forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 08:38:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659544 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (29)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (29)  (Przeczytany 5934 razy)
MORGANO
Go


Email
LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (29)
« : 2008-01-31, 04:30:04 »

LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (29)

Szanowny Panie Doktorze

Postanowiłam zwrócić się do Pana Doktora z nadzieją, że uzyskam fachową pomoc w moich problemach zdrowotnych.
Żywienie optymalne stosuję od roku i siedmiu miesięcy, a przeszłam na nie przede wszystkim z powodu choroby żołądka i jelita grubego (drażliwe, mocno opadnięte, zaparcia). Dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego znacznie zmalały, lecz ból nie zniknął całkowicie.
Znacznie cieplejsze są stopy, które przedtem zawsze były zimne, kręgosłup mniej dokucza (duże zmiany zwyrodnieniowe, dyskopatia, osteoporoza), jednakże utrzymuje się drętwienie nogi i pleców.
Nie zmalał guzek tarczycy (24x12mm) i nie zmniejszyło się drżenie rąk.
Po trzech miesiącach żywienia optymalnego pojawiła się silna wydzielina śluzu z nosa, spływająca na gardło i utrzymuje się ten stan do chwili obecnej. Leczenie u laryngologa nie pomogło. W związku z tym schorzeniem mam pytanie: Czy na obfitość wydzieliny z nosa mogły wpłynąć prądy selektywne rozszerzające naczynia krwionośne.
Prądy selektywne, które brałam na ból głowy na początku diety?
I co w takiej sytuacji należy zrobić? Zaznaczam, że nie jestem uczulona na żadne alergeny. Martwi mnie również to, że chudnę.
Przy wzroście 160 cm ważę 51 kg Mam 64 lata.
Z pewnością popełniam jakieś błędy w stosowaniu diety optymalnej.
Dlatego bardzo proszę Pana Doktora o pomoc o poradę, jak dalej postępować żywiąc się optymalnie. Proszę również o odpowiedź na pytanie, czy
prądy selektywne mogą podrażniać chorą tarczycę i nasilać drżenie rąk?
                                                                              W. B. Sosnowiec



Trudno jest na podstawie listu stwierdzić czy i jakie błędy popełnia
Pani stosując żywienie optymalne.
Pewne dolegliwości już ustąpiły, co świadczy o postępującej przebudowie organizmu. Objawy ze strony przewodu pokarmowego i chudnięcie mogą być związane niedomykalnością wpustu, kamicą lub chorobą pasożytniczą i trzeba to wyjaśnić, aby je usunąć.
Piszę pani o znaczących jeszcze problemach z układem kostnym, co jest możliwe, ponieważ należy on do najwolniej regenerujących się. Jeżeli problemy tarczycowe spowodowane są obecnością  nadczynnego guzka to można go usunąć operacyjnie (utrata wagi jest również jednym z objawów nadczynności tarczycy).
Opisuje Pani również typowo przebiegające zapalenie zatok, którego
nie leczy się prądami selektywnymi.
Leczenie laryngologiczne opiera się najczęściej na antybiotykoterapii, inhalacjach i ostatecznie punkcji zatok. Z tą ostatnią należy się wstrzymać i wykonać autoszczepionkę, która jest zwykle najskuteczniejsza. Prądy selektywne stosowane prawidłowo nie mogą pogorszyć stanu chorego, ale powinien je zawsze zlecać lekarz optymalny, zwłaszcza u Pani, gdzie nakładają się objawy różnych chorób.
Radzę udać się do Arkadii, jako, że mieszkając na Śląsku ma Pani dość
łatwy dostęp. Lekarz, który Panią przyjmie oceni, czy żywienie stosuje
Pani prawidłowo i lepiej niż ja, będzie mógł w bezpośredniej rozmowie pomóc rozwiązać problemy.

                                                                                                                  Lek. med. Przemysław Pala
                                                                                                              Optymalny konsultant medyczny.


Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.