forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 23:41:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660527 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Skorki i kosci szpikowe
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Skorki i kosci szpikowe  (Przeczytany 26164 razy)
bea561
Go


Email
Odp: Skorki i kosci szpikowe
« Odpowiedz #40 : 2008-03-01, 19:20:52 »

Wiesz Hana, narobiłaś mi smaku z tymi wołowymi kośćmi. Muszę sie wybrać  w tygodniu do miasta na rynek. Bedzie uczta szpikowa Very Happy 
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Skorki i kosci szpikowe
« Odpowiedz #41 : 2008-03-01, 19:25:19 »

Wiesz Hana, narobiłaś mi smaku z tymi wołowymi kośćmi. Muszę sie wybrać  w tygodniu do miasta na rynek. Bedzie uczta szpikowa Very Happy 
u mnie sprzedaja kosci  pociete w krazki,takze do szpiku mozne dostac sie bez problemu.Juz w dziecinstwie jadalam  szpik,ktory tez lubila moja mama.Ona slonine jadala na surowo. Shocked Smile
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Skorki i kosci szpikowe
« Odpowiedz #42 : 2008-03-01, 19:27:50 »

Musze stwierdzic, ze ludzie wbrew pozorom bardzo malo wiedza na temat "zdrowego odzywiania sie " .
W krotkim czasie wypadalo mi zaliczyc kilka przyjec, z przekaskami, i widzialam te spojrzenia na moj talerz---sprowadzalam rozmowe na temat chorob/dolegliwosci ..i bylam wtedy w swoim zywiole, pozniej bylo tylko za i przeciw, a raczej tylko za tlustym jedzeniem !
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Skorki i kosci szpikowe
« Odpowiedz #43 : 2008-03-01, 19:29:34 »

Wiesz Hana, narobiłaś mi smaku z tymi wołowymi kośćmi. Muszę sie wybrać  w tygodniu do miasta na rynek. Bedzie uczta szpikowa Very Happy 

Chetnie bym do Ciebie dolaczyla i pomogla w wyssysaniu.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Skorki i kosci szpikowe
« Odpowiedz #44 : 2008-03-01, 19:45:16 »

Ja często kupuję długie świńskie żebra z kawałkami nieokrojonego mięsa po 2zł/kg. Gotuję tak długo, że jestem w stanie je zębami zmiażdżyć z węższego końca a następnie po wstępnym obezsaniu odgryźć jakieś 10cm i następnie wyssać zawartość pozostałej części kości.

Modne jest pytanie:
Czy tak szczegółowy opis jest normalny?

I pytanie rzeczowe:
Mam nadzieję, że szpik z tych kości jest też OK?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Skorki i kosci szpikowe
« Odpowiedz #45 : 2008-03-01, 20:01:54 »

Ja często kupuję długie świńskie żebra z kawałkami nieokrojonego mięsa po 2zł/kg. Gotuję tak długo, że jestem w stanie je zębami zmiażdżyć z węższego końca a następnie po wstępnym obezsaniu odgryźć jakieś 10cm i następnie wyssać zawartość pozostałej części kości.

Masz ugryzienie o mocy szczęk imadła ,ale czy to jest normalne w przypadku człowieka?  Rolling Eyes
Zapisane
renata
Go


Email
Odp: Skorki i kosci szpikowe
« Odpowiedz #46 : 2008-06-17, 19:01:45 »

.Ja znalazlam szpik wolowy i loj okolonerkowy wolowy w sloiczkach.rzeznik -KAPECKI -Nie wiem czy Wam to cos mowi ale spotkalam jego reklame w "optymalni".Ja kupuje go i dodaje do wszystkich zup nawet tych ugotowanych na kosciach szpikowych wieprzowych [kosci wolowych niestety nie znalazlam nigdzie w sklepie ]
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Skorki i kosci szpikowe
« Odpowiedz #47 : 2008-06-17, 19:51:42 »

Ja często kupuję długie świńskie żebra z kawałkami nieokrojonego mięsa po 2zł/kg. Gotuję tak długo, że jestem w stanie je zębami zmiażdżyć z węższego końca a następnie po wstępnym obezsaniu odgryźć jakieś 10cm i następnie wyssać zawartość pozostałej części kości.

Masz ugryzienie o mocy szczęk imadła ,ale czy to jest normalne w przypadku człowieka?  Rolling Eyes
a moze,to nie zasluga mocnych zebow,tylko slabych kosci zwierzaka Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.