forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 16:53:10

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660325 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!  (Przeczytany 13804 razy)
kristan
Go


Email
PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« : 2007-11-23, 08:35:09 »

Być może uda mi sie niebawem zeskanować i przenieśc na forum, cały artykuł z Super Nowości z dnia 25 11 2007. Ale póki co, prosze, tu jest jego namiastka:   http://www.optyimperium.pl/index1.php    , a moze ktoś to zrobi, kto ma skaner.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #1 : 2007-11-23, 08:56:03 »

http://www.pressmedia.com.pl/sn/moda/d.asp?u_file=MODAZts.txt - "Pięć razy w tygodniu. Dotychczas właśnie taką dawkę warzyw i owoców wszystkim zalecano. I nagle świat stanął na głowie i okazuje się..." - "pięć razy w tygodniu", "pięć razy dziennie", "pięć razy na pięć minut" - dla redaktorów i nie tylko - to to samo... Laughing
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #2 : 2007-11-23, 10:04:37 »

Fajnie, że jest taki zwrot w wypowiadaniu się o zywieniu. Szkoda, ze to kolejny "sensacyjny" artykuł pisany po omacku w mediach. Zawszeć to coś.

Jak zachorowalam na raka 10 lat temu, szukałam sposobu na zycie, by więcwej nie zachorować. Czytałam wtedy artykuł na temat rakotworczej soi. Żałuję, że nie mogę go tutaj przytoczyć. Może kiedys go znajdę, to zacytuję. Jedni polecali soję ze względu na zawarty w niej odpowiednik hormonów kobiecych, inni własnie z tego powodu ostrzegali przed nią. Ostrzegano tam  również przed lekami antyrakowymi i traktowaniu hormonami przy menopauzie.
Stan chaosu w wiedzy na ten temat trwa.

Wtedy to natknęłam się też na informacje o Diecie Optymalnej Jana Kwasniewskiego.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #3 : 2007-11-23, 18:00:01 »

Kolejna, ciernista droga polskiego odkrywcy   http://www.owocointment.net/  oraz  www.nieznanyswiat.pl
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #4 : 2007-12-15, 13:38:17 »

Nie wywołuj wilka z lasu - mówi stare porzekadlo , coś w tym chyba jest ! Masć Scaldex, Dra Owoca przydała sie. Dlatego polecam WSZYSTKIM zabezpieczyc sie w ten cud natury. Trudno go kupic , poki co, ale zapewniam ,że warto mieć go  pod reką.
To niesamowite - kazdemu  moze się przytrafić poparzenie , podczas obrobek kulinarnych- mnie również ... chlapnął gorący tłuszcz na dłon. Błyskawiczny ruch pod zimna wode i natychmiastowe nałożenie SCALDEXU  na poparzenie .
Efekt niesamowity -ból ustąpił po kilku minutach , a na drugi dzien zadnego śladu po tej przykrej niespodzicei kulinarnej.
To wprost niesamowite!
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #5 : 2007-12-15, 16:01:08 »

Krystian,czy  polskie Apteki rozprowadzaja w/w masc???
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #6 : 2007-12-15, 17:38:19 »

Zona, z gazetą w ręku, odwiedziła kilka aptek w naszym mieście celem jej zdobycia. W kazdej z nich zaskoczenie było ogromne- nic nie wiedzieli.
Niektórzy nawet dzwonili do hurtowni z zapytaniem- również bez rezultatu. Dopiero na wyrażną sugestię małżonki , aby skontaktować sie z jakąś hurtownią w pobliżu Wynalazcy , okazało sie trafne - to Rzeszów , który ją nawet produkuje. Na drugi dzień była już do odbioru- tubka 18 zl.
Po moim przykrym zdażeniu, zona chciała zamówić kilka kolejnych tubek, aby obdarować rodzine i znajomych .Po nowym roku- padła odpowiedz-artykuł w Nieznanym Swiecie zrobił swoje. Prosze jedna próbować , a moze zapytać samego Wytwórce - strona www powyżej.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #7 : 2007-12-15, 18:44:09 »

Nie wywołuj wilka z lasu - mówi stare porzekadlo , coś w tym chyba jest ! Masć Scaldex, Dra Owoca przydała sie. Dlatego polecam WSZYSTKIM zabezpieczyc sie w ten cud natury. Trudno go kupic , poki co, ale zapewniam ,że warto mieć go  pod reką.
To niesamowite - kazdemu  moze się przytrafić poparzenie , podczas obrobek kulinarnych- mnie również ... chlapnął gorący tłuszcz na dłon. Błyskawiczny ruch pod zimna wode i natychmiastowe nałożenie SCALDEXU  na poparzenie .
Efekt niesamowity -ból ustąpił po kilku minutach , a na drugi dzien zadnego śladu po tej przykrej niespodzicei kulinarnej.
 To wprost niesamowite!
[/quote

Na oparzenia --to najlepsza metoda-------------miejsce oparzone natychmiast posmarowac / zanurzyc w BIALKU --------------------dziala natychmiast bez powiklan, bez bolu, i  bez zbednych kosztow !

Miejsca oparzonego nie wolno moczyc zimna woda!
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #8 : 2007-12-15, 19:06:50 »

Kolejna, ciernista droga polskiego odkrywcy   http://www.owocointment.net/  oraz  www.nieznanyswiat.pl

Kristan to fajnie, ze lekarz zamiast pigularza zarabia wreszcie pieniadze na sprzedazy ANTYBIOTYKU.

Po co ta sensacja? Ten lek zawiera jeden skuteczny skladnik:
antybiotyk a konkretnie 1% bacytracyne do stosowania miejscowego o działaniu bakteriobójczym.

I TO WSZYSTKO DROGO bo za 20 pln gdzie mozna kupic 3x taniej
ten sam lek u innego producenta gdzie efekt bedzie taki sam o ile nie lepszy Cool Laughing

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #9 : 2007-12-15, 19:12:37 »

.....Na oparzenia --to najlepsza metoda-------------miejsce oparzone natychmiast posmarowac / zanurzyc w BIALKU --------------------dziala natychmiast bez powiklan, bez bolu, i  bez zbednych kosztow !.....

Miejsca oparzonego nie wolno moczyc zimna woda!
Cytuj

Hana Kochana!!! Co ty za "bajduly" wypisujesz. Shocked Shocked Cool Laughing Razz

NATYCMIASTOWA LODOWATA WODA NA OPARZENIE TO PODSTAWA. Cool Cool

Pozniej to mozesz juz moczyc w czym chcesz(no prawie) nawet w czyms za kilkaset zlotych. Cool Laughing

Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #10 : 2007-12-15, 19:17:27 »

ie znam sie na tym-ale wiem jak zadziałał -  zabezpieczę kazdego z moich bliskich. Jeśli dla kogoś 18 zeta to koszt nie do pokonania - mogę tylko ubolewać z tego powodu.  Jeśli komuś pomaga białko z białka-jego sprawa, mnie nic do tego.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #11 : 2007-12-15, 19:31:13 »

Grizzly--wloz do ognia jedna z "czterech" lap, poczekaj az sie "futro " opali, a pozniej wloz lape pod lodowata wode i posmaruj mascia reklamowana przez Kristana !

Kristan, ubolewaj nad soba i nad bliskimi osobami, ktore "zabezpieczyles" !
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #12 : 2007-12-15, 19:39:44 »

Opowiadał mi pewien medyk, co to studia niedawno skonczył ,że zdarza sie czasami wypuscić na rynek lek, ktory poważną chorobe zamieni na zdrowie bez skutków ubocznych. Rzadko ,ale jednak - jeden na milion , zażartował . I co sie wtedy dzieje , gdy koncern sie o tym przekona? A no wycofuje go z rynku pod byle pretekstem - stwierdzil. Moze to prawda, moze nie, ale jedno jest pewne - Dr Owoc to nie koncern , jak wynika z artykułu.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #13 : 2007-12-15, 19:51:25 »

Opowiadał mi pewien medyk, co to studia niedawno skonczył ,że zdarza sie czasami wypuscić na rynek lek, ktory poważną chorobe zamieni na zdrowie bez skutków ubocznych. Rzadko ,ale jednak - jeden na milion , zażartował . I co sie wtedy dzieje , gdy koncern sie o tym przekona? A no wycofuje go z rynku pod byle pretekstem - stwierdzil. Moze to prawda, moze nie, ale jedno jest pewne - Dr Owoc to nie koncern , jak wynika z artykułu.

Kristan to co powiedzial tobie znajomy to wyglada bardzo prawdopodobnie.
Ja osobiscie jestem za Dr. Owocem  Cool Laughing

Ale co do oparzenia to najpierw zrobilbym dokladnie tak  jak TY!!! -  natychmiast pod lodowata wode Cool Laughing Laughing



Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #14 : 2007-12-15, 19:53:55 »

ie znam sie na tym-ale wiem jak zadziałał -  zabezpieczę kazdego z moich bliskich. Jeśli dla kogoś 18 zeta to koszt nie do

pokonania - mogę tylko ubolewać z tego powodu.  Jeśli komuś pomaga białko z białka-jego sprawa, mnie nic do tego.

Osobiscie wole zaplacic 3x wiecej lekarzowi zamiast pigularzowi.
Po prostu ONI powinni zarabiac kilka razy mniej od lekarzy. Cool Cool

Chyba z powodu sytuacji, ze w stosunku do Lekarzy ich wiedza i umiejetnosci
sa znikome natomiast zarobki O WIELE ZA WYSOKIE. Shocked Cool Laughing

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #15 : 2007-12-15, 19:59:57 »

Cytuj
Ale co do oparzenia to najpierw zrobilbym dokladnie tak  jak TY!!! -  natychmiast pod lodowata wode   


moje dzieci uwielbiaja grzebac w goracym,grylowym popiole,
gdy dochodzi do poparzen,zawsze najpierw  miejsca oparzone chlodze zimna woda,
a dopiero pozniej nakladam masc antyseptyczna  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #16 : 2007-12-15, 20:03:27 »

 no i masc  Scaldex oczywiscie tez  zamowie, Smile
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #17 : 2007-12-15, 20:51:29 »


Ale co do oparzenia to najpierw zrobilbym dokladnie tak  jak TY!!! -  natychmiast pod lodowata wode Cool Laughing Laughing

Jak zdazysz i wode masz blisko.
Kiedys zalecali smarowanie tluszczem /oparzenia 1 i 2stopnia/, pozniej alkoholem - paruje i odbiera niby cieplo.
Nie wiem, czy wam sie zdarzyly oparzenia, czy tylko tak sobie gadacie.
Mi zdarzylo sie spac z reka w misce z zimna woda.
A na oparzenia jak pamietam najlepszy jest panthenol.
Pozdr
maf
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #18 : 2007-12-15, 20:58:35 »

....Mi zdarzylo sie spac z reka w misce z zimna woda....

Maf gdyby metoda Hany byla jednak skuteczniejsza to my faceci
zawsze zdazymy Shocked Cool Laughing Razz, bo "panaceum hany" ze soba nosimy. Laughing Laughing Laughing Razz


Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: PRZESTALI WIERZYĆ , ZACZELI WIEDZIEĆ !!!
« Odpowiedz #19 : 2007-12-15, 22:23:38 »

Cytuj
A na oparzenia jak pamietam najlepszy jest panthenol.

  lub  masc  aleosowa Firmy Forever
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.