forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 06:16:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czemu nas tak mało na forum?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czemu nas tak mało na forum?  (Przeczytany 32894 razy)
Krystyna77
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #20 : 2008-02-10, 18:03:19 »

...trzeba dbać o "załogę"...

Staram się dbać, ale "nobody's perfect".  Confused
Nie każdemu moje administrowanie może odpowiadać..., bo na wybryki - nie zwracam uwagi, jeśli nie ma zgłoszenia moderacyjnego.

A ja myślę, że ludziska siędzą w "Naszej Klasie" , a to jest jakieś "ZBIOROWE SZALEŃSTWO" w którym wielu bierze udział.No i wiosna nadchodzi u mnie w ogrodzie zakwitły przebiśniegi, wychodzą tulipany i hiacynty i ptaki wracają z ciepłych krajów... no i jak siedzieć przy kompie? Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #21 : 2008-02-10, 18:04:37 »


Staram się dbać, ale "nobody's perfect".  Confused
Nie każdemu moje administrowanie może odpowiadać..., bo na wybryki - nie zwracam uwagi, jeśli nie ma zgłoszenia moderacyjnego.



Spory problem jak przypuszczam i dla osób serio, i dla  nieserio. Jedni przychodzą dla wymiany doświadczeń, drudzy może dla (nieskrępowanej?) rozrywki. Jedni drugich do swego towarzystwa zniechęcają? Którzy częściej się ewakuują, oto jest pytanie.

Jestem na forum Pana dwa miesiące, licznik wskazuje 6 dni (chyba dużo?) przeczytałam sporo z nieaktywnych już wątków i żałuję, że nie piszą tu już PP Tomkiewiczowie. Pana zdaniem to też strata dla forum? Próbowałam dziś nawet do nich napisać, ale adres do nich nie działa, albo nie umiem z niego korzystać.

Pozdrawiam, Teresa
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #22 : 2008-02-10, 18:36:05 »

Proszę mi nie panić Confused. Na tym Forum "toan" jestem Very Happy. To zgodne ze zwyczajem internetowym.
Nie oceniam Użytkowników, nie utożsamiam się z nimi, nie przeżywam ich problemów, jeśli mogę pomóc - to staram się to zrobić na ile kontakt przez Internet pozawla. A wszystko ze szczyptą humoru i zachętą do samokształcenia... (np: mogę napisać "skórka", ale wolę - "epiderma" - kto nie wie i nie jest zgnuśniały, poszuka sobie znaczenie tego słowa - inny zaś pomyśli, że się popisuję... Wink. Co mi tam niech sobie pomyśli Very Happy)
Zawsze staram się też odpowiadać sumiennie na posty skierowane do mnie.

PS
Cieszę się, że licznik tak szybuje w Twoim przypadku, a Tomkiewicze - znajdą (Cię) jeśli zechcą.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #23 : 2008-02-10, 19:41:21 »

A mnie brakuje na Forum Bruforda  Very Happy
Darliśmy koty ze sobą,ale co tam....
Gość miał poczucie humoru,a tego tutaj brakuje teraz .
No i grizzlyego mi brak .
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #24 : 2008-02-10, 23:41:15 »

Przy tak niewielkiej ilości użytkowników forum wystarczy jeden zbłąkany bywalec by wiele pożytecznych oraz interesujących tematów traciło sens. Zwykle takich zaśmiecaczy nazywa się trolami i nie hoduje się ich na forach. Dlaczego? Bo forum przez takich umiera, staje się śmieszne, a bywa że z nimi także reszta użytkowników, najwięcej jednak traci główny temat, w tym przypadku ŻO.
Wchodzę Teresko, czasem czytam, obecnie przede wszystkim "Artykuły opublikowane".

Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #25 : 2008-02-11, 07:35:36 »

Dziękuję Małgosiu za ten wpis jak i wszystkie poprzednie, a także z góry za następne. Mam nadzieję je tu czytać, bo warto.

W latach siedemdziesiątych mówiono, że gdy pewna pani robiła sweter na drutach tramwajowych. to wysiadł konduktor i rzekł "Niech pani nie miesza wełny z komunikacją".

Pozdrawiam, Teresa

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #26 : 2008-02-11, 09:20:12 »

Brak Wam siły przebicia i narzekacie,a zamiast tego można robić swoje ,no ale najlepiej swoje lenistwo wytłumaczyć czyimś trollowaniem .
Zobaczcie,gdyby dr. JKwasniewski się tak zachowywał jak Wy ,nie byłoby DO,Forum itp.,bo mało jest w medycynie trollów?  Very Happy
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #27 : 2008-02-11, 10:58:23 »

Nie oceniam Użytkowników...

nie wierzę  Wink Mr. Green
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #28 : 2008-02-11, 11:12:12 »

Zwykle takich zaśmiecaczy nazywa się trolami i nie hoduje się ich na forach. Dlaczego? Bo forum przez takich umiera, staje się śmieszne, a bywa że z nimi także reszta użytkowników, najwięcej jednak traci główny temat, w tym przypadku ŻO.

pierwsze słyszę, że fora lub grupy dyskusyjne umierają z powodu trolli  Shocked
grupa najczęściej pada gdy brak dopływu świeżej krwi, a stali uzytkownicy najnormalniej na świecie się wypalają
tak jest i tu Smile
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #29 : 2008-02-11, 11:19:34 »

...nie wierzę... 

jako "admin"- nigdy, prywatnie - i owszem  Wink, ale to moja subiektywna ocena, którą staram się zachować dla siebie Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #30 : 2008-02-11, 11:24:22 »

Bo forum....  staje się śmieszne

Jakby wszyscy byli tacy sami jak ....i inni :posępni ,przepraszający wciąż wszystkich za byle co,to byłoby jak.... w zbiorowej mogile  Confused  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #31 : 2008-02-11, 11:28:21 »

Zwykle takich zaśmiecaczy nazywa się trolami i nie hoduje się ich na forach. Dlaczego? Bo forum przez takich umiera, staje się śmieszne, a bywa że z nimi także reszta użytkowników, najwięcej jednak traci główny temat, w tym przypadku ŻO.

pierwsze słyszę, że fora lub grupy dyskusyjne umierają z powodu trolli  Shocked
grupa najczęściej pada gdy brak dopływu świeżej krwi, a stali uzytkownicy najnormalniej na świecie się wypalają
tak jest i tu Smile

Tak między nami Blackend  Smile .Jak zespół nie umie grać,to zwala winę  na sprzęt  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #32 : 2008-02-11, 11:31:53 »

stali użytkownicy najnormalniej na świecie się wypalają tak jest i tu ...

Jestem innego zdania, bo do "wypałki" Użytkowników - oceniam, że jeszcze daleka droga... Wink
Przed tym Forum - wszystko co najlepsze, jeśli Użytkownicy staną na wysokości..., a Forum - to jego Użytkownicy... Very Happy
I dlatego, co do przyszłości serwisu - jestem dobrej myśli  Cool. No chyba, że "admin" coś "sknoci"... Confused
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #33 : 2008-02-11, 11:39:15 »

No, ale trolle też muszą być,nie?
Forum bez trolla ,to jak uczeń bez dwójki,albo jak żołnierz bez karabina .
No,ale ostateczne zdanie masz Ty, Toan .
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #34 : 2008-02-11, 11:42:15 »

Niezrozumieliśmy się Smile
wypaleni to min. "martwe dusze" o których pisałeś.
Forum ma się dobrze i pisałem już kiedys o tym.
Jest też stały dopływ świeżej krwi i też bardzo dobrze! Smile
Co do Admina to hmm... no nie mogę chwalić  - tak przy wszystkich? Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #35 : 2008-02-11, 11:57:18 »

Oglądacie Dobranocki?
"Clifford - the big red dog" - dużo i pozytywnie tłumaczy, jaki piękny jest Świat Wink Mr. Green
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #36 : 2008-02-11, 12:09:55 »

Mogę zapytać, żeby nie przyczyniać się do mnożenia nieporozumień, co to forum miało/ma na celu?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #37 : 2008-02-11, 12:17:08 »

Oglądacie Dobranocki?
"Clifford - the big red dog" - dużo i pozytywnie tłumaczy, jaki piękny jest Świat Wink Mr. Green

Polecam również "Małe ZOO Lucy"  Idea
Kiedyś też była taka bardzo fajna bajka "Sztruksik" -o takim misiu.
To wszystko na minimini  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #38 : 2008-02-11, 12:20:44 »

... co to forum miało/ma na celu?
Na pewno nie to ,żebyś wszystkich tu nazywała Pan/Pani i żebyś przepraszała za byle słowo.
Masz jakąś dziwną potrzebę przepraszania? Potrzebujesz ,żeby Ci potem pisano" Och droga Pani Tereso (Tereniu,Teresko,Tero),nie musisz przepraszać,ja się nie gniewam,niech Tobie przykro nie będzie.To Cię w jakiś sposób buduje? Jakieś nieuświadomione problemy?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #39 : 2008-02-11, 12:24:25 »

co to forum miało/ma na celu?

Według mnie - NAUKĘ SAMODZIELNEGO MYŚLENIA, ale w praktyce wychodzi czasem "mydło i powidło" Wink
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.