forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-08-15, 03:58:55

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Nale┼╝y je┼Ť─ç wtedy, gdy si─Ö chce je┼Ť─ç i zjada─ç tyle, by nie czu─ç potrzeby dalszego jedzenia.
530916 wiadomoÂci w 3968 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Janek S
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "Z┼üOTA KSI─śGA"
| | |-+  A jednak to prawda
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: A jednak to prawda  (Przeczytany 12289 razy)
jzol.
GoŠ

Email
A jednak to prawda
« : 2008-01-21, 13:27:50 »

Ludzie kochani to prawda z t─ů diet─ů dr Kwa┼Ťniewskiego osobi┼Ťcie j─ů stosuj─Ö od 28.05.2007 roku
moja poprzednia waga to 112,70 krzykno┼éem ratunku mam dopiero 49 lat bo stosowa┼éem przer├│┼╝ne diety, sposoby na zgubienie cokolwiek z wagi cz─Östo chorowa┼éem traci┼éem kup─Ö forsy na leki g┼éodowa┼éem chodzi┼éem z┼éy niewyspany brakowa┼éo mi koncentracji ci┼Ťnienie 150/100 ci─ůgle leki i.t.d
Szkoda s┼é├│w i nareszczie  wpad┼éa mi ksi─ů┼╝ka dr Kwa┼Ťniewskiego ┼╗ywienie Optymalne i zacz─ů┼éem j─ů stosowa─ç obecnie moje ci┼Ťnienie 120/80 waga 94 kg koncetracja o oko┼éo 40 procent wi─Öksza dalej chudn─Ö oko┼éo 10 do 20 dkg dziennie sprawdzam codziennie rano wag─Ö, jestem nasycony zadowolony z siebie i swoich wynik├│w czuj─Ö si─Ö ┼Ťwietnie ┼╝adnych chor├│b koledzy i kole┼╝anki zaczeli si─Ö interesowa─ç moimi o┼Ťi─ůgn─Öciami w tym wzgl─Ödzie kiedy oni stosuj─ů r├│┼╝ne triki a tu coraz wi─Ökrzy bebech czy podgardle na szyji, s─ů przera┼╝eni kiedy im opowiadam i pokazuj─Ö co wcinam boczu┼Ť z jajeczkami salcesonik chleb optymalny ze skwaruszkami czy goloneczka oczywi┼Ťcie zachowuj─ůc proporcje. Obecnie stosuj─Ö BTW 1: 1,6-2,5  0,5
Kochani polecam ┼╗ywienie Optymalne i ┼Ťmiem twierdzi─ç ten facet   dr Kwa┼Ťniewski naprawd─Ö
dokopa┼é tym wszystkim konowa┼éom i dietetykom kt├│rzy twierdz─ů ┼╝e dieta kwa┼Ťniewskiego jest z┼éa i powoduje skutki uboczne, g-o prawda robi┼éem badanie krwi i moczu s─ů o wiele leprze ni┼╝ przed rozpocz─Öciem diety optymalnej  dr Kwa┼Ťniewskiego mam poprzednie kt├│re por├│wnywa┼é
mój lekarz rodzinny i polecił tak trzymać !!
Panie doktorze serdecznie dzi─Ökuj─Ö za pomoc bo teraz jestem pewny, ┼╝e dalej sopie poradz─Ö.
Jacek.
Zg│o do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.