forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 16:12:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  ŻO a senność
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ŻO a senność  (Przeczytany 165556 razy)
Blackend
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #40 : 2008-02-06, 13:28:59 »

o tak - jabłko podane mi przez moją żonę smakuje mi najbardziej Wink
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #41 : 2008-02-06, 14:15:44 »


suplementem mineralno-witaminowo-energetycznym! (dwa żółtka, 100g masła, 100ml wywaru kostno-mięsnego - pić na ciepło, po wysiłku, do woli). Najtańszy i najlepiej zbilansowany suplement dietetyczny na RYNKU!   Wink




Cytuj

Posyp ten "izotoanik"zielona pietruszka/tzw. natka, w ten sposob uzupelnisz brakujaca wit. C !
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #42 : 2008-02-06, 14:20:32 »

Kurczaki,ja własnie kończyłam zjadać swój wczorajszy wywar z nóżek wieprzowych,został mi tylko talerz,bo tak próbowałam podczas gotowania ,ze zjadłam chyba ze dwa talerze,a może więcej ....  Rolling Eyes
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #43 : 2008-02-06, 16:42:00 »

Dzisiaj sniadanie zapilem jeszcze 100ml smietany 36% i powiem że nadal tak samo głodny byłem i nadal czuję tą senność. Może sie nią za bardzo przejmuje w każdym bądź razie w przyszlym tygodniu ide zrobic morfologie (jak ja nie lubie igieł) i zobacze czy wszystko mam w normie. Od jutra wypije jeszcze wiecej śmietany zeby dowalić jeszcze więce tluszczu a jak to nie pomoze to sennosc zwale na "przebudowe organizmu" na system spalania tłuszczów a nie wegłowodanów (o żegnaj chelebie i fasolo w sosie pomidorowym na zawsze")

Ma ktos moze dzieci w podobnym wieku co ja? Jesli tak to mógłby ktoś napisać jaką proporcję miedzy innymi one jedzą?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #44 : 2008-02-06, 16:56:22 »


Ma ktos moze dzieci w podobnym wieku co ja? Jesli tak to mógłby ktoś napisać jaką proporcję miedzy innymi one jedzą?

Zapotrzebowanie na składniki pokarmowe to kwestia indywidualna,na którą składa się nie tylko wiek człowieka  Smile
A co do tej senności,to faktycznie może za bardzo się przejmujesz nią,skupiasz na niej uwagę i może nieświadomie czekasz na nią.
Jak bedzie Cię ogarniała,spróbuj iść na spacer ,zobaczysz jak to działa  Smile
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #45 : 2008-02-07, 03:44:58 »


...moze jednak ktos cos konstruktywnego napisze?...

susi33
przyznam, że post "evosonic" do Ciebie wprawił mnie w "zakłopotanie"? Confused, natomiast bardzo spodobała mi się Twoja odpowiedź!. Very Happy.
Pytaj, pisz, czytaj i wyciągaj wnioski, czyli korzystaj z pożytkiem dla swojego zdrowia z serwisu www.dr-kwasniewski.pl  Very Happy
Sporo osób tu Ci dobrze podpowie. Cool


sorki jesli moj post wprawil cie w zaklopotanie  Sad ty jestes wlascicielem strony i tego forum oczywiscie
przepraszam drugi razz
co do susi33 , to czuje ze jest to projekt tomkiewiczow ... a ten topick to poprostu krecenie beki z ZO
tak to odbieram
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #46 : 2008-02-07, 08:14:42 »

"evosonic"
rozumiem, że każdemu może się przytrafić słabszy dzień!. Nie ważne, co się nabroi, ważne jak potrafi się z tego wybrnąć. Very Happy
Jest dobrze... Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Re: Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #47 : 2008-02-07, 09:07:41 »


co do susi33 , to czuje ze jest to projekt tomkiewiczow ... a ten topick to poprostu krecenie beki z ZO
tak to odbieram

Po co walczyć o coś ,co nie jest do udowodnienia?
Równie dobrze,to może być projekt każdego z nas,a może być faktycznie prawdziwy "susi33",który ma problemy ze snem i chce je rozwiązać  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Re: Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #48 : 2008-02-07, 10:15:32 »


...moze jednak ktos cos konstruktywnego napisze?...

susi33
przyznam, że post "evosonic" do Ciebie wprawił mnie w "zakłopotanie"? Confused, natomiast bardzo spodobała mi się Twoja odpowiedź!. Very Happy.
Pytaj, pisz, czytaj i wyciągaj wnioski, czyli korzystaj z pożytkiem dla swojego zdrowia z serwisu www.dr-kwasniewski.pl  Very Happy
Sporo osób tu Ci dobrze podpowie. Cool


sorki jesli moj post wprawil cie w zaklopotanie  Sad ty jestes wlascicielem strony i tego forum oczywiscie
przepraszam drugi razz
co do susi33 , to czuje ze jest to projekt tomkiewiczow ... a ten topick to poprostu krecenie beki z ZO
tak to odbieram
Jak pamietam ,to Tomkiewicze znali zasady i umieli stosowac ZO w praktyce. Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #49 : 2008-02-07, 13:56:27 »

Tak.Teraz mam już pewność,już Ciebie rozszyfrowałam Kodar  Very Happy Jesteś projektem Bruforda hehehe
A evosonic jest projektem Morgano  Laughing
Kurczaki, zartuję ,nie mogłam się powstrzymać  Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #50 : 2008-02-07, 15:08:33 »

Tak.Teraz mam już pewność,już Ciebie rozszyfrowałam Kodar  Very Happy Jesteś projektem Bruforda hehehe
A evosonic jest projektem Morgano  Laughing
Kurczaki, zartuję ,nie mogłam się powstrzymać  Very Happy
"Bruford",to inteligentny facet,a ja,to tylko myszka szara Very Happy,
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #51 : 2008-02-07, 15:25:19 »

Kurczaki,ja własnie kończyłam zjadać swój wczorajszy wywar z nóżek wieprzowych,został mi tylko talerz,bo tak próbowałam podczas gotowania ,ze zjadłam chyba ze dwa talerze,a może więcej ....  Rolling Eyes

Edytko czy te talerze Tobie smakowały i czy wliczylaś je do ogólnych wyliczeń.(żart)

)
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #52 : 2008-02-07, 15:34:14 »

Bardzo mi smakowały,papierowe są o niebo lepsze niż takie nietłukące-bo te z kolei nie można tak łatwo pogryźć.
Tak wliczyłam je,w tabelach pisze,że w 100 g papierowych talerzy jest 17gB i 38gT ,te akurat nie miały wegli .
PS. Mnie nie trzeba pisać,że coś jest żartem  Razz

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #53 : 2008-02-07, 15:52:15 »

Bardzo mi smakowały,papierowe są o niebo lepsze niż takie nietłukące-bo te z kolei nie można tak łatwo pogryźć.
Tak wliczyłam je,w tabelach pisze,że w 100 g papierowych talerzy jest 17gB i 38gT ,te akurat nie miały wegli .
PS. Mnie nie trzeba pisać,że coś jest żartem  Razz


Mała dawka humoru też ma swoje znaczenie ,nawet nasze przysłowia o tym mówią że "Śmiech to Zdrowie""lepiej śmać się niż plakać"
A po takiej dawce humoru to i sen odejdzie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #54 : 2008-02-07, 15:57:18 »

Zgadza się .
Fajnie też jest pożartować z siebie.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #55 : 2008-02-07, 16:29:42 »

Zgadza się .
Fajnie też jest pożartować z siebie.


Dobrze że to tak rozumiesz.Ja staram się pisac na innym Forum niskowęglowodanowym www.dobradieta.pl i nie ukrywam teg że jestem
na żywieniu Optymalnym.ale piszę tam i jeżeli potrafię to udzielam rad,ale niestety tam żarty z mojej strony są odbierane przez nich jako moja agresja na
sposób ich żywienia.Chociaż pomału się przełamują.Do diety Optymalnej mają jakąś uraze.Chociaż prawie każdy z nich z dobrym lub złym skutkiem ją stosował
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #56 : 2008-02-07, 16:38:54 »

są odbierane przez nich jako moja agresja na
sposób ich żywienia.


Ja to tak rozumiem: kto wmawia agresję lub cokolwiek innego ,sam musi być agresywnym i dlatego podejrzewa,że inni też muszą tacy być.
Nikt nie wmawia nikomu czegoś,czego nie zna,z czym nie miał do czynienia.
Ty sobie żaruj ,a inni niech Cię podejrzewają o tą wszechobecną,ostatnio bardzo modną agresję  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #57 : 2008-02-07, 18:06:40 »

jednym slowem " zlodziej mysli, ze wszyscy kradna" !!!!!
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #58 : 2008-02-07, 18:21:48 »

są odbierane przez nich jako moja agresja na
sposób ich żywienia.


Ja to tak rozumiem: kto wmawia agresję lub cokolwiek innego ,sam musi być agresywnym i dlatego podejrzewa,że inni też muszą tacy być.
Nikt nie wmawia nikomu czegoś,czego nie zna,z czym nie miał do czynienia.
Ty sobie żaruj ,a inni niech Cię podejrzewają o tą wszechobecną,ostatnio bardzo modną agresję  Very Happy



Poczucie humoru jest wtedy i tylko wtedy gdy się je ma na własny temat?
Wesołkowatość to nie jest poczucie humoru?
Za wesołkowatością kryje się (nieuświadamiana?) agresja ?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #59 : 2008-02-07, 18:41:30 »

Tereso, o co Tobie właściwie chodzi?  Smile 
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.