forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:18:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy  (Przeczytany 153831 razy)
kodar
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #20 : 2008-01-11, 14:49:23 »

Krystyny,jak znam zycie,to nie wodka ci zaszkodzila,tylko wlasne negatywne mysli,
moze mialas pretensje do siebie,ze wypilas,a nie powinnas?????? Smile
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #21 : 2008-01-11, 17:53:46 »

Ja nie jestem za zakazami i nakazami, uwazam, ze jezeli ma sie apetyt/smak na "kropelke %" to czemu mamy rezygnowac z przyjemnosci !
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #22 : 2008-11-05, 11:20:57 »


OCZYWISCIE  -najzdrowsza jest chyba   czysta wodka  zrobiona ze spirytusu  -   w optymalnych  ilosciach   !!! dobry  rez  jest  kieliszek  zoladkowej 

u  mnie  najlepiej  przed  spaniem wypic 1 - 2 kieliszki    -   ladnie  zabuzuje  i   w  bety !
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #23 : 2008-11-05, 11:32:00 »


A u  mnie   alkohol w  nadmiarze  zawsze   szkodzil , po przedawkowaniu na  drugi  dzien  mialem  potworne   meki  ,  a  znam  takich   co pija  zawsze  , wszedzie i  wszystko  i   nic  im nigdy  nie  ma  --   moze  do  kaca nie  dopuszczaja , to tez jest  sposob , ale chyba jednak  nie  na  zawsze !
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #24 : 2008-11-05, 11:50:33 »

"adamowi319" jakoś słuzy  ..............
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #25 : 2008-11-05, 11:55:37 »

Ja nie jestem za zakazami i nakazami, uwazam, ze jezeli ma sie apetyt/smak na "kropelke %" to czemu mamy rezygnowac z przyjemnosci !

Ja ostatnio miałam smak na brendy  Cool ,ale okazało sie niestety,ze nie moge pic tego alkoholu w nadmiarze-  ubolewam nad tym  Sad szkodzi mi  Sad
Zaczynam wienc go rotować  Cool ,bo chciałabym w przyszłości włonczyc go na stale do mojego menu  Smile

PS.Po brendy fajnie sie maluje-wzrok sie wyostrza  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #26 : 2008-11-05, 12:02:32 »

A ja to najlepiej lubie takie zestawienie:
"cysto wodka, cysto baba i cysto posciel"
To pierwsze z umiarem !!!
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #27 : 2008-11-05, 13:33:47 »

Osobiśćie wytwarzam świetny winiak ,zapraszam -tylko nie wszyscy na raz Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #28 : 2008-11-05, 13:38:38 »

A ja to najlepiej lubie takie zestawienie:
"cysto wodka, cysto baba i cysto posciel"
To pierwsze z umiarem !!!
Czysta z umiarem? Czyli może być nieco brudna? Wink
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #29 : 2008-11-05, 14:31:36 »

"adamowi319" jakoś służy  ..............

Edyta uwielbia za to alkohol izopropylowy, który wprawdzie zakłóca percepcję rzeczywistości, ale za to powiększa samoocenę, likwiduje sumienie i hamulce.
To jest życie!



Ja kilka razy chodziłam o tej porze spać,ale i wcześnie wstawałam -zawsze o 6:20 -
czułam się wtedy jakbym wypiła przed snem pół litra alkoholu ....izopropylowego.


Napisz coś więcej, bo to alkohol łatwo dostępny i niezbyt toksyczny, warto spróbować? Smile


Napisz coś więcej, bo to alkohol łatwo dostępny i niezbyt toksyczny, warto spróbować? Smile

No powiem Ci Adam (ale niech to zostanie tylko między nami),że ja mam go za darmo.Mam po prostu wtyki.
Alkohol ten ,oprócz duzych walorów smakowych,ma również zapachowe.Jest znakomity !
Np. można go używać jako dodatek do ciast ,do zup, sosów, ja np. jeszcze zamiast herbaty z rumem piję własnie z tymże wyśmienitym alkoholem.
Podaję go gościom ,gdy przyjdą w odwiedziny i bardzo sobie chwalą,ale nie wiem dlaczego potem już do mnie nie przychodzą.I to jest dla mnie zagadka  Question

Mój mąż w pracy uzywa go jako dodatek do roztworu nawilżającego w druku offsetowym.
Kiedyś przyniósł do domu,bo dodał go do płynu do spryskiwaczy i stąd go znam.

Sylwia  Very Happy ,ja akurat DO nie stosuje osobiście  Rolling Eyes Ja jestem na diecie z przewagą białka nad tłuszczami i węglowodanami.
Ale fakt jest faktem,że u podstaw żywienia moich dzieci i męża nie leżą węglowodany ,tylko raczej tłuszcz i białko(mięso wieprzowe-smażone oczywiście,jaja.Starsza córka lubi jeszcze żółty ser,młodsza nie znosi) .Staram się teraz,aby spożywały więcej tłuszczu.Nigdy nie lubiły jajecznicy,więc spróbowałam z omletem.Jadly aż miło było patrzeć .
Pozdrawiam.
Edyta.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #30 : 2008-11-05, 14:35:19 »

O tak!!!!Lubie se walnac izopropyla zwłaszcza do południa!To pozwala mi normalnie funkcjonować do wieczora,a wieczorem se walne pół butelki brendy i jest fajowo,że hej!  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #31 : 2008-11-05, 14:45:49 »

Nie chciałam Wom mówić,ale kiedyś Adam mnie zaprosił do siebie na kieliszek wina  Smile Pomyslałam se,cego nie?
Umówiłam sie z Nim w "Silesia center" ,ładnie sie ubrałam,uczesałam,nałożyłam kozaczki na obcasie,krótką spódnicke,no i jazda!
Łon już cekoł  ,jak ja dojechałam-trzymoł butelke plastikowom wina w rence,zebym mogła Go rozpoznać  Smile
Zawluk  mnie do swojego samochodu i pojechali my  do Niego!  Smile
W domu mo mnósto rodzajów wódki ,jakieś wina,piwa itp. Poczenstówoł mnie,tak se siedzimy razem.łon jusz zaczoł głaskać mnie po nodze,gdy ni stond ni zowont wpado jakos baba!  Shocked i rycy zebym sie od Adama odp********a ! Jo zem łocy wywaliła i se mysle,co jest grane? Przeca jo sie tam nie pchałam!  Shocked
Adam dostoł po "ryju" od ty dziołchy ,a jo zem uciekła- to tak ku pszestrodze ,żeby inne baby nie były tak naiwne  Shocked Sad Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #32 : 2008-11-05, 14:50:13 »

A oto cytat,który faktycznie światczy o tym,ze On mnie zaprosił ;

Edyto piekna,czy umówisz sie ze mnom ? Czy mogem ciebie zaprosic do siebie na lampke wina?
Ja Cie skrycie kocham ,ale nie chce o tym mówić na publicnym forum,poniewaz nie chce wyjść na durnia  Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #33 : 2008-11-05, 15:52:36 »

A oto cytat,który faktycznie światczy o tym,ze On mnie zaprosił ;

Edyto piekna,czy umówisz sie ze mnom ? Czy mogem ciebie zaprosic do siebie na lampke wina?
Ja Cie skrycie kocham ,ale nie chce o tym mówić na publicnym forum,poniewaz nie chce wyjść na durnia  Smile

Adam, i po co ten donos, nie bierz życia tak poważnie, jak Edyta chce używając cytatów wkładać w Twoje usta nigdy nie wypowiedziane słowa – to trzeba to pozostawić ocenie czytających.
Przecież to tylko takie urozmaicenie dyskusji, w przeciwieństwie do smutnego bełkotu coniektórych. Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #34 : 2008-11-05, 16:04:01 »

A oto cytat,który faktycznie światczy o tym,ze On mnie zaprosił ;

Edyto piekna,czy umówisz sie ze mnom ? Czy mogem ciebie zaprosic do siebie na lampke wina?
Ja Cie skrycie kocham ,ale nie chce o tym mówić na publicnym forum,poniewaz nie chce wyjść na durnia  Smile

Adam, i po co ten donos, nie bierz życia tak poważnie, jak Edyta chce używając cytatów wkładać w Twoje usta nigdy nie wypowiedziane słowa – to trzeba to pozostawić ocenie czytających.
Przecież to tylko takie urozmaicenie dyskusji, w przeciwieństwie do smutnego bełkotu coniektórych. Sad

To są Twoje słowa  Smile

Klikniesz sobie na linijkę ze słowami "cytuj z:", a przeniesie Cię to do wątku gdzie znajduje się cytowany post.
To tak gwoli przypomnienia ,kiedy mnie włożyłeś w usta słowa,których nie wypowiedziałam  Razz
Tam a propo wulgaryzmów,to czemu tylko mnie "śledzisz" -zobacz do humoru,co tam jest napisane  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #35 : 2008-11-05, 16:56:01 »

"adamowi319" jakoś służy  ..............

Edyta uwielbia za to alkohol izopropylowy, który wprawdzie zakłóca percepcję rzeczywistości, ale za to powiększa samoocenę, likwiduje sumienie i hamulce.
To jest życie!



Ja kilka razy chodziłam o tej porze spać,ale i wcześnie wstawałam -zawsze o 6:20 -
czułam się wtedy jakbym wypiła przed snem pół litra alkoholu ....izopropylowego.


Napisz coś więcej, bo to alkohol łatwo dostępny i niezbyt toksyczny, warto spróbować? Smile


Napisz coś więcej, bo to alkohol łatwo dostępny i niezbyt toksyczny, warto spróbować? Smile

No powiem Ci Adam (ale niech to zostanie tylko między nami),że ja mam go za darmo.Mam po prostu wtyki.
Alkohol ten ,oprócz duzych walorów smakowych,ma również zapachowe.Jest znakomity !
Np. można go używać jako dodatek do ciast ,do zup, sosów, ja np. jeszcze zamiast herbaty z rumem piję własnie z tymże wyśmienitym alkoholem.
Podaję go gościom ,gdy przyjdą w odwiedziny i bardzo sobie chwalą,ale nie wiem dlaczego potem już do mnie nie przychodzą.I to jest dla mnie zagadka  Question

Mój mąż w pracy uzywa go jako dodatek do roztworu nawilżającego w druku offsetowym.
Kiedyś przyniósł do domu,bo dodał go do płynu do spryskiwaczy i stąd go znam.

Sylwia  Very Happy ,ja akurat DO nie stosuje osobiście  Rolling Eyes Ja jestem na diecie z przewagą białka nad tłuszczami i węglowodanami.
Ale fakt jest faktem,że u podstaw żywienia moich dzieci i męża nie leżą węglowodany ,tylko raczej tłuszcz i białko(mięso wieprzowe-smażone oczywiście,jaja.Starsza córka lubi jeszcze żółty ser,młodsza nie znosi) .Staram się teraz,aby spożywały więcej tłuszczu.Nigdy nie lubiły jajecznicy,więc spróbowałam z omletem.Jadly aż miło było patrzeć .
Pozdrawiam.
Edyta.

Adam.Do tego wszystkiego zanotuj se jeszcze picie terpentyny i lizanie pędzli  Smile  -bardzo to lubie  Smile Terpentyna jest cool  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #36 : 2008-11-05, 17:32:09 »

czy móglby mi ktoś poradzić?
W barku u mnie stoi brendy ,czy moge sie jej napić?
Jesli tak,to ile?
Pytam dlatego,bo nie chce złamać proporcji WWP .bardzo prosze o rady  Smile
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #37 : 2008-11-05, 17:59:02 »

    Gdzieś na połowie   drogi spotkajmy    się  pomogę   ci to wypić  .Bardzo lubię brendy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #38 : 2008-11-05, 18:40:54 »

Adam, i po co ten donos, nie bierz życia tak poważnie, jak Edyta chce używając cytatów wkładać w Twoje usta nigdy nie wypowiedziane słowa – to trzeba to pozostawić ocenie czytających.
Przecież to tylko takie urozmaicenie dyskusji, w przeciwieństwie do smutnego bełkotu coniektórych. Sad

Posłuchaj "adam319" UWAŻNIE,
jeszcze raz podszyjesz się pod kogoś w cytacie lub zmanipulujesz cytowaną osobę, a więcej nie wejdziesz na to Forum, bo to co robisz kwalifikuje cię do natychmiastowego bana. Będę się przyglądał uważnie twoim poczynaniom. Dotyczy to również innych, ponieważ "cytatu" się nie zmienia.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #39 : 2008-11-05, 19:09:38 »



Posłuchaj "adam319" UWAŻNIE,
jeszcze raz podszyjesz się pod kogoś w cytacie lub zmanipulujesz cytowaną osobę, a więcej nie wejdziesz na to Forum, bo to co robisz kwalifikuje cię do natychmiastowego bana. Będę się przyglądał uważnie twoim poczynaniom. Dotyczy to również innych, ponieważ "cytatu" się nie zmienia.

Dotyczy to również ,oczywiście mnie   Embarassed
Przepraszam,że zmanipulowałam posty/cytaty,co prawda było to efektem manipulacji przez "adama319" -pomyslalam ,ze tak mozna   Embarassed   i zaczełam to robic.
Przepraszam "adama319" i wszystkich innych  Embarassed   
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 18 zapytaniami.