forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 22:44:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  ŻO a senność
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ŻO a senność  (Przeczytany 168293 razy)
susi33
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #60 : 2008-02-12, 01:32:25 »

witajcie po mojej krótkiej nieobecnosci

Problem sennosci powoli znika, kazdego dnia coraz mniej jestem senny a teraz pisze o godzinie 1:30 poniewaz nie chce mi sie spac (czyzby ŻO zaczeło działać ?Razz hehe). Wydaje mi sie że problem leżał nie w kwestii żywienia ale to już nie jest temat na to forum, w każdym bądź razie z każdym dniem jest coraz lepiej.

ps

śmietana 30% i 36% smakują jak lody xD
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #61 : 2008-02-12, 06:44:44 »

Jeśli to nie tajemnica, to napisz gdzie leżał problem. Ku rozwadze wielu optymanych, że nie tylko BTW determinują nasze samopoczucie Very Happy
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #62 : 2008-02-13, 10:53:14 »

Wydaje mi sie ze sennosc spowodowana byla zmeczeniem. Ostatnie tygodnie przed feriami wystawianie ocen, ja jeszcze udzielam sie w mlodziezowym mini przedsiebiorstwie- trzeba bylo uruchomic produkcje przed feriami do tego uczestnicze w roznych przedstawieniach w szkole- trzeba bylo wystawic walentynkowe show do tego dochodza nauczyciele ktorzy wala full sprawdzianow przed feriami. Powiem tak niby bylem senny ale wtedy kiedy potrzeowalem energi to byla i tym sposobem wszystko co mialem na swoich barkach to zrobilem z bardzo dobrym skutkiem.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #63 : 2008-02-13, 15:08:42 »

Tak .Zanim się palnie coś następnym razem,to najpierw trzeba zweryfikować swój tryb życia,a nie szukać problemów tam,gdzie ich nie ma .
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #64 : 2008-02-13, 17:13:57 »

Tak .Zanim się palnie coś następnym razem,to najpierw trzeba zweryfikować swój tryb życia,a nie szukać problemów tam,gdzie ich nie ma .


Edyto bądz bardziej wyrozumiała dla tych młodych,którzy nie mając co robic bazgrolą po wszystkich forach ,internet jest pełen opini ludzi ,którzy nic nie przeżyli a
biorą udział w sondażach,dzięki temu takie mamy sądaże i takie wybory.Doskonale wykorzystała to Platforma Obywatelska ,i dzięki tej młodej propagandzie dorwali się do
władzy,a skutki tego znowu będziemy oglądac za parę miesięcy,no moze roku.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #65 : 2008-02-13, 18:28:38 »

Doskonale wykorzystała to Platforma Obywatelska ,i dzięki tej młodej propagandzie dorwali się do
władzy,a skutki tego znowu będziemy oglądac za parę miesięcy,no moze roku.

Nic się nie bój ,bo oto Lepper znów nadchodzi .
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #66 : 2008-02-13, 21:11:26 »

Jurek -a było jakie inne wyjście????
   kartofel ani ślomok -widać u nas nie ma rasowych polityków .
   katolicki Lid  Sad - pohlastać sie  tylko .
    kasa znowu strumieniem popłynie w łapy czarnych zamiast na drogi i szpitale.
   Politycy ,to mendy ,bezideowe do bólu pragmatyczni ,nielojalni i zakłamani
  klasyczna negatywna selekcja , tacy odnoszą sukcesy.
      Jeszcze gorszym ropiejącym wrzodem od zarania dziejów jest antypolski kościół
      ze swa ekspansywną i drapieżną polityką . Nikt na nich nie głosuje
         a skutecznie przemyca religijne obrzadki do życia publicznego -oczywiście
     jak prawdziwy wrzód nic nie ma za darmoche .
 
       
   
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #67 : 2008-02-14, 07:47:54 »

Wydaje mi sie ze sennosc spowodowana byla zmeczeniem. Ostatnie tygodnie przed feriami wystawianie ocen, ja jeszcze udzielam sie w mlodziezowym mini przedsiebiorstwie- trzeba bylo uruchomic produkcje przed feriami do tego uczestnicze w roznych przedstawieniach w szkole- trzeba bylo wystawic walentynkowe show do tego dochodza nauczyciele ktorzy wala full sprawdzianow przed feriami. Powiem tak niby bylem senny ale wtedy kiedy potrzeowalem energi to byla i tym sposobem wszystko co mialem na swoich barkach to zrobilem z bardzo dobrym skutkiem.
Cieszę się, że sprawa się wyjaśniła a zwłaszcza, że sam umiałeś  dojść do tego co było przyczyną Twoich dolegliwości. Jesteś młodym człowiekiem, ale myślisz bardzo sensownie. Życzę powodzenia w nauce i ...dalszym stosowaniu ŻO.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #68 : 2008-02-14, 08:50:02 »

Jurek -a było jakie inne wyjście????
   kartofel ani ślomok -widać u nas nie ma rasowych polityków .
   katolicki Lid  Sad - pohlastać sie  tylko .
    kasa znowu strumieniem popłynie w łapy czarnych zamiast na drogi i szpitale.
   Politycy ,to mendy ,bezideowe do bólu pragmatyczni ,nielojalni i zakłamani
  klasyczna negatywna selekcja , tacy odnoszą sukcesy.
      Jeszcze gorszym ropiejącym wrzodem od zarania dziejów jest antypolski kościół
      ze swa ekspansywną i drapieżną polityką . Nikt na nich nie głosuje
         a skutecznie przemyca religijne obrzadki do życia publicznego -oczywiście
     jak prawdziwy wrzód nic nie ma za darmoche .
 

Rudka ponosi Cię.
Chciałam napisać,że rozumiem to.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #69 : 2008-02-15, 03:45:37 »

Edyta -troche mnie poniosło -chocby dlatego ,ze zestarzałam sie czekając 18 lat
na pozytywne zmiany --romantyczka ze mnie była -
    Teraz na moich oczach przekłamują historie -to zrozumiałam ,ze jest to
     " zestaw uzgodnionych kłamstw"
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #70 : 2013-01-15, 15:25:27 »

Ostatnio cos mnie czasami sennosc bierze w godzinach popoludniowych. Czy to moze fakt, ze kawy nie pijam osatnio?
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #71 : 2013-01-15, 15:42:01 »

Ostatnio cos mnie czasami sennosc bierze w godzinach popoludniowych. Czy to moze fakt, ze kawy nie pijam osatnio?
Ja nie mam do czego porównać, kawy nie pijam Very Happy. Jak senny(ś) dzień, to kawa chyba nie zaszkodzi ...? Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #72 : 2013-01-15, 15:42:23 »

No to może zaczniemy wykluczać: czy jesteś w ciąży, bo to powszechnie występujący objaw we wczesnym stadium... Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #73 : 2013-01-15, 15:43:11 »

Nie, brzuch plaski i w dodatku jakis taki kaloryferowaty Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #74 : 2013-01-15, 15:43:36 »

No, to znaczy nie to...  Sad
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #75 : 2013-01-15, 15:44:13 »

A trzeźwość - alkoholu ostatnio nie piłeś?  Shocked
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #76 : 2013-01-15, 15:47:56 »

W pracy? I przy tylu fotoradarach?  Shocked  Laughing Jedyne co mnie usypia to monotonia pracy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #77 : 2013-01-15, 15:49:14 »

Ostatnio cos mnie czasami sennosc bierze w godzinach popoludniowych. Czy to moze fakt, ze kawy nie pijam osatnio?

Ja tak miałem przez dłuższy czas a kaw piłem bardzo dużo i każdą z 3 łyżeczkami cukru. Byłem wtedy na czymś w rodzaju "diety atkinsa", czyli w zasadzie samo mięcho (ok. 350g) dziennie i piłem coca-cole, nie jadłem węglowodanów... Doczytałem  w necie, że brak mi magnezu i potasu... zacząłem zażywać suplementy i faktycznie mi przeszło. Od kiedy jestem na diecie Dr Kwaśniewskiego to przestałem pić kawę bo mi przestała smakować bez cukru i teraz piję jedną, diwe filiżanki dziennie, mięsa tłustego (boczek, salceson) zjadam jakieś 120 - 150 gramów dziennie, ok. 5 - 8 żółtek, 50g smalcu, 50g masła, raz na dwa dni trochę ziemniaków w formie frytek lub gniecione z masłem, suplementów nie biorę w ogóle...

Zauważyłem, że jak zjem na kolację jajecznicę z jednego jajka i 7 żółtek na 50g masła to na drugi dzień jestem w wyśmienitej formie, jak tylko coś namieszam to na drugi dzień jakoś inaczej się czuję ale nie jestem śpiący już w dzień...

Więc może to faktycznie wina kawy ale nie w tym sensie a w sensie takim, że piłeś dużo a tym samym się wypłukiwałeś, teraz odstawiłeś kawę i braki w minerałach właśnie teraz dały znak o sobie??? Taki przypadek.?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #78 : 2013-01-15, 15:53:40 »

Eee duzo raczej nie pilem, gora 2 kubki dziennie i to takie male czerwone z nescafe, jakie kiedys dodawali do jakiejs kawy.
O takiego, mysle, ze to gora 300ml http://4.bp.blogspot.com/-FtsPEdiC_LI/TlsrkcHSqtI/AAAAAAAAAK8/OOEh3NFzQOo/s320/kubek-nescafe.jpg
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #79 : 2013-01-15, 15:55:10 »

Ciekawe jak ta kawa te minerały tak wypłukuje  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.