forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:24:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Mój pomysł na cukier.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Mój pomysł na cukier.  (Przeczytany 189264 razy)
zbynek
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #80 : 2007-12-31, 11:49:56 »

Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #81 : 2008-01-04, 12:09:44 »

Cytuj
To jest nie humanitarne narzucanie własnego punktu widzenia innym. Nawet jakby to był najbardziej zaszczytny cel, złem dobra się nie zbuduje. Nie popieram i odradzam innym, aby przykładali do tego rękę. Należy o tym mówić, potwierdzać to własnymi wyborami, ale nigdy, przenigdy nie używać przemocy. Tym jest właśnie nakładanie podatków zgodnie z wizją nawiedzonych.


otóż to. ja się zgadzam z adamem i danielem co do tego.

nie jest dobrze narzucać "z urzędu" bo to czesto przynosi ZUPEŁNIE odwrotny skutek

dajmy na to nawet gdyby zdelegalizowano cukier to myślę, że lud by go jeszcze więcej żarł własnie przez to popychanie i narzucanie odgórne, które zawsze powoduje opór w przeciwną stronę.

np alkoholu najwięcej się piło w czasie delegalizacji

hasz był dawniej świątecznym przysmakiem garstki artystów. a po delegalu wszystkie gimbusy już jedzą

to samo opium czy tam morfina, amfetamina dawniej jakieś dupne leki na recepte a dziś masówka

także imo bez popychania cukru lepiej spokojnie promować DO Cool
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #82 : 2008-01-04, 12:44:24 »

Szło o brakujące pieniądze ochronę zdrowia. Papierosy i alkohol są obciążone akcyzą i do tego pan zastrzeżeń nie ma. Mało tego. Gdyby upowszechnić pomysł na akcyzę do cukru, to wiele osób by się wreszcie dowiedziało jak szkodliwy jest ten cukier i wszystkie dania go zawierające.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #83 : 2008-01-04, 13:54:07 »

Cytuj
Szło o brakujące pieniądze ochronę zdrowia.


i dobrze niech ich brakuje. ludzie może wreszcie zaczną myśleć i przejżą na oczydła że zdrowie nie zależy od pieniędzy, lekarzy, badań i lekarstw

Cytuj
Papierosy i alkohol są obciążone akcyzą i do tego pan zastrzeżeń nie ma.


Mam. Imo nie powinno być żadnych akcyz, mało tego - żadnego nadzoru urzędasów w sprawie używek czy jedzenia. Po to by wolny rozumny człowiek mógł sam sobie wybrac co dla niego dobre bez "pomocy" całej tej bandy nianiek-darmozjadów.

Cytuj
Gdyby upowszechnić pomysł na akcyzę do cukru, to wiele osób by się wreszcie dowiedziało jak szkodliwy jest ten cukier i wszystkie dania go zawierające.

A teraz pomyśl logicznie nad tym co napisałaś.

I odpowiedz: Czy mniej się pali i pije przez akcyzę na tytoń i alko?  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #84 : 2008-01-04, 13:59:17 »

Pije i pali sie tyle samo, ludzie wiedzą tyle samo, chorują tak samo.

Tylko wszelkiej maści urzędasy, mafia, przemytnicy, kontrbanda i policja się na tych akcyzach tuczą. Cool
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #85 : 2008-01-04, 14:18:54 »

Zdrowie nie zależy od pieniędzy? Proszę pamiętać, że w naszym kraju 80 % społeczeństwa żyć musi za mniej niż wynosi minimum socjalne. Temat, którego warto się nauczyć, tym bardziej że można się w tym gronie znaleźć, gdyż ta liczba wzrasta (10 lat temu było 50% ?) i znowu wzrośnie, wszystko drożeje. Dla potrzeb "estetycznych" pewnie się to minimum znowu zmodyfikuje jak za PiS.

Zdrowie zależy również od edukacji. Proszę zobaczyć na stronie IPiSS jak się wydatki na edukację w polskiej rodzinie programuje.

Nie zamawiał Pan u mnie kursów, ale jedno może Pan przyjąć do wiadomości. Uważam, że skoro palacze płacą akcyzę w cenie papierosów, to osoby uzależnione od cukrów też powinny. Pan może proponować by zrezygnowano z akcyzy do wyrobów nikotynowych czy alkoholowych, skoro nie chce pan akcyzy do cukrów. Konsekwentnie.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #86 : 2008-01-04, 14:43:34 »

Cytuj
Zdrowie nie zależy od pieniędzy? Proszę pamiętać, że w naszym kraju 80 % społeczeństwa żyć musi za mniej niż wynosi minimum socjalne

Nie musi a tak chce, tak wybiera sobie żywot, tak zostali nauczeni, tak im wpojono mentalność bezwolnego głupiego niewolnika za którego wszystko zrobią dobrzy społeczniacy urzędasy. Mentalnośc tego który "nie jest rokefelerem", "musi ciężko pracować na chlib od świtu du nocy". To mentalność "minimum socjalnego" albo lepiej "mentalność minimum" trzeba zmienić. Niech się uczą myśleć. Myśląc za nich i opiekując się paradoksalnie tylko pogłębiasz ich nędzę. Tak, tak. Jak masz dać - daj wędke. Nie rybe.


Aha i zapomniałbym o najważniejszym. Ten miecz jest obosieczny.

Bo jeśli jakieś nie daj boże biurwy nałożą akcyzę na cukier to w następnej kolejności będzie... zgadnij co? Tak. Tłuszcz nasycony, "bo on to dopiero jest szkodliwy"! Cukier to pikus przy tłuszczach nasyconych! A co potem? Tak - żywność z cholesterolem. Potem puryny, nieszczepiona baranina itd w nieskończoność będzie się obławiać ta banda cwaniaków na waszej głupocie i niewoli, o którą sami sie prosicie.

A wy społeczniacy będziecie płacić coraz wyższymi podatkami i poprzez podwyższone ceny opakowanych w papierki z trupią czaszką smalców, jaj i maseł (akcyza na cholesterol! a co!), tak, tak będziecie bulić w tak pokrętny sposób za renty, chemiczne leki obniżające poziom cholesterolu i leczenie tych wszystkich mas kretynów, którym to opiekuńcze państwo nie pozwoliło nigdy myśleć i samodzielnie zdobywac życiowej wiedzy.


Ale zaraz. Już płacicie ? Laughing
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #87 : 2008-01-04, 21:54:55 »

Waldek, jestem w szoku. A myślałem, że tylko ja jestem taki skrajny. A tu jakbym czytał siebie.
To ostatnie pytanie mnie bardzo zmartwiło, bo przypomniałeś mi, że właśnie zapłaciłem akcyzę za zakup alkoholu świątecznego. Mogę się tylko pocieszać tym, że nigdy nie zapłaciłem akcyzy za zakup papierosów. Jest kilka sposobów na to jak nie płacić tych akcyz bo zanosi się na to, że ludzi z pomysłami na ich wprowadzanie przybywa. Nie długo wpadną na pomysł aby płacić akcyzę za oddychanie i akcyzę za zatruwanie środowiska CO2.
O zgrozo, przecież już płacimy.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #88 : 2008-01-06, 19:12:12 »

nie jest dobrze narzucać "z urzędu" bo to czesto przynosi ZUPEŁNIE odwrotny skutek

Też tak to widzę.
Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #89 : 2008-01-06, 19:51:48 »

Cytuj
Zdrowie nie zależy od pieniędzy? Proszę pamiętać, że w naszym kraju 80 % społeczeństwa żyć musi za mniej niż wynosi minimum socjalne

Nie musi a tak chce, tak wybiera sobie żywot, tak zostali nauczeni, tak im wpojono mentalność bezwolnego głupiego niewolnika za którego wszystko zrobią dobrzy społeczniacy urzędasy. Mentalnośc tego który "nie jest rokefelerem", "musi ciężko pracować na chlib od świtu du nocy". To mentalność "minimum socjalnego" albo lepiej "mentalność minimum" trzeba zmienić. Niech się uczą myśleć. Myśląc za nich i opiekując się paradoksalnie tylko pogłębiasz ich nędzę. Tak, tak. Jak masz dać - daj wędke. Nie rybe.


Waldek! 100% racji. To po prostu mentalność chłopa pańszczyźnianego, wiecznego marudera, pogrążonego w tępej apatii i niemocy. "Nie da się", "nie potrafię", "to nie moja wina", "to wina zaborców/żydów/masonów/homoseksualistów/komunistów/antykomunistów/Rosjan/Niemcow/Anglikow/USA/ZSRR (niepotrzebne skreślić)". O to credo Prawdziwego Polaka!
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #90 : 2008-01-06, 22:26:56 »

[
. O to credo Prawdziwego Polaka!

podam   ci  to credo
prawdziwy Polak nie  był nigdy niczyim sługusem  pańszczyźnianym
to jest jego ziemia którą zasiedlił i zagospodarował dla siebie i swoich następców
stworzył własną tradycję i kulturę
wie  co ma robić sam u siebie
nie będzie nam jakiś volksdojcz, żyd i mason w pospołu z pożytecznymi idiotami  (sługusami)
 mówił co jest dla nas dobre
poniał???

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #91 : 2008-01-06, 23:29:36 »

nie będzie nam jakiś volksdojcz, żyd i mason w pospołu z pożytecznymi idiotami  (sługusami)
 mówił co jest dla nas dobre

Co masz do tych trzech nacji (masoneria to ruch etyczny) ? Pominę pożytecznych idiotów.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #92 : 2008-01-07, 06:31:34 »

Usmiałem się ali Laughing

Bo przecież tylu wielkich rozumnych władców polaków było masonami, że nie zliczysz.

Nawet Konstytucja 3 maja to twór czysto masoński.  Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #93 : 2008-01-25, 09:02:51 »


Ciekawostka. Palacze oprócz składek na ochronę zdrowia zapłacą w tym roku fiskusowi jeszcze 14 mld zł: http://biznes.onet.pl/0,1679883,wiadomosci.html :


Wiadomości

Palacze pasują, fiskus nie traci
(PAP, pr/25.01.2008, godz. 06:18)

Sprzedaż papierosów w Polsce spadła w minionym roku do 69,8 mld sztuk, informuje "Puls Biznesu". To o 2,5 mld sztuk mniej niż sprzedano rok wcześniej, podaje Krajowy Związek Przemysłu Tytoniowego (KZPT).

Wszystko wskazuje na to, że polscy palacze, których jest ok. 9 mln, zaczynają się odwracać od papierosów, przynajmniej tych legalnych. Przyczynił się do tego m.in. wzrost cen, spowodowany podwyżkami akcyzy. Negatywny wpływ na sprzedaż ma także kampania antynikotynowa i być może perspektywa kolejnych podwyżek. Wiadomo bowiem, że akcyza musi jeszcze bardziej pójść w górę, by w 2009 r. osiągnąć minimalny poziom wymagany w Unii Europejskiej (64 euro na 1000 sztuk).

Klientelę tracą producenci wyrobów tytoniowych. W 2006 r. spośród siedmiu wytwórców tylko dwie firmy były rentowne. Jednym z nielicznych wygranych jest natomiast polski fiskus, który mimo spadku sprzedaży notuje dzięki akcyzie coraz wyższe przychody. W ciągu 11 miesięcy 2007 r. wzrosły one do 11,8 mld zł, wobec 10,4 mld zł rok wcześniej. W tym roku mają one wzrosnąć o dalsze 2,3 mld zł.

"Puls Biznesu" zwraca jednak uwagę, że drastyczne podwyżki cen papierosów zwiększają atrakcyjność ich przemytu zza wschodniej granicy. Według różnych szacunków udział nielegalnych papierosów w całkowitej konsumpcji sięga od 15 do 30 proc., a przy wschodniej granicy jeszcze więcej. W 2007 r. Służba Celna wykryła ponad 503 mln sztuk nielegalnych papierosów.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #94 : 2008-01-25, 16:42:26 »

[
Co masz do tych trzech nacji (masoneria to ruch etyczny) ? Pominę pożytecznych idiotów.
voksdojcz -  zdrajca
 przyjedź pokażę ci 3000 leżących w lesie przedstawicieli  polskiej inteligencji i ziemiaństwa
zapytaj kto się do tego przyczynił
żyd -  lichwiarz i spekulant
mason - pijawka i ciota rozkładająca tradycyjne wartości
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #95 : 2008-01-25, 16:53:48 »

Kiedyś coś słyszałam  ,ze Niemcy mają się z ofiary II wojny światowej.
Jak minie to pokolenie (wojenne),to młodsze pokolenie niemieckie będzie tego pewne.
I ponoć Polacy tępili Żydów .
Bardzo ciekawe.Za sto lat ,to już będzie wiadomo-dla nich,ze to Polska zrobiła najazd na Niemców,bo chciała zniszczyć rasę aryjską ,a biedni Niemcy musieli nosić swastyki,żeby trzymać się w grupie i nie dać się zniszczyć hehe .
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #96 : 2008-01-25, 19:57:12 »

i co w tym dziwnego !!!!!???? jesli tak sie stanie to bedzie oznaczac ze jestesmy od nich glupsi   noo takie sa prawa i koniec
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #97 : 2008-01-25, 19:59:29 »

i co w tym dziwnego !!!!!???? jesli tak sie stanie to bedzie oznaczac ze jestesmy od nich glupsi   noo takie sa prawa i koniec


No oczywiście,oczywiście,być może Niemcy zażądają odszkodowania i Żydzi to samo -za dręczenie hehehe
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #98 : 2008-01-25, 20:02:04 »

 Racje zawsze ma silniejszy albo sprytniejszy a prawdy jako takiej spodziewac sie nie nalezy  Shocked Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Mój pomysł na cukier.
« Odpowiedz #99 : 2008-01-25, 20:04:55 »

i co w tym dziwnego !!!!!???? jesli tak sie stanie to bedzie oznaczac ze jestesmy od nich glupsi   noo takie sa prawa i koniec


No oczywiście,oczywiście,być może Niemcy zażądają odszkodowania i Żydzi to samo -za dręczenie hehehe
no to juz sie stalo przepraszalismy zydow za to ze ich mordowalismy bo Niemcy akurat mordowali w innej wsi hehehe tak relacjonowal byly esessman  Very Happy Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.