forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 00:19:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy  (Przeczytany 154299 razy)
toan
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #40 : 2008-11-05, 19:27:47 »

Bardzo proszę, abym nie musiał tracić czasu na takie rzeczy, bo ... mam wiele ciekawszych zajęć, niż pilnowanie - administrowanie cudzych "wybryków" na tym Forum!.  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #41 : 2008-11-05, 19:32:38 »

Bardzo proszę, abym nie musiał tracić czasu na takie rzeczy, bo ... mam wiele ciekawszych zajęć, niż pilnowanie - administrowanie cudzych "wybryków" na tym Forum!.  Cool

W pełni Ciebie rozumiem  Cool to nieciekawe zajecie to administrowanie wybryków na Forum,ale same wybryki same w sobie są  bardzo ciekawe  Cool Razz 
Dobranoc  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #42 : 2008-11-05, 19:43:06 »

Dobranoc  Cool

Ale jeszcze się do łoża nie wybieram Wink Mr. Green
Piszę artykulik o alkoholu do OPTYMALNYCH
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #43 : 2008-11-05, 20:20:54 »


Piszę artykulik o alkoholu do OPTYMALNYCH

Czyli coś jak w sam raz dla mnie  Cool
Kiedyś byłam w gościach i zostałam poczestowana brendy,tak mi posmakowało,że mąż mi kupił ,jako żonie przy nim butelke  Cool
Poszła w tydzień ,albo troche ponad -popijałam podczas malowania-oj lubie sie napić wtedy-kolory mi sie lepiej miesza  Cool
Ale zauwazyłam,że mi szkodzi -brzuch mnie boli ,czyli to samo ,co kiedyś przy piwie -no cóż nie mogę przesadzać-jak bedę po trochu piła,to moze mi nic nie bedzie  Cool Smile
Potem poszła druga,w szafce stoi trzecia  Smile,ale jej narazie nie ruszam-zostawie na malowanie,a to już chyba od jutra  Cool
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #44 : 2008-11-05, 20:45:05 »

Dobranoc  Cool

Ale jeszcze się do łoża nie wybieram Wink Mr. Green
Piszę artykulik o alkoholu do OPTYMALNYCH

jeaaaa! a gdzie ewentualnie ten artykul zostanie opublikowany?

od siebie napisze, ze ja juz prawie zupelnie alko nie toleruje.  Neutral chocbym nawet chciala, to nydyrydy. spijam sie normalnie jak sikoreczka jednym kieliszkiem 125ml wina "house red"  Laughing , obciach troche, po dwoch slabne, zasypiam i ni ma ze mnie pozytku, a na drugi dzien kac. zglaszam reklamacje  Wink, dr kwasniewski pisal, ze optymalni kaca nie miewaja....


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #45 : 2008-11-05, 20:52:50 »

Dobranoc  Cool

Ale jeszcze się do łoża nie wybieram Wink Mr. Green
Piszę artykulik o alkoholu do OPTYMALNYCH

(....) spijam sie normalnie jak sikoreczka jednym kieliszkiem 125ml wina "house red"  Laughing , obciach troche, po dwoch slabne, zasypiam i ni ma ze mnie pozytku,

Co masz na mysli _flo?  Cool  Razz Nie mozesz sprzatać? gotować?  Razz


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #46 : 2008-11-05, 20:55:21 »

_flo? 

ups ,zauwazyłam ,ze Twój nick został zmieniony  Smile Ja tez sie zastanawiam nad zmaną na "artysta-autysta"  Cool Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #47 : 2008-11-05, 21:00:03 »

_flo? 

ups ,zauwazyłam ,ze Twój nick został zmieniony  Smile Ja tez sie zastanawiam nad zmaną na "artysta-autysta"  Cool Razz

eno! nie zmieniłaś ...ja nic dzis nie piłam...tylko deko zmeczone mam łocy  Cool

Myślałam,że jest bez tego dodatku ( _ ) ,ale to jest na swoim miejscu  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #48 : 2008-11-05, 21:06:44 »

Dobranoc  Cool

Ale jeszcze się do łoża nie wybieram Wink Mr. Green
Piszę artykulik o alkoholu do OPTYMALNYCH

jeaaaa! a gdzie ewentualnie ten artykul zostanie opublikowany?

od siebie napisze, ze ja juz prawie zupelnie alko nie toleruje.  Neutral chocbym nawet chciala, to nydyrydy. spijam sie normalnie jak sikoreczka jednym kieliszkiem 125ml wina "house red"  Laughing , obciach troche, po dwoch slabne, zasypiam i ni ma ze mnie pozytku, a na drugi dzien kac. zglaszam reklamacje  Wink, dr kwasniewski pisal, ze optymalni kaca nie miewaja....




flo, bo nie rotujesz. Powinnas pic tak:
poniedzialek: wino
wtorek: wodka
sroda: whisky
czwartek: koniak
piatek: sliwowica
sobota: piwo
biedziela: smietana

poza tym, moge dodac, ze mam te same objawy, ktore Ty masz....... a nawet wiecej w ogole nie mam ochoty na alkohol Mr. Green
czasami po ostrym plywaniu wypije piwko i tu sie konczy moje popijanie. A tak chcialbym pomoc mojemu organizmowi, aby nie musial produkowac sam alkoholu. Teraz ten sie musi tak meczyc kazdego dnia!!!!! Szkoda
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #49 : 2008-11-05, 21:12:09 »


Co masz na mysli _flo?  Cool  Razz Nie mozesz sprzatać? gotować?  Razz


no powiedzmy, ze nie podejmuje sie wtedy tak ochoczo swoich obowiazkow  Confused Cool Razz
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #50 : 2008-11-05, 21:15:19 »

eno! nie zmieniłaś ...ja nic dzis nie piłam...tylko deko zmeczone mam łocy  Cool

Myślałam,że jest bez tego dodatku ( _ ) ,ale to jest na swoim miejscu  Cool

wszystko sie zgadza, to ja, stara dobra flo
ps. edyta, widzialam w kalendarzu forum - nadchodzi dzien weteranow  Smile celebrujesz? brandy masz w zapasie?
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #51 : 2008-11-05, 21:19:30 »

A tak chcialbym pomoc mojemu organizmowi, aby nie musial produkowac sam alkoholu. Teraz ten sie musi tak meczyc kazdego dnia!!!!! Szkoda

no popatrz, nie ma lekko
ps. sklamalam, nalewczki mojej mamy mi nie szkodza, z dzikiej rozy, z porzeczki - ale to zdrowotnosciowe, samo zdrowie, pewnie dlatego  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #52 : 2008-11-05, 21:28:57 »

.... celebrujesz? brandy masz w zapasie?

No...dzień wolny .... nie zaszkodzi sie napic  Cool mam w zapasie ,mam  Cool

Adampio.Może powinieneś popijać koniaczek (?)  Cool
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #53 : 2008-11-06, 01:16:17 »

Zawluk  mnie do swojego samochodu i pojechali my  do Niego!  Smile
W domu mo mnósto rodzajów wódki ,jakieś wina,piwa itp. Poczenstówoł mnie,tak se siedzimy razem.łon jusz zaczoł głaskać mnie po nodze,gdy ni stond ni zowont wpado jakos baba!  Shocked i rycy zebym sie od Adama odp********a ! Jo zem łocy wywaliła i se mysle,co jest grane? Przeca jo sie tam nie pchałam!  Shocked
Adam dostoł po "ryju" od ty dziołchy ,a jo zem uciekła- to tak ku pszestrodze ,żeby inne baby nie były tak naiwne  Shocked Sad Razz

To Grizzly zrobil Ci niedzwiedzia przysluge. On o Ciebie jest zasdrosny i pilnowal Ciebie. Ty sie nie ukapalas przed wyjsciem. A przeciez posikalas sie przed monitorem. Grizzly wyweszyl Cie po obsikanych majtkach i nogach. Adam jest czysty chlopak i nie lapie za brudne rzeczy. Grizzly zawolal ta baba. Reszte juz opisalas.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #54 : 2008-11-06, 08:40:04 »

Zawluk  mnie do swojego samochodu i pojechali my  do Niego!  Smile
W domu mo mnósto rodzajów wódki ,jakieś wina,piwa itp. Poczenstówoł mnie,tak se siedzimy razem.łon jusz zaczoł głaskać mnie po nodze,gdy ni stond ni zowont wpado jakos baba!  Shocked i rycy zebym sie od Adama odp********a ! Jo zem łocy wywaliła i se mysle,co jest grane? Przeca jo sie tam nie pchałam!  Shocked
Adam dostoł po "ryju" od ty dziołchy ,a jo zem uciekła- to tak ku pszestrodze ,żeby inne baby nie były tak naiwne  Shocked Sad Razz

To Grizzly zrobil Ci niedzwiedzia przysluge. On o Ciebie jest zasdrosny i pilnowal Ciebie. Ty sie nie ukapalas przed wyjsciem. A przeciez posikalas sie przed monitorem. Grizzly wyweszyl Cie po obsikanych majtkach i nogach. Adam jest czysty chlopak i nie lapie za brudne rzeczy. Grizzly zawolal ta baba. Reszte juz opisalas.

O tak! Przypominam sobie ,ze Ty też tam byłeś  ,wziąłeś mi te obsikane majtki i zająłeś sie wąchactwem .Ty mały "zboczeńcu" ty,niegrzeczny jesteś  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #55 : 2008-11-06, 08:49:15 »

Grizzly wyweszyl Cie po obsikanych majtkach i nogach.

A po drugie i najwazniejsze ,sądząc to tym co napisałeś,to jesteś obleśnym starym capem!!!!!! i nie dziwi mnie,ze pomimo iż w AU jest więcej kobiet niż mążczyzn,to jesteś SAM.Jesteś oblesny i nikt ciebie nie chce!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #56 : 2008-11-06, 08:57:43 »

Adam jest czysty chlopak i nie lapie za brudne rzeczy.

A po trzecie juz mniej ważne,to co z tego ,że ty sprawdzałeś majtki Adama i piszesz,że są czyste i ,że Adam sie myje i ty o tym wiesz-to wcale nie znaczy,że ma czystą dusze i że czysto postępuje.Można być z wierzchu czystym,ale być brudnym wewnętrznie  Sad ,można mieś w szafkach pieknie poukładane,ale równolegle miec napieprzone w życiu  Sad
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #57 : 2008-11-06, 09:31:27 »

A po czwarte primo ja nie chce obsikanych bab.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #58 : 2008-11-06, 10:53:06 »

A po czwarte primo ja nie chce obsikanych bab.

Nie nie chcesz,tylko nawet te obsikane baby nie chcą takiego oblesnego capa ,jak ty -taka prawda  Cool

PS.Wiem,ze jesteś na mnie wk*****y,bo Danuta "uciekła" ,ale NA BOGA!!! ,kangur Ona ma męża!!! Przecież jakby ten mąż sie dowiedział,ze Ty jej proponowałeś sypialnie,to by cie za****ł!!! i Ty sie na mnie nie denerwuj ,ale Ty mi dziekuj ,ze Cie od tego wybawiłam!  Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #59 : 2008-11-06, 11:22:55 »

Posłuchaj "adam319" UWAŻNIE,
jeszcze raz podszyjesz się pod kogoś w cytacie lub zmanipulujesz cytowaną osobę, a więcej nie wejdziesz na to Forum, bo to co robisz kwalifikuje cię do natychmiastowego bana. Będę się przyglądał uważnie twoim poczynaniom. Dotyczy to również innych, ponieważ "cytatu" się nie zmienia.

Witam,

Myślę, że mógłbyś poświęcić odrobinę czasu na wyjaśnienie jak to jest, że moje (przyznaję nieco obnażające, wymuszające i nietypowe w formie) podkreślenie postów Edyty, gdzie manipuluje ona moim cytatem w celu zniesławienia jest dobrym powodem do bana?

Co miałem się zwrócić o prośbę moderacji tych postów Edyty w innej formie?
Czy byłoby to skuteczne?

Gdzie ja manipuluję cytatami użytkowników?

Trzeba zaznaczyć, że te zmanipulowane cytaty z mojej osoby nie uległy moderacji.

Rozumiem, że moja działalność na forum czyni mnie wrogiem publicznym numer jeden.
Czy nie mamy tu do czynienia z podwójnym standardem?

Oczywiście, że im mniej jest użytkowników, których Edyta zwalcza tym mniej masz pracy na forum, ale czy na pewno jest to cel nadrzędny?

Na razie mam odczucie, że rozkładanie przeze mnie parasola czyni mnie odpowiedzialnym za ulewę, której wszyscy doświadczamy. Nie mam także prawa skutecznie zwracać się do Ciebie z prośbą o usuwanie postów Edyty kłamliwych, wulgarnych w formie lub skierowanych przeciwko mojej osobie.

Było dla mnie oczywiste, że usuniesz posty zawierające zmanipulowane przez Edytę cytaty, a ten nieszczęsny „cytat z admina” posłuży Ci tylko za wskazówkę gdzie one się znajdują.

Chciałbym wierzyć, że ten podwójny standard jest tylko wynikiem pobieżnego zapoznania się z problemem, a nie niesprawiedliwym osądem sytuacji.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam

PS W momencie gdy piszę te słowa Kangur został w tym wątku nazwany „obleśnym capem”, czy nie bardziej taka działalność zasługuje na Twoją uwagę?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 18 zapytaniami.