forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:13:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658449 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  OLEJ KOKOSOWY
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OLEJ KOKOSOWY  (Przeczytany 197374 razy)
lekarka
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #140 : 2008-09-19, 18:28:01 »

Bez. Prawie.
Naprawiasz się Cały.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #141 : 2008-09-19, 19:43:10 »

Ja widzę BIAŁE plamki . Raczej jak mam zamknięte oczy. Odklejanie siatkówki, nie mam. Niby kiedyś mi groziło jak okresliła moja okulistka( już chodzę do niej ze 20 lat) oberwanie siatkówki pewnie to to samo. ale to było jak chodziłam do liceum. Byłam ostatnio przed wakacjami wszystko jest ok jak na mój organizm wcześniaka. Nie potrzebuję żadnych zastrzyków wzmacniających oczy ani nic takiego. Jest coraz lepiej. Oj, gdyby tylko nie ta nautra ludzka a w szczególności moja. Dużo mam jeszcze rzeczy do próbowania w tym dużo z jedzenia. Ale pracuję nad tym. Bp czasami przesadzam. Ale to potem wychodzi. No cóż, ja chyba się będę naprawiać całe życie. Też czasami tak trzeba umieć jak niektórzy mówią.  Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #142 : 2008-09-19, 21:14:25 »

Ja widzę BIAŁE plamki . Raczej jak mam zamknięte oczy. Odklejanie siatkówki, nie mam. Niby kiedyś mi groziło jak okresliła moja okulistka( już chodzę do niej ze 20 lat) oberwanie siatkówki pewnie to to samo. ale to było jak chodziłam do liceum. Byłam ostatnio przed wakacjami wszystko jest ok jak na mój organizm wcześniaka. Nie potrzebuję żadnych zastrzyków wzmacniających oczy ani nic takiego. Jest coraz lepiej. Oj, gdyby tylko nie ta nautra ludzka a w szczególności moja. Dużo mam jeszcze rzeczy do próbowania w tym dużo z jedzenia. Ale pracuję nad tym. Bp czasami przesadzam. Ale to potem wychodzi. No cóż, ja chyba się będę naprawiać całe życie. Też czasami tak trzeba umieć jak niektórzy mówią.  Laughing

Wiesz Sylwia, przy "Magdzie", tzn, niedaleko Magdy, supermarketu przy Piotrowskiej na rogu, nie na Jaracza, na ty drugim rogu, jest klinika okulistyczna. Idz tam i zbadaj swoj wzrok.

Pozdrawiam
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #143 : 2008-09-19, 21:17:19 »

Cytuj
Bez. Prawie.
Naprawiasz się Cały.

No coz, dziekuje.
Ale jeszcze nie jestem zadowolony.


Chyba, ze znowu nie widzialem komu odpowiedzialem!!!!????
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #144 : 2008-09-20, 15:55:04 »

Ja widzę BIAŁE plamki . Raczej jak mam zamknięte oczy. Odklejanie siatkówki, nie mam. Niby kiedyś mi groziło jak okresliła moja okulistka( już chodzę do niej ze 20 lat) oberwanie siatkówki pewnie to to samo. ale to było jak chodziłam do liceum. Byłam ostatnio przed wakacjami wszystko jest ok jak na mój organizm wcześniaka. Nie potrzebuję żadnych zastrzyków wzmacniających oczy ani nic takiego. Jest coraz lepiej. Oj, gdyby tylko nie ta nautra ludzka a w szczególności moja. Dużo mam jeszcze rzeczy do próbowania w tym dużo z jedzenia. Ale pracuję nad tym. Bp czasami przesadzam. Ale to potem wychodzi. No cóż, ja chyba się będę naprawiać całe życie. Też czasami tak trzeba umieć jak niektórzy mówią.  Laughing

Wiesz Sylwia, przy "Magdzie", tzn, niedaleko Magdy, supermarketu przy Piotrowskiej na rogu, nie na Jaracza, na ty drugim rogu, jest klinika okulistyczna. Idz tam i zbadaj swoj wzrok.

Pozdrawiam
Bez komentarza. Napisałam,że jestem pod opieką okulisty.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #145 : 2009-09-30, 16:25:50 »

Nie mogę.  Jak zamykasz oczy też można zobaczyć takie plamki. Przynajmniej ja je widuję. Ale to pewnie jakieś zjawisko fizyczne z funkcji organizmu. 

Skoro Sylwia nie chce sie splamic plamkami w oczach, to ja cos na ten temat napisze. W wieku okolo 20 lat pojawil mi sie czarny mroczek w lewym oku. Jak powiedzialem to okulistce, to zapytala, jaki ksztalt ma ten mroczek. Odpowiedzialem, ze w ksztalcie dendrytu. Ona sie wysmiala ze mnie i zapytala skad ja znam ksztalt dendrytu. Z wiekiem ilosc tych czarnych mroczkow w obydwu oczach sie powiekszala.
Przybieraly one trudne do okreslenia zygzaki. Taki zygzak mogl zaslonic litere przy czytaniu i trzeba bylo ruszac glowa, aby mozna bylo odczytac taka litere. Okulary uzywalem tylko do czytania.
Po okolo roku bycia na ZO nie potrzebowalem i nie potrzebuje zadnych okularow. Czasami uzywam je do przeczytania zakamuflownego malego tekstu, ktory jest uzywany przez producentow, aby klient nie mogl go odczytac. Mroczki pojawiaja sie i znikaja. Czasami przy zamknietych oczach tez "widze" te mroczki. Probowalem znalezc cos na ten temat w necie. Nic konkretnego nie zmalazlem.
Przy wymienianiu chorob wywolywanych przez kandyde podawana jest tez ta przypadlosc jak rowniez tluszczaki. Pierwszy tluszczak pojawil sie u mnie w wieku 17 lat na lewym przedramieniu od strony wewnetrznej. Teraz ich mam wiecej niz lat. Na lewym ramieniu mam tluszczak jak czasza z polowy pilki tenisowej. Lekarze widza tylko skalpel. Przyczyna nie znana.

Czarne plamki pojawiające się w polu widzenia to prawdopodobnie tzw "męty w ciele szklistym"(ciała cholesterolowe). Jeżeli przesuwają się podczas mrugania, to na pewno. Nie ma to nic wspólnego z poziomem cholesterolu we krwi, jedynie jest oznaką przeciążenia akomodacyjnego, spowodowanego jakąś wadą wzroku, nie korygowaną.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #146 : 2009-09-30, 23:34:28 »

Ja widzę BIAŁE plamki . Raczej jak mam zamknięte oczy. Odklejanie siatkówki, nie mam. Niby kiedyś mi groziło jak okresliła moja okulistka( już chodzę do niej ze 20 lat) oberwanie siatkówki pewnie to to samo. ale to było jak chodziłam do liceum. Byłam ostatnio przed wakacjami wszystko jest ok jak na mój organizm wcześniaka. Nie potrzebuję żadnych zastrzyków wzmacniających oczy ani nic takiego. Jest coraz lepiej. Oj, gdyby tylko nie ta nautra ludzka a w szczególności moja. Dużo mam jeszcze rzeczy do próbowania w tym dużo z jedzenia. Ale pracuję nad tym. Bp czasami przesadzam. Ale to potem wychodzi. No cóż, ja chyba się będę naprawiać całe życie. Też czasami tak trzeba umieć jak niektórzy mówią.  Laughing
Takie objawy moze powodowac nadcisnienie.
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #147 : 2009-12-17, 12:04:20 »

a ja zamiast oleju kokosowego ( bo jest zbyt drogi )

piję mleko kokosowe- takie z puszki ,jem kokosy i wiórktam oprócz tłuszczu są jeszcze witaminy makro i mikroelementy NO I SMAK!  czy to nie jest lepsza alternatywa dla drogiego oleju??
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #148 : 2009-12-17, 15:41:32 »

Tak ?

puszka mleczka 4 zł - 1l 10 zł - 18 - 20 % tłuszczu , czyli litr tłuszczu z mleczka ponad 50 zł .

500 g czystego tłuszczu kokosowego 22 zł  , to taniej czy drożej ?

No i ... obróbka termiczna ( może nie tylko )  , aby uzyskać mleczko w puszce ...


pozdrawiam   Darek
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #149 : 2009-12-17, 15:46:20 »


Darku:

Wartości odżywcze i smak


Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #150 : 2009-12-17, 15:52:42 »

A poza tym to gdzie Ty kupujesz tak tanio_ podaj linka?
Bo u mnie w mieście istnieje tylko 1 rodzaj tłuszczu kokosowego
I trzeba za niego zapłacić 14 zł za 200 gram a to mało???????

http://www.nokaut.pl/szukaj/olej-200g.html  Confused

Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #151 : 2009-12-17, 15:54:25 »

Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #152 : 2009-12-17, 15:56:44 »


Do masażu!!!!
A można to jeść  Shocked
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #153 : 2009-12-17, 16:03:02 »

Ja zjadłem i żyję  Very Happy

100 % naturalny , Pure - to chyba  można

albo  palmowy  http://www.helfy.pl/olej-palmowy-masaz-naturalny-ralaksujacy-wygladzajacy-nawilzajacy

jak kto woli , ale i tak  słonina lepsza jest ( podobno )

 Very Happy
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #154 : 2009-12-17, 16:06:28 »

Darku jesteś hardkorem ;]

W takim razie mam jeszcze do Ciebie pytanie gdzie go kupiłeś  czy np. dostanę go w sklepie ze zdrową żywnością ? i czy to jest olej tłoczony na zimno?
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #155 : 2009-12-17, 16:24:23 »

ten link  to sklep , zamawiasz płacisz czekasz i  ... gotowe  Very Happy
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #156 : 2009-12-17, 16:34:33 »

No ale mimo wszystko czy to jest jadalne to mam wątpliwości
Ja potrzebuję go jeść codziennie!
Ponieważ chcę trochę schudnąć Słyszałam że jest pomocny w odchudzaniu
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #157 : 2014-12-01, 13:17:34 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #158 : 2014-12-01, 13:20:43 »

Wiele zależy od tkani, gdyż tylko do tytułu się odniosę. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #159 : 2014-12-01, 13:21:03 »

Rozumem. Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 20 zapytaniami.