forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 10:41:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658492 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nasza rzeczywistość.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 186 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nasza rzeczywistość.  (Przeczytany 1124952 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #160 : 2015-09-08, 17:15:08 »

Ja to sam nie wiem, jeśli to uchodźcy, to trzeba pomóc, sam chciałbym, żeby mnie ktoś pomógł, jeśli sytuacja mnie przerośnie. Cool
Ale coraz dziwniej to wygląda, mimo, że ogląd sytuacji mamy ograniczony, zaczyna to wyglądać na Hijra (islamska pokojowa inwazja przez zasiedlenie)... Confused
ONZ oficjalnie stwierdza, że ponad 70% uchodźców to młodzi mężczyźni, którzy mogą mieć rodziny, a dzietność, to nie tak jak u nas, tylko 5+, zgodnie z prawem EU potencjalnie mogą być tu ściągnięte.
Na dwoje babcia wróżyła, teoretycznie oczywiście, poczekamy zobaczymy. Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #161 : 2015-09-08, 18:50:53 »

No ten teks z hijra krazy w komentach..
Cytuj
"Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co sie dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra(Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja sie tego boje bardziej niz większość z was bo wiem jak to sie prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie ze setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jada tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w azji dostosują sie do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moja prywatna droga czczenia Boga a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje sie ich, ponieważ oni narzuca nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: kazdy z samotnych ma pozostawiona gdzieś rodzinę, ktora korzystając z prawa UE ściągnie tutaj predzej czy później, wiec liczbę imigrantów nalezy już teraz pomnożyć raz 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, wiec jesli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy wiecej, optymistycznie licząc.
Jeszcze jedna rzecz która mi sie rzuca w oczy: ci uchodzcy twierdza ze za przejazd o europy musza płacic po kilka tysiecy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze?
Ja nie mam zludzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy. ICT
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #162 : 2015-09-08, 18:59:51 »

Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #163 : 2015-09-08, 19:01:43 »

Ale coraz dziwniej to wygląda, mimo, że ogląd sytuacji mamy ograniczony, zaczyna to wyglądać na Hijra (islamska pokojowa inwazja przez zasiedlenie)... Confused

Jest niezły bigos, bo jakoś nie słyszę głosów wśród europejskich przywódców aby ich przede wszystkim rozbroić.  Cool
Widziałem zdjęcia i filmiki z ludźmi przedstawianymi nam jako terroryści z ISIS - a to przecież regularne wojsko w pełnym rynsztunku, z czołgami, opancerzonymi samochodami poruszającymi się jak zawodowa armia.  Shocked
Kto ich szkoli, sprzedaje broń?  Confused
Hipokryzja na całego, ale jak zwykle dopóki nie wydarzy się coś nieoczekiwanego, to będą sobie uprawiać w najlepsze tę politykę.  Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #164 : 2015-09-08, 19:38:55 »

Na pewno do tego najazdu na UE  przyłożyła ręka Turcja- to raz, bo : nie chcą ich w UE, przy uchodźcach w liczbie koło 2 mln nie dostawali wystarczająco środków na ich utrzymanie. Bez ich zgody wątpię czy te przeprawy masowe byłyby skuteczne ( przynajmniej przez ich terytorium) - posiada jedną z większych armii na świecie.
Może to być także zemsta [u]Asada [/u] - to dwa, za brak pomocy ze strony świata w walce z IS . Co ja gadam ?  Pomoc wręcz czarnule z IS pośrednio i bezpośrednio dostawali.  Może nawet Włodek  mu podsunął taki pomysł ?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #165 : 2015-09-08, 22:04:57 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #166 : 2015-09-08, 22:47:02 »

Mają ropę, to po co im UnioKomunia, mają własną komunię aż się złoża wyczerpią.  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #167 : 2015-09-08, 22:49:09 »

A to jakieś takie nieempatyczne skandynawskie towarzystwo... Wink  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #168 : 2015-09-08, 22:54:46 »

To fakt, jeszcze gorsi niż Niemcy. Wink  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #169 : 2015-09-09, 10:37:49 »

To sie nazywa prawdziwy pragmatyzm  Laughing Laughing Laughing
Cytuj
Arabia Saudyjska zadeklarowała, że w ramach pomocy uchodźcom jest gotowa sfinansować budowę meczetów w Niemczech, gdzie zmierza większość migrantów. Miałoby to być nawet 200 świątyń.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/arabia-saudyjska-nie-przyjmiemy-uchodzcow-ale-mozemy-wybudowac-200-meczetow-w-niemczech
Zapisane

Work Buy Consume Die
grenis
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #170 : 2015-09-09, 11:18:10 »

Mocne nagranie rozmowy dziennikarza, który z islamu przeszedł na chrześcijaństwo z fundamentalistą ze Szwecji, wyjaśniającym swój sposób myślenia. Warto obejrzeć; zdaje się że czasy mówienia, że "ten problem nas nie dotyczy" właśnie dobiegają końca.

https://www.youtube.com/watch?v=I6SX9H4luRY
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #171 : 2015-09-09, 11:55:33 »

To sie nazywa prawdziwy pragmatyzm  Laughing Laughing Laughing
Cytuj
Arabia Saudyjska zadeklarowała, że w ramach pomocy uchodźcom jest gotowa sfinansować budowę meczetów w Niemczech, gdzie zmierza większość migrantów. Miałoby to być nawet 200 świątyń.

to może sfinansuje od razu przy okazji  parę setek zestawów ręcznych wyrzutni p-panc  ? Wink




http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/plan-junckera-w-sprawie-podzialu-uchodzcow-12-tysiecy-do-polski,575634.html

12 tys ma Polska dostać na początek.


Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #172 : 2015-09-09, 12:16:00 »

Biorac pod uwage, ze wiekszosc z nich zostawilo swoje rodziny, potem bedzie +4-8 dodatkowych osob na kazdego. I juz jest 50-100 tysi Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #173 : 2015-09-09, 13:10:44 »

Ale to świetnie!  Very Happy
Tylu nowych wiernych po nawróceniu z Allaha...  Cool Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #174 : 2015-09-09, 13:33:06 »

Mozna poczytac co sie dzieje w Szwecji. Wlos sie jezy
http://www.prawica.net/960
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #175 : 2015-09-09, 14:11:17 »

wcześniej się zastanawiałem, dlaczego ci ludzie płacą nawet po 6-8 tys euro od łba za przemyt ich do europy zachodniej.  Czy to raczej ktoś daje im te pieniążki ( niby bidni, a każdy znich  parę tysiączków ma  - niby dorobek życia, ale u nas nie mają tego ludzie niektórzy ).  Dać pieniążki i na bilet - problem, ma kto inny.

Przecież bardziej bezpieczna i legalna droga do UE prowadzi chociażby poprzez wyjazdy turystyczne. Nie sądzę , żeby taki wyjazd więcej kosztował niż 1,5 tys euro. I na miejscu się składa wniosek o azyl i już . Tak moich kolegów w latach 80 dużo zostało w RFN. Wycieczka promem, czy z orbisem  i już. Nie słyszałem żeby ktoś forsował ogrodzenia i płacił po 6 tys euro czy marek za to że sam się przebija.  A może nie znam dzisiejszych realiów ? To jest dla mnie zagadką.



Cytuj
iraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że eksportuje nielegalnych afrykańskich imigrantów do Szwecji płacąc każdemu $3500, pod warunkiem że nie wrócą do Izraela. Dlaczego nie eksportują ich spowrotem do Afryki???
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #176 : 2015-09-09, 14:51:14 »

Mozna poczytac co sie dzieje w Szwecji. Wlos sie jezy
http://www.prawica.net/960
A tu poogladac z komentarzem J.Muchy na koncu  Sad
+18
https://www.youtube.com/watch?v=UaFpzF4lAbw
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #177 : 2015-09-09, 15:01:00 »

Znaczy - kajakiem do Szwecji nie będzie sensu uchodzić?  Shocked  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #178 : 2015-09-09, 15:18:58 »

Mozna poczytac co sie dzieje w Szwecji. Wlos sie jezy
http://www.prawica.net/960

Mam tam bratanka, mówił, że są tam dzielnice, do których pogotowie do chorego nie wjedzie bez obstawy policyjnej... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #179 : 2015-09-09, 15:20:55 »

wcześniej się zastanawiałem, dlaczego ci ludzie płacą nawet po 6-8 tys euro od łba za przemyt ich do europy zachodniej.  Czy to raczej ktoś daje im te pieniążki ( niby bidni, a każdy znich  parę tysiączków ma  - niby dorobek życia, ale u nas nie mają tego ludzie niektórzy ).  Dać pieniążki i na bilet - problem, ma kto inny.

Przecież bardziej bezpieczna i legalna droga do UE prowadzi chociażby poprzez wyjazdy turystyczne. Nie sądzę , żeby taki wyjazd więcej kosztował niż 1,5 tys euro. I na miejscu się składa wniosek o azyl i już . Tak moich kolegów w latach 80 dużo zostało w RFN. Wycieczka promem, czy z orbisem  i już. Nie słyszałem żeby ktoś forsował ogrodzenia i płacił po 6 tys euro czy marek za to że sam się przebija.  A może nie znam dzisiejszych realiów ? To jest dla mnie zagadką.



Cytuj
iraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że eksportuje nielegalnych afrykańskich imigrantów do Szwecji płacąc każdemu $3500, pod warunkiem że nie wrócą do Izraela. Dlaczego nie eksportują ich spowrotem do Afryki???

Ktoś na tym niezłą kasę robi. Pewnie jakaś mafie powiązana z rządami Unii... Cool
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 186 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.