forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:47:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta  (Przeczytany 48044 razy)
lekarka
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #20 : 2007-12-17, 23:11:30 »

Za co Cię mam atakować Master_SS ? Masz prawo do swojego zdania.
To ty weź w "cytat" moje "mądrości" i napisz że mi się coś ... popaplątało.
I poprzyj dowodami  Shocked. I się nie przejmuj zbytnio.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #21 : 2007-12-17, 23:32:29 »

Master SS napisał:
Cytuj
A teraz czekam na Wasze ataki, zwłaszcza od Krystyny_opty czy Lekarki.... Bo chyba u Was to "sekciarstwo" było najbardziej widoczne.

Czekasz na moje ataki?  Laughing Przecież to TY atakujesz (prowokujesz) ? Shocked
Ja co najwyżej mam zwyczaj bronić DO w ODPOWIEDZI na takie właśnie ATAKI, ale staram się wtedy używać sensownych kontrargumentów na zarzuty.

Krystyna

P.S.
Na tym forum jest wiele osób, które Ci odpowiedzą na Twoje bzdurne zarzuty wobec DO, ja robię to tam, gdzie prawie nie ma optymalnych  Smile
Zapisane
Janek
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #22 : 2007-12-18, 08:31:48 »

MASTER SS - Zastanów się, dr Jan Kwaśniewski umożliwia skorzystanie z Jego Wiedzy a nie sprzedaje swoją Wiedzę. I to jest zasadnicza różnica. Im wcześniej to zrozumiesz, tym szybciej będziesz Optymalny. Jedzenie zgodnie z zasadami ŻO daje możliwość zrozumienia wielu istotnych "rzeczy" i tego życczę Ci  na nadchodzace Święta. A co do lekarzy - oni też mają (bardzo dużą) szansę zrozumienia ŻO. Jeśli już wiedzą, że ŻO jest dobrym "lekiem" a nie stosują jej w leczeniu (profilaktyce zdrowia), to są zwykłymi przestępcami. Podobnie jak wielu politków, ludzi władzy i innych, którzy mają wpływ na zdrowie i lepszą gospodarkę kraju a wolą reklamować, sprzedawać, leczyć się itp. Opty.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #23 : 2007-12-18, 09:01:37 »

...Jan Kwaśniewski umożliwia skorzystanie z Jego Wiedzy a nie sprzedaje swoją Wiedzę...

Tego pojąć nie mogą niektórzy! Laughing Ale o nich przecież nie chodzi  Exclamation
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #24 : 2007-12-18, 11:09:42 »

Jasne, ze bede sie staral promowac DO, bo warto...

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=843 - to jest najlepsza promocja Diety Optymalnej. Jeśli płacisz podatek dochodowy, to gwarantuję, że OSBO nie zmarnuje tego 1% TWOJEGO podatku od dochodu, który zadeklarujesz. ZADEKLARUJESZ Question  Very Happy
Zapisane
Master_SS
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #25 : 2007-12-18, 20:37:43 »

Czemu nie, 1% na promocję DO byłoby dorze wydaną kasą,

Zapoznam się ze statutem organizacji, i na co dokładnie sa wydawane pieniądze.

Pozdrawiam,

Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #26 : 2007-12-18, 22:20:30 »

Master SS!
A ja właśnie Cię rozumiem. Rozumiem Twoje odczucia. I zgadzam się, że OPTYMALNI są traktowani jak sekta.
Myślę, że większość optymalnych na początku przechodzi fazę zachwytu nad ŻO, widząc efekty jego stosowania i chciało by jak najwięcej innych osób na nie namówić. Ale im bardziej namiawiasz, tym bardziej inni odbierają Cię jak nawiedzonego. Dlatego "STARZY" optymalni nie namawiają, robią (czyt. jedzą) swoje  i dzielą się swoją wiedzą o ŻO dopiero,gdy ktoś sam ich o to zapyta.
Spokojnie Master SS! Rób, czyli jedz swoje. Inni, kiedy zobaczą że jesteś okazem zdrowia sami zapytają jak to robisz. A wtedy opowiesz im o ŻO.
Zapisane
Master_SS
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #27 : 2007-12-18, 22:54:21 »

Bea Dokładnie jak piszesz,

DO jest super a ja sam namawiam rodzine aby stosowala.

To co mnie skłoniło, żeby zaangażować sie na tym forum to sposób w jaki zwolennicy DA ("optymalni") osmieszają sie, przed innymi, jescze nie przekonanymi ale szukającymi tej dla nich diety. Tymi tekstami zaczerpniętymi od Dr JK o biblii i innych prehistorycznych sensacjach.

Ja akrurat interesuję się paleoastronautyką czy prehistorią człowieka, ale nie mieszam do tego zywienia.

Tak nie można,
moja mama jak na moja prosbe przeczytała "Zywienie Optymalne" to mówiła, ze logika DO jest super ale nie zacznie stosować DO bo odstraszaja ją "sekciarskie" wywody.

Trzeba odłaczyc jedno od drugiego.

Przymierzam sie do otwarcia restauracji wysoko tłuszczowej w Trójmiescie, mysle jak w to wciagnąc optymalnych cudem byłoby wsparcie Toana. czyli T.K. Ale musiałem na tym forum zadać troche zgryźliwych pytran.

Pozdro
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #28 : 2007-12-19, 01:27:51 »

...Przymierzam sie do otwarcia restauracji wysoko tłuszczowej w Trójmiescie, mysle jak w to wciagnąc optymalnych cudem byłoby wsparcie Toana. czyli T.K. Ale musiałem na tym forum zadać troche zgryźliwych pytran...

Chcesz sie dorabiac na ZO i DO??? Shocked
I to w dodatku nie bedac lekarzem??? Shocked

To nie jest dobry pomysl Cool
Ale pewnie przy odpowiednich oplatach licencyjnych
zaczyna to byc atrakcyjne Cool Laughing

Swoja droga nie lepiej dla ciebie, otwierac
kolejny McDonald's - pewniejsze zyski.

Nie lepiej zostawic ZO i DO dla lekarzy?
A co bedzie jak sie zbuntuja??? Shocked Shocked Shocked
(bo ktos im zabiera kure, co to ...........)

Juz raz chyba doszlo do pewnych "..........."
dokladnie nie znam "strategii",
to pewnie intymna sprawa zainteresowanych.

Ale bez pruderii "cos tam sie stalo" Shocked Cool

Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #29 : 2007-12-19, 05:20:32 »

Przymierzam sie do otwarcia restauracji wysoko tłuszczowej w Trójmiescie...


Popieram pomysł! Byłaby to prawdziwa optymalna oaza pośród morza nieoptymalnych punktów z "przekąskami".

Ja też mam pomysł w związku z tym! Na ścianach sali restauracyjnej można by zawiesić (w formie dekoracyjnych ramek) np. uwagi dotyczące żywienia optymalnego, zbiór zasad dotyczących odżywiania optymalnego, historia powstania żo, wygrawerowany w drewnie adres www optymalnych, a co najważniejsze - portret samego twórcy diety z jego własnoręcznym autografem (jego syna zresztą też, a co, jak szaleć to szaleć)...



... a to tak na wypadek, ażeby ludzie (po kilku miesiącach odwiedzin Twojej restauracji) wiedzieli kogo wskazać lekarzom ze szpitala, będąc pytanymi o skład diet, mogących być przyczyną tak zaawansowanych miażdżyc.


To po prostu jest jeszcze za wcześnie. No chyba, że masz zamiar każdego klienta pilnować, by przypadkiem o 2-ej w nocy nie zjadł beczułki lodów.  Wink
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #30 : 2007-12-19, 07:43:30 »

Restauracja serwująca dania optymalne? Bardzo dobry pomysł. W Menu obok ceny dania będą podane zawartość BTW oraz ich proporcje. Każdy wybierze coś dla siebie.Ty nie będziesz przecież na siłę wciągał ludzi do środka i kazał im wcinać optymalne potrawy. Twoją rolą będzie tylko przygowanie odpowiednich potraw.
A marketing to już zupełnie inna sprawa. Tylko nie przesadzaj z promowaniem ŻO. Może to przynieść odwrotny skutek.


Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #31 : 2007-12-19, 08:12:21 »

moja mama jak na moja prosbe przeczytała "Zywienie Optymalne" to mówiła, ze logika DO jest super ale nie zacznie stosować DO bo odstraszaja ją "sekciarskie" wywody...

I właśnie dla takich ludzi jak twoja mama są te wywody!. To z dbałości Dr Kwaśniewskiego o cudze zdrowie, aby osoby, które nie mogą pojąć zasad Diety Optymalnej się same nie skrzywdziły!. Doskonałe połączenie: "30g białka", "maszyny jądrowej" i jeszcze kilku pierdołek sprawiają, że Ci którzy zwracają uwagę na "sekciarskie wywody" Laughing - nie podejmują diety, nie robią sobie krzywdy przez brak zrozumienia zasad Diety Optymalnej!.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #32 : 2007-12-19, 08:14:30 »

Tomek Ty mnie ubiegłeś ;P
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #33 : 2007-12-19, 08:19:07 »



Przymierzam sie do otwarcia restauracji wysoko tłuszczowej w Trójmiescie, mysle jak w to wciagnąc optymalnych cudem byłoby wsparcie Toana. czyli T.K. Ale musiałem na tym forum zadać troche zgryźliwych pytran.

Pozdro

Nie masz szans na utrzymanie takiej restauracji Wink jeśli mogę coś radzić to otwórz jakąś knajpkę, najlepiej w jakiejść sieci franszyzingowej gdzie ewentualnie mógłbyś zrobić dodatkowy jadłospis Optymalnych potraw.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #34 : 2007-12-19, 08:27:06 »

Tomek Ty mnie ubiegłeś ;P

Przypadek... Wink
Zapisane
Master_SS
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #35 : 2007-12-19, 08:58:16 »

Co do knajpki to ktos musi byc "pionierem". Czyli pewnie przez pierwsze 5 lat straty... ale potem?

Mcdonaldów mamy pełno.
Jestem przekonany, ze zywienie niskoweglanowe i DO mają przyszłość.
A myslalem o tym, zeby w takiej knajpce byla literatura dostepna JK czy Atkinsa czy Lutza czy Ponomarenki czy innych autorów.
W menu podawac BTW? Sam nie wiem.

A są juz w Polsce restauracje, ktore karmią tłusto, na wejściu dostajesz miseczke smalcu i chleb Sad. "Chłopskie jadło" chyba

Pozdrawiam
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #36 : 2007-12-19, 09:14:08 »

Co do knajpki to ktos musi byc "pionierem". Czyli pewnie przez pierwsze 5 lat straty... ale potem?
a potem zwiniesz interes bo ile mozna Wink
Cytuj
A są juz w Polsce restauracje, ktore karmią tłusto, na wejściu dostajesz miseczke smalcu i chleb Sad. "Chłopskie jadło" chyba
albo "Kresowianka" poza tym temat jest już przerobiony więc nie kombinuj za bardzo bo przekombinujesz ;P
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #37 : 2007-12-19, 09:32:20 »

Cytuj
Nie masz szans na utrzymanie takiej restauracji
Sa szanse, sa Smile
W Krasny(m)stawie (woj lubelskie) jest taki fajny hotel i restauracja z optymalnym jedzeniem; prady selektywne. Korzystalam i jestem zadowolona.
Zapisane
Master_SS
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #38 : 2007-12-19, 09:32:49 »

...Przymierzam sie do otwarcia restauracji wysoko tłuszczowej w Trójmiescie, mysle jak w to wciagnąc optymalnych cudem byłoby wsparcie Toana. czyli T.K. Ale musiałem na tym forum zadać troche zgryźliwych pytran...

Chcesz sie dorabiac na ZO i DO??? Shocked
I to w dodatku nie bedac lekarzem??? Shocked

To nie jest dobry pomysl Cool
Ale pewnie przy odpowiednich oplatach licencyjnych
zaczyna to byc atrakcyjne Cool Laughing

Swoja droga nie lepiej dla ciebie, otwierac
kolejny McDonald's - pewniejsze zyski.

Nie lepiej zostawic ZO i DO dla lekarzy?
A co bedzie jak sie zbuntuja??? Shocked Shocked Shocked
(bo ktos im zabiera kure, co to ...........)

Juz raz chyba doszlo do pewnych "..........."
dokladnie nie znam "strategii",
to pewnie intymna sprawa zainteresowanych.

Ale bez pruderii "cos tam sie stalo" Shocked Cool




Qrcze jakos nie zrozumialem koncówki powyzszego tekstu.. Sad Trzeba zweryfikować wczorajsze BTW Smile, przeczytam jeszcze raz jak zjem wiecej żółtek Smile

Tak chce zarobic na DO bo szukam sobie jakiejś formy działalności i ta jest dobra jak kazda inna. A mam przekonanie o przyszłości DO.

Nie jestem lekarzem ale są lekarze optymalni, może ktoregos namówię do wspolpracy.

Pozdrawiam
Zapisane
Master_SS
Go


Email
Odp: Dieta Kwaśniewskiego a Sekta
« Odpowiedz #39 : 2007-12-19, 09:34:14 »

Cytuj
Nie masz szans na utrzymanie takiej restauracji
Sa szanse, sa Smile
W Krasny(m)stawie (woj lubelskie) jest taki fajny hotel i restauracja z optymalnym jedzeniem; prady selektywne. Korzystalam i jestem zadowolona.


Zauwazylem, ze w srodkowej Polsce i na południu są jakies aktywności (Arkadie, knajpki). Na północy nic nie ma, albo nie znalazłem
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.