forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 09:23:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659699 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nasza rzeczywistość.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 186 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nasza rzeczywistość.  (Przeczytany 1130179 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55799


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2000 : 2016-07-29, 11:12:51 »

Ładna dziewczyna, jak wszystkie Słowianki.  Very Happy
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30733


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2001 : 2016-07-29, 11:32:50 »

Ukryta opcja genetyczna  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2002 : 2016-07-29, 13:32:11 »

Coś jak Jana Korbelova... Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55799


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2003 : 2016-07-29, 13:42:23 »

Coś takiego, tyle że teraz jest na czym oko zahaczyć. Wink  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2004 : 2016-07-30, 07:53:18 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/co-jeszcze-ujdzie-trumpowi-na-sucho/ar-BBv0NzQ?li=AA4WWV&ocid=spartanntp - Donald na Prezydenta, bo dobrze gada... Wink
Będą jaja, bo z Rosjanami widać się dogada bez problemu, byle tylko tereny do Odry przehandlował.  Confused  Cool
Wiadomo, że Polski nie bierze się pod uwagę, bo to teren pierwszego uderzenia i strategicznego i taktycznego, więc się tylko przejedzie jak skażenie opadnie.  Sad  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55799


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2005 : 2016-07-30, 10:05:42 »

Ropy i gazu tu nie ma, więc nie ma za co umierać. Wink  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2006 : 2016-07-30, 12:46:53 »

Ale co się nahandlowali gazem łupkowym z Polski na Wall st. to ich... Wink  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55799


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2007 : 2016-07-30, 19:23:44 »

O tak, miała być druga Norwegia i emeryci pod palmami jak za OFE. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2008 : 2016-07-30, 19:36:52 »

 Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25510

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2009 : 2016-08-01, 13:18:16 »

Kolejny artykul na temat zwyczajow polakow z jednego z niewielu "rzetelnych" wg coponiektorych tygodnika Newsweek prowadzonego przez "rzetelnego " nadred Lisa http://www.newsweek.pl/polska/polacy-nad-baltykiem-czyli-najazd-hunow-panstwo-kiepscy-i-mlynarska,artykuly,394671,1.html
W skrocie polacy to bydlo, co tylko chleje, sra na wydmach i lazi tydzien w patriotycznych koszulkach.
Wszyscy pamietaja wpis zniesmaczonej Lady Mlynarskiej, Newsweek idzie jeszcze dalej -
Cytuj
wtedy do Młynarskiej podeszły dwie emerytowane nauczycielki z Kalisza. Miały łzy w oczach. – Kochają Władysławowo. Ale to inne, którego już nie ma. Teraz są przerażone, zewsząd głośna muzyka, uszy puchną, od disco polo i tych wszystkich „wypierdalaj”, na plaży puszki i szkło, ranią sobie stopy od roztłuczonych butelek po piwie
Nie wiem jak wy ale ja sie wzruszylem tragedia tych pan, nikt ich nie nauczyl zakladac obuwie....

I powiem tak, wczoraj wrocilem z cypla zwanego Helem, nie chcialem jechac, bo wlasnie w tych mediach tak to opisali, ze ciasnota, syf, chlanie etc.
Ale mnie namowili wiec pojechalem i na poczatku mialem wrazenie, ze moze wjechalem w jakis dziwny matrix, bo nic z tych rzeczy co Lisisko, Mlynarska czy Zawadzka opisuja nie widzialem. Na plazy luz, parawanow jak na lekarstwo, ludzi pijacych browara na plazy prawie nie widzialem, no juz sam nie wiem czy to mi sie nie snilo czy moze mi jakies narkotyki dali i przespalem tydzien w domu sniac piekny sen o polskim morzu gdzie nie ma tego pisowskiego bydla....  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2010 : 2016-08-01, 20:24:06 »

Cytuj
Gdy na partyjnym wiecu zemdlała kobieta, Erdogan poprosił, by ją przynieśli na noszach na scenę. Dotknął jej rąk i zaczął niczym tańczący suficcy derwisze rytmicznie podśpiewywać „Allah, Allah, Allahu Akbar". Kobieta podniosła się z noszów, a co bardziej fanatyczni zwolennicy zaczęli postrzegać Erdogana jako mistycznego uzdrowiciela.

http://www.rp.pl/Gospodarka/308019930-Co-siedzi-w-glowie-Erdogana.html

Cytuj
Jeśli będzie rządzić Trump, to sprawy mogą się potoczyć inaczej. Ekscentryczny miliarder już wyraził Erdoganowi uznanie za to jak skutecznie zdusił pucz w zarodku. I wygląda na to, że Trumpowi udałoby się porozumieć z Erdoganem. Wszak tureckiemu prezydentowi chodzi o silną władzę dla siebie, wielkie pieniądze i o to, by Turcja była potęgą z którą liczą się wielkie mocarstwa.

- Meczety są naszymi koszarami, ich kopuły hełmami, minarety bagnetami – gdy w 1997 r. Erdogan wygłosił na wiecu te słowa, trafił do więzienia za propagowanie religijnego fundamentalizmu
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2011 : 2016-08-01, 21:12:46 »

Kolejny artykul na temat zwyczajow polakow z jednego z niewielu "rzetelnych" wg coponiektorych tygodnika Newsweek prowadzonego przez "rzetelnego " nadred Lisa http://www.newsweek.pl/polska/polacy-nad-baltykiem-czyli-najazd-hunow-panstwo-kiepscy-i-mlynarska,artykuly,394671,1.html
W skrocie polacy to bydlo, co tylko chleje, sra na wydmach i lazi tydzien w patriotycznych koszulkach.
Wszyscy pamietaja wpis zniesmaczonej Lady Mlynarskiej, Newsweek idzie jeszcze dalej -
Cytuj
wtedy do Młynarskiej podeszły dwie emerytowane nauczycielki z Kalisza. Miały łzy w oczach. – Kochają Władysławowo. Ale to inne, którego już nie ma. Teraz są przerażone, zewsząd głośna muzyka, uszy puchną, od disco polo i tych wszystkich „wypierdalaj”, na plaży puszki i szkło, ranią sobie stopy od roztłuczonych butelek po piwie
Nie wiem jak wy ale ja sie wzruszylem tragedia tych pan, nikt ich nie nauczyl zakladac obuwie....

I powiem tak, wczoraj wrocilem z cypla zwanego Helem, nie chcialem jechac, bo wlasnie w tych mediach tak to opisali, ze ciasnota, syf, chlanie etc.
Ale mnie namowili wiec pojechalem i na poczatku mialem wrazenie, ze moze wjechalem w jakis dziwny matrix, bo nic z tych rzeczy co Lisisko, Mlynarska czy Zawadzka opisuja nie widzialem. Na plazy luz, parawanow jak na lekarstwo, ludzi pijacych browara na plazy prawie nie widzialem, no juz sam nie wiem czy to mi sie nie snilo czy moze mi jakies narkotyki dali i przespalem tydzien w domu sniac piekny sen o polskim morzu gdzie nie ma tego pisowskiego bydla....  Laughing

Nie wiadomo komu tutaj wierzyć, chyba trzeba będzie sprawdzić osobiście... Cool Laughing
Chociaż nie wiadomo czy to nie jest ryzykowne... Rolling Eyes Cool
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25510

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2012 : 2016-08-02, 09:41:27 »

Daleko nie masz, chyba przejezdzalem przez Wejherowo.
Wujek cukrzyk, u ktorego w Wejherowie bylem 3 lata temu juz nie zyje.
Bo na cukrzyce sie umiera jak wiadomo...
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2013 : 2016-08-02, 12:07:02 »

 Confused niestety, nie ma rady... Confused Cool
A ja w sezonie nie lubię na Półwysep jeździć, a tym bardziej aż na Hel. Korki jak diabli, a zawrócić nie można... Confused
Co za przyjemność? Lubię Jastrzębią Górę. Tam jest w miarę spokojnie...
Ale w jakim środowisku Młynarska się obracała, że pisze, że "samo chamstwo i chołota"... Shocked
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25510

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2014 : 2016-08-02, 12:33:32 »

No ja wlasnie slyszalem, ze w Jastrzebiej Gorze jest meksyk totalny a na Helu sa luzy i spokoj na plazy. Co prawda nie mam moze dobrego odniesienia, bo nie bylem na plazy dla elitek i celebrytow gdzie wszyscy sraja w wydmy i zlopia browary Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2015 : 2016-08-02, 14:17:06 »

To może w Chałupach te nudysty tak szaleją... Shocked Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2016 : 2016-08-02, 14:28:44 »

To jeszcze ich stamtąd nie pogonili? Rolling Eyes Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2017 : 2016-08-02, 15:57:25 »

Właśnie jest burza, to może uciekają... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2018 : 2016-08-02, 16:01:08 »

Dla takich zapaleńców to nic nie straszne... Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Nasza rzeczywistość.
« Odpowiedz #2019 : 2016-08-02, 21:09:54 »

Kolejny artykul na temat zwyczajow polakow z jednego z niewielu "rzetelnych" wg coponiektorych tygodnika Newsweek prowadzonego przez "rzetelnego " nadred Lisa http://www.newsweek.pl/polska/polacy-nad-baltykiem-czyli-najazd-hunow-panstwo-kiepscy-i-mlynarska,artykuly,394671,1.html
W skrocie polacy to bydlo, co tylko chleje, sra na wydmach i lazi tydzien w patriotycznych koszulkach.
Wszyscy pamietaja wpis zniesmaczonej Lady Mlynarskiej, Newsweek idzie jeszcze dalej -

dali popalić w Dzienniku TV   Młynarskiej i Superniani.   Psycholodzy się wypowiadali, że to objaw dowartościowania poprzez poniżenie innych, w domyśle elektorat PiS , obszczany i śmierdzący.     Laughing  .
 Że poprzez 500 + dzieci mogą morze zobaczyć i dla p Agaty i innych z Łże Elit już za tłoczno. Bo Kiepscy przyjechali.
Zapisane
Strony: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 186 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 20 zapytaniami.