forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 10:22:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658490 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  A jednak to prawda
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: A jednak to prawda  (Przeczytany 40862 razy)
jzol.
Go


Email
A jednak to prawda
« : 2008-01-21, 13:27:50 »

Ludzie kochani to prawda z tą dietą dr Kwaśniewskiego osobiście ją stosuję od 28.05.2007 roku
moja poprzednia waga to 112,70 krzyknołem ratunku mam dopiero 49 lat bo stosowałem przeróżne diety, sposoby na zgubienie cokolwiek z wagi często chorowałem traciłem kupę forsy na leki głodowałem chodziłem zły niewyspany brakowało mi koncentracji ciśnienie 150/100 ciągle leki i.t.d
Szkoda słów i nareszczie  wpadła mi książka dr Kwaśniewskiego Żywienie Optymalne i zacząłem ją stosować obecnie moje ciśnienie 120/80 waga 94 kg koncetracja o około 40 procent większa dalej chudnę około 10 do 20 dkg dziennie sprawdzam codziennie rano wagę, jestem nasycony zadowolony z siebie i swoich wyników czuję się świetnie żadnych chorób koledzy i koleżanki zaczeli się interesować moimi ośiągnęciami w tym względzie kiedy oni stosują różne triki a tu coraz więkrzy bebech czy podgardle na szyji, są przerażeni kiedy im opowiadam i pokazuję co wcinam boczuś z jajeczkami salcesonik chleb optymalny ze skwaruszkami czy goloneczka oczywiście zachowując proporcje. Obecnie stosuję BTW 1: 1,6-2,5  0,5
Kochani polecam Żywienie Optymalne i śmiem twierdzić ten facet   dr Kwaśniewski naprawdę
dokopał tym wszystkim konowałom i dietetykom którzy twierdzą że dieta kwaśniewskiego jest zła i powoduje skutki uboczne, g-o prawda robiłem badanie krwi i moczu są o wiele leprze niż przed rozpoczęciem diety optymalnej  dr Kwaśniewskiego mam poprzednie które porównywał
mój lekarz rodzinny i polecił tak trzymać !!
Panie doktorze serdecznie dziękuję za pomoc bo teraz jestem pewny, że dalej sopie poradzę.
Jacek.
Zgo do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 17 zapytaniami.