forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2022-11-28, 18:29:15

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Nale┼╝y je┼Ť─ç wtedy, gdy si─Ö chce je┼Ť─ç i zjada─ç tyle, by nie czu─ç potrzeby dalszego jedzenia.
627224 wiadomoÂci w 4054 w▒tkach; wys│ane przez 28 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: loras
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  OLEJ KOKOSOWY
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: OLEJ KOKOSOWY  (Przeczytany 168286 razy)
lekarka
GoŠ

Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #140 : 2008-09-19, 18:28:01 »

Bez. Prawie.
Naprawiasz się Cały.
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #141 : 2008-09-19, 19:43:10 »

Ja widz─Ö BIA┼üE plamki . Raczej jak mam zamkni─Öte oczy. Odklejanie siatk├│wki, nie mam. Niby kiedy┼Ť mi grozi┼éo jak okresli┼éa moja okulistka( ju┼╝ chodz─Ö do niej ze 20 lat) oberwanie siatk├│wki pewnie to to samo. ale to by┼éo jak chodzi┼éam do liceum. By┼éam ostatnio przed wakacjami wszystko jest ok jak na m├│j organizm wcze┼Ťniaka. Nie potrzebuj─Ö ┼╝adnych zastrzyk├│w wzmacniaj─ůcych oczy ani nic takiego. Jest coraz lepiej. Oj, gdyby tylko nie ta nautra ludzka a w szczeg├│lno┼Ťci moja. Du┼╝o mam jeszcze rzeczy do pr├│bowania w tym du┼╝o z jedzenia. Ale pracuj─Ö nad tym. Bp czasami przesadzam. Ale to potem wychodzi. No c├│┼╝, ja chyba si─Ö b─Öd─Ö naprawia─ç ca┼ée ┼╝ycie. Te┼╝ czasami tak trzeba umie─ç jak niekt├│rzy m├│wi─ů.  Laughing
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #142 : 2008-09-19, 21:14:25 »

Ja widz─Ö BIA┼üE plamki . Raczej jak mam zamkni─Öte oczy. Odklejanie siatk├│wki, nie mam. Niby kiedy┼Ť mi grozi┼éo jak okresli┼éa moja okulistka( ju┼╝ chodz─Ö do niej ze 20 lat) oberwanie siatk├│wki pewnie to to samo. ale to by┼éo jak chodzi┼éam do liceum. By┼éam ostatnio przed wakacjami wszystko jest ok jak na m├│j organizm wcze┼Ťniaka. Nie potrzebuj─Ö ┼╝adnych zastrzyk├│w wzmacniaj─ůcych oczy ani nic takiego. Jest coraz lepiej. Oj, gdyby tylko nie ta nautra ludzka a w szczeg├│lno┼Ťci moja. Du┼╝o mam jeszcze rzeczy do pr├│bowania w tym du┼╝o z jedzenia. Ale pracuj─Ö nad tym. Bp czasami przesadzam. Ale to potem wychodzi. No c├│┼╝, ja chyba si─Ö b─Öd─Ö naprawia─ç ca┼ée ┼╝ycie. Te┼╝ czasami tak trzeba umie─ç jak niekt├│rzy m├│wi─ů.┬á Laughing

Wiesz Sylwia, przy "Magdzie", tzn, niedaleko Magdy, supermarketu przy Piotrowskiej na rogu, nie na Jaracza, na ty drugim rogu, jest klinika okulistyczna. Idz tam i zbadaj swoj wzrok.

Pozdrawiam
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #143 : 2008-09-19, 21:17:19 »

Bez. Prawie.
Naprawiasz się Cały.

No coz, dziekuje.
Ale jeszcze nie jestem zadowolony.

Chyba, ze znowu nie widzialem komu odpowiedzialem!!!!????
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #144 : 2008-09-20, 15:55:04 »

Ja widz─Ö BIA┼üE plamki . Raczej jak mam zamkni─Öte oczy. Odklejanie siatk├│wki, nie mam. Niby kiedy┼Ť mi grozi┼éo jak okresli┼éa moja okulistka( ju┼╝ chodz─Ö do niej ze 20 lat) oberwanie siatk├│wki pewnie to to samo. ale to by┼éo jak chodzi┼éam do liceum. By┼éam ostatnio przed wakacjami wszystko jest ok jak na m├│j organizm wcze┼Ťniaka. Nie potrzebuj─Ö ┼╝adnych zastrzyk├│w wzmacniaj─ůcych oczy ani nic takiego. Jest coraz lepiej. Oj, gdyby tylko nie ta nautra ludzka a w szczeg├│lno┼Ťci moja. Du┼╝o mam jeszcze rzeczy do pr├│bowania w tym du┼╝o z jedzenia. Ale pracuj─Ö nad tym. Bp czasami przesadzam. Ale to potem wychodzi. No c├│┼╝, ja chyba si─Ö b─Öd─Ö naprawia─ç ca┼ée ┼╝ycie. Te┼╝ czasami tak trzeba umie─ç jak niekt├│rzy m├│wi─ů.┬á Laughing

Wiesz Sylwia, przy "Magdzie", tzn, niedaleko Magdy, supermarketu przy Piotrowskiej na rogu, nie na Jaracza, na ty drugim rogu, jest klinika okulistyczna. Idz tam i zbadaj swoj wzrok.

Pozdrawiam
Bez komentarza. Napisa┼éam,┼╝e jestem pod opiek─ů okulisty.
adamel
GoŠ

Email
« Odpowiedz #145 : 2009-09-30, 16:25:50 »

Nie mog─Ö.┬á Jak zamykasz oczy te┼╝ mo┼╝na zobaczy─ç takie plamki. Przynajmniej ja je widuj─Ö. Ale to pewnie jakie┼Ť zjawisko fizyczne z funkcji organizmu.┬á

Skoro Sylwia nie chce sie splamic plamkami w oczach, to ja cos na ten temat napisze. W wieku okolo 20 lat pojawil mi sie czarny mroczek w lewym oku. Jak powiedzialem to okulistce, to zapytala, jaki ksztalt ma ten mroczek. Odpowiedzialem, ze w ksztalcie dendrytu. Ona sie wysmiala ze mnie i zapytala skad ja znam ksztalt dendrytu. Z wiekiem ilosc tych czarnych mroczkow w obydwu oczach sie powiekszala.
Przybieraly one trudne do okreslenia zygzaki. Taki zygzak mogl zaslonic litere przy czytaniu i trzeba bylo ruszac glowa, aby mozna bylo odczytac taka litere. Okulary uzywalem tylko do czytania.
Po okolo roku bycia na ZO nie potrzebowalem i nie potrzebuje zadnych okularow. Czasami uzywam je do przeczytania zakamuflownego malego tekstu, ktory jest uzywany przez producentow, aby klient nie mogl go odczytac. Mroczki pojawiaja sie i znikaja. Czasami przy zamknietych oczach tez "widze" te mroczki. Probowalem znalezc cos na ten temat w necie. Nic konkretnego nie zmalazlem.
Przy wymienianiu chorob wywolywanych przez kandyde podawana jest tez ta przypadlosc jak rowniez tluszczaki. Pierwszy tluszczak pojawil sie u mnie w wieku 17 lat na lewym przedramieniu od strony wewnetrznej. Teraz ich mam wiecej niz lat. Na lewym ramieniu mam tluszczak jak czasza z polowy pilki tenisowej. Lekarze widza tylko skalpel. Przyczyna nie znana.

Czarne plamki pojawiaj─ůce si─Ö w polu widzenia to prawdopodobnie tzw "m─Öty w ciele szklistym"(cia┼éa cholesterolowe). Je┼╝eli przesuwaj─ů si─Ö podczas mrugania, to na pewno. Nie ma to nic wsp├│lnego z poziomem cholesterolu we krwi, jedynie jest oznak─ů przeci─ů┼╝enia akomodacyjnego, spowodowanego jak─ů┼Ť wad─ů wzroku, nie korygowan─ů.
kangur
GoŠ

Email
« Odpowiedz #146 : 2009-09-30, 23:34:28 »

Takie objawy moze powodowac nadcisnienie.
dejzi9
GoŠ

Email
« Odpowiedz #147 : 2009-12-17, 12:04:20 »

a ja zamiast oleju kokosowego ( bo jest zbyt drogi )

pij─Ö mleko kokosowe- takie z puszki ,jem kokosy i wi├│rktam opr├│cz t┼éuszczu s─ů jeszcze witaminy makro i mikroelementy NO I SMAK!  czy to nie jest lepsza alternatywa dla drogiego oleju??
Dario Ronin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #148 : 2009-12-17, 15:41:32 »

Tak ?

puszka mleczka 4 zł - 1l 10 zł - 18 - 20 % tłuszczu , czyli litr tłuszczu z mleczka ponad 50 zł .

500 g czystego tłuszczu kokosowego 22 zł  , to taniej czy drożej ?

No i ... obróbka termiczna ( może nie tylko )  , aby uzyskać mleczko w puszce ...

pozdrawiam   Darek
dejzi9
GoŠ

Email
« Odpowiedz #149 : 2009-12-17, 15:46:20 »

Darku:

Warto┼Ťci od┼╝ywcze i smak

dejzi9
GoŠ

Email
« Odpowiedz #150 : 2009-12-17, 15:52:42 »

A poza tym to gdzie Ty kupujesz tak tanio_ podaj linka?
Bo u mnie w mie┼Ťcie istnieje tylko 1 rodzaj t┼éuszczu kokosowego
I trzeba za niego zapłacić 14 zł za 200 gram a to mało???????

http://www.nokaut.pl/szukaj/olej-200g.html  Confused

Dario Ronin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #151 : 2009-12-17, 15:54:25 »

dejzi9
GoŠ

Email
« Odpowiedz #152 : 2009-12-17, 15:56:44 »

Do masa┼╝u!!!!
A mo┼╝na to je┼Ť─ç  Shocked
Dario Ronin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #153 : 2009-12-17, 16:03:02 »

Ja zjad┼éem i ┼╝yj─Ö  Very Happy

100 % naturalny , Pure - to chyba  mo┼╝na

albo  palmowy  http://www.helfy.pl/olej-palmowy-masaz-naturalny-ralaksujacy-wygladzajacy-nawilzajacy

jak kto woli , ale i tak  s┼éonina lepsza jest ( podobno )

Very Happy
dejzi9
GoŠ

Email
« Odpowiedz #154 : 2009-12-17, 16:06:28 »

Darku jeste┼Ť hardkorem ;]

W takim razie mam jeszcze do Ciebie pytanie gdzie go kupi┼ée┼Ť  czy np. dostan─Ö go w sklepie ze zdrow─ů ┼╝ywno┼Ťci─ů ? i czy to jest olej t┼éoczony na zimno?
Dario Ronin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #155 : 2009-12-17, 16:24:23 »

ten link  to sklep , zamawiasz p┼éacisz czekasz i  ... gotowe  Very Happy
dejzi9
GoŠ

Email
« Odpowiedz #156 : 2009-12-17, 16:34:33 »

No ale mimo wszystko czy to jest jadalne to mam w─ůtpliwo┼Ťci
Ja potrzebuj─Ö go je┼Ť─ç codziennie!
Poniewa┼╝ chc─Ö troch─Ö schudn─ů─ç S┼éysza┼éam ┼╝e jest pomocny w odchudzaniu
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 40869

« Odpowiedz #157 : 2014-12-01, 13:17:34 »

Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #158 : 2014-12-01, 13:20:43 »

Wiele zależy od tkani, gdyż tylko do tytułu się odniosę. Very Happy
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #159 : 2014-12-01, 13:21:03 »

Rozumem. Laughing
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.