forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-18, 10:58:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
661746 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Żywienie Tłuste
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Żywienie Tłuste  (Przeczytany 81508 razy)
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #60 : 2007-11-26, 14:42:43 »

Maf wchodzisz na pole minowe. Na forum DobraDieta.pl Pan Waszak i Jarmołowicz starają się uchylić rąbka tajemnicy
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=15073&postdays=0&postorder=asc&start=0

I co sie dzieje? Okazuje się że tam gdzie chodzi o pieniądze żarty się kończą i niema zmiłuj sie.
Znam historie TT i Waszaka  od czasu gdy zaczalem stosowac DO. To chyba oczywiste ze sa tacy  ludzie ktorzy chca na wszystkim zrobic kase. Niech robia. Jest to chyba zgodne z teoretyjkami niedzwiedzia. Z drugiej strony promowanie zdrowego odzywiania, nie wazne czy dla kasy, jest dobre. Ale jak widac nawet zarabianie kasy i wydawanie na reklame, nie daje spodziewanych efektow w sensie - upadek mafii farmaceutyczno-medycznej
Pewnie zauwazyliscie, na ostatniej fotce z podanego linku przeze mnie, ze byly proby na zrobienie kariery politycznej.
Po prostu "robmy swoje" /to chyba z Kaczmarka?/
Pozdrawiam
maf
ps.Jezeli chodzi o Krotoszynskie Zaklady Miesne, to napewno nie upadly(co przeczytalem w podanym przez Ciebie linku) przez produkcje  "Glowizny w galarecie" i "Loju w sloiku" 
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #61 : 2007-11-26, 15:23:08 »

... To chyba oczywiste ze sa tacy  ludzie ktorzy chca na wszystkim zrobic kase. Niech robia. Jest to chyba zgodne z teoretyjkami niedzwiedzia. Z drugiej strony promowanie zdrowego odzywiania, nie wazne czy dla kasy, jest dobre.........

Maf, "kase" to ludzie nie tyle co chca co musza robic bo inaczej to na ulicy wyladuja i zdechna z glodu.
O reszcie z zycia to zapomnijmy zupelnie. Te "teoretyjki" jak pogardliwie je nazywasz
nieustajaco pozwalaja rozumnym (10% populacji) zyc po "ludzku" a pozostale (90% populacji)
zyje jak plankton. Moze temu zaprzeczysz? Shocked Shocked Shocked

Maf, czy ty przypadkiem nie powinienes wyjechac na Kube,  lub Bialorus?
Tam rowniez mozna zyc chodowac kurki a co najwazniejsze oficjalnie (konstytucja panstwowa)
wyklucza "teoretyjki niedzwiedzia" Laughing Laughing Laughing Laughing

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #62 : 2007-11-26, 15:31:25 »

...za 100 baniek...

zaplanuję, opłacę i dokonam nadzoru nad rozsądnym doświadczeniem prostującym wszystkie błądne "poglądy" dietetyczne. Potrzebuję tylko (prócz 100 baniek oczywiście) chęci i dobrego laboratorium z możliwością znaczenia żywności 13C. Resztę mam w głowie  Wink.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #63 : 2007-11-26, 15:40:46 »

.....Wstepnie mozna policzyc ile kasy sie da zebrac. Ja np deklaruje 100 zl. Optymalnych jest podobno milion. Wiec 100 baniek to niezla kasa do zainwestowania......................

Tak, da sie zebrac ha ha ha  Laughing Laughing Laughing
Metoda akwizycji ha ha ha  Laughing Laughing Laughing

Maf gdzie ty zyjesz? Przecie zyjemy w swiecie Jurka Owsiaka "robta co chceta"
"MediaMarkt - Nie dla idiotów", Dody Elektrody i jej "inteligentnego smiechu", Lojca Derektora, Big Bothera,
Kononowicza, "Ludzie pieniadze sie wam naleza" itp.

Jak myslisz dla kogo to wszystko?  Shocked Shocked Shocked
I czy adresaci zaplaca chociazby zlotowke?
Jak uwazaja ze DO i ZO powinny byc za darmo?  Cool Laughing Laughing Laughing
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #64 : 2007-11-26, 16:21:52 »

Nie bede sie rozdrabnial  w cytowanie, wiec po kolei.
Grizly - nie przeniose sie na Kube, czy tez do stanow bylego zwiazku radzieckiego, poniewaz tam musialbym codziennie chodzic "do roboty", nie wazne na jakim stanowisku, robotnika, kierownika, wlasciciela. Codziennie musialbym myslec "o robocie" . ew "o powiekszaniu aktywow". To nie sztuka zapieprzac , jak ktos napisal w komentarzach na onecie "40 godzin dziennie". Sztuka to "jak robic, zeby sie nienarobic i zarobic". Zdarza mi sie, ze jacys ludzie pytaja mnie o moja prace. Juz glupio mi im tlumaczyc, ze pracuje 4 dni w miesiacu, no w listopadzie mniej bo w tym tygodniu nie pracuje, wiec jeden tydzien odpada. Moglbym pracowac 2 dni w tygodniu, czyli 8 w miesiacu, powiekszylbym swoje "aktywa" dwukrotnie, ale po co.
Zeby mnie nikt zle nie zrozumial, nie jestem bogaty, mam tyle ile nam/rodzinie potrzeba
Wole popatrzec na kurki, las. I najwazniejsze, dam stowke na reklame ZO.
Toan - POMOZEMY
Kurde musze konczyc bo obiecalem Ewie frytki, lece smazyc.
Pozdr
maf
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #65 : 2007-11-26, 16:32:32 »

 
Cytuj
I najwazniejsze, dam stowke na reklame ZO.
Toan - POMOZEMY

ja tez sie dokladam,
a tak na marginesie, to  Zachod nadal  ustala ceny w Polsce na kazdy, nawet optymalny surowiec,polprodukt i produkt koncowy Confused
Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #66 : 2007-11-27, 12:24:05 »

No to mamy chętnego do prowadzenia badań i prostowania błędnych poglądów dietetycznych. Teraz potrzebne nam są pieniądze, a jak one będą to laboratorium wynajmiemy.
1. badaniami zajmie się Toan
2. Maf ustali, jakie branże przemysłu będą zainteresowane zwiększeniem ilości Optymalnych, przez co zwiększy się podaż na ich wyroby
3. Grizzly przygotuje apel czy list w prośba o dofinansowanie badań
4. Kodar zastanowi się czy takie dofinansowanie będzie możliwe z Unii Europejskiej i jak to można przeprowadzić
5. Rafałek zastanowi się jak można zebrać pieniądze od osób fizycznych i jak to przeprowadzić technicznie
6. Mosik zastanowi się nad osobowością prawną przeprowadzającego badania. Czy zakładamy jakieś stowarzyszenie, czy będzie to firmować JK, czy podczepiamy się pod istniejące już organizacje?
Na razie na tyle. Do roboty!!!
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #67 : 2007-11-27, 12:52:37 »

1. badaniami zajmie się Toan
jeszcze potrzebujemy ochotnikow do przeprowadzania na nich badan Laughing Laughing
Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #68 : 2007-11-27, 12:56:32 »

Będą pieniądze, to i znajdą się ochotnicy.
Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #69 : 2007-11-27, 13:01:00 »

7. Ewa przygotuje apel, informacje, wezwanie przeznaczone do publicznego rozpowszechnienia, że Optymalni przygotowują się do przeprowadzenia badań naukowych celem udowodnienia swoich racji i obalenia błędnych teorii żywieniowych z wezwaniem do wsparcia tych badań.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #70 : 2007-11-27, 15:13:04 »

Ewa przygotuje apel, informacje, wezwanie przeznaczone do publicznego rozpowszechnienia,
jak bedziemy apelowac,czy  Srodkami  Masowego Przekazu, Confused
czy bedziemy zaczepiac kazdego przechodnia na ulicy, Confused
moze listownie, Confused
moze lepiej  kazdemu  osobiscie na wycieraczce,kawe na lawe???? Smile
Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #71 : 2007-11-27, 15:24:39 »

Czasami takie ciekawostki media puszczają, a wiadomo w jakim celu. Ale taki apel wysłany oficjalnym pismem do różnych organizacji przynajmniej może doczekać się odpowiedzi. Po za tym to mają być badania, a one mogą co innego wykazać. Ten wątek - przynętę można użyć dla przeciwników diety. Dofinansują, aby wykazać, że dieta jest szkodliwa.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #72 : 2007-11-27, 22:23:26 »

Dofinansują, aby wykazać, że dieta jest szkodliwa.


       ale przeciez nie oto nam  chodzi, Confused Laughing
Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #73 : 2007-11-28, 20:30:03 »

Oni są przekonani, że jest, a my, że nie jest. Tylko wiarygodne badania potwierdzą to. A może nie warto ich robić? Pozostawmy ten stan bez zmian. Niech to nadal pozostanie dieta dla wybranych.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #74 : 2007-11-29, 17:13:32 »

 czasami tez tak mysle,ze tylko dla wybranych
i szczeka mi opada jak ogladam na TV Polonia  zebrzacych rodzicow ,
o datki pieniezne dla chorych ,czesto nieuleczalnie chorych i  sdtrasznie cierpiacych dzieci  Sad
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #75 : 2007-11-29, 19:37:35 »

Ewa przygotuje apel, informacje, wezwanie przeznaczone do publicznego rozpowszechnienia,
jak bedziemy apelowac,czy Srodkami Masowego Przekazu, Confused
czy bedziemy zaczepiac kazdego przechodnia na ulicy, Confused
moze listownie, Confused
moze lepiej kazdemu osobiscie na wycieraczce,kawe na lawe???? Smile

Zaczepianie na ulicy jest wg mnie niewłaściwe i źle widziane, wg mnie słusznie kojarzy się z sekciarstwem itp.  Confused

1. Uważam, że należałoby przede wszystkim zaapelować do czytelników miesięcznika OPTYMALNI
w formie widocznego, większego ogłoszenia
- chodziłoby w nim szczególnie o wszystkich wieloletnich
optymalnych, którzy już kiedyś napisali do dr. Kwaśniewskiego, interesujące byłyby ich dalsze doświadczenia i efekty
wieloletniego stosowania ŻO.

2. Oczywiście ponieważ nie jesteśmy żadną organizacją, wg mnie autorem owego apelu mógłby być tylko
dr Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski

3. W apelu trzeba by podać również adres strony dr-JK, tego forum i e-mail Toana, no i jakiś adres w realu,
na który przychodziłyby odpowiedzi.

4. W kwestii plakatu - proponuję zaprosić wszystkich chętnych do udziału w konkursie na przedstawienie swojej
propozycji na najciekawszy pomysł na plakat, a potem poprzez głosowanie zostałby wybrany plakat z największą ilością głosów.

5. Oczywiście należałoby jeszcze ustalić główne CELE tego przedsięwzięcia, i jakie informacje ma zawierać wspomniany wyżej
APEL/OGŁOSZENIE, oraz jakie informacje musi zawierać plakat.
Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #76 : 2007-11-29, 21:02:03 »

Dajmy sobie na razie z tym spokój. Nie jest to odpowiedni moment do działania. Po za tym pojedynczy plakat niczego nie zmieni, potrzebna jest skomasowana kampania z dobrze zaprojektowaną strategią. Nie trwońmy więc siły na nie przemyślane akcje.
Warto nie narzucać się zbytnio ludziom i na siłę próbować ich nawracać. Czasami pożądany skutek przynoszą odwrotne działania. Lekarze optymalni powinny zaprzestać darmowych porad, a książki powinny być droższe. Wszelkie publiczne wystąpienia powinny ograniczać się tylko do efektów diety. W ten sposób wypromujemy mit, że jest to dieta dla wybranych, którym nie zależy na rozpowszechnianiu jej. Zamiast chwalić, mówmy, że tłuszcze wam zaszkodzą, nie jedźcie ich. Co innego my, nam nie szkodzą, bo mamy tajemną wiedzę.
Coś, co jest zakazane, niedostępne staje się nagle pożądane tak jak z prohibicją przed laty.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #77 : 2007-11-29, 22:01:02 »

Piotr miałam to samo jak chciałam w skrócie komuś kto mnie zapytał jak schudłaś i się nie głodzisz i nadal utrzymujesz wagę wytłumaczyć to zaczęłam od skrótu czy zna DO a on mi wypalił a te tłuszcze, nie lubię itp. Po pierwsze więc już więcej na szybko nikomu nic opowiadać nie będę po drugie już nigdy mówiąc ,że to DO bo jak ktoś jest mało zaawansowany w wiedzy to nic to nie da. A jak chcesz aby ktoś miał ściagawkę z DO to chyba się tak nie da.Ja poznałam DO, później naszą forumowa "lekarkę" i mimo tego,że czytam tu wielu mądrych i ich wypowiedzi nadal jeszcze wielu rzeczy się uczę lub nie wiem. Jest taki wątek na tym forum :http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1122.0
czyli
wolne tematy/ksiązka Ewy
 
Może jeszcze na niego nie trafiłeś. Ona dowodzi,że DO jest ok z pewnymi regułami które ona przerobiła jako lekarz. Jak ktoś nie chce LABORATORYJNIE ważyć to niech spróbuje tak jak ja.


P.S. Jeszcze mnie ani lekarki z tego forum nie wyrzucili więc taka forma DO jak ona proponuje świętokradztwem raczej nie jest  Surprised
 Każdy sam wybiera . Jedna słuszna idea tu nie obowiązuje no może poza rób to co chcesz bylebyś był zdrowy!!!!

Ale nie zadałeś konkretnego pytania więc nie bardzo umiem pisać w takiej sytuacji. Jeśli konkretem ma być krótko o DO i jak ją przeprowadzić  to wydaje mi się,że i tak wyszedłby podręcznik który powinien się zacząć od tego że jedzenie to dla  organizmu BTW ,co należy do B co do T i co do W itd  ,dalej......
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #78 : 2007-11-30, 00:10:34 »

Dajmy sobie na razie z tym spokój. Nie jest to odpowiedni moment do działania. Po za tym pojedynczy plakat niczego nie zmieni, potrzebna jest skomasowana kampania z dobrze zaprojektowaną strategią. Nie trwońmy więc siły na nie przemyślane akcje.
Warto nie narzucać się zbytnio ludziom i na siłę próbować ich nawracać. Czasami pożądany skutek przynoszą odwrotne działania. Lekarze optymalni powinny zaprzestać darmowych porad, a książki powinny być droższe. Wszelkie publiczne wystąpienia powinny ograniczać się tylko do efektów diety. W ten sposób wypromujemy mit, że jest to dieta dla wybranych, którym nie zależy na rozpowszechnianiu jej. Zamiast chwalić, mówmy, że tłuszcze wam zaszkodzą, nie jedźcie ich. Co innego my, nam nie szkodzą, bo mamy tajemną wiedzę.
Coś, co jest zakazane, niedostępne staje się nagle pożądane tak jak z prohibicją przed laty.


Piotr, jestem niezmiernie milo zaskoczony Cool, TAK, TAK, TAK 100000000x TAK Shocked Shocked Shocked Cool
To jest jak najbardziej wlasciwa droga.
Oczywiscie mozna ten kierunek perfekcyjnie doskonalic Cool

Piotr ty chyba czytasz w moich myslach Cool Cool Cool



Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #79 : 2007-11-30, 00:45:08 »

Byłoby mi bardzo miło gdyby na plakacie znalazło się moje zdjęcie. Very Happy Very Happy Very Happy
Jest trochę aktywnych osób którzy przez wiele lat propagują żywienie optymalne.
Bezinteresownie te osoby są mało zauważane.
Wiele jak napisano powyżej zrobiło kasę na żywieniu optymalnym.
Obecnie już do nabycia jest 100 numer OPTYMALNI
Uczestniczyłem przy redagowaniu 1 numeru.
Był nawet ogłoszony konkurs na znaczek Stowarzyszenia wśród wielu projektów
został wybrany demokratycznie tylko jeden najsłuszniejszy Prezesa.
A moim zdaniem jeżeli koniecznie już ma być jakiś plakat to tytułowa strona
100 numeru OPTYMALNI jest najlepszym plakatem.
Wszelkie dobre zamierzenia życzliwych osób, które z całym oddaniem pragną
cokolwiek zrobić są z góry skazani na przegranej pozycji.
Wiedza przekazana przez doktora Jana Kwaśniewskiego czyli proporcje BTW
a nie kalorie są największym osiągnięciem. Kto tego nie rozumie sam sobie jest winny.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 16 zapytaniami.