forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:56:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658466 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  IŻiŻ zaleca :shock:
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: IŻiŻ zaleca :shock:  (Przeczytany 303437 razy)
Halina Ch.
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #20 : 2007-12-28, 19:06:45 »


Ja wymagam oceny Kodar i Haliny? Nie mów takich rzeczy  Crying or Very sad ble. Nie cenię sobie opinii klakierów, a oceniam się zawsze sama. Mam wrażenie, że klakierki nic nie rozumieją, a juz na pewno Kodar. One tez nie zauważyły mojego przeoczenia, a jedynie krakały. Im nie zalezało na informacji. Lubie konstruktywne rozmowy i ludzi, którzy mają coś do powiedzenia. A od Kodar jeszcze niczego ciekawego sie nie dowiedziałam. Słowo daję, wolę czytać zacietrzewionego Macka.
'Klakier' - słowo to w ustach mądrej dziewczyny?
Zdawało mi się, że mądrej. Wystarczyła jdna sytuacja aby wyszło szydło z worka.

Znam się nieźle na podatkach i na ten temat mam wiele do powiedzenia. Na temat 'żarcia i metabolizmu' dopiero się uczę z konieczności.
Nie miałam o tym pojęcia, a i teraz nie jest to moim ulubionym tematem.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #21 : 2007-12-28, 19:27:53 »

Znasz się na podatkach? W jakim temacie sie specjalizujesz? Pomozesz mi, gdy będę w potrzebie? Własnie zakładam firmę.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #22 : 2007-12-28, 20:29:50 »

Nie cenię sobie opinii klakierów, a oceniam się zawsze sama.

ja natomiast nie mam zamiaru wydawac opinni  Ewo o tobie,
i rowniez nie zalezy mi na tym co o mnie myslisz,
a,ze oceniasz sie sama,to ci wspolczuje,daj sobie luzu,i pokochaj siebie sama ,
jest warto zaakceptowac siebie i najblizsze otoczenie takim jakim jest.

Klakierem,moze ,byc kazdy,nawet ty,gdy wychwalasz Diete J.Kwasniewskiego,lub rownie dobrze kazda inna rzecz lub osobe.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #23 : 2007-12-28, 20:42:39 »

A ty, Kodar, przestań się bać ludzi, pytań i rozwiazywania problemów. To nie grzech. Mów za siebie.
Z miłością, Ewa
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #24 : 2007-12-28, 23:13:38 »

Cytuj
Mam wrażenie, że klakierki nic nie rozumieją,
wypowiedzialas swoje moze niezbyt mile zdanie dla osob ,do ktorych byly skierowane,rowniez do HalinyCh.

Wysłany przez: Ewa 
Umieść cytat
Znasz się na podatkach? W jakim temacie sie specjalizujesz? Pomozesz mi, gdy będę w potrzebie? Własnie zakładam firmę.

dalej piszesz,jakbys nie wiedziala o nastepstwach byca niemila w stosunku do innych
i w nastepnym zdaniu masz czelnosc prosic zniewazona przez ciebie osobe o pomoc,???
o czym to swiadczy,o twojej madrosci,czy labilnej psychice?????a moze jedno i drugie???
takich przykladow jest wiecej.

tak napisala HalinaCh:

'Klakier' - słowo to w ustach mądrej dziewczyny?
Zdawało mi się, że mądrej. Wystarczyła jdna sytuacja aby wyszło szydło z worka.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #25 : 2007-12-28, 23:36:55 »

Wiedziałam, miłosciwa Kodar, że tak własnie sie odezwiesz Very Happy
Po co ty czytasz moje posty? Nakrecaja cie? Nie przeskoczysz siebie, co? Dostałas ostatnio liste fajnych pozycji do czytania. Ty tez masz baaaaaaaardzo duzo do zrobienia ze sobą  Confused

To juz był ostatni mój post w tej sprawie. Dalej musisz radzic sobie sama Wink Ja mam duzo czytania. Sorry
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #26 : 2007-12-28, 23:49:11 »

Smile Całe szczęście, że to
wyrywanie sobie włosów
 jest w wątku “IZIZ zaleca” bo jeszcze by kto pomyslał, że to skutek diety optymalnej Smile

Zaleciłbym
golonko + żółtka
, a jak nie wystarczy to jeszcze melatoninę w tabletkach.

Życzliwie próbuję wam zwrócić uwagę, że tą dyskusję czyta cały świat i pozostanie ona na zawsze na serwerach internetowych.
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #27 : 2007-12-29, 00:06:39 »

A ja tam lubię popatrzeć np. na National Geograpic jak samice dzikich kotów kłaki sobie wyrywają w walce o terytorium Very Happy

A że się co niektóre łowieczki wystraszom na widok takiej zadymy... Wink Cóż, nie żywią się jak drapieżniki, to niby jak mają rozumieć takie zachowania? Wink Very Happy

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #28 : 2007-12-29, 00:16:40 »

Sugerujesz, że roślinożerność oznacza patriarchat, a mięsożerność matriarchat.
Bo o ile wiem to wśród takich roślinożernych np. jeleni to samce walczą o terytorium.

To w sumie dla optymalnych naczelnych dobrze czy źle, bo się pogubiłem? Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #29 : 2007-12-29, 00:26:20 »

Ależ ja nic nie sugeruję. Wink Więcej - ja się nawet na tych sprawach terytorialnych za bardzo nie znam. Wink

Mówię tylko to co widziałem - jak to jedna gepardzica skutecznie przeganiała inne ze swego skrawka ziemi - i robiła to nie gorzej niż samce (nawiasem mówiąc, to i niektórym samcom się wtedy dostało Very Happy).
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #30 : 2007-12-29, 00:53:42 »

Cytuj
To w sumie dla optymalnych naczelnych dobrze czy źle, bo się pogubiłem?

A to jest akurat ciekawa kwestia. Wielu optymalnych chciałoby być asertywnych niczym... słoń (i mądrym, i takie tam przymioty słonia - w końcu "Słoń ma duży łeb, to niech się martwi" Wink ) . Tymczasem to drapieżca nie jest.

Nie przychodzi mi jakoś do głowy taki naturalny drapieżca, który byłby się zachowywał ja słoń. Ale mogę się mylić. Wink

A poza tym, który z drapieżców chciałby się tak oto zachowywać:

Obalanie mitu - czy słoń naprawdę boi się myszy?
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #31 : 2007-12-29, 09:33:17 »

Słoń może bać się myszy, a Optymalny nie boi się konfrontacji z bykami Wink

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2328.new#new
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #32 : 2007-12-29, 09:49:42 »

Znasz się na podatkach? W jakim temacie sie specjalizujesz? Pomozesz mi, gdy będę w potrzebie? Własnie zakładam firmę.

Czemu nie?
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #33 : 2007-12-29, 10:09:34 »

Dzięki, Halinko. Odezwę się. A jak powiesz, ze nic nie rozumiem, nie obrażę się.

Znam się nieźle na podatkach i na ten temat mam wiele do powiedzenia. Na temat 'żarcia i metabolizmu' dopiero się uczę z konieczności.

Wszyscy się czegos uczymy. To nie wstyd i nie hańba.
Zadawanie pytań i rozwiązywanie wątpliwości, nie zgadzanie się z kimś i niepochlebna recenzja książki, to też nie atak.
Potrzebna jest tylko znajomośc własnej wartości.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #34 : 2007-12-30, 02:51:05 »

Zaprzeczasz sama sobie.
To po co mnie wyzywasz od klakierów. Zrób sbie przewę od dyskutowania na tym forum bo już zaczynasz się w tym wszystkim gubić.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #35 : 2007-12-30, 12:56:21 »

   HalinaCh,ja tez uwazam,ze krytyka,a obrazanie innych,to dwie rozne strony medalu,
ona pluje na innych a mowi,ze to deszcz pada Laughing
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #36 : 2007-12-30, 13:24:51 »

Halinko, nie widzę, w czym zaprzeczyłam sama sobie?

Kodar, a może jednak pada? Wink Zawsze, jak ci mokro, obwiniasz innych?

Mam propozycję. Zróbcie listę, kto może rozmawiać na forum. Podajcie również, jakie mamy prawo wygłaszać poglądy i jakie wyrażac emocje. Nie zapomnijcie, ze i was to by dotyczyło  Cool

Jesli chodzi o mnie, mam tylko jedno oczekiwanie. Jesli ktos przedstawia DO, niech jej nie zmienia.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #37 : 2007-12-30, 14:43:33 »

Cytuj
Jesli chodzi o mnie, mam tylko jedno oczekiwanie. Jesli ktos przedstawia DO, niech jej nie zmienia.

                     Jezeli ktos zmienia,to nie znaczy,ze musi byc napietnowany i  traktowany jak ktos gorszy,??????

nie dziwie sie ludziom ktorzy nie sa na DO,i krytykuja optymalnych,
ale Ty,odzywiajaca swoj umysl optymalnie juz przez 10 lat szykanujesz tych,ktorzy inaczej rozumieja lub stosuja DO.J.Kwasniewskieg Shocked
 

                                   



                         
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #38 : 2008-01-03, 00:35:24 »

Do lekarki: Czy ten poniższy fragment jest prawdziwy z tekstu który Pani zamieściła. Bo jeśli tak to mozna tym tłumaczyc niechęć Bartka do pomidorów?

Glutaminian sodu = E621 ma takie same właściwości alergogenne jak glutaminian sodu występujący w wielu produktach w sposób naturalny, m.in. w pomidorach, pieczarkach, kukurydzy, grochu, parmezanie.
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: IŻiŻ zaleca :shock:
« Odpowiedz #39 : 2008-01-03, 07:30:07 »

Do lekarki: Czy ten poniższy fragment jest prawdziwy z tekstu który Pani zamieściła. Bo jeśli tak to mozna tym tłumaczyc niechęć Bartka do pomidorów?

Glutaminian sodu = E621 ma takie same właściwości alergogenne jak glutaminian sodu występujący w wielu produktach w sposób naturalny, m.in. w pomidorach, pieczarkach, kukurydzy, grochu, parmezanie.

Pozwolisz, że ja odpowiem Smile
Być może to glutaminian,  możliwe też, że  chemia (opryski,itp). Polecam poniższy link.
http://wiadomosci.onet.pl/1245599,242,kioskart.html
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.