forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 11:46:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659829 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Poradnik 100 diet
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Poradnik 100 diet  (Przeczytany 13972 razy)
toan
Go


Email
Odp: Poradnik 100 diet
« Odpowiedz #20 : 2007-12-02, 20:32:52 »

Jest tu jakiś wątek z nr konta albo czymś takim do opłat za utrzymanie serwera i domeny? Chciałbym coś dorzucić.  Cool Sam nie tak dawno rejestrowałem domenę .pl i wykupowałem serwer. To trochę kosztuje.

Chętnie wykładam pieniądze na domenę z własnej kieszeni, bo to dość tania promocja Diety Optymalnej na cały Świat, ale jeśli w "Dolinie Muminków" obowiązuje odliczenie 1% od dochodu na Organizacje Pożytku Publicznego - to proponuję wpłatę na to konto: http://optymalni.org.pl/infopage.php?id=301&PHPSESSID=20ee203ac9e5341a2e47ab78f4da15a9

PS
Dziękuję za propozycję i chęci - to bardzo miłe.  Very Happy
Wszystkich, co płacić będą podatek dochodowy - zachęcam do właty 1% na dowolną OPP. Nawet drobna wpłata może wspomóc tych, którzy na to zasługują.
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Poradnik 100 diet
« Odpowiedz #21 : 2007-12-02, 20:43:54 »

Cytuj
ale jeśli w "Dolinie Muminków" obowiązuje odliczenie 1% od dochodu na Organizacje Pożytku Publicznego...

W Dolinie Muminków nic nie obowiązuje, wszystkie muminki są wolne i robią co chcom. Nie mniej jednak z chęcią sobie nawzajem pomagają.  Wink



Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Poradnik 100 diet
« Odpowiedz #22 : 2014-01-24, 02:28:33 »

www.dr-kwasniewski.pl .  Mr. Green

Domenę rejestrował kilka lat temu Pan Wojciech Kowalczyk (który myślał, że lek. med. to dr) i był jej właścicielem przez pierwsze trzy lata, ale po opty-przygodach ze Stowarzyszeniem, z www.optymalni.pl i kilku innymi przypadkami, postanowiłem przejąć domenę "dr" na własność - ot tak dla spokojności, aby mnie później żaden handlarz nie podkupił  Cool I tak już zostało. Ostatnio dostałem ofertę, że kwasniewski.com jest do sprzedania, ale nie przewiduję żadnej komercji...

PS
Nawet jeśli JK byłby profesorem, to nie zmieniałbym nazwy domeny. SIŁA PRZYZWYCZAJENIA  Wink

Ha! Dobrze wiedzieć.  Cool
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Poradnik 100 diet
« Odpowiedz #23 : 2014-01-24, 02:38:59 »

Jest tu jakiś wątek z nr konta albo czymś takim do opłat za utrzymanie serwera i domeny? Chciałbym coś dorzucić.  Cool Sam nie tak dawno rejestrowałem domenę .pl i wykupowałem serwer. To trochę kosztuje.

Chętnie wykładam pieniądze na domenę z własnej kieszeni,

Zawsze przed 24.02. Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Poradnik 100 diet
« Odpowiedz #24 : 2014-01-24, 03:02:01 »

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2818.msg31804;topicseen#msg31804

Temat zamknięty, więc napiszę tutaj. "Prace nie odpowiadają profilowi tygodnika." Sad
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.