forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-11-14, 12:29:04

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. ┼╗ycie bez ruchu nie jest ┼╝yciem. Starajmy si─Ö rusza─ç w ka┼╝dym wieku, dostosowuj─ůc rodzaj i wielko┼Ť─ç wysi┼éku do mo┼╝liwo┼Ťci naszego organizmu.
566681 wiadomoÂci w 4026 w▒tkach; wys│ane przez 47 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: algrab
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zachcianki
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Zachcianki  (Przeczytany 1690 razy)
barsaf
GoŠ

Email
Zachcianki
« : 2007-12-17, 15:25:18 »

Sa takie dni ze mam zachcianki np.jajko na miekko z maslem, czekolada lub kawa ( tej ostaniej staram sie nie pic ze wzgledu na zoladek).
Gdy spelniam swoja zachcianke danie mi smakuje bardziej niz normalnie.
Gdy wpadam w dol psychiczny mam zwiekszony apetyt, zwlaszcz na cos slodkiego.
Gdy czuje sie aktywna zapominam o posilkach.
Czy jest na to wytlumaczenie??
Daniel
GoŠ

Email
Odp: Zachcianki
« Odpowiedz #1 : 2007-12-17, 15:37:53 »

Takie dylematy ma chyba każdy. Do tej pory w 100% nie odstawiłem słodyczy, ale z tego tytułu nie robię tragedii. Po prostu nie jem w innych postaciach węglowodanów i tak bilans się zamyka.
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
Odp: Zachcianki
« Odpowiedz #2 : 2007-12-17, 18:21:01 »

barsaf czyta┼éam o twoich problemach z nerwami i ┼╝o┼é─ůdkiem. To tak jak ja. Na ┼╝o┼é─ůdek przynajmniej na pocz─ůtku staraj si─Ö je┼Ť─ç bardziej gotowane, duszone lub pieczone potrawy. Mleko jak wiesz czy og├│lnie mleczne raczej podra┼╝niaj─ů ┼╝o┼éadek wi─Öc spr├│buj tak jak ja je┼Ť─ç je jesli ju┼╝ masz na nie ochot─Ö co 5 dni. Jedz t┼éu┼Ťciej ni┼╝ do tej pory ale tylko tyle t┼éuszczu ile Ci smakuje. Mia┼éam rok temu gastroskopi─Ö i teraz i r├│┼╝nica jest taka,┼╝e nie mam ju┼╝ nad┼╝erek tylko zapalenie b┼éony a niebra┼éam ┼╝adnych tabletek ani antybiotyk├│w. Wi─Öcej dowiesz si─Ö od lekarki. Na pewno jedna rzecz jak masz ochot─Ö na s┼éodycze zjed┼║ kawa┼éek gorzkiej czekolady albo we┼║ jaki┼Ť przepis z DO i zr├│b sobie co┼Ť s┼éodkiego. Co do nerw├│w-s─ů mniejsze jak nie jeste┼Ť g┼éodna, jesz to na co masz ochot─Ö co oczywi┼Ťcie Ci nie szkodzi w ramach DO lub propozycji lekarki. Co 5 dni oznacza ,┼╝e odliczasz 5 dni a na 6 masz tzw. z┼éy dzie┼ä i jesz np. gorzk─ů czekolad─Ö, np. lody wg DO albo co┼Ť innego a reszt─Ö to ju┼╝ Ci wyt┼éumaczy pani dr-lekarka. Daj si─Ö nam├│wi─ç lekarce na masa┼╝ ┼Ťwietnie dzia┼éa.Sylwia.  Very Happy
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.