forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 22:52:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  rak piersi
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: rak piersi  (Przeczytany 70131 razy)
administ
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #100 : 2016-10-24, 12:04:54 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/modelka-playboya-katie-may-zmar%C5%82a-po-wizycie-u-kr%C4%99garza-s%C4%85-wyniki-sekcji-zw%C5%82ok-przera%C5%BCaj%C4%85ce/ar-AAjfX9b?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp - proszę bardzo! Choć kręgarze pomogli milionom, to teraz z tego powodu należy strzec się ich jak ognia, bo jest "kolejna ofiara..." Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #101 : 2016-10-24, 12:35:46 »

Nie znam bardziej przetworzonych rzeczy od mąki, krochmalu, cukru, soli i alkoholu, że o czekoladzie, bułce tartej i kawie Ince nie wspomnę... Razz
A wcinacie te produkty z przyjemnością i wyższością, jednocześnie pitoląc o ich szkodliwości, ale tylko tych "bidronkowych".
Jak zwykle lęki biorą się z niewiedzy, albo braku wyobraźni. Wink

A czy ilość stanowi różnicę?  Rolling Eyes  2 gr mąki - a 350 gr  (chyba, że przyjąć tezę za prawdziwą z wcześniejszych dyskusji na forum, że każda ilość szkodzi). Rolling Eyes Kiełbasa ''moja'' ma termin trwałości 7 dni - biedronkowa 7 miesięcy itd. Mięso w słoikach mięsnych jest tylko dodatkiem itd.
Niewiedza to jest wtedy, gdy się to kupuje.    Very Happy

Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #102 : 2016-10-24, 12:39:29 »

Bo to się nie mieści w koncepcji jedynie słuszności, nawet jeśli jada się to od pokoleń, bez żadnych uchwytnych skutków ubocznych. Ale większość musi mieć wskazanego "wroga", bo to uspokaja własne sumienie.Wink
Zawsze można zgonić na geny.   Rolling Eyes Wink   O wiele prościej.

Cytuj
nawet jeśli jada się to od pokoleń

W tym sęk, że tak nie jest. Bidronka to dość nowe zjawisko socjologiczne.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: rak piersi
« Odpowiedz #103 : 2016-10-24, 12:43:03 »

Aha, czyli to chodzi o proporcję jednak? Laughing
A skoro Doktor miał w tej sprawie rację, to może w jego dieta wysokowęglowodanowa też nie jest zła?
Wiem, wiem, byle nie z Bidronki. Laughing

A moja kiełbasa leży miesiąc, bo dłużej nigdy jej nie dam, i co najwyżej się zeschnie. Smile

Daj już spokój, gadasz jak nawiedzony, a im wszystko pasuje do teorii, jak nie pasuje, to się zmienia rzeczywistość...

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #104 : 2016-10-24, 12:43:14 »

W tym sęk, że tak nie jest. Bidronka to dość nowe zjawisko socjologiczne.

A!  Cool
Znaczy masło z "biedronki' jest "chore", a to samo masło w hurtowni producenta, czy sklepiku osiedlowym jest "zdrowe"?
To samo pewnie z cukrem, mąkami i czekoladami itp.? Rolling Eyes  Shocked
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: rak piersi
« Odpowiedz #105 : 2016-10-24, 12:45:50 »

I kiełbasą, bo w innym sklepie już jest ok. Laughing

To jest jakieś faktycznie nowe zjawisko socjologiczne. Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #106 : 2016-10-24, 12:46:38 »

 Laughing
Nie podoba się, bo w "biedronce" taniej... Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #107 : 2016-10-24, 12:48:34 »

Masło jest gdzieś schowane pod stosem wiaderek z margarynami. Tak na to odpowiem.  Rolling Eyes

Gavro - podobno nie chodzisz do bidronki?  Rolling Eyes  Very Happy  To skąd wiesz co tam jest?   Chodziłem z 15 lat i wystarczy.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: rak piersi
« Odpowiedz #108 : 2016-10-24, 12:52:10 »

Gavro - podobno nie chodzisz do bidronki?  Rolling Eyes  Very Happy  To skąd wiesz co tam jest?   Chodziłem z 15 lat i wystarczy.
Nie chodzę, bo pod nosem mam LeClerca. Smile
Rozumiem, że tylko Biedronka dodaje do swojego jedzenia substancje rakotwórcze, pewno dlatego jest tak tanio, bo zesztę zysków przynosi im onkologia?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #109 : 2016-10-24, 12:53:51 »

Tu Królewski z Sierpca paczkowany w plastrach jest najtańszy w "biedronce", różnice w cenie dochodzą nawet do 2zł na 150g!  Shocked  Confused
Przy zakupie ośmiu paczek tygodniowo oszczędza się 16zł, jakby co, bo "biedronka" jest po drodze. Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #110 : 2016-10-24, 13:00:07 »

Aha, czyli to chodzi o proporcję jednak? Laughing
Postawiłem tezę o związku między rozwojem sieci bidronek (które nie traktuję jak pawilon, tylko zjawisko i nie przeinaczaj jak Newsweek Wink ) a rozwojem sieci klinik onkologicznych.   Nic nie mówiłem o żadnej proporcji.

Jeżeli sądzisz, że nie ma związku to sobie myśl. Ja wiem.  Wink

Tu Królewski z Sierpca paczkowany w plastrach jest najtańszy w "biedronce",
Przyzna pan sam, że warzywa w Biedronce są super, mieszkam obok Biedronki i rzeczywiście są super!
  E. K.
https://www.youtube.com/watch?v=82D6uS_abgY
 Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: rak piersi
« Odpowiedz #111 : 2016-10-24, 13:03:06 »

Nie znam bardziej przetworzonych rzeczy od mąki, krochmalu, cukru, soli i alkoholu, że o czekoladzie, bułce tartej i kawie Ince nie wspomnę... Razz
A wcinacie te produkty z przyjemnością i wyższością, jednocześnie pitoląc o ich szkodliwości, ale tylko tych "bidronkowych".
Jak zwykle lęki biorą się z niewiedzy, albo braku wyobraźni. Wink

A czy ilość stanowi różnicę?  Rolling Eyes  2 gr mąki - a 350 gr  (chyba, że przyjąć tezę za prawdziwą z wcześniejszych dyskusji na forum, że każda ilość szkodzi). Rolling Eyes
Mówiłeś jednak, a teraz przeinaczasz. Wink
Cytuj
Nic nie mówiłem o żadnej proporcji.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #112 : 2016-10-24, 13:04:49 »

no bo Ty wyciągasz jakąś mąkę, a ja mówię o zjawisku kupowanie byle czego, aby taniej.   Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: rak piersi
« Odpowiedz #113 : 2016-10-24, 13:06:13 »

Nie, Ty mówisz wyrażnie o Biedronce i onkologii, a kupowanie taniej nie oznacza kupowania byle czego, kolego. Wink
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: rak piersi
« Odpowiedz #114 : 2016-10-24, 13:07:09 »

Nie znam bardziej przetworzonych rzeczy od mąki, krochmalu, cukru, soli i alkoholu, że o czekoladzie, bułce tartej i kawie Ince nie wspomnę... Razz
A wcinacie te produkty z przyjemnością i wyższością, jednocześnie pitoląc o ich szkodliwości, ale tylko tych "bidronkowych".
Jak zwykle lęki biorą się z niewiedzy, albo braku wyobraźni. Wink

A czy ilość stanowi różnicę?  Rolling Eyes  2 gr mąki - a 350 gr  (chyba, że przyjąć tezę za prawdziwą z wcześniejszych dyskusji na forum, że każda ilość szkodzi). Rolling Eyes Kiełbasa ''moja'' ma termin trwałości 7 dni - biedronkowa 7 miesięcy itd. Mięso w słoikach mięsnych jest tylko dodatkiem itd.
Niewiedza to jest wtedy, gdy się to kupuje.    Very Happy



Nie chodzi nawet o ilość, a o fiksację. Czoko, serniczek, inka. Narkotyki, ciężka rzecz  Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #115 : 2016-10-24, 13:12:06 »

a kupowanie taniej nie oznacza kupowania byle czego, kolego. Wink
Tego akurat nie musisz mnie mówić.  Very Happy    
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #116 : 2016-10-24, 13:34:37 »

Cytuj
Nie chodzi nawet o ilość, a o fiksację.
Doktor nie pisał o żadnych fiksacjach.   Rolling Eyes

   Rolling Eyes

Generalnie można także obalić łatwo taką tezę, że istnieje efekt Angeliny Jolie i wiąże się z  wzrostem badań genetycznych i lawinowym wzrostem mastektomii prewencyjnych.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: rak piersi
« Odpowiedz #117 : 2016-10-24, 14:13:42 »

a kupowanie taniej nie oznacza kupowania byle czego, kolego. Wink
Tego akurat nie musisz mnie mówić.  Very Happy    
To w takim razie o czym Ty mówisz? Shocked
Że w Biedronce trujo, czy o tym, że ludzie nie umieją wybrać, co dla nich dobre?
Bo jeśli to drugie, to Amerykę odkryłeś. Wink
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: rak piersi
« Odpowiedz #118 : 2016-10-24, 14:25:11 »

Cytuj
Nie chodzi nawet o ilość, a o fiksację.
Doktor nie pisał o żadnych fiksacjach.   Rolling Eyes

   Rolling Eyes

Generalnie można także obalić łatwo taką tezę, że istnieje efekt Angeliny Jolie i wiąże się z  wzrostem badań genetycznych i lawinowym wzrostem mastektomii prewencyjnych.


Dla mnie cycki są ważniejsze, niż inka Smile
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: rak piersi
« Odpowiedz #119 : 2016-10-24, 14:32:19 »

[ że ludzie nie umieją wybrać, co dla nich dobre?
Oczywiście.

Mówię o związku między prężnym rozwojem dwóch sieci. Dyskontowej i onkologicznej.

Państwo nie daje rady - leży. Jestem gorącym orędownikiem regulacji. Liberalizm nie zawsze daje efekty pozytywne.   Cool   Very Happy
Cytuj
Zgodnie z teoria normatywną ustawodawca powinien podejmować decyzje regulacyjne po przeprowadzeniu analizy normatywnej i stwierdzeniu czy występuje niesprawność rynku oraz jakie jest jej źródło

wg teorii regulacji główną  przyczyną niesprawności rynku jest zjawisko asymetrii informacyjnej.

Cytuj
Regulacja jest wynikiem konkurencji między grupami interesu. Grupy organizują się w celu uzyskania korzyści poprzez wywieranie nacisku na aktorów i procesy polityczne. Każda regulacja przynosząca grupie korzyści wiąże się z nieodwracalnymi stratami  dla społecznego dobrobytu. Wielkość strat jest mierzona różnicą między stratami ponoszonymi przez niektóre grupy wskutek wprowadzenia regulacji a zyskami grup, w których interesie wprowadzono regulację.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.