forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 01:57:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czemu nas tak mało na forum?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czemu nas tak mało na forum?  (Przeczytany 32883 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #40 : 2008-02-11, 12:29:22 »

Jesli chodzi o te bajki ,to polecam jeszcze  "bajkę" -kreskówkę dla dorosłych i dzieci "The Simpsons" -uczy poczucia humoru!  Very Happy . (chociaż nie wiem,czy poczucia humoru mozna się nauczyć  Confused ).
Ci twórcy tej kreskówki muszą byc niesamowici!  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #41 : 2008-02-11, 12:34:18 »

Dla dorosłych - to może "Włatcy móch" i relacje z obrad Sejmu Confused
No i "Szkło konaktowe" jest super!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #42 : 2008-02-11, 12:36:45 »

W/g gustu  Smile
Ja np. z moją całą Rodzinką siadamy na sofie o 20:10 i ogladamy "simpsonów" na canale  Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #43 : 2008-02-11, 13:00:28 »

Na pewno nie to ,żebyś wszystkich tu nazywała Pan/Pani i żebyś przepraszała za byle słowo.
Masz jakąś dziwną potrzebę przepraszania? Potrzebujesz ,żeby Ci potem pisano" Och droga Pani Tereso (Tereniu,Teresko,Tero),nie musisz przepraszać,ja się nie gniewam,niech Tobie przykro nie będzie.To Cię w jakiś sposób buduje? Jakieś nieuświadomione problemy?



Przyznaję, że razi mnie Pani nonszalancja, zabawowy ton nie mniej, ale muszę przyznać, że nie mogę oczekiwać aby chciała się Pani zachowywać wg moich potrzeb. Nie jestem u siebie.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #44 : 2008-02-11, 13:41:57 »

Takie życie - nie zawsze wszystko musi nam odpowiadać.
Było tu wczesniej pare osób, którym "poziom" forum nie odpowiadał - obrazili się i odeszli ze szkodą dla siebie!
Wiecej luzu Tereso Smile Admin naprawdę odwala wspaniałą robotę (tzn. nic nie robi Wink ) abysmy się wszyscy czuli własnie u siebie!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #45 : 2008-02-11, 13:53:29 »


Przyznaję, że razi mnie Pani nonszalancja, zabawowy ton nie mniej, ale muszę przyznać, że nie mogę oczekiwać aby chciała się Pani zachowywać wg moich potrzeb. Nie jestem u siebie.


Cenię to Tereso ,że tak napisałaś-przynajmniej jesteś szczera  Smile
Nie możesz faktycznie oczekiwać,bo w Regulaminie Forum nie pisało,zeby pisać posty tak,aby te podobały się Pani Teresie Stachurskiej,czy innym Uzytkownikom,
ani ja nie oczekuję po Tobie czy kimś innym ,aby pisali tak,zeby mnie się podobało,bo tego też nie ma w Regulaminie.
Pozdrawiam Cię Tereso  Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #46 : 2008-02-11, 14:07:53 »

Takie życie - nie zawsze wszystko musi nam odpowiadać.
Było tu wczesniej pare osób, którym "poziom" forum nie odpowiadał - obrazili się i odeszli ze szkodą dla siebie!
Wiecej luzu Tereso Smile Admin naprawdę odwala wspaniałą robotę (tzn. nic nie robi Wink ) abysmy się wszyscy czuli własnie u siebie!



1. Odeszli. Forum na ich odejściu nie straciło?
2. Luzu, czyli czego? Mnie ręce opadają...
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #47 : 2008-02-11, 14:14:46 »

a jeżeli Ci powiem, że z zainteresowaniem czytam Twoje posty to humor Ci sie poprawi? Smile)))
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #48 : 2008-02-11, 14:17:09 »

Więc "czemu nas tak mało na forum?"
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #49 : 2008-02-11, 14:18:59 »

Mnie ręce opadają...


Masz słabe napięcie mięsni?

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #50 : 2008-02-11, 14:21:25 »

Więc "czemu nas tak mało na forum?"

A kto tak twierdzi,ze jest mało ludzi na Forum?
Ile jeszcze bedziesz piłowała tamat "malości osób na forum"?
Jak jest mało dla Ciebie,to może namów swoje koleżanki i kolegów ,żeby się zarejestrowali.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #51 : 2008-02-11, 14:26:35 »

a jeżeli Ci powiem, że z zainteresowaniem czytam Twoje posty to humor Ci sie poprawi? Smile)))



Dziekuję.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #52 : 2008-02-11, 15:44:15 »

Nie płacz wrażliwa Tereso.Jedni przychodzą ,a drudzy odchodzą -takie zycie.
A jak Tobie brak "malgo", to popisz sobie z nią na skypie czy na czym chcesz  Smile .
To ty sobie popisz na Skype z Brufordem. Wiekszość odsapnie od ciebie, a może zaczną się pokazywać ludzie, którzy mają cos do powiedzenia. jak cie nie było, pojawiły się całkiem fajne watki i zaczęła sie tworzyć miła atmosfera.

Ja Tobie odpisuję wiecznie przepraszająca za wszystko nadwrażliwa Tereso,że nie można mieć nadziei  Sad Nie licz na to z mojej strony,taka jestem i siem nie zmieniem  Very Happy
Taka, czyli jaka?
Zachowanie otoczenia, jak i ono samo, nie ma na Panią wpływu? Nigdy nie miało?
Nie zmienisz się - to oczywiste. Tylko ci co się zmieniają mogą sie rozwijać. Ty jestes na poziome 10 latka i tak ma być. Umiesz być za to stale i niezmiennie zmienna jak kameleon. Kompletny brak konsekwencji w twojej pisaninie. Nie naśladuj innych bo ci to nie wychodzi. Żeby być konsekwentnym, trzeba mieć własne zdanie i wiedzieć, co się mówi.
W końcu kazde forum ma swojego trolla.

Przyznaję, że razi mnie Pani nonszalancja, zabawowy ton nie mniej, ale muszę przyznać, że nie mogę oczekiwać aby chciała się Pani zachowywać wg moich potrzeb. Nie jestem u siebie.
Dobry dowcip nie jest zły. Twoje złośliwe tokowanie trudno nazwać dowcipem. Ale juz wolę twoje złośliwości od twoich "mądrości", a juz na pewno nie da się czytać twoich wynurzen o cioci Maryni i twojej dobroci i błyskotliwości.

... co to forum miało/ma na celu?
Na pewno nie to ,żebyś wszystkich tu nazywała Pan/Pani i żebyś przepraszała za byle słowo.
Masz jakąś dziwną potrzebę przepraszania? Potrzebujesz ,żeby Ci potem pisano" Och droga Pani Tereso (Tereniu,Teresko,Tero),nie musisz przepraszać,ja się nie gniewam,niech Tobie przykro nie będzie.To Cię w jakiś sposób buduje? Jakieś nieuświadomione problemy?
Elmo się nie gniewa, tylko lubi innych ustawiać po kątach. Jej nic nie razi i nie poprawia cudzych postów, tylko cała swoją inteligencję zużywa własnie na dokuczanie innym za to, co napisali. Bo tak naprawdę to ma byc tak, jak chce Elmo, rozwydrzone dziecię.
Co ma na celu? Elmo ci na wszystko odpowie Smile)))) ... i rozbije każdy wątek przy okazji.

Bo forum....  staje się śmieszne
Jakby wszyscy byli tacy sami jak ....i inni :posępni ,przepraszający wciąż wszystkich za byle co,to byłoby jak.... w zbiorowej mogile  Confused  Very Happy
Jakby wszyscy byli tacy.....  Smile)))) to tu byłoby przedszkole pełne kłótliwych, bijących się o kazdą zabawke żałośnie motających dzieciaków. Słowem jatka i mogiła Wink)

Brak Wam siły przebicia i narzekacie,a zamiast tego można robić swoje ,no ale najlepiej swoje lenistwo wytłumaczyć czyimś trollowaniem .
Zobaczcie,gdyby dr. JKwasniewski się tak zachowywał jak Wy ,nie byłoby DO,Forum itp.,bo mało jest w medycynie trollów?  Very Happy
No właśnie, róbcie swoje. Elmo ma za zadanie rozbijać wątki, a inni przebijać się. I kazdy ma przydzielone zadanie Wink))
Nie warto tu wycierac geby dr Kwaśniewskim. On miał o wiele trudniejsze zadanie - trudności pomnozone milion razy  Razz. A gdyby zachowywałsię jak ty, jadłby teraz ryż z przecieranym jabłkiem jako podstawowe, zalecane danie i warcholiłby się w każdym środowisku.

Byki sobie dzisiaj odpuszczę, bo musiałabym pisać dwie godziny.
Moj wątek o Bykach nie jest dla ciebie, Elmo, bo ty sie nie zmieniasz. Szkoda twojego wrażliwego umysłu, skoro odbierasz ten wątek jako atak na siebie i nieprzyzwoitość. Za mało w nim złośliwości w twoim stylu, a szkoda, bo byś sobie podowcikowała, jak to ty potrafisz.
Twoje pisanie w drugiej osobie z wielkiej litery jest jak opluwanie innych udając, że nie trafiło się do spluwaczki.

Edytko, nie zrażaj się. Jesteś częścią tego forum. Bez ciebie byłoby tu jakoś niekompletnie. Ty sobie paplaj, co ci ślina na język przyniesie, a inni też będą mówili, co uważają za słuszne (mój post i posty wyżej są tego przykladem). Napisałaś, że nie nalezy poprawiać cudzych postów, bo np. tobie cudze posty nie przeszkadzają. Tak trzymaj.
Nie lubisz, jak się ciebie przeprasza, to dobrze sie składa.

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #53 : 2008-02-11, 16:01:02 »

 Shocked - no i jak tu Was pogodzić?
Może mniej emocji, a więcej ... - życzliwości?.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #54 : 2008-02-11, 16:18:08 »

Toan, jeżeli rzeczywiscie to jest twoje zmartwienie, od czasu do czasu sprowdz Elmo na ziemię, a wierz mi zyczliwych tu nie brak. Dla samej idei nie zejdziemy na poziom Edytki i nie pozwolimy na niektóre jej komentarze, ani na rozbijanie wątków.

A sama Edytka, myslę, że nikomu nie przeszkadza. W końcu ludzie są rózni. Niech tylko pozna z grubsza granice zachowania  i jest OK.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #55 : 2008-02-11, 17:06:34 »

Nie płacz wrażliwa Tereso.Jedni przychodzą ,a drudzy odchodzą -takie zycie.
A jak Tobie brak "malgo", to popisz sobie z nią na skypie czy na czym chcesz  Smile .
To ty sobie popisz na Skype z Brufordem. Wiekszość odsapnie od ciebie, a może zaczną się pokazywać ludzie, którzy mają cos do powiedzenia. jak cie nie było, pojawiły się całkiem fajne watki i zaczęła sie tworzyć miła atmosfera.

Ja Tobie odpisuję wiecznie przepraszająca za wszystko nadwrażliwa Tereso,że nie można mieć nadziei  Sad Nie licz na to z mojej strony,taka jestem i siem nie zmieniem  Very Happy
Taka, czyli jaka?
Zachowanie otoczenia, jak i ono samo, nie ma na Panią wpływu? Nigdy nie miało?
Nie zmienisz się - to oczywiste. Tylko ci co się zmieniają mogą sie rozwijać. Ty jestes na poziome 10 latka i tak ma być. Umiesz być za to stale i niezmiennie zmienna jak kameleon. Kompletny brak konsekwencji w twojej pisaninie. Nie naśladuj innych bo ci to nie wychodzi. Żeby być konsekwentnym, trzeba mieć własne zdanie i wiedzieć, co się mówi.
W końcu kazde forum ma swojego trolla.

Przyznaję, że razi mnie Pani nonszalancja, zabawowy ton nie mniej, ale muszę przyznać, że nie mogę oczekiwać aby chciała się Pani zachowywać wg moich potrzeb. Nie jestem u siebie.
Dobry dowcip nie jest zły. Twoje złośliwe tokowanie trudno nazwać dowcipem. Ale juz wolę twoje złośliwości od twoich "mądrości", a juz na pewno nie da się czytać twoich wynurzen o cioci Maryni i twojej dobroci i błyskotliwości.

... co to forum miało/ma na celu?
Na pewno nie to ,żebyś wszystkich tu nazywała Pan/Pani i żebyś przepraszała za byle słowo.
Masz jakąś dziwną potrzebę przepraszania? Potrzebujesz ,żeby Ci potem pisano" Och droga Pani Tereso (Tereniu,Teresko,Tero),nie musisz przepraszać,ja się nie gniewam,niech Tobie przykro nie będzie.To Cię w jakiś sposób buduje? Jakieś nieuświadomione problemy?
Elmo się nie gniewa, tylko lubi innych ustawiać po kątach. Jej nic nie razi i nie poprawia cudzych postów, tylko cała swoją inteligencję zużywa własnie na dokuczanie innym za to, co napisali. Bo tak naprawdę to ma byc tak, jak chce Elmo, rozwydrzone dziecię.
Co ma na celu? Elmo ci na wszystko odpowie Smile)))) ... i rozbije każdy wątek przy okazji.

Bo forum....  staje się śmieszne
Jakby wszyscy byli tacy sami jak ....i inni :posępni ,przepraszający wciąż wszystkich za byle co,to byłoby jak.... w zbiorowej mogile  Confused  Very Happy
Jakby wszyscy byli tacy.....  Smile)))) to tu byłoby przedszkole pełne kłótliwych, bijących się o kazdą zabawke żałośnie motających dzieciaków. Słowem jatka i mogiła Wink)

Brak Wam siły przebicia i narzekacie,a zamiast tego można robić swoje ,no ale najlepiej swoje lenistwo wytłumaczyć czyimś trollowaniem .
Zobaczcie,gdyby dr. JKwasniewski się tak zachowywał jak Wy ,nie byłoby DO,Forum itp.,bo mało jest w medycynie trollów?  Very Happy
No właśnie, róbcie swoje. Elmo ma za zadanie rozbijać wątki, a inni przebijać się. I kazdy ma przydzielone zadanie Wink))
Nie warto tu wycierac geby dr Kwaśniewskim. On miał o wiele trudniejsze zadanie - trudności pomnozone milion razy  Razz. A gdyby zachowywałsię jak ty, jadłby teraz ryż z przecieranym jabłkiem jako podstawowe, zalecane danie i warcholiłby się w każdym środowisku.

Byki sobie dzisiaj odpuszczę, bo musiałabym pisać dwie godziny.
Moj wątek o Bykach nie jest dla ciebie, Elmo, bo ty sie nie zmieniasz. Szkoda twojego wrażliwego umysłu, skoro odbierasz ten wątek jako atak na siebie i nieprzyzwoitość. Za mało w nim złośliwości w twoim stylu, a szkoda, bo byś sobie podowcikowała, jak to ty potrafisz.
Twoje pisanie w drugiej osobie z wielkiej litery jest jak opluwanie innych udając, że nie trafiło się do spluwaczki.

Edytko, nie zrażaj się. Jesteś częścią tego forum. Bez ciebie byłoby tu jakoś niekompletnie. Ty sobie paplaj, co ci ślina na język przyniesie, a inni też będą mówili, co uważają za słuszne (mój post i posty wyżej są tego przykladem). Napisałaś, że nie nalezy poprawiać cudzych postów, bo np. tobie cudze posty nie przeszkadzają. Tak trzymaj.
Nie lubisz, jak się ciebie przeprasza, to dobrze sie składa.



Przyznam szczerze,że jestem pod ogromnym wrażeniem  Very Happy
Dostawałam wiele dyplomów i nagród,ale jeszcze nikt nigdy nie napisał o mnie tylu życzliwych słów  Very Happy
Naprawdę czytam to i chce mi się śmiać -rozbawiłaś mnie  Laughing 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #56 : 2008-02-12, 11:37:14 »

... sprowdz Elmo na ziemię
Cytuj
nie zejdziemy na poziom Edytki

Jak ja bujam w obłokach ,a Ty nie zejdziesz do mojego poziomu,to znaczy,że Ty bujasz w obłokach wyżej niż ja  Very Happy
Będziesz miała dłuższą drogę jeśli chodzi o "spad"na glebę -blisko ziemi osiągniesz wiekszą prędkość niż ja   Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #57 : 2014-03-13, 13:10:38 »

Shocked - no i jak tu Was pogodzić?
Może mniej emocji, a więcej ... - życzliwości?.

Szefu! Luty to zdaje się jeszcze zima? Wink Ale mogę się mylić. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #58 : 2014-03-13, 13:14:10 »

Ale którego roku?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Czemu nas tak mało na forum?
« Odpowiedz #59 : 2014-03-13, 13:14:37 »

Shocked - no i jak tu Was pogodzić?
Może mniej emocji, a więcej ... - życzliwości?.

Szefu! Luty to zdaje się jeszcze zima? Wink Ale mogę się mylić. Very Happy
Obiecuję, że będę patrzył bardziej życzliwym okiem na Tristana, znaczy Anala, Anakina znaczy Very Happy
Bo wiosna tuż, tuż...
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.