forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 10:15:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660473 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rewolucja jest teraz
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rewolucja jest teraz  (Przeczytany 177934 razy)
Ryjek
Go


Email
Rewolucja jest teraz
« : 2007-11-26, 16:09:35 »

Nie znalazłem tego wątku u Was przez wyszukiwarkę, więc zakładam wątek.

Zeitgeist - Duch Epoki 2007
http://www.zeitgeistmovie.com/

Zeitgeist to taka nasza Nocna Zmiana, z tymże skala nieporównywalnie większa.

Ode mnie taki komentarz - film zbiera w jedno główne problemy naszego świata, dotąd porozrzucane.

O 9/11 kipi w sieci, Fahrenheit M. Moora wielu widziało. Kilka dniu przed tą tragedią, a pamiętam ten dzień dokładnie, oglądałem na Discovery godzinny program o implozjach kasyn i innych budynków w Los Angeles. Kiedy ojciec przyleciał z krzykiem "Ameryka zaatakowana" - pobiegłem oglądać tv - i kopara mi dosłownie opadła, gdyż podobieństwo do owych implozji było niepodwarzalne.

Sprawa monetarnego oszustwa - świetnie nakreślone, ale żal się we mnie rodził, że słowem nie wspomniano o blisko 100 - letniej walce Pilgrzymów Św. Michała o doinformowanie społeczeństwa. Zaczęło się w Kanadzie na początku XX wieku. Wybitna postać, inżynier C.H. Douglas stworzył podwaliny dla idei, które potem Louis Even rozwinął (Książka : "Globalne oszustwo i drogi wyjścia") Od kilku lat działają i u nas. To w ich broszurkach można znaleźć piękne, wg. mnie, wyjaśnienie czym pieniądz być powinien - mianowicie powinien być jak znaczek przyklejany do koperty. Kiedy adresat otrzyma list i go "skonsumuje" - znaczek będzie już ostemplowany i nie nadający się do ponownego użytku. Gdyby bankom centralnym danego kraju przywrócić władzę nad rozporządzaniem pięniędzmi w sposób niezależny od banków - takie zjawiska jak inflacja, kumulujące się, niemożliwe do spłacenia zadłużenie narodu, podatki dochodowe  - nie mogłyby zwyczajnie istnieć. Co za tymi idzie - pieniądze nie kontrolowałyby by polityków, a ci nas.
Strona pielgrzymów:
http://www.michaeljournal.org/folderpolska.htm

Pierwsza część porusza sprawy religii, tego nie skomentuję, przypomnę tylko, że JK pisał, że gdy nadejdzie właściwy moment - powie więcej, a teraz trzeba czytać między wierszami. Przytoczę tu jeszcze ten cytat JK:

"Już nie jest Pani głupia. A całkiem mądra będzie Pani wówczas, gdy będzie wiedziała, że człowiek nie może przed nikim klękać, a już na pewno nie przed innym człowiekiem. Nawet papieżem. Klękają tylko niewolnicy"

Pozdrawiam
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #1 : 2007-11-26, 17:43:47 »


Ryjek, na tej stronie to jest mieszanka komunistycznej propagandy w sosie religijnym.
Przeczytalem to i niestety to tak nie dziala, ze plankton wymysli "zechcemy dobrze" i bedzie "Raj na Ziemi".
Analogicznie ze jak "zekcemy" to bedzie zdrowie za "darmo",
wystarczy tylko zastosowac "diete" wedle prostej zasady,
plus "sciepa" po 100pln na reklame. Shocked Cool Laughing Laughing Laughing

Ryjek, ludzie sa zwierzetami (dla zwolennikow Darwina) w pewnym sensie jestesmy "rodzina zwierzakow"
Ci sami ludzie zabijaja i pozeraja te same zwierzeta nie baczac na pokrewienstwo genetyczne
bo w kosciolku im ktos we lbie namieszal ze wyszli od manufaktury Boga.

Powiem wiecej zabijaja sie na wzajem jak wsciekle psy i nawet nie pozeraja.
Zabijaja z powodu wlasnej prymitywnej agresjii,
wystarczy, ze klecha krzyknie bija naszego "Boga"
bo on jest "mojszy niz twojszy" Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #2 : 2007-11-26, 18:19:51 »

Cytuj
Ryjek, na tej stronie to jest mieszanka komunistycznej propagandy w sosie religijnym.

Drogi niedźwiadku  Very Happy,

To niestety nie prawda. Możemy się dogadać jedynie na poziomie wiedzy, nie poglądów, niestety Ty użyłeś poglądu, bo nie widać byś zapoznał się z historią ruchu Kredytu Społecznego.

Otóż nazwa faktycznie jest niefortunna, ale wtedy ludzie inaczej myśleli i bynajmniej nie nawiązywali do komunizmu. W każdym niemal ich wydaniu gazetki jest krytyka systemu socjalistycznego, ale i demokratycznego też. Otóż coś Ci zatem o nich opowiem:

Po stworzeniu (początek XX w.) IDEI Kredytu Społecznego ludzie szybko podchwycili temat w Kanadzie i krzykneli: "Hej, to świetna idea, wprowadzimy ją w życie". Pokombinowali i doszli do wniosku, że trzeba stworzyć partię polityczną. Stworzyli. O dziwo, odnieśli spektakularny sukces w wyborach, gdyż ludzie mieli wtedy lepiej poukładane w głowach. Weszli do rządu. Co zrobili? Nic... Otóż odwieczne siły podprowadziły im do stadka kilka czarnych owiec, które to czarne owce tak narozrabiały, że ludzie nie tylko znienawidzili partię Kredytu Społecznego, ale i samą IDEĘ. I zgadnij co się o nich mówiło: KOMUNIŚCI.

Wiele lat później Kredytowcy oddali sprawę do jakiegoś międzynarodowego sądu (nie pamiętam w tej chwili nazwy, ale wysoka ranga) który to sąd w bardzo dłuuuuugim uzasadnianiu wykazał, że porównywanie Kredytu Społecznego do komunizmu, i jakiegokolwiek systemu jest CHYBIONE. TO JEST IDEA. ŻO to idea.

Grizzli, zanim zrobisz komuś krzywdę, w jakiejś kwestii - proszę wiedz, że poglądy tylko nas poróżnią i obaj na tym stracimy, jedynie odnosząc się do wiedzy możemy się dogadać.

I czy nie mawia się, że drzewo poznaje się po owocach? Jakie owoc wydali pielgrzymi - sprawdź.

A co do tego że są religijni - a choćby byli i muzułmanami, ateistami itd - mi to nie przesłania tego co robią. Religia to bardzo wrażliwy temat i bardzo łatwo kogoś urazić, a przecież nie o religii chcemy rozmawiać. Po co to mieszać?

Jako, że się nie znamy, wiedz, że mój stosunek do Ciebie jest życzliwy i odczytaj mojej odpowiedzi jako ataku - była to jedynie obrona idei którą znam od 7 lat i wiele o niej wiem. I dzięki temu unikam głoszenia poglądów na jej temat, tylko mówię to co wiem. Tak samo jak unikam głoszenia poglądów o Radiu Maryja i tv TRWAM, tylko mówię to co tam widziałem i słyszałem, a nie to co od innych usłyszałem.

Ps. Co myślisz o Zeitgeist?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #3 : 2007-11-26, 18:42:26 »

Ps. Co myślisz o Zeitgeist?

Musze to jeszcze zobaczyc Smile

Ciesze sie ze jestes "gleboko w temacie" dzieki temu
latwiej wyjasnia sie moje watpliwosci, a moze nie tylko moje? Shocked Laughing Laughing

Tak na marginesie to jakos nie wyobrazam sobie swiata bez religii,
co by zrobil "plankton" bez tego narkotyku? Shocked Shocked Cool Cool
A tak wszystko jest pieknie "zdrenowane" aby "wlascicielom aktywow" latwiej sie zylo Shocked Shocked Laughing Laughing

Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #4 : 2007-11-26, 19:03:32 »

Cytuj
Tak na marginesie to jakos nie wyobrazam sobie swiata bez religii,
co by zrobil "plankton" bez tego narkotyku?
Pytanie : "co by zrobił" - daje tyleż odpowiedzi ile jest głów, gdyż gdybologia przychodzi nam z łatwością. Gdybologia rodzi miliony definicji tych samych rzeczy, wytwarza poglądy - i poróżnia ludzi. Zapewne dlatego, bo o ile rzeczy który istniały bądź istnieją da się opisać przez wiedzę, to w przypadku rzeczy które nastąpią lub mogłyby nastąpić jest już z tym znacznie trudniej.

Dlatego nie podejmuję się odpowiedzi na to pytanie.  Mr. Green
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #5 : 2007-11-26, 19:23:40 »


plus "sciepa" po 100pln na reklame. Shocked Cool Laughing Laughing Laughing


Oj grizzly, coz Cie tak dziwi. Sciepy narodowe sa modne. Nie ogladasz TV? SMS na fundacje Polsatu? Itp
Chcialem cos innego napisac, ale pisze to.
Byc moze nie jestes zorientowany w jaki sposob dzialaja fundacje. Jest to prosty sposob na zarobianie kasy. SCIEPA
Nigdy nie otrzymales przesylki pt. "kartki swiateczne malowane nogami"?.  Juz mi sie nie chce nawet o tym pisac.
Pozdr
maf
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #6 : 2007-11-26, 19:36:53 »

....Gdybologia rodzi miliony definicji tych samych rzeczy, wytwarza poglądy - i poróżnia ludzi. Zapewne dlatego, bo o ile rzeczy który istniały bądź istnieją da się opisać przez wiedzę, to w przypadku rzeczy które nastąpią lub mogłyby nastąpić jest już z tym znacznie trudniej.........................

To nie gdybologia rodzi miliony definicji, to "sposob widzenia zalezny od miejsca siedzenia" implikuje te roznice.

Ryjek przecie nawet dziecko wie ze aby "najesc sie"(abstrachuje od rodzaju diety) bialka to musisz
ZABIJAC zwierzeta (gdzie kod genetyczny swini jest bardzo podobny do ludzkiego) musisz dokonywac tylu "aborcji" na drobiu aby palaszowac codziennie "zoltkownice".

A jak nie ma tyle bialka to co bedzie???
Myslisz ze czlowiek powstrzymalby sie przed kanibalizmem? Shocked Laughing Laughing

Gdzie ta milosc?? do swiata sie podziala??
Najpierw hodujemy swinie, rowniez "wychowujemy swoje potomstwo" a potem
zabijamy swinie i pozeramy a nastepnie zabijamy potomstwo innych ludzi na wojnie i nie pozeramy. Shocked Shocked

Czy tak robia swinie??? Nie bowiem nie maja takiej inteligencjii Shocked Shocked Cool Cool
Sa "planktonem". Shocked Shocked Cool Cool

Analogicznie skoro widac ze jestesmy tylko zwierzetami to czy sadzisz ze te 10% populacji(rozumniejsze)
odpuszcza 90%-om planktonu i dobrowolnie zrezygnuja z wladzy i aktywow, skoro
przywykli do mordowania zwierzat i ludzi.

A kara smierci i wojna to nie jest mordowanie ludzi.
A jak klechowie robili "pieczen z inteligentnych kobiet" na stosie to nie bylo mordowanie?????????????? Cool
Szkoda ze nie robili rytualnego pozerania jak sie to dzialo w bardziej prymitywnych
"zwierzecych" kulturach kanibali. Cool Cool


Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #7 : 2007-11-26, 19:49:16 »

Łoj. Shocked
Zostawmy świnki wszelkiej maści w spokoju  - chyba nie występują w Zeitgeist.  Wink
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #8 : 2007-12-02, 10:13:15 »

A tak jeszcze wracając do tematu idei Kredytu Społecznego - dzisiaj na swoim blogu JKM traktuje o pieniądzu. I mówi dokładnie to samo co kredytowcy 100 lat temu.

Porównajcie to http://tiny.pl/j2mz z tym http://tiny.pl/j2mb (historyjka jest z lat 30-tych XX w.)

Ps. Panowie i Panie "weteranki", co widzieli znacznie więcej zachodów i wschodów Słońca ode mnie, jak to jest, że różni ludzie mimo  zgodności co do tych samych idei (prawda i wolność) nie pomagają sobie na drodze do wspólnego celu, natomiast zwracają uwagę na szczegóły które ich różnią?  Shocked

Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #9 : 2007-12-02, 10:18:58 »

nie jedzą tak samo? serio piszę Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #10 : 2007-12-02, 19:49:42 »

Ojojoj... zmieniam temat.

Albo szybko Amerykanie zareagują, albo czarny sen się ziści.

Kto zna trochę angielski niech czyta: http://tiny.pl/j21p

Tekst sprzed dwu dni. W czasie gdy Amerykanie zapatrzeni byli w gaszenie pożarów w Kalifornii, skur**synki z rządu USA, BEZ WIEDZY OBYWATELI przyjęli uchwałę zwaną "H.R.1955 Violent Radicalization and Homegrown Terrorism Prevention Act of 2007" która ze swymi definicjami, typu "homegrown terrorism" (domowy terroryzm) pozwalają traktować KAŻDEGO obywatela sprzeciwiającego się RZĄDOWI jako TERRORYSTĘ. A na tych czeka już wyspa Guantanama.

Jeśli przejdzie przez senat, a ludzie nie odważą się na impeachment - to nie tylko obywatele USA mają przerypane, w krótkim czasie inne narody też.

Czy człowieka naprawdę trzeba zamknąć do ciemnego lochu, pobić, poniżyć żeby dopiero wtedy zdał sobie sprawę, że utracił wolność?





Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #11 : 2007-12-02, 20:45:12 »

A tak jeszcze wracając do tematu idei Kredytu Społecznego - dzisiaj na swoim blogu JKM traktuje o pieniądzu. I mówi dokładnie to samo co kredytowcy 100 lat temu.

Porównajcie to http://tiny.pl/j2mz z tym http://tiny.pl/j2mb (historyjka jest z lat 30-tych XX w.)

Ps. Panowie i Panie "weteranki", co widzieli znacznie więcej zachodów i wschodów Słońca ode mnie, jak to jest, że różni ludzie mimo  zgodności co do tych samych idei (prawda i wolność) nie pomagają sobie na drodze do wspólnego celu, natomiast zwracają uwagę na szczegóły które ich różnią?  Shocked



tego nie czytałeś?

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2131.0

pytania  postawione tym co się niby znają na ekonomii pozostają bez odpowiedzi

z moich obserwacji wynika że w większości
 zostali tak medialnie otumanieni,
 i  wielokroć powtarzane kłamstwo
zepchnęło ich do  roli pożytecznych idiotów,
nie chcą zacząć  niezależnie myśleć

temat  już dawno funkcjonuje w necie
ale nie w debatach publicznych
 spiskowe teorie dziejów są tworem psycholi jak twierdziła ongiś władza radziecka a teraz  obecna

http://pieniadz.republika.pl/
http://www.barter.org.pl/demokracja_finansowa.php
http://www.bankier.pl/forum/temat_cala-prawda-o-polskich-bankach,4900008.html

http://cia.bzzz.net/wolnosciowa_krytyka_globalizacji_ekonomicznej

była jeszcze jedna dobra strona o  gospodarce i ekonomii we współczesnym wydaniu ale   już nie istnieje
-
podsumowanie znajdziecie tu
http://www.moto.gda.pl/strona.htm?id=499
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #12 : 2007-12-02, 21:04:09 »

Cytuj
tego nie czytałeś?

A miałem lub musiałem?  Shocked Temat tego wątku jest inny, a temat Kredytu Społecznego wypłynął bardziej w rozmowie z niedźwiadkiem, tj. Grizzlim.  Wink

Zauważ, że jeden z linków przez Ciebie wymienionych mówi o KS.

Początek głoszenia prawdy o oszustwie finansowym należy przypisać Pielgrzymom św. Michała. Bezsprzecznie. Podwaliny zawdzięczamy inżynierowi C.H. Douglasowi ("Social Credit" , 1924 - niefortunna nazwa, jak się później okazało). Całość rozwinął i przełożył na prosty język Louis Evern w książce "Globalne oszustwo i drogi wyjścia".

Dlatego wybacz, wymienionych linków nie mam zamiaru czytać.

Fajnie że też się tym interesujesz.

Pozdrawiam  Wink
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #13 : 2007-12-02, 21:12:09 »

Aha. Książki wymienione w pierwszym linku propagowane są od lat przez pielgrzymów  Cool
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #14 : 2007-12-02, 21:23:01 »

Aha nr 2.

Ali, tylko nie weź tego "nie mam zamiaru czytać" za jakąś ignorację. Ja po prostu jestem już w temacie... hmm od 1999 i "trochę" się oczytałem. Także na studiach miałem okazję weryfikować dzisiejszą "ekonomię".

Po prostu padam na ryjek ze zmęcznia, a informacja o tym zbrodniczym akcie z USA mnie jeszcze dobiła.

Ja się wypisuję z tej planety, a najlepiej z całej galaktyki...

Spoko, rano mi przejdzie.  Wink
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #15 : 2007-12-02, 22:52:20 »


Ja się wypisuję z tej planety, a najlepiej z całej galaktyki...



marne szanse , wpierw cie zaczipują
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #16 : 2007-12-03, 05:53:10 »

I tu wracamy do tematu - Zeitgeist. Są tam też polskie napisy, wystarczy kliknąć link na dole.

Albo od razu tutaj z napisami: http://video.google.pl/videoplay?docid=-5870901554543719947

Można też pobrać za darmo z sieci p2p.

I jeszcze cytat ze strony autorów filmu:

Cytuj
It is my hope that people will not take what is said
in the film as the truth, but find out for themselves, for truth is not told, it is realized.

Cytuj
Mam nadzieję, że ludzie nie wezmą tego co zostało powiedziane w tym filmie za prawdę, ale sami rozpoczną poszukiwania, gdyż prawdy się nie głosi, ją się realizuje.

2h oglądania, ale warto wytrwać do końca... Pierwsza część może na starcie wielu zniechęcić, ale...
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #17 : 2007-12-03, 09:09:42 »

Powiem tak. To o Jezusie i religiach jest logiczne. Od dawna wiedziałem, że to mity solarne.

Wszyscy bogowie przed Jezusem rodzili sie z dziewicy, umierali i zmartwychwstawali, mieli 12 uczniów, 12 prac (Herakles), 12 tatuaży (Serapis), 12 zwierząt (Budda), 12 eonów (Mitra) itd itp. To oczywiste, że chodzi o Słońce i 12 miesięcy - znaków zodiaku. Słońce-Jezus "jest w niebie", "oświeca", "chodzi po wodzie" (kiedy zachodzi/wschodzi np nad jeziorem). Słońce "leczy dotykiem" (witamina D się kłania). Starożytni twórcy mitu o Jezusie nie byli głupcami, oni wiedzieli to wszystko.

Natomiast to czarnowidztwo o tym że "bogaci", masoneria i kościół są winne całemu złu na świecie jest naiwne. Łatwo obwiniać masonerię, banki, bogatych o swoją życiową nieporadność i niepozytywne myślenie. Trudniej przełknąć prawdę, że wszystko co nas spotyka jest rezultatem tego o czym myśleliśmy. Myślisz negatywnie, obawisz się - dostajesz więcej tego "złego". Dlaczego? Bo marnujesz czas na narzekanie, strach i obwinianie siebie i innych. Mówisz "pieniądze nie rosna na drzewach, pracaj jest ciężka, masoni, książa, sprzedawcy, wspólnicy chcą mnie oszukać itd". Zgadnij co się stanie - Bóg/Natura powie: Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem.

A kiedy myślisz pozytywnie dostajesz więcej dobrego. Masoni, rabini, księża i inne elity znali to prawo od dawna. Dlatego dobrze im się powodziło. Nawet fizyka kwantowa to potwierdza - myśli kształtują wszechświat. "To o czym myślisz się przyciągnie" - Einstein. I nieważne czy to jest dobre dla ciebie czy złe. Polecam film "The Secret - prawo przyciągania". Tam to jest lepiej wyjaśnione.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #18 : 2007-12-03, 14:16:13 »

Powiem tak. To o Jezusie i religiach jest logiczne. Od dawna wiedziałem, że to mity solarne.

Wszyscy bogowie przed Jezusem rodzili sie z dziewicy, umierali i zmartwychwstawali, mieli 12 uczniów, 12 prac (Herakles), 12 tatuaży (Serapis), 12 zwierząt (Budda), 12 eonów (Mitra) itd itp. To oczywiste, że chodzi o Słońce i 12 miesięcy - znaków zodiaku. Słońce-Jezus "jest w niebie", "oświeca", "chodzi po wodzie" (kiedy zachodzi/wschodzi np nad jeziorem). Słońce "leczy dotykiem" (witamina D się kłania). Starożytni twórcy mitu o Jezusie nie byli głupcami, oni wiedzieli to wszystko.

Natomiast to czarnowidztwo o tym że "bogaci", masoneria i kościół są winne całemu złu na świecie jest naiwne. Łatwo obwiniać masonerię, banki, bogatych o swoją życiową nieporadność i niepozytywne myślenie. Trudniej przełknąć prawdę, że wszystko co nas spotyka jest rezultatem tego o czym myśleliśmy. Myślisz negatywnie, obawisz się - dostajesz więcej tego "złego". Dlaczego? Bo marnujesz czas na narzekanie, strach i obwinianie siebie i innych. Mówisz "pieniądze nie rosna na drzewach, pracaj jest ciężka, masoni, książa, sprzedawcy, wspólnicy chcą mnie oszukać itd". Zgadnij co się stanie - Bóg/Natura powie: Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem.

A kiedy myślisz pozytywnie dostajesz więcej dobrego. Masoni, rabini, księża i inne elity znali to prawo od dawna. Dlatego dobrze im się powodziło. Nawet fizyka kwantowa to potwierdza - myśli kształtują wszechświat. "To o czym myślisz się przyciągnie" - Einstein. I nieważne czy to jest dobre dla ciebie czy złe. Polecam film "The Secret - prawo przyciągania". Tam to jest lepiej wyjaśnione.

Waldek pieknie napisane, mozna to jeszcze uproscic i napisac "planktonowo myslacy"
obwiniaja "wlascicieli aktywow"(miedzy innymi tych ktorych wymieniles)
o cale "swoje zlo" czyli "ubytki w inteligencji". Ha, ha, ha  Cool Cool Razz Razz Razz Razz Razz Razz

A "plankton" ciagle kwiczy TO NIESPRAWIEDLIWE!!!!! wszyscy musimy "miec po rowno", "dieta za darmo" itp.

"Ludzie wam sie wszystko nalezy" a ci Zydzi, Masoni, Ksieza, Sluzby Specjalne itp. okradaja was Cool Cool Cool Cool Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #19 : 2007-12-03, 15:10:18 »

Zgadzam się z tym, co napisał Waldek.
Pozdrawiam!
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 17 zapytaniami.