forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:16:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.  (Przeczytany 211997 razy)
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #40 : 2015-06-15, 15:01:27 »

A to nie działa czasem tylko z wit. D3 i AK47? Razz

wolałbym wciągnąć nosem płyn Lugola  lub jodynę   , a nuż brak jodu  !   Wink   

zrobiłem kiedyś test na jod - polałem na nogę i patrzyłem za ile godzin zniknie - zniknął za szybko,  więc zwiększyłem podaż jajek  Smile 



Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #41 : 2015-06-15, 16:16:07 »

Jak będziesz mieć kwaśno w nosie, to te bakterie szlag trafi. I po alergii. 

A nie możesz tym octem po nozdrzach przelecieć, a nuż zadziała...  Cool
I będzie spokój. Wink
Ale mam tylko ocet spirytusowy 8(
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #42 : 2015-06-15, 16:16:25 »

 Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #43 : 2015-06-15, 16:33:17 »

A spirytusowy się nie nadaje? Rolling Eyes
Dziwne...  Confused
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #44 : 2015-06-15, 17:22:59 »

A spirytusowy się nie nadaje? Rolling Eyes
Dziwne...  Confused

A tego nie wiem - ale nikt mi nie powiedział. a w internecie piszą że lepszy jabłkowy >:}
Zapisane
Helena
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #45 : 2015-06-15, 21:29:03 »

A spirytusowy się nie nadaje? Rolling Eyes
Dziwne...  Confused
Wszystko co kwaśne się nadaje. Ocet zawsze w kuchni jest. Tu chodzi o jony wodoru. Zalecają jabłkowy, bo jest najprzyjemniejszy w spożyciu.
Zapisane
Helena
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #46 : 2015-06-15, 21:45:54 »

Czy sprawdziła Pani w jakich warunkach PH te bakterie żyją [ a bakterie, które mogą wywoływać uczulenie]? A czy wie Pani, że niektóre grzyby/ bakterie rozwijają się przy kwaśnym pH.
Czy też cała wiedza opiera się o książkę Pana Zięby? A ja nie mam prawa szukać poparcia jego słów w literaturze fachowej?
Ja nie mam alergii i nie potrzebuje sprawdzać. To jest w Pani interesie sprawdzić  jakie to są bakterie na tych pyłkach i jakie jest pH środowiska do ich optymalnego rozwoju. Pani lubi tak wszystko analizować, a takiej prostej rzeczy nie chce Pani zrobić.
Ma Pani ansę do J. Zięby? Czasami bredzi o rzeczach o których nie ma pojęcia, ale ogółem wyjaśnia wiele spraw.
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #47 : 2015-06-15, 22:43:13 »

Wyjaśnił już ,Dr Jan Kwaśniewski , a pan Zięba może sobie poczytać ,jak nie chorować ,to może się wiele jeszcze dowiedzieć.
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #48 : 2015-06-15, 22:49:54 »

Dobrze ,ze jak zaczynałem DO to nie miałem styczności z takimi uzdrowicielami jak Pan Zięba , bo bym się pewnie pogubił.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #49 : 2015-06-15, 23:08:50 »

Rozpoczynający DO są teraz totalnie zakręceni. Znajoma (miesiąc na DO) pytała się mnie czy dobra jest ta lekarka optymalna z Katowic - Ewa.  Rolling Eyes Najpierw nie mogłam skojarzyć. Potem domyśliłam się, że chodzi o dr Witoszek. Znajoma nie mogła zrozumieć po co na DO trzeba robić rotacje? Białek nie mieszać... Ludzie są pogubieni...
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #50 : 2015-06-15, 23:15:11 »

Uzdrowiciel to taki ,co wie jak chorować .
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #51 : 2015-06-16, 00:48:23 »

Po co na DO trzeba robić rotacje? Białek nie mieszać... Ludzie są pogubieni...

To trudne pytanie tak w kilku zdaniach, ale lubię wyzwania.

Po pierwsze nie trzeba tylko można
i tylko wtedy gdy jest taki smak na upraszczanie diety
lub
gdy występują uchwytne objawy nietolerancji pokarmowej typu III,
zwłaszcza błądzące po organizmie dziwne stany zapalne, czyli w zasadzie dowolne schorzenia o trudnej do ustalenia przyczynie.

Lapidarnie mechanizm opisany jest tutaj: http://s29.postimg.org/jyq6ikjkn/image.png

Powodem kłopotów jest nieunikniona chemizacja żywności i wody plus farmaceutyki, która czasami przekracza możliwości adaptacyjne jelit, więc przepuszczają one "do krwi" więcej niż powinny "całych białek" i organizm się przed nimi immunologicznie broni jak za przeproszeniem przed bakteriami i stąd problemy.

"rotacja" obśmiana do bólu jest tylko sposobem diagnostyczno-leczniczym identyfikacji i coraz rzadszego jedzenia lub czasowej eliminacji białek pokarmów odpowiedzialnych za odpowiedź immunologiczną organizmu. Umożliwia to także regenerację jelit (gojenie) co czyni je "bardziej szczelnymi" i umożliwia po pewnym czasie od czasu do czasu jedzenie pokarmów wcześniej powodujących objawy niepożądane.

Zdrowy (czyli zadowolony ze swojego stanu zdrowia) nie powinien sobie zaprzątać głowy wysoko-specjalistycznymi metodami diagnostyczno-leczniczymi. Z kolei jedzący dotychczas rzeczy beznadziejne po zmianie diety na lepszą (chociażby DO ŻO) odczuje znaczącą poprawę bez konieczności "cudowania" i będzie z niej zadowolony. Przypadki trudne wymagające opieki "lekarza optymalnego" rozwijają się zależnie od wybranego lekarza, poziomu świadomości lekarza i leczonego. Nie ma tu reguły, że z bardziej "obeznanym" leczonym jest łatwiej, często wręcz przeciwnie. Nie będę szukał cytatu z lek.med JK, ale było chyba, że 10% przypadków przekombinowywuje sprawę  i wymaga wsparcia w swoich poczynaniach by odnaleźć tory prowadzące do zdrowia.

ŻO w proporcjach to dla jednego tłusty sernik z polewą, dla drugiego tłuste mięsa i podroby z warzywami, zależnie od tego co jadał wcześniej i na czym podupadł na zdrowiu zmiana może być nie dość daleko idąca więc nieskuteczna.

IMHO
 Cool
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #52 : 2015-06-16, 01:28:38 »

Rozpoczynający DO są teraz totalnie zakręceni. Znajoma (miesiąc na DO) pytała się mnie czy dobra jest ta lekarka optymalna z Katowic - Ewa.  Rolling Eyes Najpierw nie mogłam skojarzyć. Potem domyśliłam się, że chodzi o dr Witoszek. Znajoma nie mogła zrozumieć po co na DO trzeba robić rotacje? Białek nie mieszać... Ludzie są pogubieni...
Druga sprawa, nie znam osobiście, ale wiem, że nie jedna Ewa jest lekarzem i odżywia się jak człowiek w Katowicach.
http://www.optymalni-katowice.pl/nie-czuje-sie-stary-cz-ii/
 Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #53 : 2015-06-16, 07:45:34 »

Też najpierw pomyślałam o dr Ewie Łukaszek-Gwóźdź, ale po tym jak znajoma (dr na kierunku pedagogiki), że ta lekarka optymalna to laryngolog i że do niej przychodzą Optymalni, którzy "na DO nie mogę się pozbyć cukrzycy", to już nie miałam wątpliwości... Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #54 : 2015-06-16, 07:50:12 »

Jeszcze jedna pani z chorobą hashimoto (z Teresy Stachurskiej blogu) też pytała e-mailowo mnie o leczenie dietą DO, zaleceniami Zięby i Ewy Witoszek, wszystko razem wymieszane w nową dietę...Kobieta zagubiona nie radzi sobie.
Teresa też tej pani rady dawała i próbowała jej odraz rozjaśnić...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #55 : 2015-06-16, 07:52:34 »

I o to właśnie chodzi!  Very Happy
Bo Dieta Optymalna nie jest dla każdego w wolnym chowie, a nawet stwierdzę śmiało, że dla nielicznych, a reszta niestety zagubienie i wspomaganie...  Cool  Laughing
Kwaśniewski podał nawet cyfrę "co dziesiąty", ale dotyczyła czego innego i też jest grubo przesadzona.  Confused
A Żywienie Optymalne - to dopiero jest hardcore!  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #56 : 2015-06-16, 08:14:41 »


Zdrowy (czyli zadowolony ze swojego stanu zdrowia) nie powinien sobie zaprzątać głowy wysoko-specjalistycznymi metodami diagnostyczno-leczniczymi.

i to jest klu sprawy

Dobrze ,ze jak zaczynałem DO to nie miałem styczności z takimi uzdrowicielami jak Pan Zięba , bo bym się pewnie pogubił.

myślę, że przekaz jego raczej skierowany jest do ogółu  stosującego się do '' najnowszych zaleceń dietetyków  i naukowców ''  ( więc nie do ŻO ) ,  dlatego na pewno im nie zaszkodzi.   Niepotrzebnie wspomina o J.Kwaśniewskim i ŻO  i że tłuszcze są zdrowe , bo pędzi naród  do koryta  (  tak podpowiada admin Smile  >    Ale jakąś tam rolę edukacyjną spełnia, większość konsumentów leków i żywności i odwiedzaczy dilerów specyfików jest ciemna  ( z autopsji wiem Smile
Trzeba jednak przyznać,  że  marketingowo jest niezły . Wiarygodnie wygląda i mówi, dobrze przemawia. Nadaje się na polityka .   Wink   lub  dilera leków  Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #57 : 2015-06-16, 08:18:48 »

Dr Kwaśniewski napisał książkę ,jak nie chorować ,  A Zięba jak chorować ,bo czytając taką ziębę  na początku żywienia ,to do dziś bym chorował.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #58 : 2015-06-16, 08:25:48 »

I o to właśnie chodzi, o to chodzi!
A ja tylko dodam od siebie, że w zasadzie tylko geny przemian cukrowych są niezmienne, łączące cały świat żywego na tlenie w jedność i każda ich mutacja to ślepa uliczka.
Dlatego cukier to podstawa życia jest, a insulina hormonem jego i o tym należy pamiętać* .  Cool Wink


*uwaga - to nie jest informacja dla każdego, a tylko dla nielicznych, jeśli jest niezrozumiała, natychmiast zapomnieć i stosować 5*wio na chlebie pełnoziarnistym.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: O ALERGII. Według opinii lekarza konwencjonalnego.
« Odpowiedz #59 : 2015-06-16, 08:40:54 »

Jeszcze dodam podstawę: wszystko co ważne dla życia jest nieswoiste w uporządkowanym chaosie.
Krótkie i piękne prawo.  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.