forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-19, 08:24:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
661768 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Żywienie Tłuste
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Żywienie Tłuste  (Przeczytany 81546 razy)
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #80 : 2007-11-30, 20:08:36 »

Pomysl oplakatowania "miast i wsi" to chyba moj pomysl.
Sory Morgano, ale nie jestem pewien czy taka kampania (z osobami, czolowkami wydawanych gazet) bylaby skuteczna. Mialem na mysli raczej przyblizenie produktow, stylu zywienia , niz osob. Cos co bylo w stylu "cukier krzepi". Przypominajka o margarynie. I "wypijmy za bledy" Rynkowskiego. Kampania negatywna.
Od razu powiem, ze pomysly wymyslenia plakatu reklamowego przez niepropfesjonalistow sa bez sensu. Ogloszenie konkursu na plakat tez nie jest dobrym pomyslem. Trzeba najpierw okreslic budzet na projekt.  pozniej konkurs. Mysle, ze ze taki budzet /na projekt plakatu/ to ok 20 tys. Musi zajac sie tym profesjonalna firma/grafik. Przedsiewziecie ma byc na skale krajowa.
Indywidualne projekty typu, "My sie tak odzywiamy" ; "jestesmy zdrowi"; "Pan Kaziu juz nie ma cukrzycy"; "kilka fotek" "itp" sa bez "sęsu".
To narazie tyle.
maf
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #81 : 2007-11-30, 22:20:56 »

Maf. Część mojego postu jest żartem.
Według mojej wiedzy nikomu nie zależy obecnie
na propagowaniu żywienia optymalnego.
Robi się wszystko by nic nie robić a się utrzymać
oby jeszcze jedną kadencję. Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #82 : 2007-12-01, 01:00:03 »

Maf. Część mojego postu jest żartem.
Według mojej wiedzy nikomu nie zależy obecnie
na propagowaniu żywienia optymalnego.
Robi się wszystko by nic nie robić a się utrzymać
oby jeszcze jedną kadencję. Very Happy Very Happy Very Happy
Ten watek i pomysly o "uzdrowieniu narodu" powstal chyba od Piotra.
Jezeli powstala taka inicjatywa, to ja ja popieram.
Ja pamietam slowa dr Kwasniewskiego, (nie bede szukal, nie wiem gdzie to czytalem )"nie namawiac".
Morgano, ja rozumiem Twoje rozczarowanie. Piszesz o kadencjach, o wladzy. Zeby sie utrzymac, przeciez to takie polskie. Niech sie utrzymuja, przynajmniej sa.
Czy zalezy komus na propagowaniu Zywienia optymalnego;  byl watek, ze zalezy, Piotrowi zalezy. Ja juz przeszedlem inicjacje, czyli propagowanie DO. Jakie sa doswiadczenia - kazdy wie.
To tyle
pozdr
maf
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #83 : 2007-12-01, 03:32:10 »

....Ja juz przeszedlem inicjacje, czyli propagowanie DO. Jakie sa doswiadczenia - kazdy wie.
To tyle...

Pierwszy kardynalny blad to "propagowanie za darmo i na sile". Shocked Shocked Shocked
Drugi kardynalny bład......... a tego juz nie napisze po prostu wiedza kosztuje, hle, hle, hle  Razz Razz Razz


Co jest "za darmo" jest nic nie warte w oczach "planktonu"  Shocked Cool Cool Cool

Niestety gdzie sie nie ruszysz i o czym nie pomyslisz to bez przerwy potykasz sie
o fenomen "planktonu"  Cool Cool Razz Razz Razz Razz Razz



Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #84 : 2007-12-01, 15:01:16 »

Co jest "za darmo" jest nic nie warte ...................
Napisze okrutnie.
Mysle, ze mamona wyzarla ci mozg.
Pozdr
maf
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #85 : 2007-12-01, 18:10:18 »

Chce sie jeszcze odniesc do twojego twierdzenia " Co jest "za darmo" jest nic nie warte ..."
Szczerze ci wspolczuje, ze zyjesz w swiecie skomercjonalizoawanym..
Masz przyjaciol ? znajomych? Nikomu nic nie dales za darmo? Od nikogo nic nie otrzymales?
Za darmo nic nie warte? Rozumiem, ze jak pozyczysz sasiadowi cos, jakis sprzet /to sie czesto zdarza w stosunkach miedzysasiedzkich/ bierzesz od niego kase za amortyzacje sprzetu. Sasiedzi tez pobieraja. Gratuluje.
Nikomu za darmo nie pomozesz, bo ta pomoc "jest nic nie warta".
Nie wiem, czy jestes mlody czy masz juz jakies doswiadczenia zyciowe, czy jestes "wyscigowym szczurem".
Ja ze swojego doswiadczenia powiem, ze warto pomagac nie oczekujac  zaplaty. To sie zwraca.
Poczytaj moze Fromma, dawanie jest lepsze niz branie.
Pozdr
maf
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #86 : 2007-12-01, 19:48:31 »


Co jest "za darmo" jest nic nie warte w oczach "planktonu"  Shocked Cool Cool Cool
grizlyy, nie odpuszcze Ci tego twierdzenia.
Oderwalem sie na chwile od kompa,  patrze , Ola cos szydelkuje, pytam co robisz? Robi prezenty dla dzieci niepelnosprawnych. Ewa  dziala w szkole i odwiedza DPS, (Dom Pomocy Spolecznej) za darmo.Kurcze juz nie chcialem Oli mowic, przestan robic te prezenty, bo robisz za darmo, i twoja praca jest nic nie warta wg grizliego. Kurde juz tydzien szydelkuje. Ewa opowiada, jak "za darmo" odwiedza te dzieciaki niepelnosprawne, jak ciesza sie z tych spotkan.
Brak mi slow
[pozdr
maf
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #87 : 2007-12-03, 04:13:09 »

Grizzli  Laughing :lol:chyba cie lubie, masz racje.
  co nie jest popularne ,znoszone ,powszechne -to  niewiarygodne.
   Po za tym, walka z nałogiem  ,przestawianie dysku dokładanie zwojów
    To już  chirurgia plastyczna.
   Ja w swoim srodowsku prawie nie znam osoby co by nie słyszała o diecie optymalnej
     ale ich opinie i podjęcie tematu  Surprised Sad wole nie komentować.
    ja nie chwale sie nawet domownikom ,że żywią sie  niskowęglowodanowo-
bo  do optymalnych nam jeszcze daleko .
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #88 : 2007-12-03, 13:16:47 »


Co jest "za darmo" jest nic nie warte w oczach "planktonu"  Shocked Cool Cool Cool
grizlyy, nie odpuszcze Ci tego twierdzenia.
Oderwalem sie na chwile od kompa,  patrze , Ola cos szydelkuje, pytam co robisz? Robi prezenty dla dzieci niepelnosprawnych. Ewa  dziala w szkole i odwiedza DPS, (Dom Pomocy Spolecznej) za darmo.Kurcze juz nie chcialem Oli mowic, przestan robic te prezenty, bo robisz za darmo, i twoja praca jest nic nie warta wg grizliego. Kurde juz tydzien szydelkuje. Ewa opowiada, jak "za darmo" odwiedza te dzieciaki niepelnosprawne, jak ciesza sie z tych spotkan.
Brak mi slow
[pozdr
maf

Maf, jestem pelna uznania dla Twojej Zony, zycz Jej ode mnie duzo zdrowia i wszystkiego najlepszego.
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #89 : 2007-12-13, 22:22:44 »

Jak stwierdzić, że proporcje B:T:W są prawidłowe, bez ważenia potraw? Czy są inne metody?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #90 : 2007-12-13, 22:26:28 »

metoda "na oko",no wiem,na oko to chlop umarl
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #91 : 2007-12-14, 18:27:32 »

a ja bym chciała żeby dr Kwaśniewski zrobił wielką kasę na swoim odkryciu, cos w stylu Atkinsa. Żeby były wydawane kolorowe książki "jak dla kogo głupiego" osobna dla cukrzyków, osobna o dzieciach, osobna dla grubych.. Żeby wydawał grubo płatne certyfikaty dla wczasów leczących  "Jego" jedzeniem. Można unikać hasła "jedz tłusto" (czy ktoś kto je ser, uważa ze je tłusto?) na rzecz hasła "low carbon", nadawać znaczki produktom w których węglowodanów jest mniej niż gdzie indziej. Opatentować kolejny wynalazek pt: "kuracja odwykowa od słodyczy". Przecież dobrodziejstw płynących z tej diety jest tyle, że największy szarlatan by się nie odważył tyle wymyślić!
I nie Jesteśmy wcale sami, jest np fundacja na rzecz wspomagania matek chcących karmić piersią jak najdłużej, czy poradnie laktacyjne - jest tyle instytucji które nawet nie wiedzą że robią cos optymalnego! Gdyby nakleić na nich znak dr Kwaśniewskiego to nagle bylibyśmy wszechobecni!
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #92 : 2007-12-14, 20:48:19 »

Dam przykład metody wykrywania, że tłuszczu zjadło się za mało. Ma się wtedy apetyt na słodycze. Tego dowiedziałem się z tego forum. Takich spostrzeżeń jest więcej, tylko trzeba je pozbierać i zweryfikować.
Flawia masz dobre intencje, ale twoje propozycje są mało realne. ŻO jest najbardziej zwalczaną dietą spośród wszystkich, bo narusza zbyt duży krąg interesów. Optymalni mało jedzą, a to się wielu nie podoba. Na dodatek mało chorują, a to już jest nie do zaakceptowania przez przemysł farmaceutyczny. Co mogą zdziałać "judymowie" mając tak dużo wrogów przeciwko sobie?   
Zapisane
genek
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #93 : 2007-12-14, 20:59:40 »

Och kto by nie chciał?

Ale aby zarobić kasę na ŻO czy DO to należy się do tego
profesjonalnie zabrać. Jeszcze jest pytanie kto by miał zarabiać i na jakich zasadach.
Niestety tutaj muszą być konkretne decyzje, inaczej prędzej czy później znajdzie się osoba
która zgarnie całą śmietankę, a ci którzy na prawdę się napracowali dostaną przysłowiową figę z makiem.

Jawnym przykładem takich co prawda nieudolnych podchodów są poczynania Pana Witolda Jarmołowicza
i pewnych osób z tego forum. Pan W. Jarmołowicz to przynajmniej nie ukrywa że chce zarobić
na pracy Dr. J. Kwaśniewskiego natomiast inni pokrętnie się tego wypierają udając przysłowiowych Judymów.

Jestem ciekawy jak wy to oceniacie?
Która postawa jest skuteczniejsza w dojściu do celu?
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #94 : 2007-12-14, 21:10:30 »

Bóg dał talenty żeby je pomnażać więc mam nadzieję że Panu Doktorowi kochanemu niczego nie brakuje Wink
Koncerny od słodyczy w USA mają obowiązek zmniejszyć tuczące właściwości swoich produktów, gdyby tak do nich dotrzeć, podpowiedzieć im to i owo...
aha, no i mam taki pomysł, coby stworzyć (pewno już jest?) bazę danych, czym zajmują się ludzie żywiacy się optymalnie. Gdy mam dosyć pracownic kaszlących i z bólami głowy, z głupimi pomysłami, to myślę że, doceniając zdrową czynność mózgu, powinniśmy szukać potrzebnych nam fachowców najpierw spośród Optymalnych.
Np jeśli ktoś potrzebuje optymalnego architekta i urbanistę to jestem do usług! Wink
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #95 : 2007-12-14, 23:25:14 »


aha, no i mam taki pomysł, coby stworzyć (pewno już jest?) bazę danych, czym zajmują się ludzie żywiacy się optymalnie.

pomysł już się chyba przeżył
niestety w necie nikt  etykiety nie zachowuje i może  być tak że to co podasz może być użyte przeciwko tobie
już to przerobiliśmy
ps.
kiedyś za dobrych dawnych czasów kiedy kiboli i oszołomstwa nie było  w necie
 strona Tomka Trojanowskiego  "dobra dieta"   była "dietą optymalną"
zbierało się tam optymalne bractwo, forum huczało, na czacie było tłoczno, na " poznajmy się" każdy mógł się  tam zaprezentować
ale czasy się zmieniły
 Tomek poszedł  w  komercje i stał się odszczepieńcem
zmienił stronę   na gorszą  i wszystko się rozsypało
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #96 : 2007-12-14, 23:42:26 »

E tam ali, w kazdym stadzie moze sie zdarzyc czarna owca.
Ludzi ze soba  cos wiaze, moze byc to DO, tak jak kazde inne hobby..
Zdarza mi sie, obcy czlowiek, przypadkowa rozmowa, okazuje sie,ze odzywia sie optymalnie. I juz patrzymy na siebie inaczej, spotykamy sie w sklepie, rozmawiamy.
To tyle
maf
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #97 : 2007-12-14, 23:50:09 »

E tam ali, w kazdym stadzie moze sie zdarzyc czarna owca.


mareczku  przyznaj że fajnie było i szkoda że tego właśnie tu  brak

ps. seksualnych godzin
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #98 : 2007-12-15, 00:15:36 »


mareczku  przyznaj że fajnie było i szkoda że tego właśnie tu  brak

ps. seksualnych godzin
Jasne ze bylo fajnie. Ale to my robilismy, nie tylko na chacie TT, takze na moim chacie, przez ICQ, yahoo, z kamerkami, rozmowy glosowe itd.
Widocznie teraz ludzi bardziej interesuje co tam sie dzieje z ATP, acylo cos tam...........
Pozdr
maf
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #99 : 2007-12-15, 00:29:39 »


Widocznie teraz ludzi bardziej interesuje co tam sie dzieje z ATP, acylo cos tam...........


coś mi się widzi że  na żywotność i ilość ludzi wchodzących
ma wpływ
po pierwsze - nazwa strony - dieta optymalna - która jest znana i popularna
po wtóre  moderacja
 a po trzecie przyjazna czytelna  i  dobrze zbudowana konfiguracja
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 17 zapytaniami.