forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-09-24, 08:14:40

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
535053 wiadomoÂci w 3971 w▒tkach; wys│ane przez 61 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Fred
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Niespodzianka dla ka┼╝dego z Was
| | |-+  HOROSKOP DLA OSOBY URODZONEJ DNIA 27 LISTOPADA.
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: HOROSKOP DLA OSOBY URODZONEJ DNIA 27 LISTOPADA.  (Przeczytany 8299 razy)
MORGANO
GoŠ

Email
HOROSKOP DLA OSOBY URODZONEJ DNIA 27 LISTOPADA.
« : 2007-11-27, 00:05:45 »

HOROSKOP DLA OSOBY URODZONEJ DNIA 27 LISTOPADA.
Kieruje si─Ö w ┼╝yciu intuicj─ů i dobrze na tym wychodzi.

Jest to cz┼éowiek bardzo zdecydowany szorstki; nie ┼╝yczy sobie poddawa─ç si─Ö jakiejkolwiek kontroli lub te┼╝ na┼éo┼╝y─ç na siebie jakie┼Ť ograniczenia.

Lubi autorytet i nieraz staje si─Ö jego wcieleniem, zajmuj─ůc jakie┼Ť
Wybitniejsze stanowisko. Nigdy jednak nie jest w stanie znie┼Ť─ç z┼éego autorytetu i niezw┼éocznie przeciw niemu powstaje.

Wszystko odczuwa bezpo┼Ťrednio, a wyra┼╝a si─Ö jasno w spos├│b zupe┼énie okre┼Ťlony. Charakterystycznym dla nich jest silne napi─Öcie nerwowe, gdy wykazuje wielk─ů dra┼╝liwo┼Ť─ç i tendencj─Ö do stania si─Ö swawolnym a nawet zuchwa┼éym.
Nieraz bardzo wymagaj─ůcy, o w┼éadczych tendencjach jest to na og├│┼é charakter otwarty czasami nadmiernie. A mimo to w naturze jego jest du┼╝o poddania si─Ö melancholijnego wyrokom losu.

Cechuje go wszechstronno┼Ť─ç. Nieraz zawiera dwa ma┼é┼╝e┼ästwa. ┼╗on─Ö wybiera sobie najcz─Ö┼Ťciej opieraj─ůc si─Ö na wzajemnym porozumieniu my┼Ťlowym, nie zwracaj─ůc uwagi na jej pogl─ůdy i charakter, co ma w ┼╝yciu codziennym wszak przewa┼╝aj─ůce znaczenie. Tote┼╝ nie rzadko pope┼énia w tym kierunku pomy┼éki.

W mi┼éo┼Ťci wykazuje tak─ů sam─ů szczero┼Ť─ç, otwarto┼Ť─ç i szlachetno┼Ť─ç, co w przyja┼║ni. Wyja┼Ťnia swe uczucia jasno i logicznie, co na przeci─Ötne kobiety nie zawsze robi dobre wra┼╝enie.

Kobieta urodzona w tym dniu jest nara┼╝ona w mi┼éo┼Ťci na takie same niebezpiecze┼ästwa jak i m─Ö┼╝czyzna, a jej otwarty, jasny i kole┼╝e┼äski stosunek do p┼éci odmiennej nieraz zostaje ┼║le zrozumiany. M─Ö┼╝czy┼║ni bior─ů jej przyja┼║┼ä za mi┼éo┼Ť─ç, a mi┼éo┼Ť─ç za przyja┼║┼ä.
Zg│o do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.