forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-29, 15:32:25

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660641 wiadomości w 4059 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  wegowodany
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: wegowodany  (Przeczytany 13417 razy)
kodar
Gość


Email
Odp: wegowodany
« Odpowiedz #20 : 2008-01-16, 20:40:42 »

Hana,to ja ci podpowiem,
mango poloz  do lezakowania,owoc piwinnien byc miekki i zmienic barwe na bardzo intensywna Smile
Zapisane
Syriusz
Gość


Email
Odp: wegowodany
« Odpowiedz #21 : 2008-01-17, 13:31:22 »

Wiekszosc mango trzymam w lodowce a kilka na zewnatrz. Po 3 - 4 dniach sa juz dojrzale i mozna jesc. Mango zrywane sa zielone tak jak banany a nawet i pomidory. W innym przypadku dojechalyby do Europy skisniete. Z reguly kupuje dojrzale ale tym razem mam prosto z farmy i to wieksza ilosc. Czesc z nich byla dojrzala ale wiekszosc zielona. Inaczej musialbym wywalic to po kilku dniach. Co do ich wagi to w sklepach nie ma tak duzych okazow. Te duze ida na sok.
Farmerzy napewno podsypuja nawozy ale ja wychodowalem ostatnio kalafiory o wadze do 2 kg sztuka, biale bardzo ladne i tylko na kurzym, krowim i indyczym nawozie. Miam tez czosnek co glowka wazy okolo 0.5 kg. Wiele rzeczy w AU jest naj, naj wiec i ja chce miec cos naj. Sernik tez mialem o wadze 6 kg i byl bardzo dobry. Szkoda tylko ze zdjecia nie zrobilem, kamera zepsula sie. Ale czosnek i kalafiory sfotografowalem wiec jak juz prztransferuje na jakis website to napisze. Teraz mam troche pracy bo mielismy duze opady deszczu i czesc ogrodzenia zostala zniszczona przez wezbrana rzeke, ktora plynie przez moja farme. Woda opada i sukcesywnie naprawiam ploty aby moje btdlo rogate nie poszlo sobie w sina dal.
pozdrawiam
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: wegowodany
« Odpowiedz #22 : 2008-01-17, 14:08:17 »

Cytuj
Szkoda tylko ze zdjecia nie zrobilem, kamera zepsula sie. Ale czosnek i kalafiory sfotografowalem wiec jak juz prztransferuje na jakis website to napisze. Teraz mam troche pracy bo mielismy duze opady deszczu i czesc ogrodzenia zostala zniszczona przez wezbrana rzeke, ktora plynie przez moja farme. Woda opada i sukcesywnie naprawiam ploty aby moje btdlo rogate nie poszlo sobie w sina dal.
pozdrawiam
Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia twoich okazow i nie tylko,
pamietam rowniez  wielkie kalafiory,kapuste, buraki i sloneczniki, u nas do nawozu kurzego dochodzil  nawoz konski i krowi.
Zycze szybkiego uporania sie ze zniszczeniami i  poskromnienia  niesfornej rzeki     Cool Very Happy
 
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.