forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:03:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy  (Przeczytany 153834 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #60 : 2008-11-06, 11:41:29 »

Adam weś sie chłopie raz odczep ode mnie! OK?
Zmanipulowałes moj post,jakobym ja przeklinała,na dodatek liczyłeś,że ten post zostanie usunięty i że nie będzie można potem udowodnić,że te słowa zostały wypowiedziane przez Gustawa Holoubka.Widzisz tylko moje posty.Inni też wklejają jakieś zarty,linki z przekleństwami,ale tobie to nie przeszkadza,tobie przeszkadzają moje posty.Non stop "latasz" i wklejasz jakieś posty "przestarzałe" .ODCZEP SIE ODE MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zmanipulowałes post _flo

oj oj adam ewidentnie pielęgnuje uraze.

Ja tylko ostrzegam, zgaduję, przewiduję, kraczę, zależnie które słowo milsze, ale faktycznie dziś oszczędzam nerwy na wybory więc będę milutki.

Pozdrowienia więc od .e.o.i.s.i.j .o.d. dla Edytki i od pudelka dla pudelka.
Smile

PS Tradycyjnie przepraszam za zmanipulowanie cytatu. Smile

_flo napisala "chowa uraze",a Ty zmanipulowałeś Jej post poprawiając .
Tradycyjnie przeprosiłeś za zmanipulowanie cytatu,a to oznacza ,że zrobiłeś to kilka razy,bodajże Grizzlego posty-nie chce mi sie szukać tych....
Poza tym "łazisz" za mną non stop! Kto by nie napisał , juz jakiej aluzje do mnie.Odczep sie ode mnie wreszcie!


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #61 : 2008-11-06, 11:47:56 »

Nie mam także prawa skutecznie zwracać się do Ciebie z prośbą o usuwanie postów Edyty kłamliwych, wulgarnych........

Po prostu człowieka może szlag trafić! On widzi tylko moje "wulgarne" posty.
Nie dalej jak przedwczoraj został wklejony "wulgarny" żart w HUMOR i jakoś "adam319" nie zauwazył go i nie zaczął manipulować postem i zgłaszać do moderacji,żalić sie itd.-on czyta tylko moje "wulgaryzmy"  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #62 : 2008-11-06, 11:50:51 »



Było dla mnie oczywiste, że usuniesz posty zawierające zmanipulowane przez Edytę cytaty, a ten nieszczęsny „cytat z admina” posłuży Ci tylko za wskazówkę gdzie one się znajdują.


Dla ciebie oczywistym było równiez to,że Admin usunie mój "wulgarny" żart,a zmanipulowany cytat ZOSTANIE  Smile -uroczy podstepik  Smile 
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #63 : 2008-11-06, 12:04:00 »

(...) Tradycyjnie przeprosiłeś za zmanipulowanie cytatu,a to oznacza ,że zrobiłeś to kilka razy,bodajże Grizzlego posty-nie chce mi sie szukać tych.... (...)

"Bodajże" w cytacie z Grizzliego usunąłem słoneczka i zmniejszyłem czcionkę, cóż za wulgarne i nacechowane nienawiścią postępowanie zasługujące na bana. Rolling Eyes

No i nie zapomnij, że Lekarka dopisuje w cytacie kolejne cyfry by łatwiej jej było odpowiadać – to też trzeba napiętnować?
Rolling Eyes
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #64 : 2008-11-06, 12:22:32 »

(...) Tradycyjnie przeprosiłeś za zmanipulowanie cytatu,a to oznacza ,że zrobiłeś to kilka razy,bodajże Grizzlego posty-nie chce mi sie szukać tych.... (...)

"Bodajże" w cytacie z Grizzliego usunąłem słoneczka i zmniejszyłem czcionkę, cóż za wulgarne i nacechowane nienawiścią postępowanie zasługujące na bana. Rolling Eyes

No i nie zapomnij, że Lekarka dopisuje w cytacie kolejne cyfry by łatwiej jej było odpowiadać – to też trzeba napiętnować?
Rolling Eyes

Nie wiem...nie czytam wszystkich twoich postów...pisałes kilka razy na końcu ,że przepraszasz za manipulacje więcej nie wnikałam,co tam grizzly napisał...wiem ,ze zmanipulowałes podstępnie mój post (pisałam powyżej) i _flo ,a skoro teraz piszesz nie mamipulujesz,a wczesniej za to przepraszałes,no to znaczy,ze z toba jest cos nie tak...pokrecone to jakos wszystko co piszesz  Neutral 
I przyznaj,że tylko moje "wulgaryzmy" ciebie zniesmaczają-inni moga i sa cool,a ja nie moge,a jak wkleje,no to jestem wulgarna,chamska i takie tam pierdoły ...... Cool

A co do lekarki,no to już zatytułowała swoją książkę Dieta Optymalna  Smile więc nie chce mi sie gadać na temat lekarki  Smile       
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #65 : 2008-11-06, 12:26:28 »

Nie mam także prawa skutecznie zwracać się do Ciebie z pro¶b± o usuwanie postów Edyty kłamliwych, wulgarnych........

Po prostu człowieka może szlag trafić! On widzi tylko moje "wulgarne" posty.
Nie dalej jak przedwczoraj został wklejony "wulgarny" żart w HUMOR i jako¶ "adam319" nie zauwazył go i nie zacz±ł manipulować postem i zgłaszać do moderacji,żalić sie itd.-on czyta tylko moje "wulgaryzmy" Smile
Edytko, czyżby chodziło Ci o mój dowcip?
Wkleić w miejsce HUMOR powszechnie chodzący dowcip to nie to samo jak nazwać kogoś "callgirl". Owszem jest tam jedno powtarzające się brzydkie słowo ale gdybym je wymazała dowcip straciłby sens. Pewnie mamy inne poczucie humoru.  Nikogo nie obraziłam. Powiem dosadnie, że ta baba nie istnieje i mam nadzieje, że nikt się z nią nieutożsamił. To by dopiero było. Rolling Eyes

Dla uspokojenia zaraz napiszę dla Ciebie bardzo łagodny dowcip może ten Ci sie spodoba? Pozdrawiam.

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #66 : 2008-11-06, 12:34:50 »

Może powinnaś wklejać dowcipy,które nie bedą raziły "adama319"  Smile ,a z resztą ....on i tak nie zwraca uwagi na czyjes "wulgaryzmy" tylko na moje  Smile

A co do "callgirl" ,no to wiesz...ja tez jestem pono autystyczna,jestem pono psycholem,psychopatą pono tez jestem ,błąkam sie po polach ze zdjęciem Fritzla itd.,ale to przecież nic takiego-mnie mozna obrazać,bo ja sie nie obrazam  Laughing  Laughing Laughing

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #67 : 2008-11-06, 12:40:00 »

Nie mam także prawa skutecznie zwracać się do Ciebie z pro¶b± o usuwanie postów Edyty kłamliwych, wulgarnych........

Po prostu człowieka może szlag trafić! On widzi tylko moje "wulgarne" posty.
Nie dalej jak przedwczoraj został wklejony "wulgarny" żart w HUMOR i jako¶ "adam319" nie zauwazył go i nie zacz±ł manipulować postem i zgłaszać do moderacji,żalić sie itd.-on czyta tylko moje "wulgaryzmy" Smile
Edytko, czyżby chodziło Ci o mój dowcip?
Wkleić w miejsce HUMOR powszechnie chodzący dowcip to nie to samo jak nazwać kogoś "callgirl". Owszem jest tam jedno powtarzające się brzydkie słowo ale gdybym je wymazała dowcip straciłby sens. Pewnie mamy inne poczucie humoru.  Nikogo nie obraziłam. Powiem dosadnie, że ta baba nie istnieje i mam nadzieje, że nikt się z nią nieutożsamił. To by dopiero było. Rolling Eyes

Dla uspokojenia zaraz napiszę dla Ciebie bardzo łagodny dowcip może ten Ci sie spodoba? Pozdrawiam.



Z twojego postu wynika ,ze czytasz,czytasz,a jakobyś nic nie czytała  Sad mnie nie raził twój post -dowcip-przecież wkleiłam też taki,ale ja dałam ten przykład twoj,bo "adama319" on nie raził (dowcip),natomiast razą go moje "wulgaryzmy"  Cool
Prędzej sie mozna z kurą dogadać niz z wami  Laughing
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #68 : 2008-11-06, 12:47:28 »

Mnie rażą  Wasze kłótnie. Trzeba mieć swiadomość , że kto mieczem wojuje od miecza ginie.Więc nie dziw się, że otrzymujesz takie posty.
Podoba mi się , że Jurkowi odpuściłaś a nawet zrobiłaś więcej. Tak trzymaj.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #69 : 2008-11-06, 12:54:56 »

Mnie rażą  Wasze kłótnie. Trzeba mieć swiadomość , że kto mieczem wojuje od miecza ginie.Więc nie dziw się, że otrzymujesz takie posty.


No ,ja mam świadomość i mnie nie ruszają "pierdoły" skierowane we mnie  Very Happy  ,to niech też mają świadomość ci ,którzy piszą takie pierdoły,że kto mieczem wojuje itd........,bo wypisując czasem takie bzdety,sami sie podkładacie.


Cytuj
Podoba mi się , że Jurkowi odpuściłaś a nawet zrobiłaś więcej. Tak trzymaj.
Mało  mnie obchodzi (żeby nie napisać inaczej),co tobie sie podoba ,a co sie nie podoba i nie mów mi co mam robic ,bo wiem jaka jestem.Nie pisze postów pod publiczke,żeby sie komuś podobały, wiec daruj se takie uwagi.
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #70 : 2008-11-06, 13:16:25 »

Edyto
Gdzież bym śmiała. To była aluzja. Nigdy nie wiadomo jak kto się czuje. Moze tak jest zagubiony, że i pisze bzdety z nadzieją ,że dostanie wskazówkę. Może ma depresję i wystarczy,że sie wygada. Czy musi sie krew lać , żeby uznać że tu już nie można przekraczać granic.
Zdrowi nie szukaja pomocy na żadnym forum. Cieszą się życiem i tyle.
To tyle, dalej nie ma sensu pisać bo nic to nie wniesie ani Tobie ani mi.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #71 : 2008-11-12, 00:35:39 »

Edyto
 
Zdrowi nie szukaja pomocy na żadnym forum. Cieszą się życiem i tyle.

Piekne i prawdziwe .
Czyli co ja tu jeszcze robie????
A pozostali zdrowi uzytkownicy czemu tutaj zagladaja???
                           Czyli  cale  towarzystwo wzajemnej adoracji jest chore???? Shocked  Sad
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #72 : 2008-11-12, 12:15:05 »

Dzisiaj nie ma ludzi zdrowych. To tylko iim się wydaja, że są zdrowi.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #73 : 2008-11-12, 12:20:46 »

Halino chyba masz jakiegoś doła  Sad czemu tak twierdzisz,że dziś nie ma ludzi zdrowych i jak Ty to rozumiesz?
Dawniej byli zdrowi ? Przecież dawniej też choroby świat nękały i dawniej też ludzie umierali.To w czym zatem problem?
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #74 : 2008-11-12, 12:32:30 »

Nie mam doła,jest piękna jesień i to mnie cieszy.

Ludzie sa chorzy. Przybywa coraz więcej szpitali, przychodni, lóżek brakuje, ciągle podnoszą składkę zdrowotną.
To, że potencjalni 'zdrowi' nie biegają do przychodn terazi to tylko ...kwestia czasu.

Choroby powstają latami - no może oprócz kataru.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #75 : 2008-11-12, 12:38:43 »


Ludzie sa chorzy. Przybywa coraz więcej szpitali, przychodni, lóżek brakuje, ciągle podnoszą składkę zdrowotną.



No ale to nie mówi o tym,ze dawniej ludzie mniej chorowali.
Dawniej ludzi było w ogóle mniej ,a teraz jest kupa ludzisków na świecie i nie tylko brakuje łóżek w szpitalach nietlko przybywa szpitali,ale i brakuje miejsc na parkingach,coraz wiecej domów przybywa ,szkół itd.-to tylko kwastia liczby ludnosci w ogóle .Nie powiem wcale,ze ludzie dawniej mniej chorowali,bo chorowali i to równie ciężko ,jak dziś,były inne choroby,na które teraz sa leki ,a wtedy nie było i ludzie masowo na nie umierali .Dawniej generalnie było mniej ludzi na świecie.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #76 : 2008-11-13, 15:05:58 »

Halina Ch.   Dzisiaj nie ma ludzi zdrowych. To tylko iim się wydaja, że są zdrowi
                [b] Ludzie sa chorzy. Przybywa coraz więcej szpitali, przychodni, lóżek brakuje, ciągle podnoszą składkę zdrowotną.
To, że potencjalni 'zdrowi' nie biegają do przychodn terazi to tylko [b]...kwestia czasu.

Choroby powstają latami - no może oprócz kataru.[/b]

Halina czyzbys byla jasnowidzem?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #77 : 2008-11-15, 22:30:49 »

Osobiśćie wytwarzam świetny winiak ,zapraszam -tylko nie wszyscy na raz Very Happy Very Happy Very Happy


Mam pytanko "wielki KRZYCHU"  jako amatorka winiaków lezakowanych w dębowych beczkach jak najdłuzej ;
Chce wiedzieć w czym lezakujesz swój winiak i ile czasu?  Cool
Mam pomysł na marke ;"Grand Kris" -co Ty na to?  Cool

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #78 : 2015-01-10, 22:02:29 »

To jak to jest z tym alkoholem, komuś służy? Ktoś tu jest jeszcze "na DO"? Laughing Wink Mr. Green
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: alkohol na ŻO jakoś mi nie służy
« Odpowiedz #79 : 2015-01-11, 13:30:24 »

Mi sluzy caly czas i na razie nie mam sie zamiaru zapisywac do zadnego zakonu Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.