesada. Uzywaj kalkulatora kazdego dnia a nie bedziesz mial problemow.....to moja rada i oczywiscie "sluchaj organizmu" ale bez przesady...we are survaivers, przezyjemy, i bedziemy zyc az do smierci!!!

no super,ze tak myslisz ty adampio ale nie kazdy wchodzacy w matematyczne odzywianie to rozumie,
i jeszcze jedno ci powiem nieraz i liczydla zawodza,dlatego wnikliwe obserwowanie wlasnego organizmu jest podstawa tej diety,
wiem z wlasnego doswiadczenia,kiedy to przestrzegajac  proporcji B,T,W,nie potrafilam  syna  karmionego przez dlugi okres czasu piersia
ustrzedz przed
pewnymi chorobowymi zmianami Sad
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #8 : 2007-11-21, 16:10:24 »

Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #9 : 2007-12-11, 20:48:33 »

kodar, co do karmienia syna piersią.... ja właśnie to przerabiam i przytrafiła nam sie choroba. Ale jak przeanalizować krok po kroku jak to z tym było, to wiem, że sama zawiniłam.  Żywienie matki karmiącej ma ogromne znaczenie i gdy się w tym popełni błąd, dziecko może zachorować. w moim organizmie był wirus, który do rozwoju potrzebował węglowodanów. A ja głupia zaczęłam podjadać słodycze i dziwiłam się że już nie wydają mi się za słodkie. Na drugi dzień już byłam chora a na trzeci dzien moje dziecko. Ale dzięki DO poradziliśmy sobie z chorobą szybciej niż ustawa przewiduje. Za jakiś czas ten sam wirus przylazł w postaci chorego szwagra, odczułam z dzieckiem pewne osłabienie ale ponieważ mocniej przypilnowałam moje żywienia - nie rozchorowaliśmy się!  Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #10 : 2007-12-11, 21:12:27 »

i oto w tym wszystkim chodzi,zrezygnowac z bialej trucizny  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #11 : 2007-12-11, 21:14:25 »

i wiedziec w,ktorym momencie i czym zgrzeszylismy Laughing
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #12 : 2007-12-11, 21:33:55 »

i oto w tym wszystkim chodzi,zrezygnowac z bialej trucizny  Smile
Chodzi w tym wszystkim o to, zeby jeść zgodnie z proporcjami BTW i tylko wartościowe, jadalne dla Optymalnych produkty.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: niekorzystne objawy????????????
« Odpowiedz #13 : 2007-12-17, 23:30:32 »

                 Jan Kwaśniewski
 
źr. inf. Książka Kucharska - 700 przepisów

 Po przejściu na Żywienie Optymalne trzeba obserwować swój organizm i w razie potrzeby przychodzić mu z pomocą,

Nie da się zaobserwować winnego jeżeli je się go (lub innego przedstawiciela grupy) - codziennie. Trzeba całą grupę wyciągnąć do rotacji.
Rotacja właśnie po to została wymyślona.
Do obserwacji.
Potwierdzenie uzyskuje się przez powtórzenie próby po kolejnych 4 dobach.
Jeżeli objaw jest codziennie to wywoływać go musi coś jadanego codziennie LUB co drugi dzień. Z punktu widzenia alergologii (Brostoff, Krause) tak jest. Obserwuję (od 18 lat), że tak jest.
Coś (grupa) co się jada co 3 dzień nie jest przyczyną objawów codziennie.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.