forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-11-21, 00:41:12

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
541943 wiadomoÂci w 3982 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Joagro
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Cytaty
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Cytaty  (Przeczytany 18821 razy)
Edyta
GoŠ

Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #40 : 2008-01-22, 17:10:32 »

Nie s─ůdzi┼éam ,┼╝e cytowanie mo┼╝e przysporzy─ç tyle psoblem├│w sp─Ödzaj─ůcych sen z powiek  Smile
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #41 : 2008-01-22, 17:18:32 »

Przycisk „umie┼Ť─ç cytat” jest mniej „stabilny” je┼Ťli chodzi o format tekstu od przycisku „cytuj” taki niuansik i loteria co komu si─Ö bardziej spodoba naciska─ç razy jak ma ustawione opcje j─Özykowe razy jakiego systemu u┼╝ywa.

Fajna zabawa Smile
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #42 : 2008-01-22, 17:23:16 »

No c├│┼╝ ,znam o wiele fajniejsze zabawy,  ni┼╝ zastanawianie si─Ö co mam nacisn─ů─ç i jakiego do tego celu najlepiej u┼╝ywa─ç systemu operacyjnego i jakich opcji j─Özykowych  Smile .

adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #43 : 2008-01-22, 17:39:37 »

Jak widzisz w tym wypadku by┼éo to wa┼╝niejsze dla czytelno┼Ťci wypowiedzi ni┼╝ r├│┼╝nica pomi─Ödzy „niewielu”,  nie „wielu” i „nie wielu” Smile
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #44 : 2008-01-22, 18:04:51 »

Nie s─ůdzi┼éam ,┼╝e cytowanie mo┼╝e przysporzy─ç tyle psoblem├│w sp─Ödzaj─ůcych sen z powiek┬á Smile
Elmo, kazdy jest w czym┼Ť dobry, a w inhym s┼éaby. To co jednym sp─Ödza sen z powiek, innym nie sprawia ┼╝adnego problemu, np. b┼éedy ortograficzne Wink)))
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #45 : 2008-01-22, 23:27:44 »

Ja mam vist─Ö i nie mam z ni─ů ┼╝adnych problem├│w.
Linuxa tez mam i te┼╝ nie mam problem├│w.

Polecam albo oryginalny (zap┼éacony  Razz ) windows ,albo oryginalny linux.

PS.Wszystko co nielegalne obr├│ci si─Ö przeciwko userowi  Razz
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #46 : 2008-01-23, 00:05:26 »

Droga Edyto,

To do┼Ť─ç popularny problem na forum i wynika on z tego, ┼╝e by u┼╝ywa─ç przycisku „umie┼Ť─ç cytat” trzeba mie─ç komputer lepiej skonfigurowany dla j─Özyka polskiego ni┼╝ gdy u┼╝ywa si─Ö przycisku „cytuj”.

Przyk┼éadowo user o nicku „elmo” te┼╝ kiedy┼Ť da┼é si─Ö na ten niuans z┼éapa─ç.

Oto dow├│d:

[za┼é─ůcznik usuni─Öty przez administratora]
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #47 : 2008-01-23, 16:16:44 »

Do „cytowania” fragment├│w ekranu lub obraz├│w zawieraj─ůcych napisy warto stosowa─ç format PNG. Jako┼Ť─ç jest o niebo lepsza, a rozmiar pliku np. 3-krotnie mniejszy, co przyspiesza ┼éadowanie obrazka i dzia┼éanie ca┼éego forum.

W po┼Ťcie powy┼╝ej jest wa┼╝─ůcy 7,6KB obrazek PNG
Poni┼╝ej jest wa┼╝─ůcy 22,7KB obrazek JPG
I zbli┼╝enie jego fragmentu dla niedowidz─ůcych dlaczego oczy bol─ů od patrzenia na JPG z tekstem Smile

[za┼é─ůcznik usuni─Öty przez administratora]
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #48 : 2008-01-23, 18:35:14 »

Prosimy jeszcze o porad─Ö ,kt├│r─ů stron─ů zak┼éada─ç uszczelki do kran├│w i jakie s─ů najlepsze zimowe opony i czy sznurek konopny jest lepszy od sizalu ?
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #49 : 2008-01-23, 22:26:56 »

Tematem tego w─ůtku s─ů cytaty.
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #50 : 2008-01-23, 22:45:17 »

My┼Ťla┼éam,┼╝e b─Ödziesz na tyle uprzejmy ,┼╝e mi co┼Ť zacytujesz o zim├│wkach .Przesta┼ée┼Ť si─Ö stara─ç ,a to nie┼éadni
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #51 : 2008-01-23, 22:46:04 »

e
Ryjek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #52 : 2008-01-23, 22:50:24 »

Very Happy

W ko┼äcu jaka┼Ť rasowa tygrysica wpad┼éa na forum.  Wida─ç, ┼╝e optymalnie od┼╝ywiana. Razz Mi┼éo mi Pani─ů pozna─ç.  Cool

Ps. Adamie, spokojnie, to─ç to ┼╝arty tylko Wink
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #53 : 2014-10-23, 20:33:40 »

Mam pro┼Ťb─Ö do wszystkich umieszczaj─ůcych cytaty w swoich wypowiedziach na tym forum, aby nie usuwa─ç z nich nazwy u┼╝ytkownika, oraz daty. Pozostawienie tego powoduje lepsz─ů orientacj─Ö w czasie czytania.

Mnie te┼╝ zdarza┼éo si─Ö czasem przez przypadek usuwa─ç te informacje Confused Sad. Ale b─Öd─Ö si─Ö stara┼é poprawi─ç w przysz┼éo┼Ťci Very Happy.

Sprzeciw. Niekt├│re cytaty maj─ů charakter og├│lny i stanowi─ů odno┼Ťnik jedynie do my┼Ťli, kt├│r─ů zawieraj─ů, a te poddawane s─ů opiniom, ocenie maj─ůcej na celu popraw─Ö jako┼Ťci tej my┼Ťli, a nie s─ů to- jak s─ůdz─ů co wra┼╝liwsi- osobiste wycieczki, kt├│rych tu by┼éo, jest i b─Ödzie pod dostatkiem do momentu, a┼╝ owa my┼Ťl b─Ödzie jednaka, cho─ç wielog┼éosem wyra┼╝ona.
Przepraszam, ┼╝e "po polskiemu", ale tylko tym sposobem jestem z siebie w stanie cokolwiek wyemitowa─ç.

A tak przy okazji.
Co oznaczaj─ů zwroty "mamy w─ůtek" oraz "form─Ö forum"?

wczoraj przeoczylam Adama propozycje,

dzisuaj, czytajac ponownie,wpadla mi ona  w oko,na podgladzie widze,ze tekst nie ulegl znieksztalceniu,
takie  to proste? Smile

Miałem udusić karkówkę, ale to może później, teraz popijam małe mocne piwko.
Co by nie powiedzie─ç to mamy w─ůtek, kt├│ry pomo┼╝e technicznie zadba─ç o form─Ö forum.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam

Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 22297

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #54 : 2014-10-24, 11:04:13 »

Otoz wlasnie znalazlem jeden niezwykle ciekawy komentarz, ktory jest tak celny, znakomity, sardoniczny i aktualny, ze postanowilem go zamiescic.
Otoz...
"człowiek, którego uzda nie uwiera, nigdy nie zrozumie człowieka, którego uzda uwiera. "

I tego sie trzymajmy  Cool

Work Buy Consume Die
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #55 : 2014-10-24, 11:17:41 »

Przy czym uzda jest dla wybranych, pozosta┼ée o homoncie maj─ů lepsze rozumienie, b─ůd┼║ nierozumienie.
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35367

« Odpowiedz #56 : 2014-10-24, 11:23:52 »

Przy czym uzda jest dla wybranych, pozosta┼ée o homoncie maj─ů lepsze rozumienie, b─ůd┼║ nierozumienie.
Koni nie ma, wi─Öc po co akcesoria do nich? Laughing
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #57 : 2014-10-24, 11:24:48 »

Koni nie ma, wi─Öc po co akcesoria do nich? Laughing
Oszalal? Wink
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #58 : 2014-10-24, 13:05:53 »

Dla kogo nie ma, dla tego nie ma, grunt to, ┼╝e homonta s─ů bez uzd.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSpL0yjYKQ1_bBpEUWnhvXBmubQYOAsOLHyEXn8b_i39UMZVh1OVQ
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #59 : 2015-12-30, 14:32:56 »

- Pan prof. prezes Rzepli┼äski ma prawo do r├│┼╝nych osobistych pogl─ůd├│w, nawet do┼Ť─ç oryginalnych, natomiast przede wszystkim musi respektowa─ç prawo. A on wczoraj tutaj og┼éasza┼é, ┼╝e zostanie chyba Cezarem, je┼Ťli nie faraonem - odpowiedzia┼é Ziobro.

Wink
Strony: 1 2 [3] 4 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.