forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:35:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Cytaty
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cytaty  (Przeczytany 114365 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #40 : 2008-01-22, 17:10:32 »

Nie sądziłam ,że cytowanie może przysporzyć tyle psoblemów spędzających sen z powiek  Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #41 : 2008-01-22, 17:18:32 »

Przycisk „umieść cytat” jest mniej „stabilny” jeśli chodzi o format tekstu od przycisku „cytuj” taki niuansik i loteria co komu się bardziej spodoba naciskać razy jak ma ustawione opcje językowe razy jakiego systemu używa.

Fajna zabawa Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #42 : 2008-01-22, 17:23:16 »

No cóż ,znam o wiele fajniejsze zabawy,  niż zastanawianie się co mam nacisnąć i jakiego do tego celu najlepiej używać systemu operacyjnego i jakich opcji językowych  Smile .


Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #43 : 2008-01-22, 17:39:37 »

Jak widzisz w tym wypadku było to ważniejsze dla czytelności wypowiedzi niż różnica pomiędzy „niewielu”,  nie „wielu” i „nie wielu” Smile
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #44 : 2008-01-22, 18:04:51 »

Nie sądziłam ,że cytowanie może przysporzyć tyle psoblemów spędzających sen z powiek  Smile
Elmo, kazdy jest w czymś dobry, a w inhym słaby. To co jednym spędza sen z powiek, innym nie sprawia żadnego problemu, np. błedy ortograficzne Wink)))
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #45 : 2008-01-22, 23:27:44 »

Ja mam vistę i nie mam z nią żadnych problemów.
Linuxa tez mam i też nie mam problemów.

Polecam albo oryginalny (zapłacony  Razz ) windows ,albo oryginalny linux.

PS.Wszystko co nielegalne obróci się przeciwko userowi  Razz
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #46 : 2008-01-23, 00:05:26 »

Droga Edyto,


To dość popularny problem na forum i wynika on z tego, że by używać przycisku „umieść cytat” trzeba mieć komputer lepiej skonfigurowany dla języka polskiego niż gdy używa się przycisku „cytuj”.

Przykładowo user o nicku „elmo” też kiedyś dał się na ten niuans złapać.

Oto dowód:


[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #47 : 2008-01-23, 16:16:44 »

Do „cytowania” fragmentów ekranu lub obrazów zawierających napisy warto stosować format PNG. Jakość jest o niebo lepsza, a rozmiar pliku np. 3-krotnie mniejszy, co przyspiesza ładowanie obrazka i działanie całego forum.

W poście powyżej jest ważący 7,6KB obrazek PNG
Poniżej jest ważący 22,7KB obrazek JPG
I zbliżenie jego fragmentu dla niedowidzących dlaczego oczy bolą od patrzenia na JPG z tekstem Smile


[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #48 : 2008-01-23, 18:35:14 »

Prosimy jeszcze o poradę ,którą stroną zakładać uszczelki do kranów i jakie są najlepsze zimowe opony i czy sznurek konopny jest lepszy od sizalu ?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #49 : 2008-01-23, 22:26:56 »

Tematem tego wątku są cytaty.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #50 : 2008-01-23, 22:45:17 »

Myślałam,że będziesz na tyle uprzejmy ,że mi coś zacytujesz o zimówkach .Przestałeś się starać ,a to nieładni
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #51 : 2008-01-23, 22:46:04 »

e
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #52 : 2008-01-23, 22:50:24 »

 Very Happy

W końcu jakaś rasowa tygrysica wpadła na forum.  Widać, że optymalnie odżywiana. Razz Miło mi Panią poznać.  Cool

Ps. Adamie, spokojnie, toć to żarty tylko Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #53 : 2014-10-23, 20:33:40 »

Mam prośbę do wszystkich umieszczających cytaty w swoich wypowiedziach na tym forum, aby nie usuwać z nich nazwy użytkownika, oraz daty. Pozostawienie tego powoduje lepszą orientację w czasie czytania.

Mnie też zdarzało się czasem przez przypadek usuwać te informacje Confused Sad. Ale będę się starał poprawić w przyszłości Very Happy.


Sprzeciw. Niektóre cytaty mają charakter ogólny i stanowią odnośnik jedynie do myśli, którą zawierają, a te poddawane są opiniom, ocenie mającej na celu poprawę jakości tej myśli, a nie są to- jak sądzą co wrażliwsi- osobiste wycieczki, których tu było, jest i będzie pod dostatkiem do momentu, aż owa myśl będzie jednaka, choć wielogłosem wyrażona.
Przepraszam, że "po polskiemu", ale tylko tym sposobem jestem z siebie w stanie cokolwiek wyemitować.

A tak przy okazji.
Co oznaczają zwroty "mamy wątek" oraz "formę forum"?

wczoraj przeoczylam Adama propozycje,

dzisuaj, czytajac ponownie,wpadla mi ona  w oko,na podgladzie widze,ze tekst nie ulegl znieksztalceniu,
takie  to proste? Smile

Miałem udusić karkówkę, ale to może później, teraz popijam małe mocne piwko.
Co by nie powiedzieć to mamy wątek, który pomoże technicznie zadbać o formę forum.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Cytaty
« Odpowiedz #54 : 2014-10-24, 11:04:13 »

Otoz wlasnie znalazlem jeden niezwykle ciekawy komentarz, ktory jest tak celny, znakomity, sardoniczny i aktualny, ze postanowilem go zamiescic.
Otoz...
"człowiek, którego uzda nie uwiera, nigdy nie zrozumie człowieka, którego uzda uwiera. "

I tego sie trzymajmy  Cool
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #55 : 2014-10-24, 11:17:41 »

Przy czym uzda jest dla wybranych, pozostałe o homoncie mają lepsze rozumienie, bądź nierozumienie.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Cytaty
« Odpowiedz #56 : 2014-10-24, 11:23:52 »

Przy czym uzda jest dla wybranych, pozostałe o homoncie mają lepsze rozumienie, bądź nierozumienie.
Koni nie ma, więc po co akcesoria do nich? Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #57 : 2014-10-24, 11:24:48 »

Przy czym uzda jest dla wybranych, pozostałe o homoncie mają lepsze rozumienie, bądź nierozumienie.
Koni nie ma, więc po co akcesoria do nich? Laughing
Oszalal? Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #58 : 2014-10-24, 13:05:53 »

Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Cytaty
« Odpowiedz #59 : 2015-12-30, 14:32:56 »

- Pan prof. prezes Rzepliński ma prawo do różnych osobistych poglądów, nawet dość oryginalnych, natomiast przede wszystkim musi respektować prawo. A on wczoraj tutaj ogłaszał, że zostanie chyba Cezarem, jeśli nie faraonem - odpowiedział Ziobro.

Wink
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 20 zapytaniami.