forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:36:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  CUKRZYCA
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: CUKRZYCA  (Przeczytany 182643 razy)
Bruford
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #40 : 2006-08-11, 10:27:07 »

Trzeba poczytać nieodżałowanego LeonaZ ( czy raczej wg jego slangu LełonaZ ) - to były dopiero posty.

Ach , straszna pomyłka .Nie o LeonaZ mi chodziło ale o JanaOpty ( czyli nieodżałowanego JanaŁopty)
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #41 : 2006-08-11, 11:52:24 »

Wontek JanaŁopty przeczytany. Jajcorz  z niego, że hej...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #42 : 2006-08-11, 14:09:59 »

Jak już Moniki będą ze sobą tańczyć to ja chętnie zatańczę z Toanem ( ale ja będę prowadził)

Wszystko zdarzyć się może.
W Poznaniu natomiast osoby stosujące Żywienie Optymalne spotykają się na Wierzbięcicach nr 15 w środy o godz. 17.00
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #43 : 2006-08-12, 17:28:49 »

 Very Happy

No to sie szykuje niezla impreza  Cool
Zapisane
aratorn
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #44 : 2006-08-19, 17:40:46 »

Optuję za modelem sprzed 5000 lat - doktor - TAK -  póki utrzymuje zdrowie (profilaktyka).
Póki co system leczenia w Naszym Państwie jest chory.

 Laughing Podobno Chińczycy po II Wojnie Światowej zastosowali ten model. Każdy lekarz był dobry dopóki pacjenci nie chorowali. Jak się zapadalność zwiększała, to lekarza do obozu pracy (celem resocjalizacji, by dalej nie osłabiał ustroju), a na jego miejsce następny. Może dlatego jest ich tak dużo.
Zapisane
aratorn
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #45 : 2006-08-19, 17:51:27 »

My , Bruford , jako beneficjent mafii lekarsko-framaceutycznej , pogrążeni w samozachwycie jesteśmy od dawna

 Very Happy No, nareszcie trochę nagiej prawdy o sobie. Co to - wypadek przy pracy czy kreacja nowego image?

Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #46 : 2006-08-21, 09:49:56 »

. Co to - wypadek przy pracy czy kreacja nowego image?

Nowy image na użytek ciotek optyrewolucji , powinien być pomocny.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #47 : 2006-09-19, 16:20:40 »

Smieszne  Laughing .Bruford sie wije jak waz choc wie ze nie ma szans  .........No bo jak tu przekonac kogos kogo lekarze skazali na "niewyleczalnosc" a tu buch jakas dieta go uwalnia spod wiezow choroby jak za czarodziejska rozdzka.  Ja rozumiem ludzi typu Bruford wyuczyli sie za nie male pieniadze wkuwali mysleli zastanawiali sie nad zawilosciami procesow chorobowych ,,juz sa coraz blizej poznania"objawow" choroby asz tu nagle jakas dieta moze "sprzatnac" im te choroby i tym samym nie moga dokonczyc dziela  ,az skora cierpnie..Brufordowi to sie az przegrzewa muszka pod szyja Laughing Laughing Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #48 : 2006-09-25, 16:40:54 »

tak czy nie? Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #49 : 2006-09-25, 16:41:53 »

tak czy nie? Laughing Laughing Laughing

nie noszę muszki Twisted Evil
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #50 : 2006-09-25, 18:33:26 »

   A to przepraszam ,zaszla jakas pomylka  Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #51 : 2006-09-25, 19:59:08 »

Mr.Bruford preferuje styl sportowy  Mr. Green Mr. Green Mr. Green -muszka odpada  Laughing
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #52 : 2008-10-22, 10:01:27 »

Przeczytałam te trzy  strony   i nic   konkretnego na ten temat   .Jak w większości  pyskówki ,przemawianie się i udawadnianie   że ja mam rację Proszę  zatym    wszystkich     cukrzyków  o zabieranie  głosu    w  tym  wątku ,ale  na   ten temat   .Jak żywieniem  dochodzimy    do zdrowia .Nasze doświadczenia i porady ludzi  madrych mogą   nam  polepszyć jakośc     życia Z  innych  wątków  mogę  wywnioskować   że jest tu nas  trochę . Zapraszam.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #53 : 2015-05-11, 17:23:25 »

Spotkałem dziś osobę, która mnie przepraszała. Za co ?  Za to, że panu początkowo nie uwierzyłam. Wszystkich już przerobiła, profesory i inne ( osoba z bran. med.)  . Diety też różne i proszki od dilerów leków.       Je optymalnie od 3 miesięcy i nie ma cukrzycy I . Trzustka , wątroba odżyły , śpi , ile energii ! . Nakręca kogo spotka ( a z racji zawodu nawet kilku na godz Smile   . Zakazałem tej osobie propagować, żeby ludzie nie pomyśleli, że zwariowała ( początkowy entuzjazm ). Profesorek- szacun , powiedział jej , jak jest tak dobrze to nawet takie jedzenie może jeść ( chyba bezsilność Smile  . Wiedza, którą posiadłem z książek Doktora ( i z forum ) ponownie  przydała się, a kolejka następnych poszkodowanych już  czeka.  Wielkie Dzięki. 
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #54 : 2015-05-11, 17:58:05 »

Jestes skuteczniejszy niz "lekarka" Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #55 : 2015-05-11, 18:02:59 »

I co?!
Można? Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #56 : 2015-05-11, 18:25:24 »

Jestes skuteczniejszy niz "lekarka" Wink

Szczegółów dowiedziała się z książki Doktora, ja wskazałem nieśmiało ( albo śmiało Smile   jeno drogę alternatywną, że takowa istnieje .  Pół roku temu zanim nie czytałem książek lekarki chciałem ją nawet polecić, ( chyba nawet wspomniałem , oszołomiony jej sukcesami na forum Smile ) . For Katowice 600 km Smile   . Jednak nie do końca byłem przekonany, że coś z tego zrozumie . Zresztą ja też Smile

Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 21 zapytaniami.