forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 04:39:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  help
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: help  (Przeczytany 5959 razy)
mateoosh12
Go


Email
help
« : 2007-12-02, 23:33:18 »

Proszę o pomoc. Nie wiem co się dzieje ze mną. Od trzech dni jestem w "ciągu węglowodanowym". Ciasto, słodycze, dzisiaj nawet 2 kromki chleba. Potrzebuję jakiejś motywacji, bo sobie z tym nie radzę.
Przez ostatni tydzień brałem Clindamycynę po 1200mg/dobę (wirusowe zapalenie nerwów?) - lekarze sami nie byli pewni co to, ale przeszło mi. Żołądek, czy raczej flora bakteryjna podobno sa po tym zdewastowane. Chociaż to nie jest ważne.
Przed chorobą jadłem zgodnie z dietą, a czułem się znakomicie.
Powiem tak - nie zalezy mi na niczym-tylko na wyglądzie. Głupie? Tak. Ale ja po prostu nie chcę znowu przytyć.
Może ktoś czytał mój post w Złotej Księdze - 25 kg mniej w 3 m-ce! Nie do wiary? Jasne. Ale prawdziwe.
ZMOTYWUJCIE mnie, proszę.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #1 : 2007-12-02, 23:39:34 »

Proszę o pomoc.
ZMOTYWUJCIE mnie, proszę.

walnąć  cię  czym  w głowę?
zasady znasz
najedz się rano  tłusto do oporu to ci chętka na dalsze żarcie minie
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #2 : 2007-12-02, 23:53:38 »


najedz się rano  tłusto do oporu to ci chętka na dalsze żarcie minie

No właśnie, zaczynasz dzień od wegli to nic dziwnego, że później takie głupoty robisz. Jak Ci zależy tylko na wyglądzie, to dawaj tu swoje zdjęcie sprzed schudnięcia, popodziwiajmy wszyscy, Ty też.
Tak naprawdę, to nie ma takiej siły, żeby działać rozsądnie na skutek czyjejś motywacji, sam musisz to wiedzieć. Do nałogu się szybko wraca, zaraz wpadniesz w cukier po uszy i wtedy oprócz wyglądu może Ci zacząć zależeć na powrocie do zdrowia.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #3 : 2007-12-03, 00:08:56 »

Chyba z tym wirusowym zapaleniem nerwów coś pomyliłeś, wirusów nie zabija się antybiotykami.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #4 : 2007-12-03, 00:52:13 »

To prawda , ja z tym nałogiem cały czas walcze -wystarczy troche ciasta ,
    skosztosztować . zasady znam az za dobrze ,ale diabeł kusi . Najedzenie sie tłuszczu
pomaga  na głod -ale łakomstwo i chętka na węgle zawsze jest .
   Pewnie ,ze zje sie mniej ale wystarczająco ,zeby zgaga paliła .
  Mnie powstrzymuje lęk przed dolegliwościami ,które czekaja na chwile mojej słabości.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #5 : 2007-12-03, 20:46:52 »

Mateoosh12! Co dziś jadłeś?
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #6 : 2007-12-03, 22:31:10 »

Dzisiaj kawa ze śmietanką 36%, noga z kurczaka w maśle i kawałek tłustej makreli. Mam nadzieję, że wszystko wraca do normy...
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #7 : 2007-12-03, 23:03:36 »

mateo..jezeli masz chetke na wegle,to widocznie jadales ich zamalo do wlasnych potrzeb,
przeanalizuj swoje proporcje,
natomiast zbyt duza ilosc wegli  i zbyt mala tluszczu,powoduje wdzieranie sie do organizmu wirusow i bakterii Sad
mozesz tez zapisywac kazdy zjedzony posilek, da ci to  pewnosc,ze nie robisz bledow,
wtedy nie  bedziesz katowal sie niepewnoscia,
oraz  nie bedzie potrzeby nagradzania sie
  ciastem,slodyczami  oraz  chlebem, Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #8 : 2007-12-04, 00:44:17 »

Dzisiaj kawa ze śmietanką 36%, noga z kurczaka w maśle i kawałek tłustej makreli. Mam nadzieję, że wszystko wraca do normy...

Witam,


Jak bym zjadł co napisałeś to nadal bym się czuł, że mi czegoś brakuje - nie widzę wartościowego białka, a co do makreli to też czasami się pokuszę, ale i tak zaraz mam ochotę na coś wieprzowego bo mi się tranem odbija.

Spróbuj potraktować jako normę zjadanie co najmniej 3 żółtek dziennie, mogą być smażone ze smalcem, lub po prostu wydłubane z jajka ugotowanego na twardo. Z mojego doświadczenia wynika, że właśnie brak wartościowego białka powoduje taki trudny do określenia głodzik ze skłonnością do poszukiwań co by tu zjeść i jak w zasięgu znajduje się jakieś nieoptymalne jedzonko to jest problem.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #9 : 2007-12-04, 00:59:40 »

Mateusz, masz "nawrót"? Very Happy))) Po co laziłeś do konowała, co dał ci na wirusa antybiotyk?

Pewnie po antybiotyku rozwinęły sie drożdże. Drożdże potrzebują cukru, więc walcz z nimi, nie dokarmiaj.
Zapisane
Minka
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #10 : 2007-12-04, 12:51:36 »

Dasz sobie rade, !! Jedno jest przeciez pewne, nie chcesz byc znowu "gruby"
Powodzenia
Minka ktorej raz pomogles! Razz
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: help
« Odpowiedz #11 : 2007-12-04, 15:41:48 »

Dzieki wszystkim!!!

Dzisiaj jest już ok. Smile

Jeszcze raz dziękuję Smile
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.