forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:44:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  OLEJ KOKOSOWY
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OLEJ KOKOSOWY  (Przeczytany 197384 razy)
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #80 : 2008-09-14, 15:05:40 »

Cytuj
Czytam, czytam i usiluje zrozumiec

OKI, to czego nie rozumiesz?

Adam, moj post dotyczyl ogolnie "forumowych postow"
Tak naprawde "nienawidze klikania" Cool a uwielbiam gadac  Cool

Rozmowy "w realu" to jest "to" Cool(zwlaszcza z kobietami)
ile przyjemnosci moze dostarczyc "taka rozmowa"  Razz Razz Razz



OKI, sorry

ponimaju
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #81 : 2008-09-14, 15:11:54 »

...Czy o czymś konkretnym?  Cool ...

No jasne, ze najlepiej na temat ktory uwielbia "partner rozmowy"  Cool
Generalnie chodzi o to aby "wywolywac przyjemnosc"   Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #82 : 2008-09-14, 15:15:44 »

...ponimaju...

To nie moja wina, ze jestem "heteroseksualny"  Razz Razz Razz

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #83 : 2008-09-15, 09:52:05 »

Cytuj
Chyba za często z nami przebywasz... Pisał (czy mówił) o tym dr JK.

Przepraszam, chyba nie zrozumialem.....czy chodzi o to, ze przebywajac/czytajac forum zostalem poddany nieuchronnej sile insynuacji, ktora jest powodem wstretu do smietany/nabialu?......

Tak.
Warto nie poddawać się grupie. Robić swoje.

W kwesti którą poruszył Grizzly.
Cholesterol-LDL poprawia stan błon komórkowych (niweluje nadmiar nasyconych kwasów tłuszczowych w niej). Streyer 298.
Im mamy prawidłowszą budową błon komórkowych tym mniejsze zapotrzebowanie na cholesterol, tym mniej go we krwi. Taki stan widzę u w miarę zdrowej młodzieży (LDL poniżej 70mg%) i u długowiecznych (LDL poniżej 100mg%). LDL jest pośrednikiem przenoszącym cholesterol zestryfikowany .Wolny cholesterol jest usuwany z tkanek przez HDL. (Harper 338). Krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe przedostają się poprzez ścianę żołądka do żyły wrotnej (Harper 791), nie wymagają "obsługi"  albuminowej (Harper 1280, 206). Krótkołańcuchowe są w oleju kokosowym, maśle (Harper 188). W jelitach wchłaniany jest wolny (niezestryfikowany) cholesterol (Harper 793).

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #84 : 2008-09-15, 10:32:55 »

W kwesti którą poruszył Grizzly.
Cholesterol-LDL poprawia stan błon komórkowych (niweluje nadmiar nasyconych kwasów tłuszczowych w niej). Streyer 298.
Im mamy prawidłowszą budową błon komórkowych tym mniejsze zapotrzebowanie na cholesterol, tym mniej go we krwi. Taki stan widzę u w miarę zdrowej młodzieży (LDL poniżej 70mg%) i u długowiecznych (LDL poniżej 100mg%). LDL jest pośrednikiem przenoszącym cholesterol zestryfikowany .Wolny cholesterol jest usuwany z tkanek przez HDL. (Harper 338). Krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe przedostają się poprzez ścianę żołądka do żyły wrotnej (Harper 791), nie wymagają "obsługi"  albuminowej (Harper 1280, 206). Krótkołańcuchowe są w oleju kokosowym, maśle (Harper 188). W jelitach wchłaniany jest wolny (niezestryfikowany) cholesterol (Harper 793).

Czy zjadanie w nadmiarze nasyconych kwasow tluszczowych powoduje nadmiar tegoz w blonach komorkowych?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #85 : 2008-09-15, 16:49:20 »

Cytuj
Tak.
Warto nie poddawać się grupie. Robić swoje.

Szczerze mowiac, nie podejrzewam takiej sytuacji, aczkolwiec wiem, ze "nacisk grupowy" ma wielka moc. Z natury jestem konserwatywny, czego w pewnym momencie Grizzzzzzli, nie zrozumial, tu mialem na mysli, ze stosuje ZO wedlug zalecen Dr. Kwasniewskiego i rotacje o ktorych mowa nigdy mi nic nie mowily......
Jednak cos w tym jest. Niemniej jednak podejzewam, ze rotacje trzeba stosowac w momencie, kiedy organizm sam sobie tego "zyczy", czy li ja mam/robie rotacje, poniewaz organizm moj mi mowe: " na to w tej chwili nie masz ochoty, wiec zostaw".....to jest tak jak w zyciu.......wpajamy naszym kwiatoroslom pewne, dla nas jane rzeczy, nie biorac pod uwagi tego, ze nasze dzieci sa za mlode aby to zrozumiec..... do wszystkiego trzeba dorosnac !!!!
Nie wiem czy za bardzo nie pomieszalem psychologii z ZO......zawsze moge dodac pare kwestii, ktore to wyjasnia.

Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #86 : 2008-09-15, 18:26:36 »

adampio. Jeść w zasadzie można wszystko tylko, że optymalni jedzą inaczej w sposób kontrolowany.
Można śmiało rotować produkty pod warunkiem, że przestrzegamy zasady i proporcje BTW. Smacznego do wszystkiego.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #87 : 2008-09-15, 18:53:07 »

adampio. Jeść w zasadzie można wszystko tylko, że optymalni jedzą inaczej w sposób kontrolowany.
Można śmiało rotować produkty pod warunkiem, że przestrzegamy zasady i proporcje BTW. Smacznego do wszystkiego.

Morgano, dobrze, ze sie odezwales......"problem" polega na tym, ze ja zawsze siedze z waga, waze, i jem tylko to co "najlepsze"...co zreszta widac po moich wypowiedziach, mam nadzieje. Po raz pierwszy zmienilem,z powodu braku jajek kurzych, i  stalo sie. Ale po 2 godz non stop plywania przeszlo. Niemniej jednak nie zaczne juz nigdy dnia bez wysokiego holesterolu...wszystko inne jest do......niczego. Ja musze miec 100 gr zoltka, 50 gr sloniny, 100 gr zimeniaka, albo 100 gr brokol oraz 250 ml soku z pomidora ....wowczas zyje, fruwam, itd i tp. TAK  ZYJE!!!!!
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #88 : 2008-09-15, 20:39:38 »

adampio. Czyli odpowiedź jest prota. Odżywiasz się jak ja. Tylko jeszcze coś niecoś do ziemniaków na obiad.
2 kawy woda i herbata ziołowa. Codziennie na sniadanie sok pomidorowy 250 gram.
Na pocieszenie dodam, że też fruwam. Mam prośbę podaj tro swego lotu bysmy się gdzieś nie zderzyli Very Happy
Pozdrawiam. Tak Trzymaj!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #89 : 2008-09-15, 21:41:34 »

adampio. Czyli odpowiedź jest prota. Odżywiasz się jak ja. Tylko jeszcze coś niecoś do ziemniaków na obiad.
2 kawy woda i herbata ziołowa. Codziennie na sniadanie sok pomidorowy 250 gram.
Na pocieszenie dodam, że też fruwam. Mam prośbę podaj tro swego lotu bysmy się gdzieś nie zderzyli Very Happy
Pozdrawiam. Tak Trzymaj!

Morgano, nie ma mozliwosci zderzenia sie, poniewaz sam mnie uczyles latac (mam nadzieje, ze pamietasz)i moj system nawigacyjny, ostrzega mnie przed zestrzeleniem przyjaciol. Poniewaz slucham systemu, nie moge Cie zestrzelic, bede Cie potrzebowal za chwile!!!!! "Gniezdne wojy....prawie"

Dlaczego nauczyciele sa tak zadko wsrod swoich uczniow?

We wszystkich wschodnich "szkolach" dyskuja jest miedzy mistrzem a uczniami a nie miedzy tylko uczniami?! Co jest tego powodem?
Dziwie sie, ze widzac dyskusje miedzy "uczniami" nikt z "mistrzow" nie reaguje, wyprowadza z bledu, naprowadza, poprawia i koryguje.


Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #90 : 2008-09-15, 22:09:37 »

Może dzieje się tak wtedy, gdy nauczyciel jest znerwicowany? Gdy zalewa go złość?, a może i pogarda? Wszystko kompensowane poczuciem dumy?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #91 : 2008-09-15, 22:17:16 »

Hmm, nie moge tego skomentowac.
Niemniej jednak uwazam, ze brakuje "mistrzow" sztuki naprowadzajacych swoich uczniow na ta najlepsza droge.
Bo w zalozeniu chyba o to chodzilo!!!!? Tak?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #92 : 2008-09-15, 22:20:21 »

no chyba, ze chodzilo o to aby stworzyc sobie grupe (5.000000) krolikow doswiadczalnych i zobaczyc co sie znimi stanie.
To troche tak, jak Walesa, ktory nie wiedzac czy jest Bolkiem czy szefem partii zostaje nagle oskaezony o pedofilie!!!
Mam nadzieje, ze nkie o to idzie!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #93 : 2008-09-15, 22:24:52 »

Cytuj
no chyba, ze chodzilo o to aby stworzyc sobie grupe (5.000000) krolikow doswiadczalnych i zobaczyc co sie znimi stanie.
To troche tak, jak Walesa, ktory nie wiedzac czy jest Bolkiem czy szefem partii zostaje nagle oskaezony o pedofilie!!!
Mam nadzieje, ze nkie o to idzie!

Poprawie:
Chyba, ze chodzilo o to, aby stworzyc grupe 5 mil. krolikow doswiadczalnych i zobaczyc co z nimi sie stanie.
To troche tak, jak Walesa, ktory nie wiedzac, ze jest Bolkiem, zostaje szefem Solidarnosci i nagle zostaje oskarzony o pedofilie!!.
Mam nadzieje, ze nie o to tu idzie! ( bez znaku zapytania )
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #94 : 2008-09-15, 22:41:54 »

Może dzieje się tak wtedy, gdy nauczyciel jest znerwicowany? Gdy zalewa go złość?, a może i pogarda? Wszystko kompensowane poczuciem dumy?

Każdy ma takich nauczycieli jakich sobie wybrał co wyjaśnia związek pedofilii z olejem kokosowym.
Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #95 : 2008-09-15, 22:47:25 »

Może dzieje się tak wtedy, gdy nauczyciel jest znerwicowany? Gdy zalewa go złość?, a może i pogarda? Wszystko kompensowane poczuciem dumy?

Każdy ma takich nauczycieli jakich sobie wybrał co wyjaśnia związek pedofilii z olejem kokosowym.
Cool
czyli wszystko jasne  Razz z poslizgiem
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #96 : 2008-09-15, 23:03:40 »

czyli co insynuujecie, ze sie posliznalem Razz Razz Razz Razz Razz Razz?????
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #97 : 2008-09-15, 23:17:03 »

Co do kontaktu z mistrzami, to pewnie wystarczy zadać właściwe pytanie by otrzymać odpowiedź.
Trudno by tarzali się oni z królikami w oleju kokosowym.

Pytanie powinno zawierać nutkę przemyślanego wysiłku już włożonego w znalezienie odpowiedzi – to zwykle pomaga.

Sam tego nie wymyśliłem – jestem za młody.
Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #98 : 2008-09-15, 23:30:52 »

Co do kontaktu z mistrzami, to pewnie wystarczy zadać właściwe pytanie by otrzymać odpowiedź.
Trudno by tarzali się oni z królikami w oleju kokosowym.

Pytanie powinno zawierać nutkę przemyślanego wysiłku już włożonego w znalezienie odpowiedzi – to zwykle pomaga.

Sam tego nie wymyśliłem – jestem za młody.
Cool
..........nie ten to  mistrz,co zauroczony wlasnym blaskiem zapomnial o tych,ktorzy uczynili go mistrzem,
            ..........jezeli mam odpowiedz na kazde nurtujace mnie pytanie,to czyli sam  sobie jestem mistrzem Very Happy
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #99 : 2008-09-16, 20:07:17 »

Cytuj

Każdy ma takich nauczycieli jakich sobie wybrał co wyjaśnia związek pedofilii z olejem kokosowym.
Cool
Cytuj

A może każdy ma takich nauczycieli jacy przed nim sie pojawiąa wazniejsze takich jacy oni będą w oczach ucznia.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.