forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 13:22:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660491 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rewolucja jest teraz
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rewolucja jest teraz  (Przeczytany 177938 razy)
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #20 : 2007-12-03, 15:37:32 »

Natomiast to czarnowidztwo o tym że "bogaci", masoneria i kościół są winne całemu złu na świecie jest naiwne. Łatwo obwiniać masonerię, banki, bogatych o swoją życiową nieporadność i niepozytywne myślenie. Trudniej przełknąć prawdę, że wszystko co nas spotyka jest rezultatem tego o czym myśleliśmy. Myślisz negatywnie, obawisz się - dostajesz więcej tego "złego". Dlaczego? Bo marnujesz czas na narzekanie, strach i obwinianie siebie i innych. Mówisz "pieniądze nie rosna na drzewach, pracaj jest ciężka, masoni, książa, sprzedawcy, wspólnicy chcą mnie oszukać itd". Zgadnij co się stanie - Bóg/Natura powie: Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem.

A kiedy myślisz pozytywnie dostajesz więcej dobrego. Masoni, rabini, księża i inne elity znali to prawo od dawna. Dlatego dobrze im się powodziło. Nawet fizyka kwantowa to potwierdza - myśli kształtują wszechświat. "To o czym myślisz się przyciągnie" - Einstein. I nieważne czy to jest dobre dla ciebie czy złe. Polecam film "The Secret - prawo przyciągania". Tam to jest lepiej wyjaśnione.

Waldek, ja, jak i wszystkie muminki jesteśmy za pozytywnym myśleniem.  Smile Mówienie: "ale tak zawsze było", "nic na to nie poradzę" , "musi być tak jak jest" itp. - to nie dla mnie. Ale zauważ, że ten film pełni właśnie taką oto rolę: uzmysłowić ludziom ich własną, wewnętrzną siłę. Oglądałeś do końca? Ostatnie 5 minut zwłaszcza?

W tym filmie, uważam, jest niewiele z czarnowidztwa - w 2 i 3 części przedstawiono to co już się wydarzyło. Tak, to co już się wydarzyło i chociażby było znane z wielu z innych źródeł, jeśli się tylko poszukało.

Co do 9/11, to Zeitgeist nie wnosi wiele nowego, filmy dokumentalne które należy wymienić w pierwszej kolejności to:

911 In Plane Site
Loose Change Second Edition

Oszustwo finansowe widać dokładnie na kartach historii już za czasów wojny domowej w USA - kiedy to "zielone dolary" Abrahama Lincolna (wymienialne na złoto) zadały poważny cios bankom, uzurpującym sobie prawo do tworzenia pieniądzy dla państwa i jego obywateli. Jak skończył A. Lincoln wszyscy wiemy. Dzisiaj zielonego dolara znajdziemy tylko w muzeum. Zielone były to pierwsze od dawna na świecie pieniądze wolne od długu bankowego. Dla porównania w Anglii funkcjonował pieniądz w formie dwuczęściowego "karbowanego kija" - nie do podrobienia przez bankierów- ale to też przepadło wraz z królem który to wprowadził.
W historii było podejmowanych wiele prób w celu tworzenia własnych, wolnych od długu pieniędzy. Pierwszy znany - to przypadek Juliusza Cezara - "ośmielił się" bić własne monety z własnym wizerunkiem. To się coniektórym naturalnie nie spodobało.

Mówienie o istnieniu grupy Bilderbergów nie jest bynajmniej czarnowidztwem. Ci ludzie istnieją, można ich zobaczyć chociażby w filmach Alexa Jonesa. Mówił o nich JFK i jego brat.

Ale naturalnie, wszystko można zanegować. Pozostanie już tylko kartezjański sposób myślenia, nakazujący odciąć się od wszelkiej wiedzy i poszukania całej prawdy wewnątrz siebie. Fajne i wygodne - ale co z innymi ludźmi? I dlaczego oni są "inni"?

Polecony film z chęcią obejrzę.
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #21 : 2007-12-03, 15:49:27 »

Ps. A jak się ma to rzekome czarnowidztwo do tego o czym pisałem kilka postów wyżej? O "H.R.1955 Violent Radicalization and Homegrown Terrorism Prevention Act of 2007". Czy to się nie dzieje teraz? I czy nie ostrzegano właśnie przed czymś takim w Zeitgeist?

Przeczytał to ktoś?
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #22 : 2007-12-03, 20:17:34 »

Powiem tak. To o Jezusie i religiach jest logiczne. Od dawna wiedziałem, że to mity solarne.

Natomiast to czarnowidztwo o tym że "bogaci", masoneria i kościół są winne całemu złu na świecie jest naiwne. Łatwo obwiniać masonerię, banki, bogatych o swoją życiową nieporadność i niepozytywne myślenie. Trudniej przełknąć prawdę, że wszystko co nas spotyka jest rezultatem tego o czym myśleliśmy. Myślisz negatywnie, obawisz się - dostajesz więcej tego "złego". Dlaczego? Bo marnujesz czas na narzekanie, strach i obwinianie siebie i innych. Mówisz "pieniądze nie rosna na drzewach, pracaj jest ciężka, masoni, książa, sprzedawcy, wspólnicy chcą mnie oszukać itd". Zgadnij co się stanie - Bóg/Natura powie: Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem.

A kiedy myślisz pozytywnie dostajesz więcej dobrego. Masoni, rabini, księża i inne elity znali to prawo od dawna. Dlatego dobrze im się powodziło. Nawet fizyka kwantowa to potwierdza - myśli kształtują wszechświat. "To o czym myślisz się przyciągnie" - Einstein. I nieważne czy to jest dobre dla ciebie czy złe. Polecam film "The Secret - prawo przyciągania". Tam to jest lepiej wyjaśnione.

bajeczki dla grzecznych dzieci opowiadasz

majątku nikt się uczciwie nie dorobił
uczciwą pracą możesz zapewnić sobie jedynie dobrobyt
majątki powstawały  wilczym prawem silniejszego wykorzystującego słabszych, spekulacją lub oszustwem
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #23 : 2007-12-03, 20:28:29 »

Ali, jesteś chyba największym pesymistą jakiego czytałam. Masz głębokie przekonanie o tym, że wokół Ciebie pleni się tylko złodziejstwo, cwaniactwo, kumoterstwo i wszystko, czym pogardzamy. Nie ma miejsca w Twoim postrzeganiu świata na sukces uwieńczający trud i pracę. Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie czemu tak skrajnie źle widzisz świat. Czy w codziennym życiu spotykasz ludzi normalnych, uczciwych i szczęśliwych?

Wracając do Twojej ostatniej wypowiedzi, gdzie leży wg Ciebie granica określająca podział pomiędzy dobrobytem, a majątkiem?
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #24 : 2007-12-03, 23:09:24 »

Cytuj
majątku nikt się uczciwie nie dorobił

A Murakami, Kostabi, Daniken, Gates ? Acha, ale oni się nie "dorabiali" Cool

Cytuj
uczciwą pracą możesz zapewnić sobie jedynie dobrobyt


Masz absolutną rację. Czy ja gdzieś mówiłem o "pracy" i "dorabianiu"? Praca jest dla biednych. Ci którym się udało nie wzbogacili się bynajmniej na pracy a na pomyśle.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #25 : 2007-12-03, 23:12:50 »

Ali, jesteś chyba największym pesymistą jakiego czytałam. Masz głębokie przekonanie o tym, że wokół Ciebie pleni się tylko złodziejstwo, cwaniactwo, kumoterstwo i wszystko, czym pogardzamy. Nie ma miejsca w Twoim postrzeganiu świata na sukces uwieńczający trud i pracę. Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie czemu tak skrajnie źle widzisz świat. Czy w codziennym życiu spotykasz ludzi normalnych, uczciwych i szczęśliwych?

Wracając do Twojej ostatniej wypowiedzi, gdzie leży wg Ciebie granica określająca podział pomiędzy dobrobytem, a majątkiem?

he he
40 lat się dorabiałem i wszystkiego probowałem
 wiem że   uczciwą pracą to się można tylko garbu dorobić
jak nie zacznie się przy tym kombinować jak zarobić by się nie narobić

uczciwi i szczęśliwi  mogą  tylko być tacy którzy nie muszą się dorabiać
i robią to na co mają ochotę


ps. wszystko osiągnąłem tylko i wyłącznie dlatego że  patrzyłem aby mi garb nie urósł

a pracą nie nazywam przelewanie  pustego w próżne i żerowanie na innych

Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #26 : 2007-12-04, 13:20:42 »

wiem że   uczciwą pracą to się można tylko garbu dorobić
jak nie zacznie się przy tym kombinować jak zarobić by się nie narobić

Kiedyś (w komunie) tak - praca była nic nie warta - dlatego "polski socjalizm" splajtował. W obecnym systemie choć nie wiem jak byśmy na niego narzekali (niewolniczy, zbrodniczy itp.) są ogromne możliwości żyć godnie. Co trzeba zrobić? Niewiele - UCZYĆ SIĘ! Nic więcej nie trzeba! Jest to jedyna (obecnie) możliwość pozyskania bez większego wysiłku pieniędzy w dorosłym życiu, uczciwie oczywiście. Kto miał to szczęście, że poznał i zrozumiał wiedzę JK to mamy (w obecnych warunkach) ideał. Zakładam, że gromadzenie majątku, którego nie jesteśmy w stanie wykorzystać (np. posiadanie kilku domów) jest patologią.
Więc Ali - nie pisz takich rzeczy, ponieważ moja córa (12lat) też tu zagląda i młodzież mi demoralizujesz Wink
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #27 : 2007-12-04, 13:43:43 »

Moja corka urodzona w 1973 miala ufundowana polise PZU z miesiecznym wkladem. Przez 18 lat placila na ta polise i kiedy stala sie pelnoletnia postanowila kupic za nia dzinsy - spodnie. Niestety, wystarczylo tylko na jedna nogawke. Balcer - wstretny zydzina ukradl jej te dlugoletnie oszczednosci   i nie tylko jej. Wszystkich biedakow okradl. Z pozdrowieniem
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #28 : 2007-12-04, 13:59:37 »

Panowie! Proszę! Tu tematem jest film Zeitgeist i związane z nim zagadnienia. Exclamation
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #29 : 2007-12-05, 21:56:51 »

Przypadkiem odkryłem, że temat był już nieco wcześniej poruszony przez użytkownika Zbynek, acz ze znikomym odzewem tutaj:

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2141.0

Przytaczam na zasadzie fair-play  Mr. Green Wyszukiwarka niestety nie wskazała mi tego tematu, gdy zakładałem ten wątek (brak słowa kluczowego). Sorki!




Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #30 : 2007-12-06, 00:10:46 »

[
Kiedyś (w komunie) tak - praca była nic nie warta - dlatego "polski socjalizm" splajtował. W obecnym systemie choć nie wiem jak byśmy na niego narzekali (niewolniczy, zbrodniczy itp.) są ogromne możliwości żyć godnie. Co trzeba zrobić? Niewiele - UCZYĆ SIĘ!

he he koń by się uśmiał z tej dziecinady
z dobrowolnego przymusu jesteś  niewolnikiem lepszym niż my wcześniej
dziś to ty pracujesz  nie dla siebie więc  twoja praca  naprawdę nic nie jest warta
ps . ucz się ucz i tak głupim umrzesz
niewiele nad plankton bedziesz  tylko wystawał
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #31 : 2007-12-06, 10:43:40 »

Dokładnie. Ci c osiągnęli sukces krytykowali, olewali szkoły i przebijali się własnymi pomysłami. Np Gates czy Kiyosaki. Mało tego Kiyosaki pisał, że takie podejście "ucz się, skończ dobra szkołe, znajdz dobra pracę" to było dobre dawno temu. A czasy się zmieniają.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #32 : 2007-12-06, 12:56:20 »

Cytuj
dziś to ty pracujesz  nie dla siebie więc  twoja praca  naprawdę nic nie jest warta
co stoi na przeszkodzie,zebys dla siebie pracowal??? Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #33 : 2007-12-06, 13:06:22 »

ZUS, fundusze emerytalne, podatki dochodowe, VAT, akcyza?

http://pl.youtube.com/watch?v=dJRCxXFTHOs
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #34 : 2007-12-06, 21:57:48 »

ps . ucz się ucz i tak głupim umrzesz
niewiele nad plankton bedziesz  tylko wystawał

o tak Ali, o tak, tu masz rację do wiedzy jeszcze mi brakuje, ale nieustannie pracuję nad sobą.
Jesteś typowym przykładem spuścizny komuny - robota to głupota, praca nie popłaca itp., itd.
Kombinuj sobie, są niestety na to duże możliwości w obecnej "demokracji". Nie przeczę, ze jest dobrze, ale lepiej niż (są większe możliwości) było w poprzednim systemie, a w Szwajcarii jest lepiej niż u nas, a gdzie indziej pewnie lepiej niż w Szwajcarii - nic nie poradzisz. Wszędzie zapłacisz podatki (większe lub mniejsze, mądrzejsze lub głupsze, ale zapłacisz!) chyba, że przeprowadzisz się na wyspy hula gula, ale tam niestety trzeba będzie pracować(upolować) aby cokolwiek zjeść hehehehehe.
Obecnie - jeszcze raz napiszę! Jest możliwość żyć godnie mając co nieco w głowie (choćby przynajmniej języki), a że część zabierają? Jasne - szlag mnie trafia (np. obowiązkowe ubezpieczenia) ale zawsze mogę wyjechać na hula gula - mogę sam wybierać!!!
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #35 : 2007-12-06, 21:59:52 »

Dokładnie. Ci c osiągnęli sukces krytykowali, olewali szkoły i przebijali się własnymi pomysłami. Np Gates czy Kiyosaki. Mało tego Kiyosaki pisał, że takie podejście "ucz się, skończ dobra szkołe, znajdz dobra pracę" to było dobre dawno temu. A czasy się zmieniają.

pudło Waldek http://msblog.centrumxp.pl/2007/06/11/BillGatesKo%C5%84czyStudia.aspx ale życzę ci powodzenia Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #36 : 2007-12-06, 22:51:56 »

Dokładnie. Ci c osiągnęli sukces krytykowali, olewali szkoły i przebijali się własnymi pomysłami. Np Gates czy Kiyosaki. Mało tego Kiyosaki pisał, że takie podejście "ucz się, skończ dobra szkołe, znajdz dobra pracę" to było dobre dawno temu. A czasy się zmieniają.

pudło Waldek http://msblog.centrumxp.pl/2007/06/11/BillGatesKo%C5%84czyStudia.aspx ale życzę ci powodzenia Smile

Hej Cool Laughing Laughing Laughing Ale jaja Shocked Cool Cool
Blackend masz refleks Cool Cool

Ale z drugiej strony Waldek ma duzo racji a wlasciwie duzo racjii ma R. Kiyosaki i inni jego pokroju. Shocked Shocked Cool Cool

Jak nie byc planktonem? Cool Cool Razz Razz Razz
Przeczytaj ksiazki R.  Kiyosaki i zastosuj jego rady PLUS swoja inteligencje tworcza Cool Razz Razz

Im sprawniejsza "hybryda" tym dalej od planktonu Cool Cool Razz Razz Razz

Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #37 : 2007-12-07, 18:09:46 »

.
Jesteś typowym przykładem spuścizny komuny - robota to głupota, praca nie popłaca itp., itd.
Kombinuj sobie, są niestety na to duże możliwości w obecnej "demokracji".

naiwny jesteś jak dziecię i powtarzasz bajdy tworzone na doraźne potrzeby

komuna wychowała   myślących dobrych fachowców którym obecni do pięt nie dorastają
dowiedz się jak to było możliwe  w tym jak piszesz głupim systemie
 nie wszędzie było czy się robi czy się leży.....
 potrafiłem organizować pracę tak że obiboki sami odchodzili i praca szła jak należy,
 dziś dla tumanów szkoda mi tracić zdrowia

nie doczytałeś że pracą nie nazywam przelewanie pustego w próżne lub żerowanie na naiwniakach


ps.
kiedyś  było takie powiedzenie
oszczędnością i pracą ludzie się bogacą
to było dla planktonu
nie dla  myślących ktorzy wiedzieli że nie dodano tam,- jak pracują dla siebie

jak byś trochę popracował to byś to samo odkrył
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #38 : 2007-12-08, 21:35:06 »

komuna wychowała   myślących dobrych fachowców którym obecni do pięt nie dorastają

no i tu się muszę zgodzić, przeszliśmy z drugiej Japonii do drugiej Irlandii, a w Japonii było lepiej... jakby Wink

pozdrawiam Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #39 : 2007-12-10, 13:07:49 »

Jakoś cieniutko idzie na razie z komentarzami do filmu  Confused

To może przejdziemy na nasz rodzimy grunt - http://tiny.pl/jbft

Data wprowadzenia PESEL2 "dziwnie" zbiega się z datą wprowadzenia w USA "REAL ID CARD" - te z kolei mają być zastąpione czipami RFID. Nie przyjmiesz karty? OK. Twoja sprawa. Ale nie będziesz miał prawa latać samolotem, przekraczać granicy czy nawet wejść na teren budynku rządowego (to się odnosi na razie do Real ID). Cóż za wspaniały system tworzony z myślą o obywatelu. Widział ktoś już wzorek Real ID? Jest tam znowu ta piramidka, w tle, ze "wszechwidzącym" okiem - znane z dolara "amerykańskiego".
 
http://www.youtube.com/watch?v=zKqYonkeNKo

Szkoda, że większość filmów jest po angielsku, napisy nie łatwo jest dziś odnaleźć (zwłaszcza po niedawnym pozamykaniu serwisów z napisami). Ciekawostka przy okazji - napisy usunięto, za to... można teraz oglądać całe filmy, w tym hity kinowe i nikt tego nie usuwa - np. tutaj http://joox.net/  Shocked Ba, można sobie nawet na dysk pobrać, a co! Mr. Green

Ale może ktoś kto trochę włada obejrzy: http://video.google.com/videoplay?docid=-1656880303867390173 . Autorem jest śp. Aaron Russo. Same wywiady i materiały archiwalne, żadnych wodotrysków. Warto.

A teraz sobie trochę "poczarnowidzę"  o roku 2008 Smile:

  • Ron Paul nie wygra wyborów w USA, jeśli znany z poprzednich wyborów, komputerowy sposób zliczania głosów będzie ponownie użyty
  • jeśli wygra, będziemy oglądali kolejne w historii zabójstwo prezydenta USA (po Lincolnie i Kennedy'ch)


Ktoś ma inne przemyślenia? Na te tematy oczywiście  Wink

Aha. No i my w Dolinie Muminków doszliśmy do wniosku, że rewolucja jednak jest. W związku z powyższym, żaden mieszkaniec doliny nie przyjmie karty w rodzaju PESEL2. Kto jest z nami?



Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.