forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 09:48:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658435 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Problem z powrotem na ZO - podejscie drugie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Problem z powrotem na ZO - podejscie drugie  (Przeczytany 13090 razy)
kodar
Go


Email
Odp: Problem z powrotem na ZO - podejscie drugie
« Odpowiedz #20 : 2008-01-24, 17:11:00 »

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane
benzodxm
Go


Email
Odp: Problem z powrotem na ZO - podejscie drugie
« Odpowiedz #21 : 2008-01-27, 14:48:11 »

Nie jestes glodna przy takiej niewielkiej ilosci tluszczu i bialka?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Problem z powrotem na ZO - podejscie drugie
« Odpowiedz #22 : 2008-01-27, 18:27:27 »

Nie jestes glodna przy takiej niewielkiej ilosci tluszczu i bialka?


Benzodxm piszesz że najlepiej czujesz się jak zjadasz 100gr tłuszczy to spróbuj zjadac np najlepsze białka do 50gr i jeżeli nie będziesz głodny
to te 100gr tłuszczu pozwoli Tobie zachowac wszystkie składniki w odpowiedniej dla DO proporcji.A dopiero kiedy Twój organizm przyzwyczai
się i nie będzie reagował tymi perturbacjami to poprostu stopniowo zwiększaj tłuszcz aż osiągniesz conajmniej jak B-1 T-2,5-3,5 a weglowodany wtedy możesz
spróbowac jeszcze ograniczyc do poniżej 50
Zapisane
benzodxm
Go


Email
Odp: Problem z powrotem na ZO - podejscie drugie
« Odpowiedz #23 : 2008-01-28, 10:26:16 »

Jesli bede dalej tyl to sprobuje. Jestem zniechecony do ZO, ale jak bedzie trzeba to trudno. Chudniecie to jedyny pozytywny efekt jaki zauwazylem przy tym zywieniu. Na razie jeszcze nie jestem gruby, ale zanosi sie na to, ze wkrotce bede. Dzieki za rady. Na poczatku te 100 g tluszczu mi wystarczy, ale jak schudne i dalej nie bede potrafil jesc wiecej bez przykrych konsekwencji, to znowu bede musial zywic sie "normalnie".
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Problem z powrotem na ZO - podejscie drugie
« Odpowiedz #24 : 2008-01-28, 14:27:47 »

Jesli bede dalej tyl to sprobuje. Jestem zniechecony do ZO, ale jak bedzie trzeba to trudno. Chudniecie to jedyny pozytywny efekt jaki zauwazylem przy tym zywieniu. Na razie jeszcze nie jestem gruby, ale zanosi sie na to, ze wkrotce bede. Dzieki za rady. Na poczatku te 100 g tluszczu mi wystarczy, ale jak schudne i dalej nie bede potrafil jesc wiecej bez przykrych konsekwencji, to znowu bede musial zywic sie "normalnie".
Czytaj Forum i posty Lekarki ,zapisuj kazdego dnia co jadles i jak sie czules po jedzeniu.
Moze bedziesz wolal juz zbilansowane potrawy?
Dieta nie jest skomplikowana. Smile
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: Problem z powrotem na ZO - podejscie drugie
« Odpowiedz #25 : 2008-01-28, 14:32:00 »

ja zauważyłam u siebie większą wrażliwość teraz na rzeczy "niejadalne" i większą tendencję do zachorowań po nich, ale jest nie do pomyślenia dla mnie żeby jeść jak kiedyś, musialby mi ktoś wyzerować mózg. Owszem, zjem sporo zlych rzeczy tak z niechlujstwa, gdy nie mam sił odpowiednio sie sobą opiekować. Ale nie wyobrażam sobie żeby jeść 3 razy dziennie zwykłe kanapki i przy tym na obiad makaron i na deser ciasto i mieć spokojne sumienie, czyli byc zadowolonym że sie siebie nakarmiło odpowiednio...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Problem z powrotem na ZO - podejscie drugie
« Odpowiedz #26 : 2008-09-10, 11:06:21 »

Chleb, a czy po plackach ziemniaczanych (2 jaja+2 ziemniaki) też byś miał wzdęcia?
Wg mnie masz organizm zapakowany w węglowodany (jak wskazuje też nick). Dla takiego organizmu lepsze są jaja i potrawy z jaj niż produkty mleczne.
Metoda na śmietane/ser też by Cię leczyła ale wg mnie zbyt powoli.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Problem z powrotem na ZO - podejscie drugie
« Odpowiedz #27 : 2008-09-10, 11:23:21 »

Jeszcze lepsze Chleb byłoby zastosowanie jaj i pomidorów (w różnych postaciach) i ogórków.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 18 zapytaniami.