forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-06-25, 19:47:23

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pi─ç nale┼╝y tyle, na ile mamy ochot─Ö i wtedy, kiedy mamy ochot─Ö.
524380 wiadomoÂci w 3963 w▒tkach; wys│ane przez 64 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Wac┼éaw
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Chyba grypa..
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Chyba grypa..  (Przeczytany 17976 razy)
bea561
GoŠ

Email
Odp: Chyba grypa..
« Odpowiedz #20 : 2007-12-30, 19:11:55 »

W tv dyskutowano kiedy┼Ť o lekach homeopatycznych. Ich obro┼äca argumentowa┼é, ┼╝e 40% ludzi reaguje pozytywnie na placebo. Pytam wi─Öc czy przemys┼é farmaceutyczny w niema┼éej cz─Ö┼Ťci nie jest zbudowany na bluffie, szczeg├│lnie - parafarmaceutyki..

wiele jest za i przeciw homeopatii,
mnie jednak najbardziej przekonuje fakt ,ze pomaga w leczeniu zwierzat malych i duzych,
im nie da sie wcisnac,ze  homeopatia to tabletki placebo.
                              http://www.lecznica-homeopatia.pl/porada7.html

A mo┼╝e jednak ta homeopatia u zwierzak├│w to tak naprawd─Ö placebo... ale dla ich w┼éa┼Ťcicieli?
Tak jak z katarem: Nie leczony trwa tydzień, a leczony 7 dni Laughing
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2007-12-30, 19:55:38 »

A mo┼╝e jednak ta homeopatia u zwierzak├│w to tak naprawd─Ö placebo... ale dla ich w┼éa┼Ťcicieli?
Tak jak z katarem: Nie leczony trwa tydzień, a leczony 7 dni

:)o tym samym pomyslalam podczas podawania linku Laughing
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2007-12-30, 19:58:08 »

Więc tłusy rosół do picia i żółtka do jedzenia, np z ziemniakiem, z zielonym groszkiem, pomidorem.
Pozdrawiam, Teresa
Te┼╝ u┼╝ywam tego sposobu szczeg├│lnie dla dzieci.
100 % wyleczenia w ci─ůgu 2 dni.
bea561
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2007-12-30, 20:32:34 »

Jakie jest Twoje zdanie na zwiekszona dawke wit C (tab. natura ) podczas infekcji?
Nie stosuj─Ö u siebie ani u moich najbli┼╝szych wit.C w tabletkach. Tak┼╝e w czasie infekcji. Ale naturalne ┼║r├│dla ┼Ťwietnie si─Ö sprawdzaj─ů. Pij─ůc t┼éusty ros├│┼é a┼╝ si─Ö prosi aby posypa─ç go zielenink─ů. Maliny, czarna porzeczka, aronia, ┼╝urawina te┼╝ si─Ö swietnie sprawdzaj─ů.
Natomiast nie polecam wyci─ůgu z pestek grejfruta - dla mnie jest to kolejny wynalazek dla zrobienia pieni─Ödzy.
Hana
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2007-12-30, 21:01:59 »

Problem jest w tym, ze do owocow wymienionych przez Ciebie producenci dodaja cukier co czyni je b. slodkie--dla mnie.
Z zieleniny wit. C nie ma za duzo--sa jeszcze kiszonki /kapusta, ogorek--ale czy to wystarczy?
bea561
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2007-12-30, 21:48:34 »

Problem jest w tym, ze do owocow wymienionych przez Ciebie producenci dodaja cukier co czyni je b. slodkie--dla mnie.
Z zieleniny wit. C nie ma za duzo--sa jeszcze kiszonki /kapusta, ogorek--ale czy to wystarczy?
Na temat wit.C napisano du┼╝o i powsta┼éo w zwi─ůzku z tym wiele mit├│w, kt├│re nast─Öpnie s─ů obalane. Wiem, ┼╝e tak┼╝e optymalni czasami jeszcze my┼Ťl─ů dawnymi kategoriami. Nie przecenia┼éabym wit.C. My┼Ťl─Ö, ┼╝e w ┼╗O przy infekcji nie musimy na si┼é─Ö zwi─Öksza─ç jej spo┼╝ycia, chyba ┼╝e tego domaga si─Ö nasz organizm. Gdy jestem przezi─Öbiona ci─ůgnie mnie do kwa┼Ťnego i natki pietruszki z roso┼ékiem. A wymienione owoce ( malinki, przeczki ) zjadam  mro┼╝one. Nie mam jeszcze pomys┼éu na aroni─Ö bo jest cierpka. Zurawin─Ö mro┼╝on─ů te┼╝ widzia┼éam w sklepach,  jest jednak droga.
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2007-12-30, 23:07:40 »

adam319  czytales,ciekewe    http://www.sfd.pl/pseudoefedryna-t185750.html

Jak bym nie sprawdzi┼é osobi┼Ťcie to bym nie poleca┼é, skutki uboczne tego leku s─ů jak najbardziej do zaakceptowania Smile

Zaznaczam, ┼╝e nie mam k┼éopot├│w ze stabilno┼Ťci─ů ┼╝o┼é─ůdka ani w─ůtroby.

Lek jest bez recepty wi─Öc legalny Smile
(i godny polecenia)
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2007-12-31, 00:32:38 »

Nie mam jeszcze pomysłu na aronię bo jest cierpka.

Ja posypuj─Ö takimi owocami mi─Öso i zjadam razem z ziemniakami.
Wystarcza mi par─Ö kulek dla smaku.
kristan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2007-12-31, 11:07:56 »

Zdradliwy grejpfrut

Jednak najwi─Öksze zaskoczenie wzbudzi┼éy wyniki bada┼ä przeprowadzonych na grejpfrutach. Okaza┼éo si─Ö, ┼╝e u co trzeciej kobiety po menopauzie, kt├│ra ka┼╝dego dnia jad┼éa ─çwiartk─Ö tego owocu, istnieje wi─Öksze ryzyko zachorowania na raka piersi. Wprawdzie ci─ůgle nie jest znane dzia┼éanie konkretnych substancji zawartych w grejpfrutach, ale naukowcy przypuszczaj─ů, ┼╝e wp┼éywaj─ů one po┼Ťrednio na zwi─Ökszanie si─Ö poziomu estrogen├│w. Sposobem na lepsze zdrowie NIE s─ů te┼╝, wed┼éug naukowc├│w, witaminy w tabletkach. Przeprowadzone badania kliniczne wcale nie potwierdzaj─ů, ┼╝e chroni─ů przed rakiem i zawa┼éem serca.
Jest to "kawa┼éek" art. z w─ůtku: PRZESTALI WIERZY─ć, ZACZ─śLI WIEDZIEC.

My┼Ťl─Ö, ze temat dotyczy kazdego.Egzotyczne owoce niech jedz─ů egzotyczni ich w┼éa┼Ťciciele.My mamy maliny wisnie ┼Ťliwki.
Hana
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2008-01-01, 18:33:36 »

Zurawin─Ö mro┼╝on─ů te┼╝ widzia┼éam w sklepach,  jest jednak droga.

Do mrozonych owocow producenci tez dodaja cukier.
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2008-01-01, 19:41:13 »

Do mrozonych owocow producenci tez dodaja cukier.

Hana nie wiem jak u ciebie,ale u nas dodaja nawet  slodzik, Sad
bea561
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2008-01-01, 19:47:41 »

Czyli trzeba  dok┼éadnie sprawdza─ç sk┼éad tego co kupujemy. I mo┼╝emy si─Ö dowiedzie─ç bardzo ciekawych rzeczy. Najlepiej jednak samemu przygotowywa─ç produkty. Bo ┼Ťwie┼╝e owoce nie maj─ů chyba dodatku cukru? Confused
Hana
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2008-01-01, 21:00:55 »

Staram sie czytac na opakowaniu sklad---i czesto musze zrezygnowac z zakupu.

Jedynym wyjsciem jak pisze Bea561 jest samemu mrozic sezonowo owoce.

Ja jestem "uczulona" na konserwanty i cukier, nawet wigilijny karp hodowlany mial dziwny smak --czym te karpie sa karmione ?, nie wspomne juz o kurczakach .
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2008-01-01, 21:39:12 »

Też tak robię. Jak nie ma na produkcie informacji o składzie - nie kupuję. Kupuję w zasadzie tylko surowce, produkty "tworzę" w domu.
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #34 : 2016-04-21, 19:18:54 »

http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/prince-nie-zyje,637698.html

piosenkarz walczy┼é ostatnio z odmian─ů grypy.
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #35 : 2016-04-22, 11:51:13 »

http://www.rp.pl/Kultura/160429806-Prince-przedawkowal-narkotyki-przed-smiercia.html

chyba jednak nie grypa. W szpitalu nie było sali jednoosobowej  Rolling Eyes   Cool
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 34496

« Odpowiedz #36 : 2016-04-22, 12:06:41 »

Przedawkowanie to naturalna przyczyna ┼Ťmierci dla rockmana. Confused

Ale, ┼╝e Narcan jeszcze stosuj─ů...
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Nalokson
Ukko
Newbie
*
wiadomoÂci: 164

« Odpowiedz #37 : 2018-03-18, 18:14:01 »

Brachol ostatnio przyni├│s┼é zaraz─Ö w domostwo. Pewnie grypa. Delikatnie mnie z┼éapa┼éo, w sumie bez powa┼╝niejszych objaw├│w, ale ci─ůgnie si─Ö toto ju┼╝ z tydzie┼ä. Antybiotyku ┼╝adnego nie bra┼éem, ale mame┼ée mnie straszy co┼Ť o nieleczonej grypie i jaki┼Ť powik┼éaniach, kt├│re mog─ů z tego wynikn─ů─ç... Dobrze my┼Ťl─Ö, ┼╝eby to przechorowa─ç bez antybiotyku?

Sowy nie s─ů tym, czym si─Ö wydaj─ů.
Anulka177
Jr. Member
**
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 3670

« Odpowiedz #38 : 2018-03-18, 19:32:23 »

Najpierw sprawd┼║ co to dok┼éadnie jest ta grypa i b─Ödziesz wiedzia┼é, ┼╝e nie masz grypy tylko "zwyk┼ée" przezi─Öbienie. A powszechnie wiadomo, ┼╝e przezi─Öbienie jak i katar- leczone trwa tydzie┼ä, a nieleczone 7 dni  Wink

Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 34496

« Odpowiedz #39 : 2018-03-19, 07:22:37 »

Niekoniecznie, w tym roku był dosyć zjadliwy wirus grypy, nawet podawali szczep.
Ja si─Ö chyba za┼éapa┼éem, bo od podstaw├│wki nie pami─Ötam takiej gor─ůczki i ┼éamania w ko┼Ťciach. Very Happy
Tak czy siak to wirus, wi─Öc antybol na nic si─Ö nie zda na razie, chyba, ┼╝e za jaki┼Ť czas b─Öd─ů cechy nadka┼╝enia bakteryjnego, wtedy warto 5-7 dniow─ů kuracj─Ö antybiotykow─ů cykn─ů─ç. Cool
Strony: 1 [2] 3 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.489 sekund z 19 zapytaniami.