forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 11:29:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659574 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY  (Przeczytany 53882 razy)
duszek
Go


Email
POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« : 2007-12-04, 18:45:50 »

POMOCY POTRZEBUJE POMOCY. WITAM wszystki od 1995r jestem na DO w 1994r nowotwór struny głosowej i krtani + naświetlania od 4 lat atakuje mnie miażdżyca kończyn dolnych nic mi nie pomaga jem 2 posilki dziennie  zaznaczam że wybralem kilkanascie zabiegow prądami selektywnymi to znaczy na centralny uklad nerwowy ,na serce i oczywiście na kończyny dolne podaje wyniki badań z 21,11,2007r CHOLESTEROL CAłKOWITY 584, HDL53.O, TRóJGLICERYDY446, CHOLESTEROL LDL442, ALBUMINA 46,9 ,TSH 1.40 GLUKOZA 91 OB 7 OKULISTA BADANIE DNA OCZU W GRANICACH NORMY [BADANIE kału w badanej probce kału nie sznaleziono cyst lamblii i jaj pasożytow .WYNIKI Z 2007,10,03JESZCZE GORSZY CHOLESTEROL CALKOWITY 677 HDL71.4 TRóJGLICERYDY630. WYNIKI Z 2007.0718. CUOLESTEROL CALKOWITY 523 HDL46.1 TRóJGLICERYDY 420GLUKOZA 86 AIAT8, AspAT16 , to moze jeszcze podam wyniki z 2006,02,07 CHOLESTEROL CAłKOWITY 390 HDL 45.6 TRUJGLICERYDY 223 GLUKOZA 80 , MORFOLOGIA, LEUKOCYTY 10,3 ERYTROCYTY4,97 HEMOGLOBINA 15,7 HEMATOKRYT46,1 MCH 31,6 MCHC 34,1 PłYTKI KRWI 248, MCV92,8, LIMFOCYTY 19,2 INNE[ EO,BAZO, MONO 6,7, NEUTROFILE 74,1, LIMFOCYTY 2 ,INNE[EO, BAZO,MONO 0,7 NEUTROFILE 7,6 RDW-CV14,3 PDW11,5 MPV10,2 P-LCR27,2 OB 5 [MOCZ] PRZEJRZYSTY, SLOMKOWY GLUKOZA NIEOBECNA ,BILIRUBINA NIEOBECNA KETONY 1+ PH 6,5 CIęZAR WłAśCIWY 1.025, BIAłKO śLAD ,UROBILINOGEN,AZOTYNY NIEOBECNE,LEUKOCYTY 0-1, ERYTROCYTY WYLUGOWANE 4-6.S
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #1 : 2007-12-04, 19:32:12 »

Duszku, z takimi wynikami na forum się nie wyleczysz. Pilnie jest Ci potrzebny LEKARZ OPTYMALNY ze ścisłymi wskazówkami  co i kiedy masz jeść, oczywiście PO ZBADANIU Twojego stanu zdrowia w realu.

Sądzę też, że Twoja dieta z zasadami DO jest na bakier i stąd problemy Confused

Pozdrawiam
Krystyna

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #2 : 2007-12-04, 19:57:45 »

Cytuj
W 1994r nowotwór struny głosowej i krtani +
Naświetlania

Od 1995r jestem na DO  !!!!!!!!!!!

Od 4 lat (od~2003) atakuje mnie miażdżyca kończyn dolnych nic mi nie pomaga

Jem 2 posiłki dziennie 

Wybralem kilkanascie zabiegow prądami selektywnymi na centralny uklad nerwowy, na serce i oczywiście na kończyny dolne

Wyniki badań z 21,11,2007r
Cholesterol całkowity 584,
HDL53.o,
LDL442,
Trójglicerydy446,
Albumina 46,9 ,
TSH 1.40
Glukoza 91
OB 7
Badanie dna oczu w granicach normy
Badanie kału - nie sznaleziono cyst lamblii i jaj pasożytow .

Wyniki z 2007,10,03
Cholesterol calkowity 677
HDL 71.4
Trójglicerydy 630.

Wyniki z 2007.0718.
Cholesterol calkowity 523
HDL 46.1
Trójglicerydy 420
Glukoza 86
Aiat8,
Aspat16 ,

Wyniki z 2006,02,07
Cholesterol całkowity 390
HDL 45.6
Trójglicerydy 223
Glukoza 80 ,

KREW
Leukocyty 10,3
Erytrocyty 4,97
Hemoglobina 15,7
Hematokryt46,1
MCH 31,6
MCHC 34,1
Płytki krwi 248,
MCV 92,8,
Limfocyty 19,2

INNE
EO, bazo, mono 6,7,
neutrofile 74,1,
limfocyty 2 ,
inne[eo, bazo,mono 0,7
neutrofile 7,6
rdw-cv14,3
pdw11,5
mpv10,2
p-lcr27,2
ob 5

MOCZ
przejrzysty, slomkowy glukoza nieobecna ,bilirubina nieobecna ketony 1+ ph 6,5 cięzar właściwy 1.025, białko ślad ,urobilinogen,azotyny nieobecne,leukocyty 0-1, erytrocyty wylugowane 4-6.s

Rozbiłam twój tekst, żeby dał sie czytać.
Sam zobacz, co napisałeś. Pomijam to, że przy takich schorzeniach nalezy udać się, oprócz lekarza konwencjonalnego, do lekarza Optymalnego - nic o tym nie piszesz, choć twierdzisz, że jestes od 95' na DO. O swoim żywieniu piszesz, że jesz 2 x dziennie. To informacja co najwyżej dla wróżki.

Na forum tez możemy radzić, ile się da, zakładając, że twoje informacje będą wiarygodne. Nikt nie wyciągnie żadnych wniosków z twojej informacji, że jesz dwa razy dziennie.
Nic nie mówisz o swoim wieku, co jesz, jakie były twoje badania na starcie DO. A wszystko wskazuje na to, że jesz bardzo źle. Nie wiem, jak na wyniki twoich badań wpłynęły leki, które brałeś. Niektóre konkretne leki i schorzenia wlywają na ilość cholesterolu i triglicerydów. Jesli chodzi o wyniki badań, pewnie odezwą sie do ciebie osoby, które umieją je ocenić dokładnie.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #3 : 2007-12-04, 20:52:26 »

Duszku, bezwględnie potrzebujesz pomocy, my możemy Ci podać wskazówki, jak przyrządzać pełnowartościowe posiłki, jak sobie dalej radzić po wizycie u lekarza optymalnego. Możemy Ci pomóc poszukać takiego lekarza.
Powiedz nam:
w jakim mieście możesz się spotkać z lekarzem?
kto Ci robił te prądy selektywne i kiedy?
kto Ci je zalecił?
co ta osoba Ci radziła? Musiałeś się z kimś konsultować.

Twoje wyniki są bardzo kiepskie, oprócz leków, które przyjmujesz, a które mogą mieć wpływ na wyniki badań popełniasz jakieś koszmarne błędy. W tym możemy Ci pomóc ale:

po pierwsze - na tym forum nie ma prawdziwego lekarza, który znałby się na tak poważnych chorobach, jakie Ciebie dotknęły. Tylko wizyta u lekarza optymalnego wraz z badaniem i obejrzeniem wszystkich wyników badań, a także z wywiadem dotyczącym przyjmowanych leków i omówieniem Twoich wszystkich dolegliwości jest w stanie Ci pomóc;

po drugie - forum to miejsce na pomaganie sobie, spieranie się, także wspieranie ale z całą pewnością nikt normalny wirtualnie  nie odważy się Ciebie leczyć. Jeśli oświadczy, że potrafi, to wiedz że bardzo źle trafiłeś.
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #4 : 2007-12-04, 20:55:41 »

Duszek. Tak jak napisała Ci Krystyna Tobie jest potrzebny lekarz.
Napisałaś, że brałaś prądy. Kto zalecił Ci prądy? W Twoim przypadku byłyby nie wskazane.
Ewa również zwróciła uwagę na problemy żywienia co jesz?
Wyniki to raczej będą Ci potrzebne do lekarki.
Pomóc Ci możemy gdybyś miała jakieś problemy żywieniowe, ale na medyczną konsultację
osób najbardziej Ci życzliwych nie możesz liczyć.
Tylko lekarz optymalny jest władny podjąć jakąś decyzję. Nie załamuj się.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #5 : 2007-12-04, 21:26:33 »

Duszku, poczekaj aż pojawi się tu na forum  Pani Ewa jest lekarzem optymalnym ma olbrzymią widzę pomogła już wielu osobom na prawdę chorym, mi również.
Podajesz za mało detali takich jak waga wzrost Twoje dobowe BTW.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #6 : 2007-12-04, 21:39:30 »

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #7 : 2007-12-04, 23:38:41 »

Monika, ja nie jestem lekarzem optymalnym.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #8 : 2007-12-04, 23:52:54 »

Duszku, poczekaj aż pojawi się tu na forum  Pani Ewa jest lekarzem optymalnym ma olbrzymią widzę pomogła już wielu osobom na prawdę chorym, mi również.
Podajesz za mało detali takich jak waga wzrost Twoje dobowe BTW.
Szkoda czasu na czekanie, żadnych wartościowych nowości się nie dowie. Jest lista produktów zakazanych na DO i lista produktów wskazanych, autorem obydwu jest lek. med. Jan Kwaśniewski. Odpowiednie proporcje BTW dobrane z listy wskazanych są jedyną wskazówką, jaką można podać przez internet. Jeśli duszek ma wyniki takie jak podał, to znaczy że nie żywił się właściwie, a wręcz bardzo źle i uratować go może tylko wizyta u lekarza optymalnego, a nie porady na temat rotowania mlecznych, robieniu placków ziemniaczanych, obżeraniu się marchewkami i oliwami bo mnie w końcu szlag trafi!
Ludzie chorzy na raka nie mogą sie bawić w jedzenie i smakowanie, szczególnie w takich przypadkach jedzenie należy traktować jak lek.  Jeśli ktoś nie potrafi zrezygnować z przyjemności mlaskania mleka i dziobania chleba to jego sprawa, dla takich osób lekarka z tego forum jest zbawieniem kiedy zaleca swoje rotowanie i plackowanie.


Z wyrazami szacunku,
Małgorzata.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #9 : 2007-12-05, 02:10:35 »

Pozostaje jeszcze jeden problem - dobowej ilości tłuszczu. Dobowa ilość T 2-2,5g/kg należnej wagi ciała sprzyja normalizacji cholesterolu. Lepiej mniej T niż wiecej. Spróbuj dobrać własną ilość T, przy której czujesz sie dobrze.
Trójglicerydy docelowo MAJĄ być poniżej 70mg%.
Monika, skoro duszek sobie nie radzi, to zastanów się, co zrobi z taka informacją z podanego przez ciebie linku? Przecież proponowana ilośc T musi miec sie w proporcji do białka, a przy 1gB/kg i przy 0,8gB/kg lub 0,5gB/kg proponowana przez "lekarke" ilość T zupełnie co innego znaczy.

Podałam tylko jeden przykład, a takich jest wiecej.
Zapisane
duszek
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #10 : 2007-12-05, 07:08:01 »

Witam wszystkich mam 50 lat wzrost 163cm waga 60 kg moje śniadanie 4żółtka 2,5dkg smalcu 2 łyżki skwarkow 2 łyzki groszku konserwowego 2 kromki chleba z bialek jaj kromki posmarowane smalcem ze słoniny 3 dkg na chleb 8 plasterkow kielbasy zwyklej bardzo często jadam 2 takie posilki dziennie zaznaczam że nie jem słodyczy chleba bulek nie pije nic slodkiego woda ,cherbata kawa wszystko gorzkie . Ktos mi może odpisac co w tym posilku powinnem zmienicś
Zapisane
duszek
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #11 : 2007-12-05, 07:24:18 »

bralem nastpujace leki lipanthyl 200M raz dziennie rano  i simvacard 2 razy dziennie rano i wieczorem po jednej przez okres 2 miesiecy to znaczy pazdziernik i listopad 2007 obecnie nie biore żadnych lekow
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #12 : 2007-12-05, 07:31:43 »

Witam wszystkich!
Na forum jestem nowa, czytam Was dopiero od kilku dni. Jestem lekarzem optymalnym ( mój certyfikat89/04). Z tego co podajesz wynika ( chodzi o wartości lipidogramu), że prawdopodobnie cierpisz na hypertrójglicerydemię wrodzoną. Bo ani nie masz cukrzycy, ani niedoczynności tarczycy, nie pijasz w olbrzymich ilościach piwska ( transaminazy w normie). Poza tym takie wysokie wartośći cholesterolu całkowitego i trójglicerydów nie pojawiają się przy błędach żywieniowych w DO. Zgadzam się z Morgano - przy chorobie nowotworowej nie powinieneś otrzymywać prądów selektywnych. I oczywiście radzę osobistą wizytę u najbliższego lekarza optymalnego.
Zapisane
duszek
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #13 : 2007-12-05, 07:43:31 »

chcialem wyjasnić że choroba nowotworowa i naswietlania  były u mnie w 1994roku a prady selektywne bralem pod kontrolą lekarza od 2003 r więc jest to okres 9lat
Zapisane
duszek
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #14 : 2007-12-05, 08:58:08 »

zapomnialem napisac że SIMVACARD TO 40 ,pozatym co wyczytałem z powyzszych wypowiedzi to poknociłem swoje odżywianie moje dzisiejsze sniadanie to 5 żoltek 2lyżki skwarkow 2 lyzki groszku konserwowego 10dkg boczku i 2 kromeczki chleba białkowego około 6 dkg Pani Ewo proszę  o pomoc przy ustalaniu jadlospisu
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #15 : 2007-12-05, 08:58:23 »

Duszku, poczekaj aż pojawi się tu na forum  Pani Ewa jest lekarzem optymalnym ma olbrzymią widzę pomogła już wielu osobom na prawdę chorym, mi również.
Podajesz za mało detali takich jak waga wzrost Twoje dobowe BTW.
Szkoda czasu na czekanie, żadnych wartościowych nowości się nie dowie. Jest lista produktów zakazanych na DO i lista produktów wskazanych, autorem obydwu jest lek. med. Jan Kwaśniewski. Odpowiednie proporcje BTW dobrane z listy wskazanych są jedyną wskazówką, jaką można podać przez internet. Jeśli duszek ma wyniki takie jak podał, to znaczy że nie żywił się właściwie, a wręcz bardzo źle i uratować go może tylko wizyta u lekarza optymalnego, a nie porady na temat rotowania mlecznych, robieniu placków ziemniaczanych, obżeraniu się marchewkami i oliwami bo mnie w końcu szlag trafi!
Ludzie chorzy na raka nie mogą sie bawić w jedzenie i smakowanie, szczególnie w takich przypadkach jedzenie należy traktować jak lek.  Jeśli ktoś nie potrafi zrezygnować z przyjemności mlaskania mleka i dziobania chleba to jego sprawa, dla takich osób lekarka z tego forum jest zbawieniem kiedy zaleca swoje rotowanie i plackowanie.


Z wyrazami szacunku,
Małgorzata.
Wyobraź sobie Małgosiu, że te rady z których tak drwisz uratowały wielu ludziom zdrowie a nawet życie. Niektóre z tych osób bywają tutaj na forum i bezkutecznie szukały pomocy u innych lekarzy optymalnych.
Dodam, że nie są to osoby które jak Ty to nazywasz "mlaskały mleko"
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #16 : 2007-12-05, 09:04:27 »

pozatym co wyczytałem z powyzszych wypowiedzi to poknociłem swoje odżywianie moje dzisiejsze sniadanie to 5 żoltek 2lyżki skwarkow 2 lyzki groszku konserwowego 10dkg boczku i 2 kromeczki chleba białkowego około 6 dkg
Raczej cały czas konocisz Sad z opisu wynika tak na oko Wink że zjadasz za dużo białka a za mało węglowodanów, żółtka, skwartki, groszek, chleb białkowy  Cool umiesz policzyć ile BTW jest w twoich posiłkach ??
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #17 : 2007-12-05, 09:12:52 »

Także medycyna tradycyjna nie zaleca stosowania leków obniżających lipidy w sytuacji gdy nie ma efektu po ich stosowaniu, co jest widoczne w Twoim przypadku, DUSZKU. Niestety jako efekt bardzo wysokich poziomów trójglicerydów masz problemy miażdżycowe. Jak pisze dr Kwaśniewski w ostatnim numerze " Optymalni" przy stosowaniu DO organizm jest lepiej przystoswany do stanów niedokrwienia, więc  stosuj DO zdodnie z zasadami zalecanymi przez doktora.  Jeśli chodzi o prądy selektywne ja osobiście nie zleciłabym bym ich pacjentowi z chorobą nowotworową w wywiadzie.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #18 : 2007-12-05, 12:26:02 »

Wyobraź sobie Małgosiu, że te rady z których tak drwisz uratowały wielu ludziom zdrowie a nawet życie. Niektóre z tych osób bywają tutaj na forum i bezkutecznie szukały pomocy u innych lekarzy optymalnych.
Dodam, że nie są to osoby które jak Ty to nazywasz "mlaskały mleko"

Witaj MONIKAW,

swego czasu przeczytałam wszystkie posty lekarki, Twoje także, poza tym od roku czytam forum codziennie i nie znalazłam ani jednej rady lekarki, która ratowałaby zdrowie lub życie kogokolwiek. Jeśli gdzieś przeoczyłam taką poradę, to bardzo Cię proszę zacytuj i wyprowadź mnie z błędu. Tekstów Jana Kwaśniewskiego nie trzeba tłumaczyć na polski, listy produktów zakazanych i wskazanych są napisane w sposób jasny. Przeczytanie książek JK ze zrozumieniem treści w nich zawartych jest czynnością konieczną, pominięcie tego elementu zawsze skutkuje brakiem efektów stosowania diety optymalnej. Osoby chore nie powinny odstępować od ścisłych zasad DO, kiedy z uporem nadal to czynią bo nie potrafią podejść do odżywiania jak do lekarstwa, to zaczyna się zabawa w zastępowanie jednych węglowodanów drugimi, tłuszczów nasyconych nienasyconymi, rotowaniem, "dniami złymi i dobrymi", wsłuchiwanie się w instynkt chorego organizmu i wszelkimi innymi bzdurami. Oto całe dobrodziejstwo, któremu Ty bijesz pokłony, a które nie byłoby potrzebne gdyby po prostu czytać książki JK ze zrozumieniem.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: POMOCY POTRZEBUJE POMOCY
« Odpowiedz #19 : 2007-12-05, 13:36:22 »

bralem nastpujace leki lipanthyl 200M raz dziennie rano i simvacard 2 razy dziennie rano i wieczorem po jednej przez okres 2 miesiecy to znaczy pazdziernik i listopad 2007 obecnie nie biore żadnych lekow

Przede wszystkim stosowanie leków obniżających poziom tłuszczów we krwi razem z dietą wysokotłuszczową jest BEZ SENSU.
organizm w takiej sytuacji jeszcze bardziej się rozregulowuje, a zwłaszcza wątroba i nerki mają z tym wielki problem...   Sad   Mad

Polecam lekturę z tych linków:

http://cholesterolofobia.gu.ma/
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1288

Jesteś dopiero co po odstawieniu tych "leków", organizm teraz potrzebuje:
1. właściwych proporcji między białkiem, tłuszczem i węglowodanami, a także
2. CZASU na powrót do równowagi w gospodarce tłuszczowej po tych "lekowych" ekscesach.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.