forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 03:21:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  ŻO a senność
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ŻO a senność  (Przeczytany 168010 razy)
administ
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #80 : 2013-01-15, 15:56:32 »

Mnie to się widzi, że masz przesilenie zimowe i tyle.
Jak najdzie, to jak za kierownicą - 50 przysiadów, wyrównać oddech i dalej jazda...  Wink
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #81 : 2013-01-15, 15:56:36 »

Eee duzo raczej nie pilem, gora 2 kubki dziennie i to takie male czerwone z nescafe, jakie kiedys dodawali do jakiejs kawy.
O takiego, mysle, ze to gora 300ml http://4.bp.blogspot.com/-FtsPEdiC_LI/TlsrkcHSqtI/AAAAAAAAAK8/OOEh3NFzQOo/s320/kubek-nescafe.jpg

Wiem, wiem... sam miałem takich kubków 20 sztuk Smile kiedyś Very Happy Teraz kupuję w ziarnach i miele sam Smile

Kurcze no to nie wiem w takim razie co to może być, wiem, ze miałem to samo ale mi przeszło własnie po tych zmianach jak napisałem...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #82 : 2013-01-15, 15:56:48 »

Ciekawe jak ta kawa te minerały tak wypłukuje  Very Happy
No to tez powtarzany mit, ktory stal sie niemal prawda Wink Koledzy w pracy zaraz po kawce lykaja magnez, "bo kawa wyplukuje i skurcze maja" Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #83 : 2013-01-15, 15:57:18 »

Ciekawe jak ta kawa te minerały tak wypłukuje  Very Happy
Najczęściej dołem i od przodu-podobno Smile  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #84 : 2013-01-15, 15:59:03 »

Mnie to się widzi, że masz przesilenie zimowe i tyle.
Jak najdzie, to jak za kierownicą - 50 przysiadów, wyrównać oddech i dalej jazda...  Wink
Mozliwe. Czasami po prostu mysze wykonywac tak monotonna i beznamietna prace, ze to jest samo w sobie usypiajace. Bo przeciez to chyba nie jest "niedobor" weglowodanow? Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #85 : 2013-01-15, 16:00:05 »

Ciekawe jak ta kawa te minerały tak wypłukuje  Very Happy
No to tez powtarzany mit, ktory stal sie niemal prawda Wink Koledzy w pracy zaraz po kawce lykaja magnez, "bo kawa wyplukuje i skurcze maja" Very Happy

Jak ktoś, tak jak ja pił dużo kawy z dużą ilością cukru, do tego napoje energetyzujące i coca-colę to ogólnie się źle prowadził, może to mit z tym magnezem ale coś w tym musi być, bo mi tak jak piszesz skurcze przeszły a czasami mnie łapały w samochodzie i to było dość niebezpieczne... teraz jak się dobrze prowadzę to nie ma skurczy, nie ma senności i suplementy nie potrzebne Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #86 : 2013-01-15, 16:03:42 »

Bo przeciez to chyba nie jest "niedobor" weglowodanow? Very Happy

No właśnie po alko miałem zapytać o dietę, aby wykluczyć hipoglikemię...  Wink  Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #87 : 2013-01-15, 16:07:26 »

Miałem podobnie Zyon, po 6 godzinach z8h klepania w klawiaturę , głowa sama opadała. Zazwyczaj robiłem sobie kilkuminutowe przerwy co 1h. W tak pochmurny dzień jak dziś u mnie, takie "warunki" potęgowały senność. Zamieniałem AXAPTe na www i działało pobudzająco jak kawa.  Laughing Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #88 : 2013-01-15, 16:14:17 »

A w jakich godzinach jesz posiłki? Może po obfitym obiedzie che się Tobie spać?
Liczysz zjadane BTW?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #89 : 2013-01-15, 16:15:15 »

A może po prostu brakuje Ci snu?
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #90 : 2013-01-15, 16:33:17 »

A może to fizjologiczne obniżenie poziomu energii w godzinach popołudniowych?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #91 : 2013-01-15, 16:47:53 »

Albo przedzwonkowanie... Confused
Zapisane

grenis
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #92 : 2013-01-15, 16:55:36 »

Eee duzo raczej nie pilem, gora 2 kubki dziennie i to takie male czerwone z nescafe, jakie kiedys dodawali do jakiejs kawy.
O takiego, mysle, ze to gora 300ml http://4.bp.blogspot.com/-FtsPEdiC_LI/TlsrkcHSqtI/AAAAAAAAAK8/OOEh3NFzQOo/s320/kubek-nescafe.jpg
smaka zes mi narobil Wink
kiedys jak palilem to tez w takich kubakch kawe pilem  Cool
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #93 : 2013-01-15, 16:56:46 »

Eee duzo raczej nie pilem, gora 2 kubki dziennie i to takie male czerwone z nescafe, jakie kiedys dodawali do jakiejs kawy.
O takiego, mysle, ze to gora 300ml http://4.bp.blogspot.com/-FtsPEdiC_LI/TlsrkcHSqtI/AAAAAAAAAK8/OOEh3NFzQOo/s320/kubek-nescafe.jpg

Wiem, wiem... sam miałem takich kubków 20 sztuk Smile kiedyś Very Happy Teraz kupuję w ziarnach i miele sam Smile

Kurcze no to nie wiem w takim razie co to może być, wiem, ze miałem to samo ale mi przeszło własnie po tych zmianach jak napisałem...
a co z kubkami, tez zmieliles ?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #94 : 2013-01-15, 17:03:14 »

Bo przeciez to chyba nie jest "niedobor" weglowodanow? Very Happy

No właśnie po alko miałem zapytać o dietę, aby wykluczyć hipoglikemię...  Wink  Laughing
Tez o tym myslalem przez chwile Very Happy

Dzisiaj zjadlem ok 11 w stolowce watrobke na cebulce z 2 surowkami z kapusty i popilem 200 ml smietany 30% Very Happy I dogryzlem 1 sliwke sandomierska Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #95 : 2013-01-15, 17:03:59 »

A może po prostu brakuje Ci snu?
Spie za duzo wg mniemania, klade sie ok 22 wstaje ciut przed 6, 8 godzin to max moim zdaniem na spanie.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #96 : 2013-01-15, 17:04:44 »

Miałem podobnie Zyon, po 6 godzinach z8h klepania w klawiaturę , głowa sama opadała. Zazwyczaj robiłem sobie kilkuminutowe przerwy co 1h. W tak pochmurny dzień jak dziś u mnie, takie "warunki" potęgowały senność. Zamieniałem AXAPTe na www i działało pobudzająco jak kawa.  Laughing Very Happy
No ja siedze w excelach, analizach etc, czasami od tych cyferek we lbie sie mieni. Moze to to, kto wie
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #97 : 2013-01-15, 17:29:09 »

Eee duzo raczej nie pilem, gora 2 kubki dziennie i to takie male czerwone z nescafe, jakie kiedys dodawali do jakiejs kawy.
O takiego, mysle, ze to gora 300ml http://4.bp.blogspot.com/-FtsPEdiC_LI/TlsrkcHSqtI/AAAAAAAAAK8/OOEh3NFzQOo/s320/kubek-nescafe.jpg

Wiem, wiem... sam miałem takich kubków 20 sztuk Smile kiedyś Very Happy Teraz kupuję w ziarnach i miele sam Smile

Kurcze no to nie wiem w takim razie co to może być, wiem, ze miałem to samo ale mi przeszło własnie po tych zmianach jak napisałem...
a co z kubkami, tez zmieliles ?

Musiałem wyrzucic jak się wyprowadzałem z mieszkania.
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #98 : 2013-01-15, 17:32:26 »

Bo przeciez to chyba nie jest "niedobor" weglowodanow? Very Happy

No właśnie po alko miałem zapytać o dietę, aby wykluczyć hipoglikemię...  Wink  Laughing
Tez o tym myslalem przez chwile Very Happy

Dzisiaj zjadlem ok 11 w stolowce watrobke na cebulce z 2 surowkami z kapusty i popilem 200 ml smietany 30% Very Happy I dogryzlem 1 sliwke sandomierska Very Happy

Ja jem raz dziennie wieczorem i praktycznie jakieś pół godziny po kolacji od razu chce mi się spać... też myślałem, że to przez jedzenie ale dałem sobie spokoj bo pozniej myslalem, że to już wieczor i taki zmeczony jestem, moze w tym faktycznie cos jest????
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO a senność
« Odpowiedz #99 : 2013-01-19, 08:57:08 »

A może po prostu brakuje Ci snu?
Spie za duzo wg mniemania, klade sie ok 22 wstaje ciut przed 6, 8 godzin to max moim zdaniem na spanie.

Nie wiem ja to jest na ŻO Very Happy, ale obecnie średnia wychodzi mi w +/- 9,5h. I tylko podczas pełni mam nieznaczny bajzel.
Chyba jestem śpiochem. Wink Laughing

Mnie to się widzi, że masz przesilenie zimowe i tyle.
Jak najdzie, to jak za kierownicą - 50 przysiadów, wyrównać oddech i dalej jazda...  Wink

Ale przesilenie zimowe, to tylko jeden dzień. Wink Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.