forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 19:31:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660513 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: jak jadac przy zapaleniu zaoladka  (Przeczytany 57836 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #60 : 2008-01-30, 08:10:58 »

Czy na pewno jesteś wolna od nienawiści i strachu?



Coś Ty się tak uczepiła tych biednych ludzi i  wciskasz im jakieś emocje? Ciekawe czy jest tu jakiś Użytkownik ,któremu byś tego wcisnęła?
Czy jest jakaś jednostka chorobowa,w której pacjent wmawia innym jakies uczucia, nie widząc ich,albo może wmawia swoje?-bo to jakieś natręctwo.
Edyto droga!
Tym razem ja się czepnę Twoich emocji. Jakaś napobudliwa jesteś. Wszedzie musisz wcisnąć swoje "trzy grosze". Co nie zawsze wiąże się z odpowiedzią ściśle na temat poruszany w wątku. Aż się zrobiło to męczące dla czytających forum. (dla mnie przynajmniej)

Nie jestem znów taka droga.
Wydaje Ci się ,że jestem nadpobudliwa  Smile
Nie muszisz czytac moich postów.
Ja tak samo jak Ty zareagowałam na nadpobudliwość Internautki Ewy  Smile  ,bo ileż mozna czytać o jasnowidztwie?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #61 : 2008-01-30, 08:14:32 »

Wszedzie musisz wcisnąć swoje "trzy grosze".

A tak w ogóle,to co masz na mysli? Drażni Ciebie ,że mam swoje zdanie na temat transplantacji,transfuzji?To ,że wypowiadałam się na temat candida albicans?Wybacz,ze Ciebie wyprzedziłam .Może mam szybszy refleks -i to wszystko  Smile
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #62 : 2008-02-01, 11:03:27 »

deklarujesz się jako doradca Optymalny, a w efekcie, co innego radzisz.
4.To nieprawda, ze JK pisze to samo na temat spalania tłuszczów roslinnych. Podkresla "ilosci energii jaką zużywamy na spalanie oliwy i utylizacji produktów jej spalania"

CO Z TEGO CO DORADZAM JEST NIEZGODNE Z DO?
4.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #63 : 2008-02-01, 11:05:16 »

4. dr JK pisze to samo w zakresie tłuszczów co jest napisane w biochemiach. Wiedza Jego koreluje zatem z moją.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #64 : 2008-02-01, 12:16:25 »

Czy na pewno jesteś wolna od nienawiści i strachu?



Coś Ty się tak uczepiła tych biednych ludzi i  wciskasz im jakieś emocje? Ciekawe czy jest tu jakiś Użytkownik ,któremu byś tego wcisnęła?
Czy jest jakaś jednostka chorobowa,w której pacjent wmawia innym jakies uczucia, nie widząc ich,albo może wmawia swoje?-bo to jakieś natręctwo.
Edyto droga!
Tym razem ja się czepnę Twoich emocji. Jakaś napobudliwa jesteś. Wszedzie musisz wcisnąć swoje "trzy grosze". Co nie zawsze wiąże się z odpowiedzią ściśle na temat poruszany w wątku. Aż się zrobiło to męczące dla czytających forum. (dla mnie przynajmniej)

Nie jestem znów taka droga.
Wydaje Ci się ,że jestem nadpobudliwa  Smile
Nie muszisz czytac moich postów.
Ja tak samo jak Ty zareagowałam na nadpobudliwość Internautki Ewy  Smile  ,bo ileż mozna czytać o jasnowidztwie?

A może lepiej tak? :


http://www.youtube.com/watch?v=rsom99Ds43U       Very Happy Very Happy Very Happy




Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #65 : 2008-02-01, 12:45:20 »

O Boze,serdecznie wspolczuje takiemu dziecku Shocked
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #66 : 2008-02-01, 12:50:14 »

Ciekawe ile osób się tak zachowuje lub podobnie pisząc tu na Forum hehehe
Myślę ,żeby sie kilka znalazło  Razz
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #67 : 2008-02-01, 12:55:06 »

To chyba dla takich pisze A.Miler.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #68 : 2008-02-01, 13:18:22 »

Halino  Very Happy Stąpasz po grząskim gruncie  Smile Wiesz,że zawsze moze być odzew  Smile
Apropo filmiku,to dziecko to całkiem normalnie się zachowywało przecież  Smile  Razz
Wiesz ,ze nie wolno wypierać swoich uczuć,emocji  Razz  Razz  Razz

Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #69 : 2008-02-01, 13:28:25 »

To ja już nie wiem co to normalność... Confused
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #70 : 2008-02-01, 13:39:52 »

Co to jest normalność? "Normalność" jest tym wszystkim ,co robi (niekoniecznie dobrze) większość .
A wszystko to,co nie wpisuje sie w zachowania większości jest nie normalne.
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #71 : 2008-02-02, 23:23:20 »

Halino  Very Happy Stąpasz po grząskim gruncie  Smile Wiesz,że zawsze moze być odzew  Smile
Apropo filmiku,to dziecko to całkiem normalnie się zachowywało przecież  Smile  Razz
Wiesz ,ze nie wolno wypierać swoich uczuć,emocji  Razz  Razz  Razz


Wiesz Edytko, "nie wypieranie się emocji" to nie to samo co "dać się ponieść emocjom" czy też "działac pod wpływem emocji". A ten chłopak najwyraźniej właśnie dał się ponieść emocjom a poza tym zachowuje się jak uzależniony od kompa. Biedny dzieciak! 
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #72 : 2008-02-09, 23:26:05 »

Czy na pewno jesteś wolna od nienawiści i strachu?



Coś Ty się tak uczepiła tych biednych ludzi i  wciskasz im jakieś emocje? Ciekawe czy jest tu jakiś Użytkownik ,któremu byś tego wcisnęła?
Czy jest jakaś jednostka chorobowa,w której pacjent wmawia innym jakies uczucia, nie widząc ich,albo może wmawia swoje?-bo to jakieś natręctwo.
Edyto droga!
Tym razem ja się czepnę Twoich emocji. Jakaś napobudliwa jesteś. Wszedzie musisz wcisnąć swoje "trzy grosze". Co nie zawsze wiąże się z odpowiedzią ściśle na temat poruszany w wątku. Aż się zrobiło to męczące dla czytających forum. (dla mnie przynajmniej)

Właśnie! Dlatego coraz mniej ludzi tu wchodzi.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #73 : 2016-01-20, 17:28:46 »

4.To nieprawda, ze JK pisze to samo na temat spalania tłuszczów roslinnych. Podkresla "ilosci energii jaką zużywamy na spalanie oliwy i utylizacji produktów jej spalania"

4. dr JK pisze to samo w zakresie tłuszczów co jest napisane w biochemiach. Wiedza Jego koreluje zatem z moją.

ciekawy wątek  Wink

Toan, co zawierają wędzonki?

nic ciekawego.


deklarujesz się jako doradca Optymalny, a w efekcie, co innego radzisz.
4.To nieprawda, ze JK pisze to samo na temat spalania tłuszczów roslinnych. Podkresla "ilosci energii jaką zużywamy na spalanie oliwy i utylizacji produktów jej spalania"

CO Z TEGO CO DORADZAM JEST NIEZGODNE Z DO?
4.

nie, skądże  Wink   
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #74 : 2016-01-20, 19:04:32 »

Nie ma to jak sie dowartosciowac i "skorelowac" sobie wiedze Very Happy Ciekawe czy doktor skorelowal sobie fiborotacje od nr13 Very Happy
Kiedys odchodzily komedie, co drugi to wariat, ale widac jaka krecia robote robila lekarka, wbijala, wbijala te rotace sracje az wbila i ma plemie wyznawcow co srutuja olej slonecznikowy dla zdrowia Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55928


Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #75 : 2016-01-20, 19:14:25 »

Racja.  Very Happy
Z drugiej strony trafiła na podatny grunt, który potrzebował pod siebie modyfikacji, najlepiej od lekarza, bo wtedy sumienie jest czyste.  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #76 : 2016-01-20, 19:16:57 »

Tak, jest typ ludzi, ktorym proste rozwiazania sie wydaja za proste i trzeba im to skomplikowac, dodac jakies bzdury i ornamenty wyssane z palca zeby mieli co rozkminiac.
Przeciez powiedzenie, ze jest np godzina 19 jest za proste, o wiele lepiej brzmi, ze jest siedemnasta stodwadziescia Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55928


Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #77 : 2016-01-20, 21:33:58 »

 Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70528


Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #78 : 2016-01-20, 21:54:08 »

Tak, jest typ ludzi, ktorym proste rozwiazania sie wydaja za proste i trzeba im to skomplikowac, dodac jakies bzdury i ornamenty wyssane z palca zeby mieli co rozkminiac.
Przeciez powiedzenie, ze jest np godzina 19 jest za proste, o wiele lepiej brzmi, ze jest siedemnasta stodwadziescia Very Happy

Zgadza się...i czym więcej "uczonych" słówek, tym lepiej...bardziej profesjonalne... Rolling Eyes choćby to największe durnoty bez sensu były...
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55928


Odp: jak jadac przy zapaleniu zaoladka
« Odpowiedz #79 : 2016-01-20, 21:57:45 »

Bo naukowy bełkot robi wrażenie na podatnych.  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.