forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 09:14:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659889 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (30)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (30)  (Przeczytany 5534 razy)
MORGANO
Go


Email
LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (30)
« : 2008-02-01, 02:33:08 »

LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (30)

Szanowny Panie Doktorze,

Od dwóch lat jestem na żywieniu optymalnym, przyznam się, że w ciągu tego czasu popełniałam błędy nie zawsze ze swej winy.
Ważyłam 100 kg przy wzroście 168 cm w ciągu trzech miesięcy ubyłam 30 kg Obecnie ważę 70 kg i waga ta utrzymuje się przez dłuższy czas. Miałam przez pół roku na palcach u rąk ropne pęcherze, które zamieniały się w rany, nie mogłam tego wyleczyć, rozmaite maści, leki.
Lekarze twierdzili, że jest to egzema i trzeba się z tym nauczyć żyć, nie moczyć rąk itd. Przy żywieniu optymalnym znikły pęcherze.
Miałam opuchnięte ręce, opuchlizna zniknęła, ale palce u rąk (trzy) są jeszcze lekko zniekształcone.
Panie Doktorze nie mam jak się z Panem skontaktować, nie znam
nr telefonu, , to już jest trzeci list, który piszę.
Poprzednie pisałam na ten sam adres. Dzwoniłam do Wrocławia, do Pani, która i powiedziała mi, że mam stosować 30 g białka, 50 g węglowodanów i 200 g tłuszczu.
W związku z powyższym mam pytanie. Czy te proporcje są dobre przy chorobie zwyrodnieniowej. I czy moja waga nie jest za mała. Mam 45 lat.
                                                                                     
                                                                                          Serdecznie pozdrawiam
                                                                                                   Tamara

Szanowna Pani!

Nie powinna Pani być aż tak bardzo zaniepokojona swoim stanem zdrowia. Stosując żywienie optymalne przez 2 lata, uzyskała Pani ogromną poprawę! Tak wynika z Pani listu.
W bardzo szybkim czasie straciła Pani nadmiar tkanki tłuszczowej.
Obecna waga - 70 kg, przy wzroście 168 cm jest odpowiednia.
Należy wystrzegać się błędów żywieniowych. Nie napisała Pani, czy jeszcze występują jakieś objawy chorobowe.
Po 2-letnim stosowaniu żywienia optymalnego praktycznie wszystkie choroby zwyrodnieniowe oraz ich objawy cofają się zupełnie.
Niestety, nie dotyczy to zniekształceń obrysu stawów.
Niektóre z nich cofają się, ale nie jest to regułą. Jeżeli ruchomość palców rąk jest zaburzona lub wywołuje uczucie bólu, można spróbować zastosować serię prądów selektywnych. Poprawi to ukrwienie kończyn.
Najbardziej optymalną ilością zjadanego białka będzie od 30 g do 50 g dziennie. Produkty zawierające kolagen można ograniczyć do jednego, wybranego dnia w tygodniu. Więcej już nie będzie potrzebne.
Węglowodany może spożywać Pani w ilości od 50 g do 60 g dziennie.
Natomiast tłuszcz pokarmowy w ilości 150 g.

                                                                                                                 lek. med. Maciej Garbień
                                                                                                             konsultant i opiekun  medyczny.


Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.