forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 02:21:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Unijne absurdy
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Unijne absurdy  (Przeczytany 5663 razy)
zbynek
Go


Email
Unijne absurdy
« : 2007-12-28, 18:48:24 »

http://prawy.pl/r2_index.php?dz=felietony&id=36035&subdz
Ps. Warto być przygotowany na  unijne instrukcje i absurdy.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Unijne absurdy
« Odpowiedz #1 : 2007-12-28, 20:32:22 »

Zbynek, nie dołuj.

*Unijna instrukcja pouczająca, jak należy myć ręce. Jest tam napisane, ile sekund musimy pocierać wierzch jednej dłoni spodem drugiej i odwrotnie - a potem egzekwowanie tego zapisywaniem w kajecie, ile pracownik myje ręce w toalecie.

*W Anglii jest uczelnia, gdzie prowadzi się zajęcia dla kobiet, na których te uczą, jak sikać do pisuarów. - To w ramach równouprawnienia Very Happy

*Uniewinnienie sadysty, który katowałżonę, bo... bicie kobiet jest w jego kulturze obyczajową normą (islam)

*W niektórych szwedzkich przedszkolach zajęcia z dziećmi prowadzą transwestyci. Uczą oni maluchy o równości płci, czasem też namawiają chłopców, by przebierali się za dziewczynki. - Nie wiem, czy to jest właściwa droga do tolerancji dla odmienności orietacji seksulnej

*skazany na grzywnę za to, że nazwał policyjnego konia gejem

Mam nadzieję, że to tylko kwestia nieżyczliwej interpretacji.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Unijne absurdy
« Odpowiedz #2 : 2007-12-28, 20:53:21 »

Mam nadzieję, że to tylko kwestia nieżyczliwej interpretacji.

Ale z jakimi skutkami... dodam  przestrogę dla dawców. Shocked Cool Laughing Laughing Laughing

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=437842
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Unijne absurdy
« Odpowiedz #3 : 2007-12-28, 21:10:36 »

Cytuj
Mężczyzna, który został dawcą spermy dla pary lesbijek, został zmuszony do płacenia alimentów na dwójkę dzieci, których nie wychowuje
Według tamtejszego prawa, tylko mężczyzna oddający spermę za pośrednictwem licencjonowanej kliniki nie jest ojcem dziecka, które urodzi się z jego nasienia. Jeśli nawiąże kontakt z przyszłą matką np. przez internet, ponosi pełną prawną i finansową odpowiedzialność za dziecko
Very Happy To go nauczy, ze nalezy brać odpowiedzialność za swoją spermę i że nie należy wtrącać się do cudzych biznesów
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Unijne absurdy
« Odpowiedz #4 : 2007-12-28, 21:13:15 »

No dobra, to  jeszcze jeden przykład. Laughing

Pewna szwajcarska organizacja charytatywna wpadła na oryginalny pomysł, jak ułatwić życie osobom niepełnosprawnym. Szuka ludzi, którzy - za odpowiednią opłatą - będą uprawiać z nimi seks. To jeszcze działalność dobroczynna czy już prostytucja?
http://tiny.pl/pw85

Ps. To przykład życzliwej interpretacji? Shocked Cool
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Unijne absurdy
« Odpowiedz #5 : 2007-12-30, 01:08:08 »

 Czyżby gadżetów w sexchopach brakowało?
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Unijne absurdy
« Odpowiedz #6 : 2007-12-30, 01:17:05 »

No dobra, to  jeszcze jeden przykład. Laughing
Pewna szwajcarska organizacja charytatywna wpadła na oryginalny pomysł, jak ułatwić życie osobom niepełnosprawnym. Szuka ludzi, którzy - za odpowiednią opłatą - będą uprawiać z nimi seks. To jeszcze działalność dobroczynna czy już prostytucja?
http://tiny.pl/pw85
Ps. To przykład życzliwej interpretacji? Shocked Cool
Nie czytam tego. Skoro są osoby, które zarabiaja na seksie, to dlaczego nie ułatwic zycia osobom niepełnosprawnym?
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Unijne absurdy
« Odpowiedz #7 : 2007-12-30, 11:49:55 »

Wiecie co czytając to poczułam się jak przedmiot. Z takiego powodu przez wiele lat będąc traktowana przez innych ludźi jako zjawisko zachowywałam się i czułam jak coś gorszego. A ja nie jeżdzę na wózku tylko trochę inaczej chodzę. Chodziłam do szkół i byłam w środowisku gdzie tylko ja byłam inna. To naprawdę trudne czuć to naokoło. Protestuję. Każda osoba musi wierzyć(musi , powinna się tego nauczyć),że moźe sama dużo zrobić  nawet znaleźć sobie partenra chocby do seksu. Niektórzy moi bliscy mówią ,że mój mąż do mnie nie pasuje z tego czy innego powodu ale dopóki on akceptuje mnie taką jaką jestem, dopóki przy nim czuję się kochana, wartościowa, piękna dopóki ja czuję że inne rzeczy są mniej ważne. Może to błąd ale niewiara w siebie powoduje,że miłości trzeba się uczyć i wiedzieć po wielu latach czy to jest to i jak nazwać uczucia które są we mnie.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Unijne absurdy
« Odpowiedz #8 : 2007-12-30, 12:11:46 »

Sylwia, no widzisz, ile ty mozesz? Ciesz się, ze masz w sobie tyle siły. Mozesz chodzić.

Chciałabyś byc zrozumiana. To spróbuj też zrozumieć słabszych od siebie, ale też tzw. pełnosprawnych. Po co ty nosisz w sobie te pretensje? To od ciebie zalezy, jak odbierasz świat.

Inna sprawa, to to, ze Holendrzy probują zapewnić tym ludziom seks. Nie wiedzą, ze najbardziej ze wszystkiego oni potrzebują bliskości. Może uważają, że seks daje im tę namiastkę?
Są ludzie, Sylwia, którzy sami nie znajdą sobie bliskiej osoby.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Unijne absurdy
« Odpowiedz #9 : 2007-12-30, 13:28:44 »

Inna sprawa, to to, ze Holendrzy probują zapewnić tym ludziom seks. Nie wiedzą, ze najbardziej ze wszystkiego oni potrzebuj± bliskości. Może uważają, że seks daje im tę namiastkę?
Są ludzie, Sylwia, którzy sami nie znajdą sobie bliskiej osoby.
W Polsce jeszcz nie uświadomiono sobie błędy polegające na prowadzonej  polityce "tolerancji" gdyż dalej forsuje się te utopijne wartości. W liberalnym kraju jakim jest Holandia to zauważono i teraz próbuje się  naprawić popełnione w przeszłości błędy.

W Holandii gasną czerwone latarnie
http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4779463.html
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Unijne absurdy
« Odpowiedz #10 : 2007-12-30, 13:48:44 »

Choroba! Holendrzy rozbujali się na całego. Będzie u niech cięzko, bo łatwo dać przywileje, ale cięzko je odebrać. Trudną rolę wzięły na siebie władze Holandii.

Wiesz, Zbynek, co najbardziej dało mi sie we znaki? To, że swego czasu w Polsce rozpetała sie dyskusja na temat marihuany. Jakiekolwiek były jej wyniki, zaszkodziła. Teraz młodzież opiera się na dwuznaczności tego tematu i przyznaje rację, komu jej sie podoba.
A co mają do powiedzenia odpowiedzialni za wszelkie konsekwencje rodzice? Moga tylko odpowiadac Sad

Ciekawa jestem, co czują rodzice w Holandii?

Cytuj z: fragment art. od Zbynka
- Myśleliśmy, że pozbędziemy się takich zjawisk jak handel żywym towarem czy zmuszanie do prostytucji, ale to się nie udało - tłumaczy "Gazecie" Jaap Woldendorp, politolog badający od lat holenderskie obyczaje. Stało się odwrotnie - gangów alfonsów wykorzystujących kobiety przybyło, większość prostytutek z Amsterdamu oddaje im część swych zarobków.

Woldendorp przekonuje, że ludzie zaczynają dostrzegać więcej negatywnych skutków liberalnej polityki niż pozytywów. Np. ubocznym efektem legalizacji miękkich narkotyków (która miała doprowadzić do lepszej kontroli nad nimi) był wzrost produkcji i spożycia marihuany.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.